Перейти к содержанию
Георгий14

Продам 60 пакетів Бакфаст (з 20-23 квітня 2018р)

В теме 109 сообщений

1 час назад, buben сказал:

Нормальная цена. Дешевле смысла продавать нет.

Отправлено с моего Redmi Note 4 через Tapatalk

А где покупали улья. Если можно то дайте в личку координаты.

Отправлено с моего Redmi Note 4 через Tapatalk

Декілька років тому відкрив тему в розділі «Уход за пчелами»  про ппс вуликі Лисонь - я тоді тільки починав з ними гратись - плюс є всі реквізити українського продавця

Поделиться сообщением

Якщо не знайдете - я підніму ту тему знов :az:

Поделиться сообщением

Про " демпінгову" ціну -я оцінив ваш тонки англійський гумор.Бажаю успіхів.

Изменено пользователем Винодел

Поделиться сообщением

13 часов назад, FES сказал:

Та заспокойтесь, це ціна захмарна навіть для сходу.60$ тільки,що це бакфаст? Видалююсь з теми так як на кожен товар є свій покупець...:hi:

7 часов назад, Винодел сказал:

Про " демпінгову" ціну -я оцінив ваш тонки англійський гумор.Бажаю успіхів.

Все  смотрят  только  на  цену...

А  20 апреля и бакфаст где рассплод от бруска до бруска..( в отличие тех пятаков рассплода что у местной)  Вам  ни о чём  не  говорит..??

Пакет 20 апреля  это  практически семья.

Могу  со  скептиками поспорить  что  если с качеством  всё  в  норме.  то  эти  пакеты  за  такую  цену  в  такое  время  уйдут..   

Поделиться сообщением

2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

А  20 апреля и бакфаст где рассплод от бруска до бруска..( в отличие тех пятаков рассплода что у местной)  Вам  ни о чём  не  говорит..??

Пятаки росплода(на 20 Апреля) это  вина не пчёл, а пчеловода, а Бакфаст это или хорошие дворняги значения практически не имеет. 

Поделиться сообщением

2 часа назад, mits сказал:

Пятаки росплода(на 20 Апреля) это  вина не пчёл, а пчеловода, а Бакфаст это или хорошие дворняги значения практически не имеет. 

Ну  возможно  на  счёт  пятаков  я  и  преувиличил (преуменьшил)..    но  всё же  у бакфаста  на  трёх рамках  рассплода  поболее чем  у  местной  на 4х.

Единичные  случаи  когда  местные поджатые  на 4-8 рамках могут  засеять рамки плотно как бакфаст  я  в счёт  не  беру.  я говорю  об 90 %  семей по Украине (а не отдельного пчеловода)  которые продаются на пакеты  и  содержатся  более чем  на 10 рамок  на  300 мм.

Поделиться сообщением

Отже - застава не оплачена ще за 35 пакетів :baby: 

Бажано звертатись по телефону - так  швидше . Дякую за розуміння !

Поделиться сообщением

Гарантую відсутність антибіотиків , пакети сформуються з шестирамочних сімей , що пішли в зимовку з серпневими матками - це гарантія повноцінноі сімі на акацію.

Изменено пользователем Георгий14

Поделиться сообщением

7 часов назад, Георгий14 сказал:

... це гарантія повноцінноі сімі на акацію.

Остается добавить впереди...при умелом уходе ...

Поделиться сообщением

7 часов назад, Георгий14 сказал:

пакети сформуються з шестирамочних сімей , що пішли в зимовку з серпневими матками - це гарантія повноцінноі сімі на акацію.

Озвучте пожалуйста условия гарантии в случае не достижения пакетом размеров полноценной семьи к цветению акации. Я так понимаю что если человек гарантирует то он берет на себя определенные объязательства или как?:az:

Поделиться сообщением

Это все равно что требовать гарантии урожая при покупке семян.

Поделиться сообщением

1 час назад, Егор Юрьев сказал:

Остается добавить впереди...при умелом уходе ...

Дякую , ви абсолютно праві ! Та для гарантії - я залишаю в себе два-три пакета ( з матками тієї ж серії , що і продані ) для спостереження - правда пакети залишаю на ТРЬОХ , а не на чотирьох рамках ( по формулі 2+1 ) 

Поделиться сообщением

1 час назад, NVN сказал:

Озвучте пожалуйста условия гарантии в случае не достижения пакетом размеров полноценной семьи к цветению акации. Я так понимаю что если человек гарантирует то он берет на себя определенные объязательства или как?:az:

Ну , а для таких як ви , є мій телефон для консультацій . Спостерігаючи за розвитком контрольних сімей , я регулярно дзвоню своїм покупцям і пропоную перелік необхідних маніпуляцій -для як-найкращого розвитку куплених в мене сімей :az:

Поделиться сообщением

Значна кількість  продана, виходить ціна не " захмарна".Те, що не проплатили за всі (один покупець) каже що вона не така вже й "демпінгова".Велика кількість коментарів  до рядової об'яви каже про зацікавленість широкого кола читачів. Теж не раз про написане автором, ніяк не міг "второпати" як чоловік може бути так впевненим щодо стану сімей на кінець квітня ?Бджоли як і вся місцева флора залежить від погоди яка вквітні бувае (у нас) дуже різна маю на увазі кількість льотних днів.Треба почитати автора в відповідній темі-про його утримання в вуликах з ППС.Може дасте ссилку чи назву теми?

Поделиться сообщением

Правда , фото не моє ... я навіть не зрозумів як воно сюди попало :dntknw:... 

Изменено пользователем Георгий14

Поделиться сообщением

41 минуту назад, Винодел сказал:

Значна кількість  продана, виходить ціна не " захмарна".Те, що не проплатили за всі (один покупець) каже що вона не така вже й "демпінгова".Велика кількість коментарів  до рядової об'яви каже про зацікавленість широкого кола читачів. Теж не раз про написане автором, ніяк не міг "второпати" як чоловік може бути так впевненим щодо стану сімей на кінець квітня ?Бджоли як і вся місцева флора залежить від погоди яка вквітні бувае (у нас) дуже різна маю на увазі кількість льотних днів.Треба почитати автора в відповідній темі-про його утримання в вуликах з ППС.Може дасте ссилку чи назву теми?

У вас ніколи не було пакета на літніх гетерозисних матках ? Спробуйте ! Будете приємно здивовані ! :):ay:

Поделиться сообщением

Ви мене настільки заінтригували , що хотів зразу ж піти порахувати скільки у мене долл. в схованці для придбання ваших бджіл.Зупинила можливість пересилки, доречі як з такою можливістью?Узнайте про можливість пересилки "Укрпоштою" до Дніпра.

Поделиться сообщением

Дніпрооо ... Далекувато ...:hmm:

Поделиться сообщением

Пересилка можлива без проблем, головне щоб рамки мали зверху поясочки з кормом. Рамки від бруска до бруска не проходять. Я ще клав по два  п/е пакетики з 0,5 л сиропу і пробивав шилом пару дірок.

Поделиться сообщением

24 минуты назад, Винодел сказал:

Ви мене настільки заінтригували , що хотів зразу ж піти порахувати скільки у мене долл. в схованці для придбання ваших бджіл.Зупинила можливість пересилки, доречі як з такою можливістью?Узнайте про можливість пересилки "Укрпоштою" до Дніпра.

Далековато ... Не хочеться ризикувати - у випадку якоїсь невезухи :) , вспливе на форумі - засміють :umora: АЛЕ ! - у вас під боком є Uslav ! Один з найперших бакфастчиків в Україні ! Досвідчений матковод ! Крім маток - і пакети продає також - натрясе прямо при вас :) P.S. Саме Uslav був у числі перших продавців бакфасту для мене !

Поделиться сообщением

З В. Нелипою особисто недавно спілкувався, на семінарі з матководства.Про матки по 300гр\шт. добре запам'ятав ,бо це одна з найвишіх цін що я чув, а от про  пакети не запам'ятав.Буду думати , мріяти про можливості.

Поделиться сообщением

5 часов назад, Георгий14 сказал:

Ну , а для таких як ви , є мій телефон для консультацій

Спасибо! Если что консультации только у вас.

Действительно здывувалы. 5 лет занимаюсь бакфастом, покупаю 5-6 маток каждый год. Продаю пакеты бакфаст.

4 часа назад, Георгий14 сказал:

У вас ніколи не було пакета на літніх гетерозисних матках ? Спробуйте ! Будете приємно здивовані ! 

Поделиться сообщением

про консультації по тел. ви ,"Георгій 14", можете пожалкувати , бували випадки, думаю в кожного в житті , коли консультаційний  "провід проєкту" настільки забирае часу, психічної єнергії...Це все життевий досвід , аналізуеш, намагаешся добре засвоїти "урок" і надалі обходити таких потенційних партнерів.З часом коли хто розкаже про подібну халепу - дружньо сміемося згадуюши кожен свій випадок.

Поделиться сообщением

Блютуз в вухо , Айфон в карман -  і говориш за їх рахунок скільки їм заманеться :umora: З початківцями легше , їм ще щось можна пояснити , набагато гірше - коли з питаннями дзвонить «Дока» , ці набирають тільки щоб поспорити або типу - підловити :umora::blink:

Поделиться сообщением

Отже - застава не оплачена ще за 29 пакетів чудового Бакфасту  ! 

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти