Перейти к содержанию

Місце проведення щорічної зустрічі форумчан у 2018 році


Sanich

Рекомендуемые сообщения

З розмови нашого форумчанина, який ще не був на Зустрічі в Бухті Вікінгів, виникає багато запитань, особливо це стосується, як добратись до Бухти Вікінгів з ЖД Вокзалу, тож хочу сказати, що нами буде організована доставка форумчан на БВ автобусом, також в літній час та до 1 жовтня курсує із ЖД Вокзалу маршрутний бус прямо на БВ, більше того ми постараємось, як і минулого разу, щоб надати автобус з центру м.Львова у вечірній час,щоб ВИ могли нагулятись містом, спробувати каву усіх смаків, побувати там де ВАС найбільше чекають,  і комфортно приїхати на базу відпочинку, також  автобус ранком  в 12-00 у неділю відвезе ВАС на ЖД Вокзал.

В одному з Котеджів де будуть проживати організатори заходу, будуть знаходитись медекаменти, як я казав в суботу з ранку до вечора буде брейк-кава, вода завжди буде в конференц залі та в альтанці де буде брейк-кава. Для інформації, на тереторії Бухти Вікінгів чистота та порядок, в кожному кутку встановлені туалети. До Вашого перебування за ВАШИМ бажанням ми можем доставити на БВ все ,що ВАМ знадобиться, прохання лише про це повідомити.

Ми зробимо максимум зручностей на час ВАШОГО перебування. Дякую ВСІМ, що ВИ обираєте нас !:)

  • Подобається 23
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

 ми гідні вибирати де краще, думаю ми вміємо розрізняти політиканство, ну як в житті коли тобі говорять з телика ,що жити стало краще, а ти не розумієш де і кому, та чому це тобі говорять:umora:. Форумчани пасічники інтелегенція ,цвіт нації, я б сказав її перла, я вважаю, що ми повинні йти до кращого і перемагати кращими пропозиціями.

Кожна людина вправі вибирати те, що їй подобається. І мені здається, що краще тоді коли є більший вибір а ніж тоді коли тебе заганяють в якісь рамки.

PS. здається ця тема не про політику і телик.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ukr.bee сказав:

Кожна людина вправі вибирати те, що їй подобається. І мені здається, що краще тоді коли є більший вибір а ніж тоді коли тебе заганяють в якісь рамки.

PS. здається ця тема не про політику і телик.

безперечно:)

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, ukr.bee сказав:

 коли тебе заганяють в якісь рамки.

 

а хто тут кого заганяє?:hmm:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ВячеславК сказав:

особливо з деякими.

 

Якщо виберете Полтаву - маєте шанс побачити натурального Бомбуса:umora:

  • Подобається 1
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не факт, він на жовтому форумі за голос обіцяв по 10 баксів, але сам ще не знає чи буде присутнім на зібранні. Хлопець в "політику" любить погратися... 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

а хто тут кого заганяє?:hmm:

Я висловив свою думку. А ТУТ мене ніхто і нікуди не заганяє.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

 До Вашого перебування за ВАШИМ бажанням ми можем доставити на БВ все ,що ВАМ знадобиться, прохання лише про це повідомити.

Так, це дійсно так. Пан Михайло як організатор на вищому рівні, а після того як повара тільки для мене жарили котлетку зі свинини, бо я не їм баранину, і навіть не поплутали кому її піднести серед пів сотні людей, то...я просто в шоці. Наскільки Михайло намагався догодити кожному гостю навіть у таких дрібничках. Скільки в нього було клопотання, всі його дьоргали, ще й я зі своєю примхою " не хочу баранину" :umora:, і це він вирішив. Дякую, Вам Михайло, та цю котлетку я ніколи не забуду ):ax:

  • Подобається 12
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@SASHA.OK ти мене питав скільки раз я був на зустрічах форумчан у Бухті та чи був в Умані в 13-14 роках.

Ні разу не був. Чого? Бо перша половина вересня не час для зустрічей, коли пасіку треба загодовувати, кліща ганяти і займатися зсипанням нуків, та ще й їхати через всю Україну.

Якщо буде знову в Бухті, то не приїду. Хоча б десь в центрі, і дещо пізніше.

Дайош полтавську "Глухомань"!!!!!!!!!

  • Подобається 4
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, gardener сказав:

 маєте шанс побачити натурального

facepalm.gif

Пане Миколо, невже і Ви туди ж...?

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Елена Щербань сказав:

Так, це дійсно так. Пан Михайло як організатор на вищому рівні, а після того як повара тільки для мене жарили котлетку зі свинини, бо я не їм баранину, і навіть не поплутали кому її піднести серед пів сотні людей, то...я просто в шоці. Наскільки Михайло намагався догодити кожному гостю навіть у таких дрібничках. Скільки в нього було клопотання, всі його дьоргали, ще й я зі своєю примхою " не хочу баранину" :umora:, і це він вирішив. Дякую, Вам Михайло, та цю котлетку я ніколи не забуду ):ax:

Дякую, якось аж, як на 20 років помолодшав, так ........:ah: приємно, а я забув, але це добре, що у Вас залишаються приємні спогади,ще раз дякую:).

  • Подобається 5
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Отже, маємо ТРИ чудових пропозиції місця проведення зустрічі "На Точку - 2018".  Дякуємо всім за пропозиції! 

Є велике прохання перед голосуванням вивчити уважно кожну із пропозицій і віддавати голос лише за ті пропозиції, які вам сподобалися і ви готові приїхати, якщо обставини вам не завадять. Це дуже важливо, щоб переможець голосування розумів приблизну кількість учасників.

Пропозиції розміщені в порядку подачі заявок у відповідній темі. 

1. Пропозиція від @Надія у Національному природному парку "Бузький гард",  Миколаївська обл., Первомайський р-н, с. Грушівка, база відпочинку "Дубровка". Дата проведення  7-9 вересня.

2. Пропозиція від @pante1ey - біля м. Полтава. с. Нижні Млини, ресторанно-готельний комплекс «Глухомань». Дата проведення  7-9 вересня.

 3. Пропозиція від @miro - добре відома більшості та місце зустрічі у 2016-му та 2017-му році, база відпочинку "Бухта Вікінгів"  біля м. Львів.  Дата проведення  14-16 вересня.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Андрій Сумчанин даний текст скорочена форма надана адміном перед голосуванням, тут  можна побачити дати:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, miro сказал:

Є велике прохання перед голосуванням вивчити уважно кожну із пропозицій і віддавати голос лише за ті пропозиції, які вам сподобалися і ви готові приїхати, якщо обставини вам не завадять. Це дуже важливо, щоб переможець голосування розумів приблизну кількість учасників.

Мы всеми руками поддерживаем эти слова.

А что касается даты встречи, то у нас, как и у @Надії, нет ограничений по проведению 7-9 или 14-16 сентября. Мы прислушиваемся к мнениям форумчан. Так, что даты мы увидим на голосовании.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, pante1ey сказав:

Мы всеми руками поддерживаем эти слова.

А что касается даты встречи, то у нас, как и у @Надії, нет ограничений по проведению 7-9 или 14-16 сентября. Мы прислушиваемся к мнениям форумчан. Так, что даты мы увидим на голосовании.

Лише показав дати, я нічого немінятиму, в мене все залишиться в пропозиції як є, тобто місце проведення база відпочинку

Бухта Вікінгів м.Львів, дата проведення 14-16 вересня

:wave:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.03.2018 в 21:32, Фомич сказал:

Интересно, сколько желающих найдется жить в палатке, да еще если сентябрь будет холодный и дождливый. 

Палатку надо с собой привозить? 

а може землянки закажем?

  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Демків Юра сказал:

а може землянки закажем?

Зачем перекручивать предложения. Тем более что землянки не заказывают а копают гости сами лично.:umora:.

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Считаю "Глухомань" прекрасной альтернативой Бухте" по нескольким причинам:

1. Полтава удобна многим по расстоянию и могут приехать те люди, которым во Львов очень далеко;

2 Полтава - город с большой историей. культурой и своим колоритом;

3. В Полтаве есть "галушки"

4. Третий год подряд проводить встречу в одном и том же месте как-то скучновато

 

Я за разнообразие!!!!!!!

  • Подобається 3
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Sokol_S сказал:

Считаю "Глухомань" прекрасной альтернативой Бухте" по нескольким причинам:

1. Полтава удобна многим по расстоянию и могут приехать те люди, которым во Львов очень далеко;

2 Полтава - город с большой историей. культурой и своим колоритом;

3. В Полтаве есть "галушки"

4. Третий год подряд проводить встречу в одном и том же месте как-то скучновато

 

Я за разнообразие!!!!!!!

згідний но без палаток

  • Подобається 5
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Демків Юра сказал:

згідний но без палаток

Что же все так зациклились на этих палатках. Как я понимаю, что предложение с палатками это прогресивный эксперимент. И в принципе имеет место быть. Речь не идет о том что все будут ночевать в палатках, а это альтернатива для смелых и веселых ребят, которые наверняка захотят петь песни под гитару и смотреть на звездное небо...... А для остальных, не таких смелых, Глугомань подготовила комфортабельные номера со всеми удобствами, мягкой кроваткой  и тепленьким одеялком.

  • Подобається 1
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Sokol_S сказав:

Считаю "Глухомань" прекрасной альтернативой Бухте" по нескольким причинам:

1. Полтава удобна многим по расстоянию и могут приехать те люди, которым во Львов очень .

В тому то й делема, людей може бути багато. Тому й організаторам не просто буде.

Наприклад зі сходу та півдня форумчанам набагато ближче в Полтаву чим було у Львів. Тим більше траса Киів-Харків дає змогу без напрягу доіхати з комфортом власним транспортом. Майже з краю в край можна іхати на "круіз контролі" без проблем.

10 годин тому, Sokol_S сказав:

 

2 Полтава - город с большой историей. культурой и своим колоритом;

Тим, хто буде жити в Туристі у центр міста потрапити не проблема. Та і в будь який куточок міста теж. Міський транспорт з своім завданням справляється.

 

10 годин тому, Sokol_S сказав:

 

3. В Полтаве есть "галушки"

Шо маємо, те маємо!

10 годин тому, Sokol_S сказав:

 

 

10 годин тому, Sokol_S сказав:

 

4. Третий год подряд проводить встречу в одном и том же месте как-то скучновато

 

Я за разнообразие!!!!!!!

Нуууу, за.... разнообразие!!!

  • Подобається 1
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вас вітає гостинне місто Полтава! Запрошуємо відвідати духовну столицю України.

https://www.youtube.com/watch?v=6BQ4nKeUKrk

Готельний комплекс «Турист» м. Полтава, вул. Миру, 12 клац 

Дата зустрічі 14-16 вересня 2018

Мета: влаштувати наймасштатбнішу зустріч форумчан за усі роки (максимально зручне розташування, міське транспортне сполучення, помірні ціни, можливість прийняти на проживання максимальну кількість учасників). Поєднання міста і природи.

 

1.                Місце чи місцевість, де ви пропонуєте провести зустріч;

Готельний комплекс «Турист», м. Полтава, вул.. Миру, 12

2.                Умови розміщення проживання;

3.                 Орієнтовна ціна проживання;

Економ варіант: 2-місний номер 210грн/особа

Стандарт 2-місний – 250 грн/особа

Покращений стандарт – 320 грн/особа

Одномісний стандарт – 280 грн

Люкс (2-місний) – 650-700 грн за номер

Максимальне поселення – 89 осіб в основному корпусі + після заповнення 1 корпусу 30 місць в 2 корпусі (3-4 місні номери по 150 грн/особа)

4.                Наявність місця харчування, яке могло б вмістити усіх учасників та його орієнтовна ціна;

П’ятниця:

Комплексний сніданок: 80 грн

Комплексний обід:  100 грн

Вечеря – 110 грн в ресторані Туристу + Ваші домашні гостинці (наприклад кільце ковбаски, шмат сала та пляха медовухи - те, що Ви привезли з собою).

Субота:

Комплексний сніданок: 80 грн

Комплексний обід:  100 грн

Вечеря: 200 грн.

Орієнтуємось на погоду

Варіант 1 (якщо дощитиме):

Ресторан Турист 200 грн/особа. (дружня вечеря з танцями в гарно облаштованому приміщенні, українська кухня: галушки з піджаркою, варенички зі сметанкою, узварчик з копченими грушками, холодненька горілочка, помідори з огірочками в розсольчику та інші смаколики)

Варіант 2 (при гарній погоді):

Човнова станція в мальовничому місці на березі річки Ворскла. В нашому розпорядженні альтанки з мангалами. Готуємо шашлик та смаколики гриль. 200 грн

В очікування шашлику є можливість скоротати час катанням на човні або катамарані. Можна пограти у теніс, сходити в сауну або поспати під мостом ( для тих, хто збирався копати землянку)

В ресторані Турист є можливість розмістити до 120 осіб, на човневій станції – 180.

5.                Наявність зали для проведення офіційної частини зустрічі, яка вмістила б усіх учасників;

При готелі Турист є 3 зали місткістю 35, 40 та 120 осіб. В усіх залах в наявності мульмедійне обладнання.

6.                Готовність очолити оргкомітет  і взяти на себе організаційні питання при сприянні інших форумчан та адміністрації;

Так (2 відповідальних @Таня Сенчук, @pante1ey та команда)

7.                Яку максимальну і мінімальну кількість гостей ви готові прийняти? 

Від 1 до 110 з ночівлею, без ночівлі (відвідування конференції та дружня вечеря) – від 1 до 180 осіб.

8.                Як добратися до запропонованого місця події на власному авто, чи громадським транспортом? 

Як громадським транспортом, так і власним авто можна легко добратися. Подробиці – потім.

Ж/Д транспорт: у Полтаву можна добратися з будь-якого обласного центру України ж/д транспортом, який прибуває на Київський або Південний вокзали.

Автобуси. Маршрутки: прибувають на центральний автовокзал (м. Полтава, вул.. Великотирнівська, 7).

З любої точки Полтави вартість таксі не перевищуватиме 80 грн (на 4 особи). № телефонів надамо.

 

9.                Наявність автостоянки для тих, хто буде "на конях";

Є платна загороджена стоянка під відеоохороною навпроти готелю: 25 грн/доба

10.           Культурна програма (якщо є що показати);

В неділю (після сніданку) на Ваш вибір:

Екскурсія по цікавим місцям Полтавщини

Майстер-клас по виготовленню традиційної полтавської страви – галушки («комочки тіста») з піджаркою  в сметанковому соусі – 50 грн/особа

Сауна при готелі (на 8 осіб одночасно) 300 грн 2 години

Катання на човні/катамарані по Ворсклі – 25 грн/година

 

Враховуючи досвід попередніх організаторів, орг внесок складе 140 грн/учасника
 

 

Полтава має значну кількість історичних та пам'ятних місць які варто відвідати, але ми вирішили запропонувати 
особливі "родзинки" для зустрічі Форумчан:
Це виступ Полтавського гурту «Живі барабани», що вражають різноманітністю свого репертуару: народні мотиви, класика, сучасна музика, ремейки на популярні хіти, рок.
Лайв виступ Гурту - https://www.youtube.com/watch?v=uxfGm60GwRI
Екскурсія на єдиний в Україні інтерактивний музей олії в с.Мачухи Полтавського району, де можна побачити традиційний процес виготовлення продукту і самому стати олійником, та приємне частування фірмовою стравою Полтавщини - справжніми полтавськими галушками з начинкою із м’яса під вершково-грибним соусом. Заради цієї страви сюди їдуть люди з усіх куточків Полтави і не тільки.
Полтавщина гостинно запрошує на зустріч Форумчан.

Человека делают счастливым три вещи: любовь, интересная работа и возможность путешествовать. (Иван Бунин)
 

Голосуйте за Полтаву!

П.С. Фото продовження буде далі @Таня Сенчук

  • Подобається 2
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Готель "Турист" - фото-подорож
IMG_20180322_131401.jpg.df421653e4e5a231a9df5ebdd8ddbdb6.jpgОдномісний номер стандарт

 

IMG_20180322_131504.jpg.bd82c3560bba8108d06e6fd5928da595.jpgдвохмісний номер стандарт

 

IMG_20180322_131621.jpg.fbbe68ced87e0e3493a0cc04f3e4d6d5.jpgномер-люкс

 

IMG_20180322_131824.jpg.2e5695ebe3cc099ac58835c3b94ca503.jpg

 

IMG_20180322_132732.jpg.580cfd161c9381a048a36052a382e444.jpgконференс-зал на 100 осіб (але по факту ми розміщали 120 осіб)

 

IMG-0065c14850d1cc455f0f76ae3b037850-V.jpg.ef38533ef594fd942cd92ed5f87cc0a2.jpgресторан готелю "Турист"

 

IMG-6b0c8e5759d04002e4281f053bcaf5e2-V.jpg.7185c38398f8e4c5360127d7d5136ebf.jpgлітній майданчик

 

IMG_20180322_135754.jpg.93a399c6b07a2bd997af0fce6e4ba031.jpgлітній майданчик

 

IMG_20180322_135855.jpg

IMG_20180322_132442.jpg.3348fdab0aa459692a44c7d29d2d1cba.jpgконференс-зал на 45 осіб

  • Подобається 3
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Sokol_S сказал:

Считаю "Глухомань" прекрасной альтернативой Бухте" по нескольким причинам:

А Вы в Бухте были?

14 часов назад, Sokol_S сказал:

1. Полтава удобна многим по расстоянию и могут приехать те люди, которым во Львов очень далеко;

Согласен, но некоторые могут считать, что и Полтава далеко, здесь все зависит от желания.:IMHO1:

А в далеком расстоянии есть свои прелести. Вот благодаря встрече в БВ в 2016 году я посетил Каменецк-Подольский 3 дня, Львов 2 дня, а потом БВ.

Перед встречей 2017 года и на обратном пути приехал во Львов на БВ. Этот год тоже планируется совмещение. Не зависимо, где будет проходить встреча форумчан.

14 часов назад, Sokol_S сказал:

2 Полтава - город с большой историей. культурой и своим колоритом;

 Только все это посмотреть за 2 дня невозможно. Чтоб это все посмотреть и ощутить, необходимо приехать за 2-3 дня до начала встречи или остаться после встречи.

14 часов назад, Sokol_S сказал:

3. В Полтаве есть "галушки"

Согласен, галушки классные. Когда мы приезжали в Полтаву и жили в отеле Palazzo, нам подавали шикарные галушки.

А вот во Львове мне понравилось пиво и музей пива, а воздух там особый.

14 часов назад, Sokol_S сказал:

4. Третий год подряд проводить встречу в одном и том же месте как-то скучновато

Кто, хоть раз побыл в Бухте Викингов, у того таких мыслей не будет. Бухта остается в твоем сердце на всю жизнь. Бухта, это то место, куда хочется вернутся.

Поверьте мне, я был уже на многих таких мероприятиях. Пока Бухта Викингов на первом месте и по красоте, и по организации самого мероприятия. Хочу еще раз выразить благодарность @miro за высокий уровень проведения прошедших встреч.

14 часов назад, Sokol_S сказал:

Я за разнообразие!!!!!!!

Я Вас поддерживаю. Будем надеяться, что встреча пройдет на высоком уровне и в хорошем месте.

Главное желание, а растояние, это причины.

  • Подобається 8
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо не розмовляти про любов, більше всього радості та втіхи приносять нам подорожі. (Теодор Драйзер).
Ми запрошуємо Вас в цікаву подорож до Полтави поговорити про любов до бджіл.


Дата зустрічі 14-16 вересня 2018

 1.    Передмістя Полтави, с. Нижні Млини, ресторанно-готельний комплекс «Глухомань» розміщений в живописному історичному місці де був поранений Карл XII під час битви під Полтавою. клац

2-3. 27 номерів (2х місних). Із них: 2 номери з окремими ліжками та 25 номерів із великим двохмісним ліжком та окремими ковдрами. клац

Із цих 27 номерів є 3 люкси.

Ціни: 14 номерів – 650 грн за номер

           7 кімнат – 600 грн за номер

           2 будиночки – по 800 грн

           1 будиночок – 600 грн

           Люкс – 1000 грн з двох осіб або 1300 грн з чотирьох осіб (2 особи на підселення).

Крім того, є можливість в кожен номер доставити 1 спальне місце (10 шт). Ціна якого 150 грн (додається до вартості номеру). Наприклад: 2х місний номер з 2х місним ліжком та двома окремими ковдрами коштує 650 грн + додаткове ліжко 150 грн. Тобто, номер на трьох осіб коштуватиме 800 грн.

4. Орієнтуючись на максимальну кількість місць у конферанс-залі, пропонується 90 місць для харчування. Але є можливість накормити більшу кількість людей.

Харчування: орієнтовні ціни на сьогоднішній день у ресторані:

Сніданок – 110-150 грн з людини;

Повноцінний обід – 145-180 грн з людини;

Звичайна вечеря – 180-200 грн з людини;

АБО

Поляна з 4ма мангалами, сітками, казанами для ухи, бограча, польової каші (вибір блюд залежить від уміння та бажання гостей), навісами, столами під самостійне наше обслуговування – орієнтовна вартість 200 грн/особи.

Ми пропонуємо: п’ятниця – вечеря Ресторан «Глухомань» 200 грн/особа. (дружня вечеря в гарній компанії)

Або

Вечеря при зоряному небі, в супроводі відблисків вогню на березі озера. Але не забувайте, що доїдатимемо Ваші домашні гостинці.

Субота:

Віріант 1: Вечеря з танцями в ресторані «Глухомань» - 200 грн/особи;

Варіант 2 (при гарній погоді):

Поляна з 4ма мангалами, сітками, казанами для ухи, бограча, польової каші (вибір блюд залежить від уміння та бажання гостей), навісами, столами під самостійне наше обслуговування – орієнтовна вартість 200 грн/особи.

 

5. До 90 осіб. Є все обладнання. Оренда зали не потребує додаткової оплати.

6. Так (2 чоловіки) + відповідальна та досвідчена команда помічників.

7. Від 50 до 90 ( із них з ночівлею 67 осіб з умовою підселення).

8. Власним транспортом: З траси Київ-Харків в районі повороту на Нижні Млини стоїть вказівник «Глухомань» - від нього 200 м.

Ж/Д транспорт: у Полтаву можна добратися з будь-якого обласного центру України ж/д транспортом, який прибуває на Київський або Південний вокзали.

Автобуси. Маршрутки: прибувають на центральний автовокзал (м. Полтава, вул.. Великотирнівська, 7).

З любої точки Полтави вартість таксі не перевищуватиме 80 грн (на 4 особи). № телефонів надамо.

Для любителів «долати перепони»: з автостанції (АС) № 2 постійно ходить маршрутка місцевого рівня Полтава-Нижні Млини (розклад надамо по запиту). Адреса АС № 2: м. Полтава, вул.. Шевченка,65. До автостанції ходить тролейбус № 3, № 8.

СПЕЦІАЛЬНО для власників авіатранспорту: мер міста Полтава обіцяє добудувати міжнародний аеропорт.

НІХТО НЕ ЗАГУБИТЬСЯ!!!

9. Стоянка на 50 + автомобілів. Під охороною та відео спостереженням, для проживаючих безкоштовна.

10. Розваги на території ресторанно-готельного комплексу «Глухомань» по бажанню та за додаткові кошти.

1) Для сміливих: пейнт-бол – 125 грн/люд. (команда 14 осіб)

2) Для менш сміливих, але азартних: Лазер-страйк – 55 грн/год (команда 16 осіб).

3) Для спокійного відпочинку: Рибалка – 125 грн за вудлище + 80 грн/кг риби, яку Ви спіймали і вже в приготованому вигляді.

4) Для спортивних: Канатка – для дорослих і дітей – 80 грн/прохід.

5) Для теплолюбивих: Баня мала та велика (з басейном) та Чаном.

Ціна на баню: 200 грн/год (7 осіб; додатково 50 грн/люд.)

Чан оплачується окремо – 220 грн/год

 

На території комплексу є історичний пам’ятний знак, міні-зоопарк, а також вільно гуляють кролики, качки, бобри.

Враховуючи досвід попередніх організаторів, орг внесок складе 140 грн/учасника.

 А також, можливі різні варіації екскурсій по цікавих місцях Полтавщини (Полтава, місце Полтавської битви, всім відома і оспівана Гоголем Диканька).

 Можливо на час зустрічі буде добудований аквапарк із готелем.

Полтава має значну кількість історичних та пам'ятних місць які варто відвідати, але ми вирішили запропонувати 

особливі "родзинки" для зустрічі Форумчан:

Це виступ Полтавського гурту «Живі барабани», що вражають різноманітністю свого репертуару: народні мотиви, класика, сучасна музика, ремейки на популярні хіти, рок.

Лайв виступ Гурту - https://www.youtube.com/watch?v=uxfGm60GwRI

Екскурсія на єдиний в Україні інтерактивний музей олії в с.Мачухи Полтавського району, де можна побачити традиційний процес виготовлення продукту і самому стати олійником, та приємне частування фірмовою стравою Полтавщини - справжніми полтавськими галушками з начинкою із м’яса під вершково-грибним соусом. Заради цієї страви сюди їдуть люди з усіх куточків Полтави і не тільки.

Полтавщина гостинно запрошує на зустріч Форумчан.

Голосуйте за Полтаву!

P.S. ...

На випадок, якщо спальних місць у «Глухомані» буде не достатньо, то додатково можемо розмістити гостей у готелі «Турист», який знаходиться на відстані 4х км від «Глухомані». Організатори забезпечують безкоштовний трансфер від місця ночівлі до місця відпочинку (і навпаки).  

 

 

 

  • Подобається 1
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Фомич сказав:

А Вы в Бухте были?

Согласен, но некоторые могут считать, что и Полтава далеко, здесь все зависит от желания.:IMHO1:

А в далеком расстоянии есть свои прелести. Вот благодаря встрече в БВ в 2016 году я посетил Каменецк-Подольский 3 дня, Львов 2 дня, а потом БВ.

Перед встречей 2017 года и на обратном пути приехал во Львов на БВ. Этот год тоже планируется совмещение. Не зависимо, где будет проходить встреча форумчан.

 Только все это посмотреть за 2 дня невозможно. Чтоб это все посмотреть и ощутить, необходимо приехать за 2-3 дня до начала встречи или остаться после встречи.

Согласен, галушки классные. Когда мы приезжали в Полтаву и жили в отеле Palazzo, нам подавали шикарные галушки.

А вот во Львове мне понравилось пиво и музей пива, а воздух там особый.

Кто, хоть раз побыл в Бухте Викингов, у того таких мыслей не будет. Бухта остается в твоем сердце на всю жизнь. Бухта, это то место, куда хочется вернутся.

Поверьте мне, я был уже на многих таких мероприятиях. Пока Бухта Викингов на первом месте и по красоте, и по организации самого мероприятия. Хочу еще раз выразить благодарность @miro за высокий уровень проведения прошедших встреч.

Я Вас поддерживаю. Будем надеяться, что встреча пройдет на высоком уровне и в хорошем месте.

Главное желание, а растояние, это причины.

@Фомич щиро дякую, одне в чому завжди себе відчуваю винним, що не зміг належно вділити уваги всім, а так хотілось би ,щоб  з кожним поговорити, спитати і розказати, та випити пива:az:.

Але знаю ,що в такому оазисі природи яка оточує тих хто є на Бухті Вікінгів, в них є приємні хвилини сповнені атмосфери, що поглинає в добротні почуття з гармонією цієї перлини.

  • Подобається 6
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...