Перейти к содержанию

Ф1 и чистопородная матка


Sanich

Рекомендуемые сообщения

20 минут назад, asot сказал:

Діло в тому ,що купуючи матки іо - і виводячи від них дочок - то і е те ф 2 !!! Яке тестуем уже ми і тішимся)))і потім кажем ,що карніка роїться ,кусаеться)))

Матки і.о. та матки з островів то є Ф0   де відомий тато та відома мама .   Чи я щось пропустив?:blink: . .........:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ф 0 у оператора - ф1 - матка іо ,яку я купив ( де відомі всі учасники шествія)-  ф2 - дочки ,які я вивів на пасіку ! Це те ,що я хотів сказати ! Це те що ми уже тестуем !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, asot сказал:

Ф 0 у оператора - ф1 - матка іо ,яку я купив ( де відомі всі учасники шествія)-  ф2 - дочки ,які я вивів на пасіку ! Це те ,що я хотів сказати ! Це те що ми уже тестуем !

Ф1 це чистопородна матка облітана на невідомому трутні , 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, asot сказал:

Ф 0 у оператора - ф1 - матка іо ,яку я купив ( де відомі всі учасники шествія)-  ф2 - дочки ,які я вивів на пасіку ! Це те ,що я хотів сказати ! Це те що ми уже тестуем !

Ну чисто "проффессор", главное - безапеляционно . Учите матчасть, уважаемый.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, asot сказав:

Ф 0 у оператора - ф1 - матка іо ,яку я купив ( де відомі всі учасники шествія)-  ф2 - дочки ,які я вивів на пасіку ! Це те ,що я хотів сказати ! Це те що ми уже тестуем !

ІОшка - це чистопородна матка,F0, а тому перше покоління від неї - F1.   І якщо від ІОшки знову взяти неплідку і зробити ШО - знову отримаємо чистопородну матку F0...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, davolodya сказал:

ІОшка - це чистопородна матка, тому перше покоління від неї - F1.   І якщо від неї знову взяти неплідку для ШО - знову отримаємо чистопородну матку...

 вище написане получається що Ф1 не чистопородна матка. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Valik740 сказав:

 вище написане получається що Ф1 не чистопородна матка. 

 

Матка чистопородна. Бджоли від неї нечистопородні. :) на відміну від трутнів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

Матка чистопородна. Бджоли від неї нечистопородні. :) на відміну від трутнів. 

Я то наю , а от ті хто не знає може подумати що... Я веду до того що треба писати все максимально чітко , щоб потім не доповнювати не дообьясняти починаючим  і тд.ітп.. Щоб потім у починаючих не було '' чув дзвін а не поняв де він''

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...