Перейти к содержанию

Місце проведення щорічної зустрічі форумчан у 2018 році


Sanich

Рекомендуемые сообщения

12 часов назад, Kolyan сказал:

Та шо тут думать,Мирославович:ay::ole_ole::az:.

Місце зустрічі не міняємо:af:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.01.2018 в 17:15, Kolyan сказал:

Дуже хотілось би "по ту сторону Карпат":ax:.Василь Миколайович,ти як?:az:

 

В 01.02.2018 в 18:26, дочинец сказал:

Термальні води від мене далеко.

А от ці місця якщо зацікавлять можемо обговорити

.Новоселиця валило

Нересниця царьська долина

Василий Николаевич, какие есть новости по Вашим предложениям? 

Может я что-то пропустил?

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

буду третим!!!)))))

 

Только что, Кузьмич сказал:

Если проголосуем за Глухомань , я бронирую " ХИЖИНУ ЛЕШЕГО" :hi::az:

IMG_20180307_152015.jpg.2d4bf7d558c0f53c721636b5a049e7bc.jpg

 

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю чи буду, але до Глухомані є запитання в розрізі низької кількості номерів з односпальними ліжками. Не маю жодного бажання спати з іншими чоловіками на одному ліжку :dntknw:. А двомісних номерів з роздільними ліжками задекларовано лише 3 в номерному фонді.

  • Подобається 5
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, konoval_am сказал:

Не знаю чи буду, але до Глухомані є запитання в розрізі низької кількості номерів з односпальними ліжками. Не маю жодного бажання спати з іншими чоловіками на одному ліжку :dntknw:. А двомісних номерів з роздільними ліжками задекларовано лише 3 в номерному фонді.

для того і проводиться конкурс, щоб голосуванням обрати кращий варіант)))) 

В 01.03.2018 в 22:11, miro сказал:

сьогодні з однією пасічницею розмовляв..........

прошу не вважати це за флуд, але і до моменту зясування не сприймати як пропозицію.

і мені зсилку кинньте....

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Сенчук Таня сказал:

 

P.S. а если будет настрой, то на всю ночь можно снять баню с чаном и гудеть там до утра )))

в Бухті Вікінгів агітував взяти баньку на березі озера((((( ніхто не захотів((((( мабуть наші бджолярі не люблять баню(((

 

В 28.02.2018 в 12:41, vetalkap сказал:

Здравствуйте) Вопрос немного не в тему) А жену можно брать на такого рода мероприятия?)

чию????

 

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

є шанс на односпальне місце при умові підселенняабо бути першим на бронь номеру з одномісними ліжками;)

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, konoval_am сказал:

Не знаю чи буду, але до Глухомані є запитання в розрізі низької кількості номерів з односпальними ліжками. Не маю жодного бажання спати з іншими чоловіками на одному ліжку :dntknw:. А двомісних номерів з роздільними ліжками задекларовано лише 3 в номерному фонді.

Ув.  konoval_amмы постоянно мониторим ветку и видно, что за 8 дней после «презентации» Глухомани обеспокоенных спальным местом можно пересчитать на пальцах одной руки, и это пишут одни и те же люди. Мы понимаем Ваше беспокойство, напоминаем, что одноместных кроватей 14 и после голосования, если выберут Глухомань, вы сможете их забронировать и разместиться комфортно.

З.Ы.  Ми будемо дуже раді, якщо у Вас всеж вийде приїхати.


 
  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, pante1ey сказал:

мы постоянно мониторим ветку и видно, что за 8 дней после «презентации» Глухомани обеспокоенных спальным местом можно пересчитать на пальцах одной руки, и это пишут одни и те же люди

Ну.... почему же! Я вот тоже несколько обеспокоен этим обстоятельством, но молчу (жду голосования).

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.02.2018 в 18:59, дочинец сказал:

Сьогодні я звонив узнати приблизні ціни.В двохмісному котеджі вартість с чоловіка 500 гр.У вартість входить завтрак і безплатне купання в басейнах.Комплексний обід біля 120 гр.Рядом є домики вартість проживання 150-200 гр.Так що я не думаю що це великі ціни.

Пане Василю, то Ви будете приймати участь в конкурсі на проведення зустрічі???

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, yochik71 сказал:

в Бухті Вікінгів агітував взяти баньку на березі озера((((( ніхто не захотів((((( мабуть наші бджолярі не люблять баню(((

Что-то я такого не припоминаю...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, pante1ey сказав:

Ув.  konoval_amмы постоянно мониторим ветку и видно, что за 8 дней после «презентации

Без обид - просто веселое видео по теме. :umora:

 

  • Подобається 4
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, datura01 сказал:

Ну.... почему же! Я вот тоже несколько обеспокоен этим обстоятельством, но молчу (жду голосования).

и я)), хочу отдельный номер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Елена Щербань сказал:

и я)), хочу отдельный номер.

 

IMG_20180307_152015.jpg.2d4bf7d558c0f53c721636b5a049e7bc.jpg.96cbaf00e6451e8e1ea962e0ac667b9d.jpg

  • Подобається 2
  • Дякую 3
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, Елена Щербань сказав:
8 годин тому, datura01 сказав:

Ну.... почему же! Я вот тоже несколько обеспокоен этим обстоятельством, но молчу (жду голосования).

и я)), хочу отдельный номер.

Цілком солідарний, бо і сам полюбляю особистий простір. Хоча отой гостинний будиночок біля озера, в останній вечір, ніколи не забуду :umora:!!!  Хлопцям з Тернополя особливий респект :) ! 

Схиляюся до думки, що місце зустрічі, за останні два сезони, було досить вдалим, за що окрема і велика подяка @miro. Особисто я нагрузив би пана Михайла і втретє. Ну є у чоловіка потрібний нам хист ... :)

  • Подобається 8
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Kumpel сказал:

Цілком солідарний, бо і сам полюбляю особистий простір. Хоча отой гостинний будиночок біля озера, в останній вечір, ніколи не забуду :umora:!!!  Хлопцям з Тернополя особливий респект :) ! 

Схиляюся до думки, що місце зустрічі, за останні два сезони, було досить вдалим, за що окрема і велика подяка @miro. Особисто я нагрузив би пана Михайла і втретє. Ну є у чоловіка потрібний нам хист ... :)

Ігор, повністю з Вами згідний.Надіюся що знову зустріч пройде у Львові.А цей вечір запам'ятався назавжди завдяки таким людям як Ви!

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Bob12 сказав:

...А цей вечір запам'ятався назавжди завдяки таким людям як Ви!

Ну, тут у мене є категоричне заперечення, але це вже не по темі :) 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, pante1ey сказав:

Ув.  konoval_amмы постоянно мониторим ветку и видно, что за 8 дней после «презентации» Глухомани обеспокоенных спальным местом можно пересчитать на пальцах одной руки, и это пишут одни и те же люди. Мы понимаем Ваше беспокойство, напоминаем, что одноместных кроватей 14 и после голосования, если выберут Глухомань, вы сможете их забронировать и разместиться комфортно.

З.Ы.  Ми будемо дуже раді, якщо у Вас всеж вийде приїхати.



 

Ваші аргументи не переконливі. Буде багато тих кому ці умови не підійдуть, просто про це не всі повідомляють.

  • Подобається 5
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.03.2018 в 19:59, Sanich сказав:

Є дві заявки. Чекаємо до кінця тижня і ставимо на голосування. Якщо хтось також має намір подати заявку - має ще час. :) 

 

В 13.03.2018 в 23:04, roman-1 сказав:

гарно сказано. але адміністратор може зрозуміти як третя пропозиція і виставити на голосування

 

В 14.03.2018 в 07:31, Kolyan сказав:

Та шо тут думать,Мирославович:ay::ole_ole::az:.

 

В 14.03.2018 в 20:22, Yaroslav сказав:

Місце зустрічі не міняємо:af:

 

16 годин тому, Kumpel сказав:

Цілком солідарний, бо і сам полюбляю особистий простір. Хоча отой гостинний будиночок біля озера, в останній вечір, ніколи не забуду :umora:!!!  Хлопцям з Тернополя особливий респект :) ! 

Схиляюся до думки, що місце зустрічі, за останні два сезони, було досить вдалим, за що окрема і велика подяка @miro. Особисто я нагрузив би пана Михайла і втретє. Ну є у чоловіка потрібний нам хист ... :)

 

16 годин тому, Bob12 сказав:

Ігор, повністю з Вами згідний.Надіюся що знову зустріч пройде у Львові.А цей вечір запам'ятався назавжди завдяки таким людям як Ви!

Щойно приїхав із відрядження, завтра проведу бесіду з Бухтою Вікінгів, у разі домовленості яка врахує основний інтерес це знижку на номери, тоді я виставлю свою пропозицію в тих деталях, як цього вимагає порядок подання, всім дякую за звернення про виставлення пропозиції:)

  • Подобається 24
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.01.2018 в 21:44, SASHA.OK сказав:

Ой @miro щось мені здається що "ця чаша Вас не мине" :umora:

от і сталось , як говорилось,:dntknw: тому прийміть і мою пропозицію:)

 

                                                          Пропозиція щодо проведення зустрічі форумчан “на ТочкУ” 14-16 вересня 2018

1. Місце чи місцевість, де ви пропонуєте провести зустріч;           -- м.Львів база активного відпочинку Бухта Вікінгів

2. Умови розміщення проживання;                                                     --Попереднє бронювання до 01.06.2018р  10%

3. Вартість проживання за добу з особи  400 грн/особи (при розміщенні у номерах Кінного Клубу, Економах та  Стандартах) та 450 грн/особи (при розміщенні у Люксах, Котеджах та Покращений).

4. Організаційний внесок 140грн.

5. Наявність місця харчування, яке могло б вмістити усіх учасників та його орієнтовна ціна;       Ресторан Бухта  Вікінгів --Комплексний обід 145грн. Вечеря 175грн.

Сніданок входить у вартість проживання за особу

Вечеря у великій альтанці в суботу до ранку 210грн. (попередня оплата 01.08.)

Брейк-Кава в суботу з ранку до вечора ( безоплатно)

6. Наявність зали для проведення офіційної частини зустрічі, яка вмістила б усіх учасників;         --Конференц зал на 120 чоловік

7. Готовність очолити оргкомітет  і взяти на себе організаційні питання при сприянні інших форумчан та адміністрації;             --Готов

8. Яку максимальну і мінімальну кількість гостей ви готові прийняти? 

Домовленність на проживання 85 (можна збільшити кількість) чоловік,участь в конференції з непроживаючими до 120чоловік.

9. Як добратися до запропонованого місця події на власному авто, чи громадським транспортом?

Буде надано карту маршруту,також буде організовано транспорт з ЖД Вокзалу на Бухту Вікінгів ранком і вечером,після закінчення міроприємства буде організовано транспорт на ЖД Вокзал.

10. Наявність автостоянки для тих, хто буде "на конях";                     --Безплатна стоянка на базі відпочинку із фізичною охороною в наявності.

11. Культурна програма (якщо є що показати);                                 --Можлива екскурсія по Львову в п’ятницю або в неділю. 

 

12. Тут можна розглянути всі пропозиції які надає Бухта Вікінгів, це вельми велика пропозиція вибирайте ,щоб ВИ хотіли все для ВАС:                                https://www.google.com/maps/uv?hl=uk&pb=!1s0x473a935457c305d7%3A0xfdb10e35ddc959a3!2m22!2m2!1i80!2i80!3m1!2i20!16m16!1b1!2m2!1m1!1e1!2m2!1m1!1e3!2m2!1m1!1e5!2m2!1m1!1e4!2m2!1m1!1e6!3m1!7e115!4shttps%3A%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipPWE2_UnKZlkOMR72OQpAzLZCC6_zJkrLZoZo0G%3Dw239-h160-k-no!5z0LHRg9GF0YLQsCDQstGW0LrRltC90LPRltCyIC0g0J_QvtGI0YPQuiBHb29nbGU&imagekey=!1e10!2sAF1QipMsouM9oq9EfzzwUsj_lxI5Sb5yOpVKce4EDKDB&sa=X&ved=0ahUKEwj07PWstvPZAhWoFZoKHc2CBeEQoioIwwEwDg

  • Подобається 15
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, miro сказав:

          --Готов

Шось мені здається....:umora:

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Где бы ни проводили бронирую люкс на две особы.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, miro сказав:

тому прийміть і мою пропозицію

Всі дороги ведуть......:ay:

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Николоизич сказал:

Полтавчане, у меня капают слезы от досады!

, встал вопрос по койкоместам, тролят вас недоброжелатели... 

Немного есть :hi:

В 15.03.2018 в 23:32, Sanich сказал:

Без обид - просто веселое видео по теме. :umora:

 

 

В 16.03.2018 в 00:00, Елена Щербань сказал:

и я)), хочу отдельный номер.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, Николоизич сказав:

как предки били шведов под Полтавой

Які предки-???-московіти???

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
  • Sanich unpinned this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...