Перейти к содержанию

Акація червоно-рожева (Робінія клейка)


Miracle

Рекомендуемые сообщения

Біля мене поруч церква обсаджена рожевою акацією - дерева вже досить товсті, цвітуть рясно. Бджолами були обліплені весь час цвітіння - тобто нектар вони виділяють, а от насіння ніколи не бачив. Кореневої порослі теж немає. Мабуть тільки щепити треба
Якщо можливо,зробіть будь ласка фото старої робінії.Цікаво буде глянути :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Біля мене поруч церква обсаджена рожевою акацією - дерева вже досить товсті, цвітуть рясно. Бджолами були обліплені весь час цвітіння - тобто нектар вони виділяють, а от насіння ніколи не бачив. Кореневої порослі теж немає. Мабуть тільки щепити треба
Якщо можливо,зробіть будь ласка фото старої робінії.Цікаво буде глянути :hi:
Знайшов на комп'ютері тільки фото квітів. Навесні як зацвіте - сфотографую. Чи вам просто розміри дерева цікаво глянути? post-3135-1329520977_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайшов на картці пам'яті ще одне фото:post-3135-1330206329_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайшов на картці пам'яті ще одне фото:post-3135-1330206329_thumb.jpg
Дійсно красота,але насторожує те,що багато джерел описує робінію як невитривалу до морозу.Боюсь.що після цієї зими все може піти на дрова :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

багато джерел описує робінію як невитривалу до морозу.Боюсь.що після цієї зими все може піти на дрова

У мене вдома цієї зими був мінімум -28. До цієї акації метрів 50, щодня мимо ходжу - подивлюся пізніше як перезимувала.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Робінія клейка нащеплена на звичайній акаціїpost-1609-1333288454_thumb.jpgУ рік щеплення наростає до одного метра :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Где берешь привой?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Где берешь привой?

Є декілька дорослих дерев,які постачють живці....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
post-1609-1347915329_thumb.jpg Осіннє цвітіння робінії-це завжди свято для бджілpost-1609-1347915491_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
У рік щеплення наростає до одного метра

Сява, Поділіться способом прививки, якщо це можливо. І про строки прививки укажіть, будьте так ласкаві! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Цвіте робінія рожева майже все літо. А от її медопродуктивність - це дійсно загадка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

У кого є хто висилає поштою буду дуже вдячний

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо хтось підскаже де можна купити бо в київському не пересилають поштою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ого. Я бачив як у липні цвіло, а от тепер ? Дивина. Можливо дійсно другий раз зацвіло.

Часом, не дважды ли цветёт?

Неподалеку от моего точка растет довольно приличное дерево. Подозреваю, что цветет раза три за лето. Наблюдаю за ним уже лет пять. Даже когда вокруг распространяется аромат, всё равно пчел на нем я видел очень мало... Возможно, преувеличены данные о его нектаровыделении или из-за того что оно растет практически одно, поэтому не представляет для пчел интереса?
Может из за того что оно в единичном экземпляре? И есть другие медоносы во время цветения и пчелы летают на более многочисленные!? З.Ы. Может кто то может помочь достать горсть семян :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цвіте робінія рожева майже все літо. А от її медопродуктивність - це дійсно загадка.

Старі пасічники кажуть, що нектру вона не виділяє. Але чому тоді на ній море бджіл? :dntknw:
всё равно пчел на нем я видел очень мало...

А може бути розова акація різних сортів? Я раніше теж якось не спостерігав на ній бджіл. А останні 2 роки, поблизу 2-х точків спостерігав за нею під час цвітіння- гілки аж ворушаться від бджіл... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в мене в місті не далеко від мене ростуть пару деревець, бджіл там бачив хоч і не багато, цвіте гарно. я між білою для красоти висадив і пару рожевих. насіння можу вислати якщо воно там буде, а краще нагадайте в осени, щоб не помилиться з білою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в мене в місті не далеко від мене ростуть пару деревець, бджіл там бачив хоч і не багато, цвіте гарно. я між білою для красоти висадив і пару рожевих. насіння можу вислати якщо воно там буде, а краще нагадайте восени, щоб не помилиться з білою.
вийшов в магазин й заскочив до парку, порівняно з білою-рожева тільки почала розпускатися, post-3773-1398523143_thumb.jpg стручків немає. так що хто бажає насіння нагадайте восени. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вийшов в магазин й заскочив до парку, порівняно з білою-рожева тільки почала розпускатися,

СЄРЖ, усе ж цікаве питання про її нектаропродуктивність. Ось, що вже сказано тут вище - " С робинии клейкой получают значительно больше мёда, чем с робинии лжеакации(белой) (в довідниках я зустрічав показники від 1500 до 2000 кг нектару з га суцільного насадження)" Я теж щось подібне зустрічав. А от дуже багато бджіл на ній, як на білій, чомусь так і не бачив. Хоча ж період цвітіння рожевої розтягується аж на все літо... Попробую цьогоріч простежите за її цвітінням, може що й вияснимо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

я ніколи не звертав уваги на неї, коли одного разу прогулювався з дитиною десь кінець літа, початок осені, була довго фотографія на телефоні з датою фотографування, десь ділася :dntknw: . от тоді звернув увагу на те що там були бджоли. я тоді думав що це якась аномалія в природі,а тоді прочитав на форумі про строки цвітіння рожевої акації. яка її медопродуктивність не знаю, в нас її мало і мої бджілки на ній не паслися :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
от тоді звернув увагу на те що там були бджоли. я тоді думав що це якась аномалія в природі,а тоді прочитав на форумі про строки цвітіння рожевої акації. яка її медопродуктивність не знаю, в нас її мало і мої бджілки на ній не паслися

СЄРЖ, Вже завтра навідаюсь до рожевої з фотоапаратом . Мабуть, почала квітувати.
Вже завтра навідаюсь до рожевої з фотоапаратом . Мабуть, почала квітувати.

Жаль, був без камери. А бджоли добре обсідали рожеву. Біла відцвілася ж . то вони на цю прейшли та на аморфу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

У кого есть такое дерево? Семенами не поделитесь? :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У кого есть такое дерево? Семенами не поделитесь? smile.gif

Лучше не семенами, а прививками к белой - быстрее гораздо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У кого есть такое дерево? Семенами не поделитесь?

Для тебе hadzumaki, Можу цілими деревами, є у мене в одному місці. Але вже великими, тобто по пошті не підуть. Приїжджай,- пригощу. Ну, а як буде насіння,- можу й ним. Але воно потребує обов'язково стратифікацію і не кожного року воно,здається, й є.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

СЄРЖ Ну, а це фото чию аватарку нагадує? А от бджіл на цій робінії так учора за пів години і не найшов, хоча мої бджоли від неї за 300 метрів.post-6465-1407368413_thumb.jpg Цікаво, що ж то за чорна худобина така пасюча? :ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

скоро й насіння поспіє, хто хотів нагадайте восени :wave:IMG3632JPG_3337140_13316423.jpg фото зроблено 06.08.14

СЄРЖ Ну, а це фото чию аватарку нагадує? А от бджіл на цій робінії так учора за пів години і не найшов, хоча мої бджоли від неї за 300 метрів.post-6465-1407368413_thumb.jpg Цікаво, що ж то за чорна худобина така пасюча? :ah::umora:
таки да бджола-плотник, тільки в мене на терені :ay: , доречі я їх бачив лише весною.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Акація червоно-рожева (Робінія клейка)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...