Перейти к содержанию

ГО "Спілка бджолярів України Бакфаст"


Рекомендуемые сообщения

Юра . Пойдешь в банк р/с открывать,потом к нотариусу,потом опять в банк и все не бесплатно,за деньги. Так ,что к 300 добавишь ещё свои 300.:umora:

Привыкнешь.:wave:  Ты ж пока Устав делал,регистрировал -наездил  на тышёнку,другую. Никто не предложил"со взносов заберешь" Или я не угадал?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, дон57 сказав:

 

Всем членам ГО мой совет совершенно бесплатно.Хотите прогресс,пересмотрите взносы в сторону увеличения. Но 300грн-это извините за слово,чистое жлобство.

я ще на зібранні говорив, що взноси замалі.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, дон57 сказав:

Да ничего не делай .На непредвиденные расходы. Я не за членские взносы. В ведомость не пиши. Я же на твою сбросил карту. Не ищите себе работу.

Будешь за 300грн. пол дня сидеть в банке. Оно тебе надо. Кстати. Ведомости должно быть 2 ,одно на вступ.,одна на членские. Что б потом не гадать, или лишние ,или не хватает. Вы ж там все были. Сдали нал,расписались и все дела .

Вы зарегистрировались как неприбыльная организация?.

А до вашого відома  у нас  є ревіз комісія ,яка й займаєтьсяє щоб все було вірно ,правельно і контроль фін.потоків.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Шурік сказав:

 

Всем членам ГО мой совет совершенно бесплатно.Хотите прогресс,пересмотрите взносы в сторону увеличения. Но 300грн-это извините за слово,чистое жлобство

Чисто жлобство пане дон57 це не приіхати на зібрання а тут тепер розсуждати що малі внески  ,потрібно було  приіхати як всі члени  і висувати там своі пропозиціі при всьому зібрагі . На наступному зібрані в осени  буде переглянуто членські внески  , якщо буде аргументована така доцілтність його збілтшення ,приізжайте на зібрання і висувайте своі пропозиціі на зібрані .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@дон57 я з Вами в більшості згідний, але у Вас мишлення і підхід до справи чисто бізнесові, а це просто ГО. І я думаю що те що Ви говорите воно буде, але з часом, "не за день Київ будувався", так і в нас, день за днем, шляхом проб і помилок (як же без них:)) все буде. :IMHO:

А Вам я б все ж радив написати заяву на вступ, і як повноцінний член об'єднання брати участь у житті та становленні ГО СБУБ :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Tuesday, March 13, 2018 в 07:19, Шулянский Александр сказал:

Чисто жлобство пане дон57 це не приіхати на зібрання а тут тепер розсуждати що малі внески  ,потрібно було  приіхати як всі члени  і висувати там своі пропозиціі при всьому зібрагі . На наступному зібрані в осени  буде переглянуто членські внески  , якщо буде аргументована така доцілтність його збілтшення ,приізжайте на зібрання і висувайте своі пропозиціі на зібрані .

По-перве,я не член Вашого клубу. По-друге,я не бачу доцільності ,бо Устав мені не подобається. По-трете- з такими взносами і доказуванням Вам їх збільшення,якщо Ви самі цього не розумієте,то мені з Вами не по дорозі. Я свої пропозиції до зібрання писав.  Зібралися до осіні чекати.А пів року козі під хвіст.

 ГО я в будь якому разі підтримую,бо це добре діло.Член я чи не ЧЛЕН це таке. Буду поки співчуваючим.

 Приїхати та балакати за 1000км ,тим паче водку я не пью,то я краше з жінкою побалакаю,чи по телефону.

Як би я розумів ,що там люди не балачками ,а ділом будут займатися,то я б и сьогодні в нічь виїхав. А Вас треба за 300 грн.ще й переконувати,бо наче Ви і самі це не розумієте. 

Та ще такі як Ви, Юру будете гнобити за 3грн,куди дів.Юра всі бумажки і чеки збирай до купи,бо такі робітники Банків,будуть показувати,що вону великі финансісти и щукати,де гроші його ділись.

В Tuesday, March 13, 2018 в 07:01, Шулянский Александр сказал:

А до вашого відома  у нас  є ревіз комісія ,яка й займаєтьсяє щоб все було вірно ,правельно і контроль фін.потоків.

Александр. Я для Вашого відома Закон України «Про громадські об’єднання»  знаю добре.

Юра я тобі лічно ,для підтримки Твої діяльності відправлю 1000грн,безвозмездно.Бо ти ж таким не докажешь,що ти їздив на машині не пиво пити,а по банкам ,налоговим,домовлятись про приміщення и т.д и купував бензин за гроші.Скажуть їзди на маршрутці ,так дешевше. Твій час вони не рахуют,а тільки свій.

Бажаю тобі терпіння и розуму,воно згодом стане все на місце,але нервів відбере.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, дон57 сказав:

Пане  Шуклявский. По-перве,я не член Вашого клубу. По-друге,я не бачу доцільності ,бо Устав мені не подобається. По-трете- з такими взносами і доказуванням Вам їх збільшення,якщо Ви самі цього не розумієте,то мені з Вами не по дорозі. Я свої пропозиції до зібрання писав.  Зібралися до осіні чекати.А пів року козі під хвіст.

 ГО я в будь якому разі підтримую,бо це добре діло.Член я чи не ЧЛЕН це таке. Буду поки співчуваючим.

 Приїхати та балакати за 1000км ,тим паче водку я не пью,то я краше з жінкою побалакаю,чи по телефону.

Як би я розумів ,що там люди не балачками ,а ділом будут займатися,то я б и сьогодні в нічь виїхав. А Вас треба за 300 грн.ще й переконувати,бо наче Ви і самі це не розумієте. 

Та ще такі як Ви, Юру будете гнобити за 3грн,куди дів.Юра всі бумажки і чеки збирай до купи,бо такі робітники Банків,будуть показувати,що вону великі финансісти и щукати,де гроші його ділись.

Александр. Я для Вашого відома Закон України «Про громадські об’єднання»  знаю добре.

Юра я тобі лічно ,для підтримки Твої діяльності відправлю 1000грн,безвозмездно.Бо ти ж таким не докажешь,що ти їздив на машині не пиво пити,а по банкам ,налоговим,домовлятись про приміщення и т.д и купував бензин за гроші.Скажуть їзди на маршрутці ,так дешевше. Твій час вони не рахуют,а тільки свій.

Бажаю тобі терпіння и розуму,воно згодом стане все на місце,але нервів відбере.

А вам пане палець в рот бачу не клади, відкусете, вибачаюсь може чимось обідив , спілка  працює на довірі , і Юрій Петрович  багато уже доклав і часу і фінансів своіх для створення спілки і іі організаціі  і це ціниться кожним членом і підтрисується .  На думку Юрія Петровича і цих кошиів достатньо на початковому етапі ,його первинна пропозиція була 100 грн ,члени спілки вирішили 100грн вступний і 200річний.А ви пане незнаю вашого імені не в одній темі форуму,пишете якись один негатив і недовіра до всіх,  всім , суперечете все вам недовподоби.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рахунок взносів, був в банку сьогодні. Розказали мені як перераховувати кошти.

Реквізити.

СБУБ ГО

Р/Р 26004052314705

ЄДРПОУ/ДРФО 41891298

МФО 315405

відкритий у ХФ ПриватБанк 

Вказувати що членські внески.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Шулянский Александр сказал:

 На думку Юрія Петровича і цих кошиів достатньо на початковому етапі ,його первинна пропозиція була 100 грн ,члени спілки вирішили 100грн вступний і 200річний.А ви пане незнаю вашого імені не в одній темі форуму,пишете якись один негатив і недовіра до всіх,  всім , суперечете все вам недовподоби.:IMHO:

Я пишу конкретные вещи.

Брониславович пишет Опубликовано воскресенье в 18:21  Поверьте, взносы не будут направляться на решение коммерческих  программ - только вопросы повышения квалификации и обучения.

И чему Вы за 100грн в год научитесь. Так из 200грн.( Вы же вроде как финансист) взносов 100грн пойдут на текущие вопросы или мне Вам это объяснять.Это Вы должны там были людям рассказать.За 100грн Вас не научат бутылку правильно разлить,потому как надо не на одной потренироваться ,а она денег стоит(все дорожает,даже самогон):az:.

О доверии.А я о чем Александр.Это Ваш пасквил или мой:"А до вашого відома  у нас  є ревіз комісія ,яка й займаєтьсяє щоб все було вірно ,правельно і контроль фін.потоків."

Про комиссии я могу очень много рассказать и хорошого и плохого. Но не знаю Ваша комиссия спросила учредителей:" Хлопцы Вы при регистрации(общество) потратили свои деньги и время,мы Вам  время не компенсируем , а деньги хоть частично.Назовите сумму,"Или Вы думаете Юру в админцентр на руках несли и устав просто так редактировали"(хотя там в уставы 80%" воды" его надо сократить на 50% не менее).Юра по скромности не скажет,чего ему это стоило.

И последнее. Мені не невдовподоби. А просто я даю свой совет,а дольше Ваше дело. Исходя из: читайте закон Украины "Про громадські об'єднання" ст.1п1.Громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб....." Никто, никого не может заставить вступить,как и запретить. Но членство не даёт каких-то дополнительных гражданских прав.

"В соре не рождается истина,она рождается в диалоге".-Это не я сказал:blink: А может:"В споре рождается истина,но иногда умирает здравый смысл":hmm:

Всего хорошего.:wave:

P.S. Коротко не получается. Может привычка. Ставишь задачи и спрашиваешь"Понял" " Так точно.Понял" А по глазам видишь что них.я он не понял .И начинаешь по-новой,а потом :"Повтори",пока не убедишься, что он правильно тебя понял.:umora: Как шутили  в армии во время физ. под-ки:" солдат должен быть тупым и сильным".Но то армия.Единоначалие.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, teplov сказал:

На рахунок взносів, був в банку сьогодні. Розказали мені як перераховувати кошти.

Реквізити.

СБУБ ГО

Р/Р 26004052314705

ЄДРПОУ/ДРФО 41891298

МФО 315405

відкритий у ХФ ПриватБанк 

Вказувати що членські внески.

По этим реквизитам перечислять деньги?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Виталик78 сказал:

По этим реквизитам перечислять деньги?

Так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, teplov сказал:

Так.

По цим реквізитам вступний і річний???  Окремо?  Разом?  Як краще? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Майстер меду сказав:

По цим реквізитам вступний і річний???  Окремо?  Разом?  Як краще? 

Одним платежом з розписанням призначення ,можна в ТСО,касі,приват 24 оплатити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Шулянский Александр сказал:

Одним платежом з розписанням призначення ,можна в ТСО,касі,приват 24 оплатити

Ок,  Дякую. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 01.02.2018 в 18:03, teplov сказал:

Дякую Вадим, Організація вже створена, сьогодні прийшов зразок печатки. Роботи прибавилось трохи більше ніж я думав, та гадаю не дурно то все. 

IMG-2d2a4660bd6423421d6cf0729075ab0d-V.jpg

дещо схожий на український тризуб.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Запустили наш сайт http://www.buckfast.in.ua/  , де будуть викладатись новини спілки, та просвітницькі статтьї. Роботи з ним ще багато, та все буде добре з часом.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

речь идет о пчелах , а на печати олень рогатый:umora: и еще с "оселедцем"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, vetal_61123 сказал:

речь идет о пчелах , а на печати олень рогатый:umora: и еще с "оселедцем"?

Вже розтлумачували  чому олень 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Мико сказал:

Вже розтлумачували  чому олень 

сори за повтор - прочитал, но мне все равно :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 02.05.2018 в 08:34, teplov сказал:

Запустили наш сайт http://www.buckfast.in.ua/

Из Вашего сайта: 

В Січні 2018 року ми створили Громадське Об’єднання «Спілка Бджолярів України Бакфаст» з метою об’єднання прихильників бджіл породи Бакфаст для відстоювання своїх інтересів, пропаганди методів селекції Бакфаст, просвітництва в племінній справі.......

На слідуюче наше зібрання приїде провідний селекціонер з Данії, Кельд Бандструп..... Відео зйомки, якщо будуть вестись,  їх зможуть переглянути знову ж таки тільки члени ГО по посиланню, котре прийде їм на електронну пошту.

Смысл шифроватся?

 

Щоб вступити в ГО «Спілка Бджолярів України Бакфаст» потрібно написати заяву.

У вас членский билет или удостоверение выдается? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

ГО “Спілка бджолярів України Бакфаст” запрошує відвідати 23 лютого 2019 р., об 11.00 семінар «Методи селекції Бакфаст, критерії оцінки племінних сімей» за участю відомого датського селекціонера  Келда Бранструба – Keld Brandstrup, (Breeder code KB), Denmark, який довгий час спільно працював з Братом Адамомв абатстві Buckfast в Англії

Семінар буде проходити  в сесійній залі Бориспільської районної ради за адресою  вулиця Київський шлях, 74, Бориспіль, Київська обл. 

Виступ Келда Бранструпа буде базуватись на попередньо заданих йому питаннях:

  • чи можна на сьогодні вести селекцію Бакфаста без вливання інших порід? використовуючи маток Бакфаст контрольованого спаровування різних заводчиків?
  • якщо приливати іншу породу, то як на Вашу думку це робити?  Яку схему краще використовувати ?  Від F-0 до позначки В. 
  • на які господарські ознаки звертати увагу в першу чергу? Чи є якісь відпрацьовані шаблони зв’язків між певними характеристиками? Якщо є, то які саме? 
  • відбір батьківських сімей  для подальшого  розведення ?
  • які характеристики краще передаються через батьківську лінію а які через материнську лінію? Чи існує якась закономірність?
  • чи використовується підбір материнських та батьківських ліній на основі їх родоводів для подальшої селекції. Або за основу беруться бажані або необхідні характеристики їх сімей?
  • ізольовані облітнікі, які є нюанси? Мінімальна відстань для отримання допустимої або повної ізоляції на воді та суші. Яку кількість батьківських сімей потрібно використовувати для насичення облітника трутнями при використанні наземного облітника з умовною ізоляцією 3 км до найближчої сусідньої пасіки на якій розташовані 20 сімей?
  • чи повинні бджоли в родині з маткою Бакфаст контрольованого спарювання мати однаковий окрас тергітів?
  • чи практикується в селекції Бакфаст використання маток вільного спаровування, сім’ї яких мають високі характеристики, чи можливо закріпити ці характеристики використовуючи не плідних маток від них і застосовувати до них контрольоване спарювання?
  • у Україні спостерігаються не поодинокі випадки захворювання бджіл Бакфаст на аскосфероз, як справи з цією хворобою в Європі? Чи ведеться якась робота з відбору сімей з підвищеною стійкості Бакфаст саме до цієї хвороби?
  • яким маткам віддаєте перевагу для ведення селекції – ШО чи з облітника?
  • яку кількість сімей бажано використовувати для виявлення кращої матки контрольованого спарювання однієї комбінації, скільки часу на це йде?
  • Buckfast бджолярі в Європі, хто вони, чому вони вибирають бджолу Бакфаст. Який відсоток пасічників Бакфаст у Європі, які інші бджоли тримають у Європі в %.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, teplov сказав:

ГО “Спілка бджолярів України Бакфаст” запрошує відвідати 23 лютого 2019 р., об 11.00 семінар «Методи селекції Бакфаст, критерії оцінки племінних сімей» за участю відомого датського селекціонера  Келда Бранструба – Keld Brandstrup, (Breeder code KB), Denmark, який довгий час спільно працював з Братом Адамомв абатстві Buckfast в Англії

Семінар буде проходити  в сесійній залі Бориспільської районної ради за адресою  вулиця Київський шлях, 74, Бориспіль, Київська обл. 

Виступ Келда Бранструпа буде базуватись на попередньо заданих йому питаннях:

  • чи можна на сьогодні вести селекцію Бакфаста без вливання інших порід? використовуючи маток Бакфаст контрольованого спаровування різних заводчиків?
  • якщо приливати іншу породу, то як на Вашу думку це робити?  Яку схему краще використовувати ?  Від F-0 до позначки В. 
  • на які господарські ознаки звертати увагу в першу чергу? Чи є якісь відпрацьовані шаблони зв’язків між певними характеристиками? Якщо є, то які саме? 
  • відбір батьківських сімей  для подальшого  розведення ?
  • які характеристики краще передаються через батьківську лінію а які через материнську лінію? Чи існує якась закономірність?
  • чи використовується підбір материнських та батьківських ліній на основі їх родоводів для подальшої селекції. Або за основу беруться бажані або необхідні характеристики їх сімей?
  • ізольовані облітнікі, які є нюанси? Мінімальна відстань для отримання допустимої або повної ізоляції на воді та суші. Яку кількість батьківських сімей потрібно використовувати для насичення облітника трутнями при використанні наземного облітника з умовною ізоляцією 3 км до найближчої сусідньої пасіки на якій розташовані 20 сімей?
  • чи повинні бджоли в родині з маткою Бакфаст контрольованого спарювання мати однаковий окрас тергітів?
  • чи практикується в селекції Бакфаст використання маток вільного спаровування, сім’ї яких мають високі характеристики, чи можливо закріпити ці характеристики використовуючи не плідних маток від них і застосовувати до них контрольоване спарювання?
  • у Україні спостерігаються не поодинокі випадки захворювання бджіл Бакфаст на аскосфероз, як справи з цією хворобою в Європі? Чи ведеться якась робота з відбору сімей з підвищеною стійкості Бакфаст саме до цієї хвороби?
  • яким маткам віддаєте перевагу для ведення селекції – ШО чи з облітника?
  • яку кількість сімей бажано використовувати для виявлення кращої матки контрольованого спарювання однієї комбінації, скільки часу на це йде?
  • Buckfast бджолярі в Європі, хто вони, чому вони вибирають бджолу Бакфаст. Який відсоток пасічників Бакфаст у Європі, які інші бджоли тримають у Європі в %.

Варто розмістити в календарі. http://tochok.info/calendar/ 

Тоді подія буде доступна на головній сторінці. 

Яка вартість участі? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Sanich сказал:

Варто розмістити в календарі. http://tochok.info/calendar/ 

Тоді подія буде доступна на головній сторінці. 

Яка вартість участі? 

Дякую. 150 гр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Есть договоренность на недорогое жилье  100 гривен. - общежитие  Борисполь ул Привокзальная 78 , комнаты по 4 человека, Комнат много. Санузел, кухня  на этаже. Вместят всех желающих. будет возможность пообщаться.   Рядом ЖД вокзал. Ехать от Райдержадминистрации автобусом, 17, 1А. 

Записываться  по тел.  067 613 58 57   (лучше СМС или в личку.)  Определиться до 20 февраля.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.01.2019 в 21:36, teplov сказав:

Дякую. 150 гр.

  Пане Юро!  Ти б про трансляцію щось би придумав, можливо й про пряму, як на "Білоруському бджільництві".  Або й їх запроси. Можна навіть і телегрупу новин бо то є подія. :IMHO:
  Ну, а така подія без широкого висвітлення не буде варта й виїденого яйця, повір мені, як колишньому профі у цій справі. А ви за зйомку ніби хочете якісь ще й кошти брати, як я зрозумів...:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...