Перейти к содержанию

Скільки нас? (кількість пасічників в Україні)


Мико

Рекомендуемые сообщения

5 часов назад, Albatros сказал:

Такого никогда не будет! 400000 пасечников не смогут договориться! На это и расчёт.

 

Уже многократно приводились примеры расчёта к-ва пасечников 

там ноль вкрался лишний

40 тысяч а не 400 тыс 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Мико сказал:

Уже многократно приводились примеры расчёта к-ва пасечников 

там ноль вкрался лишний

40 тысяч а не 400 тыс 

Кстати тоже так думал, не может каждый 10 включая стариков и детей быть пасечником:umora: ну как говорит всегда владимирW оперирую официальными даными))

Швайку жалко;) просчитался крепко:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Albatros сказал:

Кстати тоже так думал, не может каждый 10 включая стариков и детей быть пасечником:umora: ну как говорит всегда владимирW оперирую официальными даными))

А каждый 100 может,ну хоть по чуточку 1-2 семейки для себя.Ну не поверю ,что все уже разбежались и нас 4 миллиона.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Иван Иваныч сказал:

 поверю ,что все уже разбежались и нас 4 миллиона.

И каждый внёс свою лепту в экспорт мёда, сдав свои 17 кг 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Иван Иваныч сказал:

А каждый 100 может,ну хоть по чуточку 1-2 семейки для себя.Ну не поверю ,что все уже разбежались и нас 4 миллиона.

Сори:hi: не правельно посчитал, ну всёравно маловероятно что каждый 100пчеловод

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Мико сказал:

Уже многократно приводились примеры расчёта к-ва пасечников 

там ноль вкрался лишний

40 тысяч а не 400 тыс 

Давайте підійдемо з іншого боку.

За даними Вікіпедії в Україні 28397 (дані 2013 року) сільських населених пунктів

Якщо поділимо запропоновану Вами цифру 40000 на цю кількість 40000\28397=1,4 пасічника на один населений пункт...

Так що, думаю, Ваші розрахунки не правильні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, ромео сказал:

 

Так що, думаю, Ваші розрахунки не правильні

А рахую по меду 68000000: 400000=170 кг на пасiчника 

Внутрiшнiй ринок впав ,пасiчники поiдають по  50 кг в рiк 

По iншому 40*000*000 населення i 400*000 пасiчникiв =Кожен сотий пасiчник 

Та менi то i всеодно скiльки пасiчникiв 

Це треба переживати Стретовичу за електорат 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Мико сказал:

А рахую по меду 68000000: 400000=170 кг на пасiчника 

Внутрiшнiй ринок впав ,пасiчники поiдають по  50 кг в рiк 

По iншому 40*000*000 населення i 400*000 пасiчникiв =Кожен сотий пасiчник 

Та менi то i всеодно скiльки пасiчникiв 

Це треба переживати Стретовичу за електорат 

Щороку середньостатистичний українець з’їдає до 1 кг меду.

68000000+40000000=108000000кг виробленого меду

108000000/400000=270кг на пасічника :-)    

 

Думаю середньостатичний пасічник в україні має не більше 500кг меду, тому кількість пасічників в знаходиться в межах

100000000/500= 200 000 чоловік

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, mascot сказал:

Щороку середньостатистичний українець з’їдає до 1 кг меду.Wt dbcj

Це висолане з того ж пальця що  i 400  тис пасiчникiв 

Я продавав мед в роздрiб 30 рокiв i знаю  скiльки людей зовсiм меду не iдять

навiть не пробують безкоштовно 

 

9 минут назад, mascot сказал:

270кг на пасічника :-)    

 

Если бы по стольку качали

то никто бы не держал пчёл

даже в приказном порядке 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Створив окрему тему для обговорення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Мико сказал:

Уже многократно приводились примеры расчёта к-ва пасечников 

там ноль вкрался лишний

40 тысяч а не 400 тыс 

Паме Миколо за яку маржу помагаєте Стретовичу рахувати пасічників :umora:.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вікіпедія пише

 

Цитата

Усього людей, які займаються розведенням бджіл і виробництвом меду, близько 700 тис. — півтора відсотка населення країни

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трудно сказать сколько нас в Украине. У нас на хуторе из 22 дворов, 7 пчеловодов, почти сколько же приезжают на лето. Чиновники называют цифры от фонаря, да и как они могут назвать хотя бы приблизительную цифру, если они не знают сколько нас всех в государстве.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже важко назвати пасічників, які мають 3-5 сімей -  

32 хвилини тому, ромео сказав:

 людей, які займаються розведенням бджіл і виробництвом меду

Кількість пасічників, це абстрактна цифра, і посилання на цю цифру - це лише спосіб продовжити спілкування:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, kontroler сказав:

Трудно сказать сколько нас в Украине. У нас на хуторе из 22 дворов, 7 пчеловодов, почти сколько же приезжают на лето. Чиновники называют цифры от фонаря, да и как они могут назвать хотя бы приблизительную цифру, если они не знают сколько нас всех в государстве.

І яка загальна кількість сімей на вашому хуторському точку, вистачає на всих?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у нас в селі довжиною в 3км, 15 бджолярів! 

сімей в основному тримають від 20.

4 господарства від 50-70  до 100. Ось і виходить на село десь за 600 - 700 сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас 2*2 км село,  1500-1600 населения. Пчёл держит 6 человек, у двоих до 20 семей, остальные до 10

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

моя пасіка на березі Південий Буг біля маєтку Графа Потоцького. скільки ще пасік не знаю. кілометра зо 2 від мене є пасіка на другому березі річки 10 лижаків великіх. Діду  96 але і не скажеш що стільки. Ось справжній бджоляр. Для чого нас рахувати? Хто схоче той сам зареєструється.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Лавр сказал:

І яка загальна кількість сімей на вашому хуторському точку, вистачає на всих?

Раньше, лет 15 назад у нас стояла колхозная пасека, больше 100 семей и пчелы почти в каждом дворе.  В округе 2 села и один хутор , такой как у нас но пчел на много меньше. 10 лет назад я с бригадой стояли возле этого хутора за 5 км, а на хутор ездили за молоком и на рыбалку. Еще тогда я начал задумываться, почему на этом хуторе так много пчел? Побеседовал с одним старичком, бывшим зав.колхозной пасеки, он мне сказал, что не помнит ни одного года , чтобы мы не взяли меда, год больше, год меньше но с медом были всегда. И когда стал вопрос о покупке усадьбы для пасеки ,я не задумываясь купил здесь и не жалею.  Плюс ко всему, к хутору проложен асфальт и он газифицирован. Сейчас у нас 2 человека держит 10+ семей, остальные от 20 до 50. А если посеют гречку, приезжают очень много. Весь фокус здеси в наличии без крайних мокрых балок и к нам подходят поля трех сельхоз предприятий. Хватает всем.:ay:

20160619_115541.jpg

20160619_120502.jpg

20150716_115501.jpg

20150716_114559.jpg

IMG_4502.JPG

IMG_3279.JPG

Фото025.jpg

20150430_163914.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у нас на село 32 пасічника 1540 пчелосімей і 1500 га орної землі, 1700га луги, ліса, село,, пасіки всі стоять стаціонарно  і по районі близько 40 пасік малих і від ста кількістю 2500 пчелосімей не район а кландайк для любителів ловлі роїв меди качають в кого вигідно розташовані пасіки по центру села качають тоже тільки на вареники з вишнями, оце де насищеність пасік ,всерівно що промислова пасіка...   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я навпаки вважав, що нас не 400тис., а більше буде. Не забувайте про наші північні райони. Це на Півдні великі пасіки, а у нас якщо маєш 20 сімей, то вже чуєш: - Ого! - Люди тримають по 2-5-10 сімей, мед для себе, родичів, знайомих. Думаю не помилюся, коли скажу, що кожен 10 двір з бджолами. Це виходить, що пасічникують чоловік 50-60 на село. У лісових селах... там уже бджоли будуть у кожному третьому дворі. Хоч пара колод в лісі є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, бігунець сказал:

Я навпаки вважав, що нас не 400тис., а більше буде. Не забувайте про наші північні райони. Це на Півдні великі пасіки, а у нас якщо маєш 20 сімей, то вже чуєш: - Ого! - Люди тримають по 2-5-10 сімей, мед для себе, родичів, знайомих. Думаю не помилюся, коли скажу, що кожен 10 двір з бджолами. Це виходить, що пасічникують чоловік 50-60 на село. У лісових селах... там уже бджоли будуть у кожному третьому дворі. Хоч пара колод в лісі є.

Тоді Стретовичу до вас потрібно направити ,може надоїсть рахувати і до нас черга не дійде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є по-різному....В селі.де я тримаю вулики, є біля тисячі людей.я нарахував 14 пасічників(від 2 до 25 вуликів). Тепер ось недавно були  збори пасічників району, там були присутні приблизно 120 чоловік.Звернув увагу, що з того села не було нікого,крім мене.Ось так можна приблизно прикинути....... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Із повідомлень видно, що в кожному населеному пункті (сільському)  є  10-20 пасічників. В середньому 15. От і виходимо на число 28000х15= 420000.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

Із повідомлень видно, що в кожному населеному пункті (сільському)  є  10-20 пасічників. В середньому 15. От і виходимо на число 28000х15= 420000.

 

Среднепотолочное мало отличается от высосаного с пальца :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...