Перейти к содержанию

ГО "Асоціація Карніководів України (АКУ)": обговорення доцільності створення


Рекомендуемые сообщения

Вже давно в мене витає думка запропонувати пасічникам створити Асоціацію карніководів, де були б об"єднані поціновувачі та практики, селекціонери та матководи, що працюють суто з породою Карніка.

Чи доцільно, чи недоцільно робити таке об"єднання? Якщо доцільно, то яким шляхом?

Давайте подискутуємо з цього питання

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Андрій Сумчанин changed the title to ГО "Асоціація селекціонерів та матководів Карніки України (АСМКУ)": обговорення доцільності створення

Ждал давно такого предложения.Правильно ,что тему открыл.Я двумя руками за.Через общественную организацию проще решать проблемы,заказывать ,обмениваться материалом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну як на мене то це все ми можем зробить на базі ОМУ, адже абсолютно не протирічить одне одному.  І якщо мені не зраджує пам`ять то відділ такий є і очолює його Вітя Просюк. Просто можна внести корективи розширить співрвцю з тими карніководами хто не є членом ОМУ. Ідея дуже хороша і треба її втілювати в життя. Я підтримую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Андрій Сумчанин сказав:

Вже давно в мене витає думка запропонувати пасічникам створити Асоціацію карніководів, де були б об"єднані поціновувачі та практики, селекціонери та матководи, що працюють суто з породою Карніка.

Чи доцільно, чи недоцільно робити таке об"єднання? Якщо доцільно, то яким шляхом?

Давайте подискутуємо з цього питання

:hmm:цікаво, наскільки я знаю Ви є членом ГО ОМУ і входите в групу карніководів, дана група навколо себе обєднує селекціонерів і матководів, президент ОМУ є шанувальником карніки і утиску в цьому напрямку я небачу, що ж тоді Вас обмежує в ОМУ для продуктивної праці з карнікою та з тими хто працює з даною породою, чи причини якісь, чи все таки є чим аргументувати своє бачення?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

:hmm:цікаво, наскільки я знаю Ви є членом ГО ОМУ і входите в групу карніководів, дана група навколо себе обєднує селекціонерів і матководів, президент ОМУ є шанувальником карніки і утиску в цьому напрямку я небачу, що ж тоді Вас обмежує в ОМУ для продуктивної праці з карнікою та з тими хто працює з даною породою, чи причини якісь, чи все таки є чим аргументувати своє бачення?

Так, є членом ОМУ, але ОМУ - це ОМУ.

А хочеться почути думку стосовно об"єднання тільки карніководів без приналежності до інших об"єднань чи перебування в їхніх структурах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ОМУ по идее обьединение матководов,а не любителей .Потом это касается всех пород,а здесь только любители карники.Есть же любители Борзых или других.Образовываются Бакфастчики.Почему к ним таких вопросов не возникает?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Андрій Сумчанин сказал:

А хочеться почути думку стосовно об"єднання тільки карніководів без приналежності до інших об"єднань чи перебування в їхніх структурах.

Такая организация уже есть, нужна еще одна ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Брониславович сказал:

Такая организация уже есть, нужна еще одна ?

Вы имеете ввиду "Клуб Карніки"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Андрій Сумчанин changed the title to ГО "Асоціація Карніководів України (АКУ)": обговорення доцільності створення

Потом в Германии обьединения разных земель,входящих в общую структуру,почему на украине это невозможно?В ревности причина?Или какая другая?.Можно и на базе Клуба Карники создать.Главное чтобы была работоспособна и приносила пользу и удовлетворение любителям Карники.Дело я так думаю не в основателе а в результате.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Андрій Сумчанин сказав:

Вы имеете ввиду "Клуб Карніки"?

Собственно да ГО"Клуб Карники"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, Андрій Сумчанин сказав:

Давайте подискутуємо з цього питання

Гарна ідея. Чим більше об"єднань -тим краще. Ще краще, коли об"єднання створюється на публічних засадах, а не так, що хтось зробив ГО таким чином, щоб там самому царювати. 

  • Подобається 11
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Брониславович сказав:

Такая организация уже есть, нужна еще одна ?

Юридично одна, а фактично дві :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Укроп сказав:

Клуб карніки то театр одного актор

Я знаю ще одну таку ж ГО. ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, КАЕ сказав:

Я же писал главное чтобы приносила пользу.Возглавьте Вы .

Еще целей не поставили, не обсудили пути достижения, а атамана уже выбирают. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Sanich сказал:

Еще целей не поставили, не обсудили пути достижения, а атамана уже выбирают. :dntknw:

Не совсем правильно поняли .Суть моего высказывания в первом предложении .Остальное ......немного шутка а немного и ирония.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Sanich сказал:

Я знаю ще одну таку ж ГО. ;) 

Якщо мається на увазі ОМУ то далеко не так. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Sanich сказал:

Гарна ідея. Чим більше об"єднань -тим краще. Ще краще, коли об"єднання створюється на публічних засадах, а не так, що хтось зробив ГО таким чином, щоб там самому царювати. 

Тоже думаю ,что обьеденения должны быть региональными.Так легче контактировать,собираться,решать проблемы или делиться опытом,сотрудничать.Между региональными может быть и будет сотрудничество.Лучше когда идет построение с низу вверх ,а не тогда когда сверху вниз организовывают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, КАЕ сказал:

Тоже думаю ,что обьеденения должны быть региональными.Так легче контактировать,собираться,решать проблемы или делиться опытом,сотрудничать.Между региональными может быть и будет сотрудничество.Лучше когда идет построение с низу вверх ,а не тогда когда сверху вниз организовывают.

Напевне треба починати з низів. Це мабуть буде правильніше і логічніше. А тоді вже переходити до ширших об"єднань

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Андрій Сумчанин сказал:

селекціонери та матководи, що працюють суто з породою Карніка.

Андрій питання ставиться саме так ? лише карніка ? і не дай Бог якісь там на пасіці "синички" літають чи пес пробіга.... У степовиків теж такі заклики лунають, рахую їх не правильними якщо людина хоче працювати з карнікою, але при цьому працює з македонікою (до прикладу) то як це їй заважає ?

8 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

Напевне треба починати з низів. Це мабуть буде правильніше і логічніше. А тоді вже переходити до ширших об"єднань

Непогана ідея..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Андрій Сумчанин сказав:

Так, є членом ОМУ, але ОМУ - це ОМУ.

А хочеться почути думку стосовно об"єднання тільки карніководів без приналежності до інших об"єднань чи перебування в їхніх структурах.

 

1 година тому, Sanich сказав:

Гарна ідея. Чим більше об"єднань -тим краще. Ще краще, коли об"єднання створюється на публічних засадах, а не так, що хтось зробив ГО таким чином, щоб там самому царювати. 

проти бажання не підеш, головне ,щоб це було дієво і результати добрі, общем якщо карніководи схочуть то це і буде основне, а так коли я ,чи ще хтось проти, це не суть коли мета стоїть на успіх.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Андрій Сумчанин сказал:

Так, є членом ОМУ, але ОМУ - це ОМУ.

А хочеться почути думку стосовно об"єднання тільки карніководів без приналежності до інших об"єднань чи перебування в їхніх структурах.

Андрій мова про це була,тиж знаєш.ОМУ реорганізувати в Асоціацію  і на базі відділу по вивченню карніки створити таке об,єднання .Воно і буде тестувати карніку(тестові сім,ї),обмін племматеріалом та інше.Маєм звертать увагу на Європейський досвід. Так і ще напрошується питання :чи багато є охочих по чесному тестувать сім,ї бджіл?чи багато тестують щоб вписать в бібрід?Готові вложувать в закупку племматеріалу,вложувать кошти на організаційні питання,поїздки різного виду?Виділять свій час та здоров,я  в активний сезон для ,облітників, закупку,перевозку нуків.Підготовка батьківських сімей,провадження інструментарію(освоєння ш.о.бджоломаток,освоєння морфометрії бджіл). Та і на худий кінець приймать критику з різних сторін,в тому числі тих  хто до твоєї ГО не має ніякого відношення.Тому праці буде достатньо,навіть якщо ти і окремо організуєш,ніхто не вправі заборонити.   Але як тобі,так і ті хто підтримає тебе своїм членством,повинні розуміть : плідна праця потребується від кожного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви хлопці дуже глибоко ниряєте з самого початку. Я вважаю що для початку потрібно створити ВІДКРИТИЙ реєстр досвідчених матководів у яких можна придбати якісних маток карніки ф-1. Це можна зробити навіть у цій гілці. Кожен хто вважає себе досвідченим матководом-карніководом та може дати на продаж хоча-б 500-1000 якісних маток за сезон нехай залишає свої дані. Це буде кістяк на який можна буде ліпити м"ясо. Бо через два-три роки з карнікою почнеться та-ж сама історія що і з карпаткою років десять тому. Бренд "карніка" стає досить популярний і скоро під цією маркою почнуть гнати шлак. Спочатку ЯКІСТЬ для кінцевого споживача  (простого бджоляра) а потім вже організації та просвітницька діяльність для бажаючих. :IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Ысч сказал:

Ви хлопці дуже глибоко ниряєте з самого початку. Я вважаю що для початку потрібно створити ВІДКРИТИЙ реєстр досвідчених матководів у яких можна придбати якісних маток карніки ф-1. Це можна зробити навіть у цій гілці. Кожен хто вважає себе досвідченим матководом-карніководом та може дати на продаж хоча-б 500-1000 якісних маток за сезон нехай залишає свої дані. Це буде кістяк на який можна буде ліпити м"ясо. Бо через два-три роки з карнікою почнеться та-ж сама історія що і з карпаткою років десять тому. Бренд "карніка" стає досить популярний і скоро під цією маркою почнуть гнати шлак. Спочатку ЯКІСТЬ для кінцевого споживача  (простого бджоляра) а потім вже організації та просвітницька діяльність для бажаючих. :IMHO:

 

Что за нездоровое желание всех перещитать и запихнуть в какой-то реестр.

И почему именно от 500, те что выводят на продажу 200 маток не люди, у них качественного материала не будет? Вот как раз и наоборот, много не всегда качественно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Джаз сказал:

Что за нездоровое желание всех перещитать и запихнуть в какой-то реестр.

Я предлагаю всем заинтересованным ПУБЛИЧНО обменяться информацией, к примеру в рамках этой темы.

И коротко рассказать о себе и своих возможностях-потребностях. Вот и весь реестр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...