Перейти к содержанию

Продам мини рамки для сотового меда из шпона


Рекомендуемые сообщения

6 часов назад, Сергей Карпенко сказал:

В Харьков не еду , экономически не рентабельно. Нужно продать достаточно много рамочек чтобы отбить дорогу. 

жаль, будем искать на ярмарке альтернативу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, majestik004 сказал:

Продам Ціна договірна. 

Не захламляйте форум  астанавитесь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.02.2020 в 20:04, Фомич сказал:

жаль, будем искать на ярмарке альтернативу

Ваше право. Но новая почта работает исправно......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Карпенко сказал:

Ваше право. Но новая почта работает исправно......

Новая почта дополнительные расходы

Люблю смотреть, что покупаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Фомич сказал:

Новая почта дополнительные расходы

Люблю смотреть, что покупаю.

Трудно с этим спорить.  Собственно сам такой....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
В 15.03.2020 в 12:49, beskit сказал:

Яка ціна зараз рамочки

Ничего не изменилось. Рамка 3 грн, коробочка 3,5 грн. Звоните, на форум захожу не каждый день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

В этом сезоне у нас было много подсолнуха , рамочки получились прекрасные. На фото мини рамка с узкой полоской вощины. Остальное отстроили сами. Выставлял  на пробу картонные рамки. Занесли медом и запечатали и не грызли совсем. Некогда было)))) Фото выложу позже. Решил поднять цену. Рамку которую видите на фото  в коробочке цена  70 грн. И никто не возмущается. Одна клиентка сказала , что такие можно и по 100 продавать. Это вообще о самооценке. Не бойтесь правильно ценить свой труд. У вас эксклюзивный товар такого на рынке очень мало. Цену диктуете вы. И если аналогичный кусочек сота на рынке стоит  30-40 грн, то кому нужно купят у ВАС. Не сравнивайте запорожец с мерседесом.  Всем удачных продаж

photo_2020-08-05_18-46-02.jpg

photo_2020-08-05_18-45-37.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

А так пчелы заносят мини рамки в Дадановскую рамку.photo_2020-08-19_10-46-28.thumb.jpg.8174a8c883f875925b5ef40229959edf.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

К сожалению вынужден поднять цену на коробочку, теперь 4 грн. Рамки тоже подорожали, но 3 грн цена пока остается.  На количестве не смогу делать скидки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Информация к размышлению и обсуждению. Встречался с одним экспортером меда, предлагал сотовый мед в рамочках. Заинтересовало....  Но понятно много вопросов. Для нас главный цена, для него качество  и объем. Но я думаю при обоюдном желании можно прийти к соглашению. Розничные продажи нас не спасут. Кому интересна эта идея прошу к обсуждению. Я говорил о сотовом меде из подсолнуха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Сергей Карпенко сказал:

Информация к размышлению и обсуждению. Встречался с одним экспортером меда, предлагал сотовый мед в рамочках. Заинтересовало....  Но понятно много вопросов. Для нас главный цена, для него качество  и объем. Но я думаю при обоюдном желании можно прийти к соглашению. Розничные продажи нас не спасут. Кому интересна эта идея прошу к обсуждению. Я говорил о сотовом меде из подсолнуха.

Сотовий мед тільки в коробочках , чи можна і 145 рамку ціляком на акацію запустить без проволоки , 

це страховка , якщо з ціною будуть проблеми . можна просто викачать , 

а вони думаю будуть з такими качелями 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мои коробочки, скорее всего не пойдут, у них пластиковые контейнеры, специальные. По поводу 145  рамки акации не знаю. Поднял тему, чтобы насобирать вопросов для обсуждения. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергей Карпенко сказал:

Мои коробочки, скорее всего не пойдут, у них пластиковые контейнеры, специальные. По поводу 145  рамки акации не знаю. Поднял тему, чтобы насобирать вопросов для обсуждения. 

Що тут обсуждать , кроме ціни нема чого , по селам в хороші роки десятки тон акації сдають оптом . тому що розниці недостать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На экспорт нужен фитосанитарный сертификат на деревянную рамку. На мои рамки из шпона такой есть. Ну и они уже расфасованы . Я обсуждал поставку в мини рамках, за 145 мы не говорили. Поэтому не знаю....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Сергей Карпенко сказал:

На экспорт нужен фитосанитарный сертификат на деревянную рамку. На мои рамки из шпона такой есть. Ну и они уже расфасованы . Я обсуждал поставку в мини рамках, за 145 мы не говорили. Поэтому не знаю....

Так можна з 145 дерево  просто вирізать , скільки тон акації йому потрібно і головне ціна ,  сонях різать точно ніхто небуде :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, AVA сказал:

Так можна з 145 дерево  просто вирізать , скільки тон акації йому потрібно і головне ціна ,  сонях різать точно ніхто небуде :umora:

Нарезать ножом и заворачивать в полиэтилен точно никто не будет, даже акацию. Собственно для этого и нужны мини рамки. Вопрос в другом . Кому интересно изготавливать сотовый мед в мини рамках на экспорт. У меня были клиенты, которые делали в сезон по 200кг сотового меда. Это 1000 мини рамок,  или 166 шт 145 рамок. Не так и много. Кому интересно, есть предложение объединяться для создания оптовой партии сотового меда. Для этого уже нужно планировать на следующий сезон. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Тема актуальна, якщо так то повідомте вартість та умови замовлення на сьогоднішній день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.11.2020 в 12:18, AVA сказав:

Що тут обсуждать , кроме ціни нема чого

Як на мене, головне питання - оптовий покупець (від 5 тон). Поки що такого у нас немає, але ми шукаємо.

У пасічника хочемо купувати повністю запечатані білі нові рамки 435х145х(30-35) мм, бажано без дроту. Витягуємо дріт (якщо потрібно) і фасуємо в судочки по 300 г самі. Пасічнику повертаємо його корпуси з пустими рамками.

Орієнтир ціни: 1,9 від поточної оптової ціни на відповідний мед. В цьому році купили 300 кг соняшникового меду по 60 грн/кг.

Сподіваюсь, що збут буде розширюватись.

Я не вірю, що можна набрати значну кількість якогось стільникового меду, окрім соняшникового, проте, якщо Ви запропонуєте - купимо. Думаю, що в лютому ми повинні гарантувати пасічнику, що купимо у нього весь "правильний" стільниковий мед, бо бездротові рамки для пасічника - ризик і , окрім того, щоб заставити бджіл рівномірно залити і запечатати рамку, треба "стиснути" сім'ю, що приведе до недобору меду і загрози роїння.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, asaltan сказал:

У пасічника хочемо купувати повністю запечатані білі нові рамки 435х145х(30-35) мм, бажано без дроту. Витягуємо дріт 

Орієнтир ціни: 1,9 від поточної оптової ціни на відповідний мед

Сподіваюсь, що збут буде розширюватись.

 Думаю, що в лютому ми повинні гарантувати пасічнику, що купимо у нього весь "правильний" стільниковий мед, бо бездротові рамки для пасічника - ризик і , окрім того, щоб заставити бджіл рівномірно залити і запечатати рамку, треба "стиснути" сім'ю, що приведе до недобору меду і загрози роїння.:hi:

Заманчивое предложение 

А услуги НП туда -сюда за чей счёт ?

Вощина забрусная ,проволока нихром или нержа ,рамки все новые 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Мико сказав:

А услуги НП туда -сюда за чей счёт ?

Нова пошта поламає рамки, доставка або наша або Ваша - домовимось.:az:

 

10 хвилин тому, Мико сказав:

Вощина забрусная ,проволока нихром или нерда ,рамки все новые

Новозеландці для стільникового меду беруть вощину на 1/3 тоншу за звичайну, рамки бажано без дроту (можна,але не чорний).:UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, asaltan сказав:

..В цьому році купили 300 кг соняшникового меду по 60 грн/кг.....

 

3 години тому, asaltan сказав:

. доставка або наша або Ваша - домовимось.:az:

 

7 годин тому, asaltan сказав:

Як на мене, головне питання........ треба "стиснути" сім'ю, що приведе до недобору меду і загрози роїння.:hi:

Видать старий світ  особо і не цікавить   наш стільниковий мед, якщо при такій ціні закупки та ще і їде торг за доставку, вигідніше відкачати  та чекати ціни, чистенька суш буде ціла:umora: для благородніших медів,  привести в порядок забрус  це теж втрати при продажі сотового і не морочитись з рамками    які будуть стояти не відомо де і в якому стані вернуться на пасіку, хоч і маю можливість кожного року  але із за ціни закупівлі не бачу сенсу морочитись.

ПС, цього року акація в сотах пішла з двору по 250кг за 1 кг. залишилось десяток рамок.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.11.2020 в 13:29, Сергей Карпенко сказав:

Кому интересно, есть предложение объединяться для создания оптовой партии сотового меда. Для этого уже нужно планировать на следующий сезон. 

Интересует цена закупки по сортам меда, акация, липа,  гречка, разнотравье с подсолнухом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

В 15.11.2020 в 13:29, Сергей Карпенко сказал:

Нарезать ножом и заворачивать в полиэтилен точно никто не будет, даже акацию. Собственно для этого и нужны мини рамки. Вопрос в другом . Кому интересно изготавливать сотовый мед в мини рамках на экспорт. У меня были клиенты, которые делали в сезон по 200кг сотового меда. Это 1000 мини рамок,  или 166 шт 145 рамок. Не так и много. Кому интересно, есть предложение объединяться для создания оптовой партии сотового меда. Для этого уже нужно планировать на следующий сезон. 

Мене зацікавила ваша пропозиція.

Я готовий взяти участь в виробництві сотового меда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

П. "Асалтан" мені відомо, що Ви давно займаетесь купівлею -продажем меду в щільниках. Ціна в 1,9 від поточного опта вважаеться розумною(тут, сидячи перед монітором, ще не почавши і не зробивши продукт), іншим колегам -цікавою, заманливою. Приблизно маю уяву яким повинен бути наш мед (рамки з медом) на полиці магазину і як важко і важливо щоб він не "поплив",не потік в упаковку. Можна подумати, що наша справа доставити на ваше підприемство повномедні рамки свіжовідстроені, повністью запечатані, не травмовані. Також треба подбати щоб вощина була своя і з забрусного воску, і що ? треба мати документ на неї, вощину. Далі , привезли самі(так надійніше ,краще для товару), зважили, ви у себе вирубали секції з медом, залишок повернули, знову зважили, різницю порахували як куплений товар, далі як? гроші коли поставшик отримае?  З якою мін. партіею меду в щільниках ви беретесь займатись?Як щодо однорідності меду, сам неодноразово бачив в щільнику мед різного кольору.З розміром рамок теж питання,  вирубуете з них секції, то з більших рамок можна вирубати потрібні секції а залишок який не підходить повернете пасічнику . З проволокою теж таке питання, після оздоблення нею рамки певен, що ніхто не протирае проволоку(для обезжирення , дезинфекції). Щлях проволоки від заготовки на заводі до місця прописки в рамці ми уявляемо. Пасічники і інші причетні до виробництва меду,  в більшості працюють(торкаються його) без стерильних перчаток. Як споживачі, не суворо потребують від нас дотримання правил гігіени при виробництві меду? Чого питаю, для того щоб мати знання як зробити ,яким повинен бути  товар, що ви бажаете у нас купувати. Чи зможу виконати умови, чи й захожуватись не варто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...