Перейти к содержанию

Система моніторингу "GRAND EXPERT"


nibond

Рекомендуемые сообщения

Система моніторингу "GRAND EXPERT". https://grand.expert

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ті хто буде кропити поля, знають про цю фішку:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

да, все добре але чи запрацює, корисно було б всім

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, MaikMay сказал:

А ті хто буде кропити поля, знають про цю фішку:hmm:

 

56 минут назад, larson сказал:

да, все добре але чи запрацює, корисно було б всім

Це заготовачi меду придумали фiшку 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Мико сказал:

Це заготовачi меду придумали фiшку

а який їм зиск від того де ти стоїш, якщо про реестр, так він більше для виборів потрібен, тут одного разу здавав, так затотівельник сказав що в ньго є чорний список тих, хто проштапився (антибіотик, сильно акації з соняшником намішав), може ще шось, не сильно допитувався

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Открыла карту и сразу нашла себя :blink: Это что, карта с другого сайта? Когда-то давно отмечалась на каком-то сайте типа apiary..., о котором тут на форуме читала, только не на карте пользователей, а на другой. Это оттуда, наверное.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Алёнка сказав:

Открыла карту и сразу нашла себя :blink: Это что, карта с другого сайта? Когда-то давно отмечалась на каком-то сайте типа apiary..., о котором тут на форуме читала, только не на карте пользователей, а на другой. Это оттуда, наверное.

Я теж є. З Апіарі потягли напевне. Питання в тому, що вказана база запрацює лише за умови цікавості до неї з боку СГ виробників. Якщо у Вас квіткоїд лупить Ваш ріпак і в екстренному порядку обробляєте поле щоб рятувати урожай, то останнє про що Ви подумаєте це "Grand Expert".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, konoval_am сказал:

Якщо у Вас квіткоїд лупить Ваш ріпак і в екстренному порядку обробляєте поле щоб рятувати урожай, то останнє про що Ви подумаєте це "Grand Expert"

якщо ви поспішаєте за квітами для коханки, бо вона прислала вам смс " приїзди, я вся твоя" і будете проїзжати під системою моніторинга і відеоспостереження ( яке працює), то ви ногу з пидальки газу автоматично приберете і знизете швидкість до оптимальнодозволеної!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А самое главное - фермер честно укажет тип ДВ пестицида и класс опасности для пчел.))) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, larson сказал:

якщо ви поспішаєте за квітами для коханки, 

Вот мы и нашли заказчика системы мониторинга - клуб ревнивых жён!)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, добровільно це не запрацює, буде як з колективною домовленністю  здачі меду, ніби то всі знайомі і все добре, а тільки заготівельник сказав" ти ж нікому не кажи", кожен порахував себе розумним а всі інші дурні і в результаті попали всі, все, ставлю темі дизлайк, далі просто спостерігаю, що з цього роя вийде....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Bombus сказав:

А самое главное - фермер честно укажет тип ДВ пестицида и класс опасности для пчел.))) 

Виявиться що всі аграрії кінськими кізяками обробляють і ніхто навіть уявлення не має що ото воно таке, китайські генерики.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При каждой районной администрации есть служба отвечающая за хим обработки, ничего дополнительного создавать не надо. Этот ресурс не может принести вреда пасечникам. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене, перш за все, зацікавило хто організував цей ресурс.

На сайті є контактний телефон. Як мені сказали, автором цього ресурсу є ГО під аналогічною назвою "GRAND EXPERT", зареєстрована в Миколаєві, голова, президент, одним словом, очолює Анна Андріївна Татаренко, її замісник - Олег Вячеславович Ряжських.  Ініціаторами проекту є група аграріїв і пасічників, які зацікавленні в налагоджені взаємовідносин між обома сторонами. Фінансування за власні кошти.

Пасічників не потрібно особливо переконувати і вмовляти зареєструватись на сайті, користь очевидна, до того ж це не та реєстрація, якої ми боїмося, бо не потрібно вказувати ні кількості сімей, ні свої повні дані. А от як зацікавити аграріїв. Тут для них може бути зацікавленість в тому, що таке повідомлення буде мати юридичну силу як і повідомлення в друкованих засобах інформації. Для цього вони видаватимуть друкований додаток.

Потрібно на місцях збиратись разом фермерам і пасічникам і домовлятись, а цей ресурс, як зручний інструмент, вже є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Брониславович сказав:

При каждой районной администрации есть служба отвечающая за хим обработки, ничего дополнительного создавать не надо. Этот ресурс не может принести вреда пасечникам. :IMHO1:

Але від них ще ніхто ні разу не отримував повідомлення, це як в тій приказці - "схоже на коняку, а насправді не везе"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, nibond сказал:

Але від них ще ніхто ні разу не отримував повідомлення, це як в тій приказці - "схоже на коняку, а насправді не везе"

Насколько я понял, режим работы ресурса пока  - "тестовый" и реальных регистраций на нем пока нет ,  я есть, но это данные с ..

 

1 час назад, Алёнка сказал:

apiary

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Брониславович сказав:

При каждой районной администрации есть служба отвечающая за хим обработки, ничего дополнительного создавать не надо. Этот ресурс не может принести вреда пасечникам. :IMHO1:

Немає таких служб в жодній з адміністрацій. До недавнього часу в районах були тільки інспектори фітосанітарниї служби вся робота яких полягала в прийманні від с/г виробників декларацій про залишки невикористаних пестицидів та ядохімікатів на кінець року. Ніяких контролюючих функцій, ніякої відповідальності..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Брониславович сказав:

Насколько я понял, режим работы ресурса пока  - "тестовый" и реальных регистраций на нем пока нет ,  я есть, но это данные с ..

Я зареєструвався, працює.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пробував двічі-"неверное имя пользователя".Моя пасіка позначена видно взято  з іншого ресурса.Фотокарти застарілі щонайменше 7 років.Висновок за відсутністью будівель які по факту стоять.Свіжих фотокарт нашої місцевості не зустрічав.

Нічого не змінеться якщо ми не будемо щось робити."Правда в твоих руках".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я тоже зарегистрировался дай бог чтобы программа заработала!!! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.02.2018 в 09:30, konoval_am сказав:

Я теж є. З Апіарі потягли напевне. Питання в тому, що вказана база запрацює лише за умови цікавості до неї з боку СГ виробників.

А вони цього і не заперечують, що плагіат присутній. Мовляв ресурс відкритий ми і позичили клієнтів.

Але користі для пасічників від цієї бази аж ніякої. Ну знаю, що буде обробка  (умовно у вівторок). Щось не склалось у фермера і він цю роботу провів у середу і о 16 годині дня. І під вуликами купа дохлих бджіл. На кого в суд подавати. На ресурс, який скаже, а я за достовірність  інформації не  відповідаю.

Надійний спосіб один. Особистий контакт і причому жосткий з агрохіміками та головними агрономами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікавий проект. Але запустити його в реальну роботу буде вартувати надзвичайних зусиль. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2018 в 12:06, Sanich сказав:

Цікавий проект. Але запустити його в реальну роботу буде вартувати надзвичайних зусиль. 

Коли з'являться зацікавленні особи (яких модно сьогодні називати інвесторами), тоді він (проект) перетвориться з епізодичного  до системного і бджільництво перетвориться в  прерогативу " вибраних"... і ми з Вами можемо опинитись на задвірках цього романтичного вподобання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

Для спрацювання цієї програми необхідно участі в ній обох сторін. Перша це ми, пасічники, маємо прямий інтерес- захистити своїх бджіл, я думаю що це нам вигіно.

 Інша сторона- аграрії. Як їх залучити, складно. Але є одна проста але можлива схема, поля які будуть оброблятися знаходяться на тереторії певних ТГО, вони могли би виконувати роль інформатора, отримуючи її в свою чергу від аграріїв,  а зобов'язати надавати останніх таку інформацію можна в інтересах не лише пасічників, тай аграрії повідомивши про свої плани обробки автоматично можуть уникнути відповідальності за отруєння бджіл і т.п.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, ВЕРЕС сказал:

Для спрацювання цієї програми необхідно участі в ній обох сторін. Перша це ми, пасічники, маємо прямий інтерес- захистити своїх бджіл, я думаю що це нам вигіно.

 Інша сторона- аграрії. Як їх залучити, складно. Але є одна проста але можлива схема, поля які будуть оброблятися знаходяться на тереторії певних ТГО, вони могли би виконувати роль інформатора, отримуючи її в свою чергу від аграріїв,  а зобов'язати надавати останніх таку інформацію можна в інтересах не лише пасічників, тай аграрії повідомивши про свої плани обробки автоматично можуть уникнути відповідальності за отруєння бджіл і т.п.

Обратите внимание когда была открыта эта тема. Прошло  три года и эта программа не заработала и вряд ли  заработает.   Для того чтобы она заработала сейчас нужен какой -то  очень сильный толчок.(Что бы кто-то её продвигал.)

Или вы просто хотите реанимировать тему.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...