Перейти к содержанию

ГО "Спілка бджолярів України Бакфаст"


Рекомендуемые сообщения

По поводу авторських прав то в Європі до цього серйозно відносяться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Переговори ведуться стосовно запрошення на з'їзд гостя із селекціонерів наприклад Німеччини?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вірніше у ради європейських бакфастерів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Де можна реєструвати я, щоб стати учасником ГО ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, teplov сказал:

Та вже виготовили печатку, то всього навсього печатка, цей знак я поставив з розрахунку, може хто за кордон поїде, з паперами буде чоловік від організації, на паперах ця печатка, відношення вже не як до туриста:) там бакфастчики оленя краще знають чим наш герб. До речі гербову печатку не маємо права робити.

А мені печатка дуже сподобалась. Бакфастери ніколи не "обливають брудом" інші раси бджіл, тобіш ведуть себе благородно, тому емблема благородного оленя дуже доречна...

Ця емблема (разом з фасадом абатцтва) дуже популярна і впізнаванна в заводчиків Бакфаста. Думаю що позиціонування нас з цими емблемами, добавлятиме нам залікових пунктів в Європі і я б сказав, що це навіть стратегічно правильний вибір. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та вже виготовили печатку, то всього навсього печатка, цей знак я поставив з розрахунку, може хто за кордон поїде, з паперами буде чоловік від організації, на паперах ця печатка, відношення вже не як до туриста[emoji4] там бакфастчики оленя краще знають чим наш герб. До речі гербову печатку не маємо права робити.
На мою думку на печатці має бути присутня символіка пов'язана з бджільництвом а не з оленями.А те що печатка виготовлена це не означає що її не можна переробити враховуючи думку всіх зацікавлених...з якими ніхто не радився!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, SMJ сказал:
8 часов назад, teplov сказал:
Та вже виготовили печатку, то всього навсього печатка, цей знак я поставив з розрахунку, може хто за кордон поїде, з паперами буде чоловік від організації, на паперах ця печатка, відношення вже не як до туристаemoji4.png там бакфастчики оленя краще знають чим наш герб. До речі гербову печатку не маємо права робити.

На мою думку на печатці має бути присутня символіка пов'язана з бджільництвом а не з оленями.А те що печатка виготовлена це не означає що її не можна переробити враховуючи думку всіх зацікавлених...з якими ніхто не радився!!!

Нам ехать надо или "шашечки " разглядывать будем?

 У меня просьба к тем у кого есть контакты и выход на европейских заводчиков и селекционеров Бакфаст, необходима помощь в налаживании прямых контактов.  Для ведения успешной работы необходимы углубленные знания в направлении создания новых линий, особенно на базе использования местных пчел. Для успешной работы в этом направлении как инструмент нужны операторы ИО и облетники. Если первые в небольшом количестве есть с облетниками пока проблемы, а они нужны не только в каждой области , а желательны в каждом районе. Обеденяющим началом для первичных структур нашей организации должны быть операторы ИО и облетники. 

   Неплохо бы было попробовать облетники уже в этом сезоне. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты



Нам ехать надо или "шашечки " разглядывать будем?
 
Справа не в самій печатці а в підході до прийняття рішень...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, SMJ сказав:

Справа не в самій печатці а в підході до прийняття рішень...

На Вас ця емблема якимось чином впливає?

Ви зрозумійте що потрібно якомога швидше було вирішувати з цими моментами справу щоб до першого зібрання об'єднання було все готове. І так як Юра уже писав, потрібно запрсити ще когось з Європейської спільноти Бакфаста і щоб людина яка буде когось запрошувала була не просто Вася, Петя чи Юра, а представник Об'єднання з печаткою, яка б підтверджувала це, а на це потрібний час. І якщо б зараз Юра об'явив "тендер" на логотип печатки, то ця печатка була б готова в кращому випадку весною, а тоді б уже не було б ні кого запрошувати, ні кому. :IMHO:

А з часом, при великому бажанні членів об'єднання, можна буде і поміняти логотип :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На Вас ця емблема якимось чином впливає?
Ви зрозумійте що потрібно якомога швидше було вирішувати з цими моментами справу щоб до першого зібрання об'єднання було все готове. І так як Юра уже писав, потрібно запрсити ще когось з Європейської спільноти Бакфаста і щоб людина яка буде когось запрошувала була не просто Вася, Петя чи Юра, а представник Об'єднання з печаткою, яка б підтверджувала це, а на це потрібний час. І якщо б зараз Юра об'явив "тендер" на логотип печатки, то ця печатка була б готова в кращому випадку весною, а тоді б уже не було б ні кого запрошувати, ні кому. :IMHO:
А з часом, при великому бажанні членів об'єднання, можна буде і поміняти логотип :IMHO:
Так,якимось чином
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Imkervlad сказав:

Якщо спільнота дає добро - то можу узнати думку європейської організації бакфастчиків і узгодити з ними дане питання по цьому поводу

Я думаю що це б було не погано і дало б можливість уникнути якихось можливих непорозумінь :IMHO:

 

7 годин тому, Imkervlad сказав:

Переговори ведуться стосовно запрошення на з'їзд гостя із селекціонерів наприклад Німеччини?

Вова можеш спробувати пробити там сам на рахунок якогось гостя з Німеччини, тобі там простіше на місці :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Imkervlad сказал:

Якщо спільнота дає добро - то можу узнати думку європейської організації бакфастчиків і узгодити з ними дане питання по цьому поводу

Если есть выход на конкретную организацию то надо пытаться с ними сотрудничать более тесно. Необходима информация о опыте работы этой организации.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, затеяли неплохое дело. Чувствую агрессии, как минимум с земель где заходит солнце в нашей стране, обществу не избежать. Готовьтесь господа, походу будет кипишь и мы еще не одно видео увидим под названием "Диверсия" ! Удачи и успехов организации!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

знаю один облітник бакфаст на федотовій косі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Fabro сказав:

Да, затеяли неплохое дело. Чувствую агрессии, как минимум с земель где заходит солнце в нашей стране, обществу не избежать. Готовьтесь господа, походу будет кипишь и мы еще не одно видео увидим под названием "Диверсия" ! Удачи и успехов организации!

 

Думаю, що поганого тут нічого немає. Карпатчики захищають Карпатку та Карніку (тут зрозуміло чому ще Карніку), карніководи тільки Карніку, італоводи Італійку, бакфастчики Бакфаст.

Погано те, що є мало «адвокатів» Української бджоли. Чомусь всіх вона почала сильно жалити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Рудий Панько сказал:

Погано те, що є мало «адвокатів» Української бджоли. 

Погано але що поробиш коли нема що захищать.

 

10 минут назад, Рудий Панько сказал:

Чомусь всіх вона почала сильно жалити.

Бо напевне все таки жалить;):(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Рудий Панько сказал:

. Карпатчики захищають Карпатку

Карніководи тільки Карніку,

італоводи Італійку,

бакфастчики Бакфаст.

Погано те, що є мало «адвокатів» Української бджоли.

Але при цьому не обзивають iнших бджiл Спiдом 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Мико сказал:

Але при цьому не обзивають iнших бджiл Спiдом 

Бо яка б бджола не була, вона бджола і не важливо як ми її назвемо. Ми любимо бджіл чи назви?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Fabro сказал:

Погано але що поробиш коли нема що захищать.

 

Бо напевне все таки жалить;):(

Была у наших пчел приемлемая  злобливость, но появился совсем спокойный Бакфаст и всравлением с ним местные выглядят злюками . На еще попробовать СР для контраста.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, Рудий Панько сказав:

Думаю, що поганого тут нічого немає. Карпатчики захищають Карпатку 

З повагою ставлюся до кожної породи бджіл, бо кожна має право на своє існування:IMHO: Не всі мені здається,....  а може тільки здається..... Карпатчики як одного цілого немає, коже сам по собі по цілій країні, одні поливають брудом інших, інші бігають по Карпатах у пошуках, інші її заперечують, а потім відроджують її на місцях:dntknw:  в порівнянні з іншими карпатчиками..... На прикладі  бакфастчики Бакфаст,  люди ціленаправлено хочуть працювати (шукають операторів ШО, облітники) о це я розумію робота:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Людина яка в перше побачить таку печатку, подумає що Купує  ОЛЕНЯ  а не БДЖОЛОМАТКУ ))))))  Звістно с часом,  всі до всього привикають. хоча задум не поганий..... побачивши ОЛЕНЯ  сразу виникає питання і цікавість, що заставляє людину дізнатися більше.... 

 

Головне не ПЕЧАТКА а те що буде затверджуватись нею, ось там головне шоб ми як раз і не були ОЛЕНЯМИ.....

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Рудий Панько сказав:

Думаю, що поганого тут нічого немає. Карпатчики захищають Карпатку та Карніку (тут зрозуміло чому ще Карніку), карніководи тільки Карніку, італоводи Італійку, бакфастчики Бакфаст.Погано те, що є мало «адвокатів» Української бджоли.

Трішки не так, бакфастчики зацікавлені у збереженні усіх чистих рас. Кожна раса має свої відмінності.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Fabro сказал:

Погано але що поробиш коли нема що захищать.

Неправда. Я на своїй пасіці утримував карпатку, укр.степ, бакфаст і карніку. Карпапатка значно програвала Укр.степ (роїння - медозбір). Бакфаст по цим же параметрам значно поступається Карніці! Це чисто мої висновки, з моїм підходом до бджіл і в моїй місцевості!

А взагалі. Той хто виробляє мед - має турбуватись про якість меду,  а хто виводить маток - має турбуватись про їх якість! і так дальше!

Бджола це не оса, і за те що вона бджола я вже її поважаю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Брониславович сказал:

У меня просьба к тем у кого есть контакты и выход на европейских заводчиков и селекционеров Бакфаст, необходима помощь в налаживании прямых контактов.  Для ведения успешной работы необходимы углубленные знания в направлении создания новых линий, особенно на базе использования местных пчел.....

Невже ви думаєте, що європейські селекціонери будуть зацікавлені ділитись усіма тонкощами? Для чого їм розвивати бджільництво іншої держави і плодити собі конкурента? Кому тоді вони будуть продавати маточок по 150-250 євро?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Shmel сказал:

Невже ви думаєте, що європейські селекціонери будуть зацікавлені ділитись усіма тонкощами? Для чого їм розвивати бджільництво іншої держави і плодити собі конкурента? Кому тоді вони будуть продавати маточок по 150-250 євро?

По перше: людина отримає гроші за свій виступ. По друге засвітиться в Україні, куди і буде продавати маток за 150-250 євро.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...