Перейти к содержанию

ГО "Спілка бджолярів України Бакфаст"


Рекомендуемые сообщения

Вітаю всіх прихильників бджіл Бакфаст, з створенням ГО "Спілка бджолярів України Бакфаст", де можна об'єднуваться і відстоювать свої інтереси, а також розвивати Бакфаст в нашій країні і мати змогу  позиціонувати нас в Європі. 

Велика подяка, у своренні організації, нашому форумчанину й однодумцю Вальчуку Юрію Петровичу, який на волонтерських засадах витрачає свій час і кошти, на створення даннго об'єднання. Честь і хвала таким людям.

Всі обговорення, пропозиції,  що до роботи, а також новини спілки можна обговорювать в данній темі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А де можна побачити щось по спілці? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую Вадим, Організація вже створена, сьогодні прийшов зразок печатки. Роботи прибавилось трохи більше ніж я думав, та гадаю не дурно то все. 

IMG-2d2a4660bd6423421d6cf0729075ab0d-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, teplov сказал:

сьогодні прийшов зразок печатки. Роботи прибавилось трохи більше ніж я думав, та гадаю не дурно то все. 

 

А чому якийсь олень на печатци 

Де бджола бакфаст ?

  • Подобається 3
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 4
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Мико сказав:

А чому якийсь олень на печатци 

Де бджола бакфаст ?

поки прочитав Микола Романович задав питання швидше

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, igorstep сказал:

А де можна побачити щось по спілці? 

Вона два дня як створена, поїду в Харків 17-18 Лютого, будуть попередні збори, там і намітимо план подальших дій.

 

Только что, Мико сказал:

А чому якийсь олень на печатци 

Де бджола бакфаст ?

Олень це логотип Аббацтва Бакфаст, також деяких спілок Європейських Бакфастчиків. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я розумію,що Юрій Петрович гасав як ,,олень,, коли організовував спілку.Але на печатці повинна все таки бути бджола.:IMHO:

Доки клацав кнопки,вже й відповідь дали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня на лицензии одного Киевского охотхозяйства точно такой логотип оленя. Сейчас попробую выложить. Трутня лучше логотип заделайте, у некоторых аппетит пропадет)))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5a733f6a9f65f_.jpg.38904e9ad6abee268ef5d3179ffa25ab.jpg

Логотип Бакфастчиків Данії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, teplov сказав:

5a733f6a9f65f_.jpg.38904e9ad6abee268ef5d3179ffa25ab.jpg

Логотип Бакфастчиків Данії.

 

40 хвилин тому, виталийЗ сказав:

Я розумію,що Юрій Петрович гасав як ,,олень,, коли організовував спілку.Але на печатці повинна все таки бути бджола.

Доки клацав кнопки,вже й відповідь дали.

Для нас такий фон є неприйнятним. Юрку, можеш використати ідею з моєї ававтарки, деталі якої я запазичив із герба Княжич, де моя пасіка, - там є бджола і шапка Мономаха.:ah::ay: А посередині чи знизу по щиту можна вже й напис БАКФАС на агліцькій зробити.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, teplov сказав:

Дякую Вадим, Організація вже створена, сьогодні прийшов зразок печатки. Роботи прибавилось трохи більше ніж я думав, та гадаю не дурно то все. 

IMG-2d2a4660bd6423421d6cf0729075ab0d-V.jpg

Але ж столиця України пока ще ж КИЇВ ?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Але ж столиця України пока ще ж КИЇВ ?:blink:

Але ж Спілка створена в Хмельницькому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, виталийЗ сказав:

Але на печатці повинна все таки бути бджола.:IMHO:

Можливо такий варіант із змінами слів по українськи buckfast_abbey.png.0e0fa089b3ee0d797b6674a0631803d7.png    Цей логотип відомий багатьом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, gardener сказав:

Але ж Спілка створена в Хмельницькому.

Ага, приїду і замовлю собі печатку з написом: "Всеукраїнська..." і далі за текстом.:ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Ага, приїду і замовлю собі печатку з написом: "Всеукраїнська..." і далі за текстом.:ah::umora:

Так цілком маєте право, організацію можна назвати навіть всегалактичною, в юстиції так і запишуть, зареєструють та дадуть виписку з реєстра. Всеукраїнською громадська організація вважається тільки тоді коли має не менше 14 відокремлених підрозділів по різних областях, різниці немає в якому обласному центрі вона зареєстрована, головне люди які в неї входять, та справи які вони роблять. 

Теоретично організацію створити дуже просто, практично, доволі не просто. Ця спілка створювалась для реальної роботи, для цього потрібно щоб в ній було як найбільше дієвих людей. Перед тим як її створити я обзвонив відомих Бакфасчиків, Пронько, Неліпа, Ізмаілов... вони мене підтримали, сказали роби, ми тобі цілком довіряємо.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, teplov сказав:

Так цілком маєте право, організацію можна назвати навіть всегалактичною, в юстиції так і запишуть, зареєструють та дадуть виписку з реєстра. Всеукраїнською громадська організація вважається тільки тоді коли має не менше 14 відокремлених підрозділів по різних областях, різниці немає в якому обласному центрі вона зареєстрована, головне люди які в неї входять, та справи які вони роблять. 

Теоретично організацію створити дуже просто, практично, доволі не просто. Ця спілка створювалась для реальної роботи, для цього потрібно щоб в ній було як найбільше дієвих людей. Перед тим як її створити я обзвонив відомих Бакфасчиків, Пронько, Неліпа, Ізмаілов... вони мене підтримали, сказали роби, ми тобі цілком довіряємо.  

Юрію, та я ж жартую! І щиро  підтримую твоє починання! Будеш в Києві після 18 лютого - чекатиму в гості!:umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я еще не купил пчел, но уже хочется присоединиться к вашей организации. Тут действительно видно, что люди энтузиасты своего дела, все открыто и понятно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юра герб на печатці вже затверджений чи це тільки ескіз ? З оленем поспішили :IMHO:У нас не абатство ,  герб мавби нести нашу символіку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Паланочка сказал:

Юра герб на печатці вже затверджений чи це тільки ескіз ? З оленем поспішили :IMHO:У нас не абатство ,  герб мавби нести нашу символіку.

Та вже виготовили печатку, то всього навсього печатка, цей знак я поставив з розрахунку, може хто за кордон поїде, з паперами буде чоловік від організації, на паперах ця печатка, відношення вже не як до туриста:) там бакфастчики оленя краще знають чим наш герб. До речі гербову печатку не маємо права робити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, teplov сказал:

Та вже виготовили печатку, то всього навсього печатка, цей знак я поставив з розрахунку, може хто за кордон поїде, з паперами буде чоловік від організації, на паперах ця печатка, відношення вже не як до туриста:) там бакфастчики оленя краще знають чим наш герб. До речі гербову печатку не маємо права робити.

А что то у оленя меж рогов за знак?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Максим Слобода сказав:

А что то у оленя меж рогов за знак?

Верхня частина посоха

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, teplov сказав:

з розрахунку, може хто за кордон поїде, з паперами буде чоловік від організації, на паперах ця печатка, відношення вже не як до туриста

З юридичної точки зору це може ускладнити становище там, бо можуть розцінити як плагіат логотипу. Цілком можливо, що на цей логотип там є авторські права і доцільно було б у такому разі погодити з ними.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Паланочка сказав:

Юра герб на печатці вже затверджений чи це тільки ескіз ? З оленем поспішили :IMHO:У нас не абатство ,  герб мавби нести нашу символіку.

І я ж про те! Он подивись на мою аватарку - і бджола і шапка Мономаха! Тобто  бджола - породи княжеської!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, SASHA.OK сказав:

Верхня частина посоха

Це частина гирлиги - інструмента , яким ловлять ягнят,овечок. Тобто - посох пастуха, що веде отару - звідси й посох митрополита. Бо ми, християни, отара Божа.:umora::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, nibond сказав:

З юридичної точки зору це може ускладнити становище там, бо можуть розцінити як плагіат логотипу. Цілком можливо, що на цей логотип там є авторські права і доцільно було б у такому разі погодити з ними.

Якщо спільнота дає добро - то можу узнати думку європейської організації бакфастчиків і узгодити з ними дане питання по цьому поводу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...