Перейти к содержанию

Акація червоно-рожева (Робінія клейка)


Miracle

Рекомендуемые сообщения

у мене з привоями проблем немає. Але ж пересилці вони не підлягають,- не дійдуть живими.
Спокійно можна пересилпти.Волога салфетка.кульок і на пошту.
Щиро дякую і надіюсь що дасть Бог, десь у лютому 2015 повернемося до цієї теми більш конкретно. :hi:
Якщо , evgenij M, так, а Дочинцю я вірю, то десь у кінці лютого нагадайте мені та вкажите, як і чим різці до Вас доставити.Ну, а різців у мене встачає ,- вони безкоштовні. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо , evgenij M, так, а Дочинцю я вірю, то десь у кінці лютого нагадайте мені та вкажите, як і чим різці до Вас доставити.Ну, а різців у мене встачає ,- вони безкоштовні. :hi:
Спасибі. Домовленість організуємо на взаємовигідних умовах. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Якщо , evgenij M, так, а Дочинцю я вірю, то десь у кінці лютого нагадайте мені та вкажите, як і чим різці до Вас доставити.Ну, а різців у мене встачає ,- вони безкоштовні. :hi:
Спасибі. Домовленість організуємо на взаємовигідних умовах. :az:
Іще в одному місці пройшовся,- шукав стручки.Щось цього року дійсно майже ніде не видно насіння рожевої робінії. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо , evgenij M, так, а Дочинцю я вірю, то десь у кінці лютого нагадайте мені та вкажите, як і чим різці до Вас доставити.Ну, а різців у мене встачає ,- вони безкоштовні. :hi:
Спасибі. Домовленість організуємо на взаємовигідних умовах. :az:
Іще в одному місці пройшовся,- шукав стручки.Щось цього року дійсно майже ніде не видно насіння рожевої робінії. :dntknw:
Прийдеться розмножувати гілочками і щепленням. :dntknw: Досвід по інших рослинах показує, що оптимальними є гілочки товщиною 1 - 2 см і довжиною 30 - 50 см. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийдеться розмножувати гілочками і щепленням. Досвід по інших рослинах показує, що оптимальними є гілочки товщиною 1 - 2 см і довжиною 30 - 50 см.

evgenij M, а Ви як,- їх тоді ставитимете у воду і оброблятимете нижні кінчики стимулятором росту? Вже такий варіант пробували? Вийшло?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийдеться розмножувати гілочками і щепленням. Досвід по інших рослинах показує, що оптимальними є гілочки товщиною 1 - 2 см і довжиною 30 - 50 см.

evgenij M, а Ви як,- їх тоді ставитимете у воду і оброблятимете нижні кінчики стимулятором росту? Вже такий варіант пробували? Вийшло?
Пробував останній раз з аморфою кустарниковою, кінці не обробляв, у воді тримав, після посадки періодично поливав. Початок був хороший а потім від засухи значна частина висохла. Вижили ті, що були товщиною 1 см і більше. Впливає багато факторів, технологія посадки і догляд, вид грунту, вологість грунту, погода і таке інше :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийдеться розмножувати гілочками і щепленням. Досвід по інших рослинах показує, що оптимальними є гілочки товщиною 1 - 2 см і довжиною 30 - 50 см.

evgenij M, а Ви як,- їх тоді ставитимете у воду і оброблятимете нижні кінчики стимулятором росту? Вже такий варіант пробували? Вийшло?
Пробував останній раз з аморфою кустарниковою, кінці не обробляв, у воді тримав, після посадки періодично поливав. Початок був хороший а потім від засухи значна частина висохла. Вижили ті, що були товщиною 1 см і більше. Впливає багато факторів, технологія посадки і догляд, вид грунту, вологість грунту, погода і таке інше :wave:
evgenij M, з аморфою кущовою простіше,- вона "водохльоб", як і верба. Потрібно десь у вологий грунт приладнати,- і все. А ось з рожевою... :ah: Але вона років за 3-4 після посадки дає поросль і дуже добру. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

аморфу я гілку рубав на 3-4 частини довжиною по 30-40 см , товщиною як великий палець. :ay: У темі " Аморфа" є осіннє спостереження по приживанню.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

аморфу я гілку рубав на 3-4 частини довжиною по 30-40 см , товщиною як великий палець. :ay: в темі аморфа є осіннє спостереження по приживанню.
Ну, а з робінії все ж щось та виросло за таким типом посадки? Чи це ясно буде вже кінцево на наступну весну?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, а з робінії все ж щось та виросло за таким типом посадки? Чи це ясно буде вже кінцево на наступну весну?
рожевої посадив пару відростків від дерева. рожеві патички не тикав. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Ну, а з робінії все ж щось та виросло за таким типом посадки? Чи це ясно буде вже кінцево на наступну весну?
рожевої посадив пару відростків від дерева. рожеві патички не тикав. :)
СЄРЖ. Зрозумів, чому вона не сходила від зернин. Просто потрібно її настояти у воді перед посадкою годин 6-8. Або ж ошпарити прямо в стручках водою +60 С, як і гледечію трихшипну. Це своєрідна і обов"язкова стратифікація її зерен перед посадкою. А самі зерна робінії клейкої (акації червоно- рожевої) зберігають схожість до 10 (!) років.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зрозумів, чому вона не сходила від зернин. Просто потрібно її настояти у воді перед посадкою годин 6-8. Або ж ошпарити прямо в стручках водою +60 С, як і гледечію трихшипну.

Або легенько плоскогубцями притиснути , щоб почувся легкий хруст
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зрозумів, чому вона не сходила від зернин. Просто потрібно її настояти у воді перед посадкою годин 6-8. Або ж ошпарити прямо в стручках водою +60 С, як і гледечію трихшипну.

Або легенько плоскогубцями притиснути , щоб почувся легкий хруст
sij , один науковець - біолог, якось підказав, що якщо у Вас мало насіння то їх можна просто стратіфікувати звичайним терпугом ( крупний напільнік) пошурувавши добре перед посадкою. Думаю, що й це спрацює.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

П‘ять років тому посадив чотири десятки насінин кедра. Садив осінню. Весною зійшло 7 насінин, наступною весною зійшло ще 8, через рік ще близько десяти, і минулої весни знову десь 5, може ще цього року зійдуть, якщо залишились. :hi: От і акація так буде сходити, якщо відповідно не підготовити насінини

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

П‘ять років тому посадив чотири десятки насінин кедра. Садив осінню. Весною зійшло 7 насінин, наступною весною зійшло ще 8, через рік ще близько десяти, і минулої весни знову десь 5, може ще цього року зійдуть, якщо залишились. :hi: От і акація так буде сходити, якщо відповідно не підготовити насінини
sij, щодо кедра,- хоч і не в тему, але про нього тут ніде нема. У мене прищеплений на сосні (цей родив би не через 50 років, а за 10-15) вісім років ріс. А пошкодив його якийсь сосновий короїд і все,- немає сибірського кедра вже і в помині. Що ж до робінії ,- вже років з п"ять як посіяв,- не сходить. А може вже й зійшла та ще не зацвіла. Бо довкола насадив цілий гай білої акації. А їх і не відрізнити в ранньому віці одне від одного. Зате, як вкоріняться посадки, через років три-чотири пускає порослі. Їх можна, розріджуючи порослі, пересаджувати на інші місця. Я так цілий лісок засадив на піщаному пустирі, але то - біла. А тепер там у міжряддях і інші медоноси ростуть, зеленіють на колишніх пісках.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Вот и наше красавица в полном расцвете сил: пчелы посещают, но центр города, да и белая наверняка перебивает. Но семена будут. Еще дней 10 точно. post-7698-1432055646_thumb.jpg post-7698-1432055656_thumb.jpgpost-7698-1432055663_thumb.jpgpost-7698-1432055669_thumb.jpg.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот и наше красавица в полном расцвете сил: пчелы посещают, но центр города, да и белая наверняка перебивает. Но семена будут. Еще дней 10 точно.
Досвід показує, що не завжди вона плодоносить, на жаль, як біла... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А семенами не поделитесь?)

Да если соберу обязательно. Ждем сентября. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А семенами не поделитесь?)
Note, Приїдь восени. У мене є місце, де її можна накопати. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Зацвіла у нас рожева на всю! Якраз після білої. І сьогодні, чи не вперше, спостерігав надвечір як її буквально обсіли бджоли... :dntknw: Ото ж і таке буває... Пару днів назад почалось друге цвітіння рожевої. Бджіл на її квітах теж бачив. У нас пока більше ні з чого брати,- тільки золотарник, а він без дощу нічого на піску не виділяє. :dntknw: А до соняха треба кочувати... Сьогодні ходив знову до посадок робінії. Температура в тіні - за +35 C. А на її квітах і бджоли, і джемелі, і зазняті мною торік великі чорні бджілки, про які Язичник писав - бджола-тесля. Приємний робочий гул, ну і запах стоїть приємний,- не такий сильний, як на білій акації , але все ж відчутний на віддалі... :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Еще дней 10 точно.

3 месяц цветет, уже и зеленые коробочки появились с семенами, правда не так обильно как в мае. post-7698-1438849454_thumb.jpgpost-7698-1438849459_thumb.jpgpost-7698-1438849463_thumb.jpg. И пчелок видел на цветках...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Еще дней 10 точно.

3 месяц цветет, уже и зеленые коробочки появились с семенами, правда не так обильно как в мае. И пчелок видел на цветках...
Так,медоносить і вже є невеличкі стручки. От торік їх не примітив... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Акація червоно-рожева (Робінія клейка)
  • 7 months later...
В 11.08.2015 в 00:03, ДобровоЛ сказал:

Так,медоносить і вже є невеличкі стручки. От торік їх не примітив... :dntknw:

 

В 06.08.2015 в 11:24, aleksanderche сказал:

3 месяц цветет, уже и зеленые коробочки появились с семенами, правда не так обильно как в мае. post-7698-1438849454_thumb.jpgpost-7698-1438849459_thumb.jpgpost-7698-1438849463_thumb.jpg. И пчелок видел на цветках...

А поделится семенами можете?:rolleyes:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...