Перейти к содержанию

Акація червоно-рожева (Робінія клейка)


Miracle

Рекомендуемые сообщения

53 хвилини тому, Джаз сказав:

 

А поделится семенами можете?:rolleyes:

То проблема. Я і мій колега - близький сусід-пасічник -  її потроху розсаджуємо відростками. А насіння дуже рідко буває, може у кого й є, та не у нас... За те розростається порослями на "ура"!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ДобровоЛ сказал:

То проблема. Я і мій колега - близький сусід-пасічник -  її потроху розсаджуємо відростками. А насіння дуже рідко буває, може у кого й є, та не у нас... За те розростається порослями на "ура"

Жаль. В моей местности негде ее взять :( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Джаз сказав:

Жаль. В моей местности негде ее взять :( 

Походіть по парках-алеях. Я там її трохи й накопав якось. Вона дає багато порослів, які в тих же парках і вирубують.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Джаз сказав:

 

А поделится семенами можете?:rolleyes:

В этом году навряд, дерево срезали а те что по меньше дают мало семян. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, aleksanderche сказав:

В этом году навряд, дерево срезали а те что по меньше дают мало семян. 

Я спостегігав те ж саме. Інколи, на відміну від білої, на рожевій насіння просто відсутнє, хоч і цвіла вона досить інтенсивно. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Доброго дня! Кто-то может поделится семенами/саженцами?
У меня есть семена простой акации, гледичии 3х колючковой. Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Доброго, напишіть весною, можливо будуть відростки. Зараз забагато снігу, не дійду. Дерево вже цвіло. Приїхало з Севастополя, але вижили не всі, зим 5 пережило точно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.01.2018 в 18:02, bravuy сказал:

Доброго дня! Кто-то может поделится семенами/саженцами?
У меня есть семена простой акации, гледичии 3х колючковой. Спасибо.

Недалеко растёт целая плантация розовой акации. У нас на севере цветёт два раза в год  - весной сплошным цветением и  осенью отдельные грозди. Что интересно, весной пчёл на ней не наблюдал, а осенью посещают. Возможно что в мае у нас и без неё медоносов хватает. Если надо то могу копнуть, хотя раньше не пробовал и что с корнями не знаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
В 07.02.2019 в 16:07, siverit сказал:

Что интересно, весной пчёл на ней не наблюдал, а осенью посещают.

Весной очень много пчелы и выделяет розовая акация хорошо. только она вечерний цветок. Выделение начинается с 16:00

Вот сегодняшнее видео. Цветов разных много. но они ей не помеха.Зацветает как раз в момент осыпания белой акации и цветёт в трое дольше.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Черкасах є акація схожа на рожеву, але світліша. Щось схоже на гібрид білої і рожевої акації. Зацвітає під кінець цвітіння білої і цвіте на тиждень довше білої акації. На рахунок відвідування її бджолами нічого не скажу, бо бджіл в Черкасах взагалі дуже мало. Хочу спробувать її посадить на пасіці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В прошлом году проезжая через одно село увидел как красиво цветет. Сфотографировал место чтобы не забыть. А осенью собрал семена и разсыпал возле пасеки. Так что если кому нужно осенью пишите в личьку.IMG_20180515_191108.thumb.jpg.49db4e5618e853401eeee134a01b076a.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...
В 07.02.2019 в 16:07, siverit сказав:

Недалеко растёт целая плантация розовой акации. У нас на севере цветёт два раза в год  - весной сплошным цветением и  осенью отдельные грозди. Что интересно, весной пчёл на ней не наблюдал, а осенью посещают. Возможно что в мае у нас и без неё медоносов хватает. Если надо то могу копнуть, хотя раньше не пробовал и что с корнями не знаю.

Де саме Ви знаходитесь, може мені самому буде з руки підїхати копнути....можна в приват.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Може хто копнути і відправити саджанців ?

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

А це ось рожева повикидала суцвіття. Тут вид но майбутні суцвіття на відміну від білої ... Постарався з її   розсадкою  мій сусід-пасічник ,  за що йому вдячні і я, і мої бджілки.:az: 

IMG_20200515_170356.jpg

Але це теж біла. Не мінятиму - важко виставляти з пасіки, не та швидкість...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ось і розова, що сусід насадив. На ній чітко видно китиці майбутніх квіток...:ay:

IMG_20200515_164426.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

03.06.2019 в 07:45, andrey88055 сказав:

В прошлом году проезжая через одно село увидел как красиво цветет. Сфотографировал место чтобы не забыть. А осенью собрал семена и разсыпал возле пасеки. Так что если кому нужно осенью пишите в личьку.IMG_20180515_191108.thumb.jpg.49db4e5618e853401eeee134a01b076a.jpg

Цікаво, чи ж зійшла ?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31.05.2019 в 21:11, Ivan Ivanovich сказав:

В Черкасах є акація схожа на рожеву, але світліша. Щось схоже на гібрид білої і рожевої акації. Зацвітає під кінець цвітіння білої і цвіте на тиждень довше білої акації. На рахунок відвідування її бджолами нічого не скажу, бо бджіл в Черкасах взагалі дуже мало. Хочу спробувать її посадить на пасіці.

Дуже зацікавило !..:ah:

А придбати її насіння чи поміняться  на щось із медоносів з вами можна?:ah: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.05.2019 в 21:11, Ivan Ivanovich сказал:

В Черкасах є акація схожа на рожеву, але світліша. Щось схоже на гібрид білої і рожевої акації. Зацвітає під кінець цвітіння білої і цвіте на тиждень довше білої акації. На рахунок відвідування її бджолами нічого не скажу, бо бджіл в Черкасах взагалі дуже мало. Хочу спробувать її посадить на пасіці.

Де саме, в якому районі вона росте?. Живу там, і не знаю про неї нічого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

Цікаво, чи ж зійшла ?:ah:

Не могу сказать, пока нет доступа в те края.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.05.2020 в 07:09, ДобровоЛ сказал:

Дуже зацікавило !..:ah:

 

Напомни ближе к осени, если там будут семена то вышлю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, andrey88055 сказав:

Напомни ближе к осени, если там будут семена то вышлю.

Щиро вдячний!:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.05.2020 в 07:22, Укроп сказал:

Де саме, в якому районі вона росте?. Живу там, і не знаю про неї нічого

Спуск біля РАГСу(Палацу одружень).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Ivan Ivanovich сказал:

Спуск біля РАГСу(Палацу одружень).

Дякую. Виберусь колись і накопаю саджанців. Вже зараз напевно пізно. Восени обов’язково накопаю. Звісно якщо вони там будуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можете копати коли завгодно, приймається завжди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 17.02.2012 в 22:30, Сирота Микола сказал:

Біля мене поруч церква обсаджена рожевою акацією - дерева вже досить товсті, цвітуть рясно. Бджолами були обліплені весь час цвітіння - тобто нектар вони виділяють, а от насіння ніколи не бачив. Кореневої порослі теж немає. Мабуть тільки щепити треба

Можливо особа  що доглядає дерева біля церкви надасть більш докладну інформацію щожо сорту й де вони їх взяли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...