Перейти к содержанию

Статистика ціни меду на ринку США


Рекомендуемые сообщения

25 минут назад, Wladimir_K сказал:

У ЄС на мед має свою нішу і він не технічний, у США наш мед в основному переробляють і його ніша схожа на індійський.

Проблема в тому, що ми виробляємо більше ніж поотрібно ЄС.

І ще, де в статистиці ціна меду з Аргентини по 2.5 Дол. у пасічника, масово?

 Мед в Білорусії 2-2,5дол. опт! Скажіть, що в Білорусіїї кращий мед ніж наш? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Славик сказал:

Но вже потихенько хочуть продавати ті цехи,подивіться на каналі Андрія Баскевича

Бачив , але чех продаєтся в робочому стані  6- 7 тисяч рамок в сутки

Це близько 150 000 рамок в місяц 

а скільки їх десятків і  сотень домашніх столярок по Україні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Yaroslav сказал:

 Мед в Білорусії 2-2,5дол. опт! Скажіть, що в Білорусіїї кращий мед ніж наш? 

За ваш думаю не кращий 

А за наш соняшник рахують кращий 

У них приблизно як  наше разнотравья :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, AVA сказал:

Не поняв :dntknw:

Було відео пасічника з Аргентини, де переконували, що мед купують у пасічників по 2.5 дол. оптом, по статистиці такої ціни ніяк не виходить і близько, якщо врахувати витрати на переробку і доставку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Yaroslav сказал:

 Мед в Білорусії 2-2,5дол. опт! Скажіть, що в Білорусіїї кращий мед ніж наш? 

Спробуйте продати чистий мед з соняшнику навіть у себе на базарі, не кажучи про сусідню країну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Було відео пасічника з Аргентини, де переконували, що мед купують у пасічників по 2.5 дол. оптом, по статистиці такої ціни ніяк не виходить і близько, якщо врахувати витрати на переробку і доставку.

Хочите сказати він дурить?! Який сенс обманювати, що йому  з цього!  А ось деяким нашим баригам це на руку, маржі захотільсь більше. На чисту воду їх і тих хто їх лобіює!

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Спробуйте продати чистий мед з соняшнику навіть у себе на базарі, не кажучи про сусідню країну.

Я думаю, що багато хто продає і непогано, по хорошій ціні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Yaroslav сказал:

Хочите сказати він дурить?! Який сенс обманювати, що йому  з цього!  А ось деяким нашим баригам це на руку, маржі захотільсь більше. На чисту воду їх і тих хто їх лобіює!

Я думаю, що багато хто продає і непогано, по хорошій ціні.

Він не зовсім в повній мірі володіє ситуацією, статистика це сухі цифри без емоцій і без моїх бажань.

У нас те ж мед з ріпаку по 45 грн. за кг. купують  гречку від 60 грн., але це глобально не впливає на ситуацію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Він не зовсім в повній мірі володіє ситуацією, статистика це сухі цифри без емоцій і без моїх бажань.

Ну так, він ніби живе в Канаді!Живучи в Україні хіба ви не знаєте, по чому здавався мед в 2018?! Щодо емоцій, ви бачили, як емоції зашкалювали в "експерта" Очкаліса?Який каже:"бджоли вийшли з зими сильними...":umora:ПРОФФЕСОР

А щодо бажань у кожного вони різні!

Гнати в шию! Притримати мед на кілька років! Український мед, ласий кусок! Прийдуть інші, які оцінять ситуацію і будуть плати гідно за труд пасічника!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Yaroslav сказал:

Хочите сказати він дурить?! Який сенс обманювати, що йому  з цього!  А ось деяким нашим баригам це на руку, маржі захотільсь більше. На чисту воду їх і тих хто їх лобіює!

Я думаю, що багато хто продає і непогано, по хорошій ціні.

Да с ценой на мёд всё уже понятно, прослойка между пасечником и потребителем постоянно расширяет свою сферу влияния на каждом уровне и будет увеличивать её локтями и остальными способами с улыбкой на лице.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Yaroslav сказал:

Ну так, він ніби живе в Канаді!Живучи в Україні хіба ви не знаєте, по чому здавався мед в 2018?! Щодо емоцій, ви бачили, як емоції зашкалювали в "експерта" Очкаліса?Який каже:"бджоли вийшли з зими сильними...":umora:ПРОФФЕСОР

А щодо бажань у кожного вони різні!

Гнати в шию! Притримати мед на кілька років! Український мед, ласий кусок! Прийдуть інші, які оцінять ситуацію і будуть плати гідно за труд пасічника!

В Україні немає кілька років, через 2 роки ми спустимося до об'ємів нижче 40.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

В Україні немає кілька років, через 2 роки ми спустимося до об'ємів нижче 40.

:IMHO:Якщо товар якісний, на нього завжди буде попит! Треба свій труд цінити і хай інші цінять! Завтра 40, а після завтра 80:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Yaroslav сказав:

Я думаю, що багато хто продає і непогано, по хорошій ціні.

Мені відповідають на "pchelovod.info":

Цитата(Любитель Мёда @ Воскресенье, 20 Января 2019, 20:57)

Скажите, пожалуйста, какая оптовая цена на мёд за партии 1-10 тонн (и какой именно вид мёда)? 
 

Наш Белоруский разнотравье от 3 уй кг. Подсолничник не возьмут и по 1,5 уй.

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

В Україні немає кілька років, через 2 роки ми спустимося до об'ємів нижче 40.

Чому так песемістично, це хто вам сказав?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

В Україні немає кілька років, через 2 роки ми спустимся до об'ємів нижче 40.

Официально да, этот объём будет набираться за счёт безинтернетного пасечника (которых с каждым годом меньше!).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Він не зовсім в повній мірі володіє ситуацією, статистика це сухі цифри без емоцій і без моїх бажань.

У нас те ж мед з ріпаку по 45 грн. за кг. купують  гречку від 60 грн., але це глобально не впливає на ситуацію.

Ну да человек который живет там не владеет ситуацией, а наши экспортёры и вы владеете ситуацией в Аргентине:((((((

 

 

3 часа назад, Yaroslav сказал:

Ну так, він ніби живе в Канаді!Живучи в Україні хіба ви не знаєте, по чому здавався мед в 2018?! Щодо емоцій, ви бачили, як емоції зашкалювали в "експерта" Очкаліса?Який каже:"бджоли вийшли з зими сильними...":umora:ПРОФФЕСОР

А щодо бажань у кожного вони різні!

Гнати в шию! Притримати мед на кілька років! Український мед, ласий кусок! Прийдуть інші, які оцінять ситуацію і будуть плати гідно за труд пасічника!

Так он же не шарит в этом всём так как наши экспортёры и кое какие эксперты:))))))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Васька! сказал:

Ну да человек который живет там не владеет ситуацией, а наши экспортёры и вы владеете ситуацией в Аргентине:((((((

 

 

Так он же не шарит в этом всём так как наши экспортёры и кое какие эксперты:))))))))

Навіщо мені чимось володіти, є цифри офіційні статистичні по яких яких мед аргентинський в США купується не аргумент,  з доставкою по 2.2-2.9 дол. США, доставка і переробка коштує від 0.5 дол. де ціна 2.5 за кг. у пасічника?

Статистика в США публікується з запізненням, на сьогодні є пропозиції аргентинського меду в ЄС по ціні 2.3-2.5 Дол. з доставкою і його те ж ніхто не купує, бо ціна почала падати далі і всі хочуть дешевше, в діапазон 2.1-2.3 дол.

На рахунок, кругом вороги і всі винні нам, це звична річ, це аналогічно бесплатному газу, який нам періодично обіцяють.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Wladimir_K сказал:

Навіщо мені чимось володіти, є цифри офіційні статистичні по яких яких мед аргентинський в США купується не аргумент,  з доставкою по 2.2-2.9 дол. США, доставка і переробка коштує від 0.5 дол. де ціна 2.5 за кг. у пасічника?

Статистика в США публікується з запізненням, на сьогодні є пропозиції аргентинського меду в ЄС по ціні 2.3-2.5 Дол. з доставкою і його те ж ніхто не купує, бо ціна почала падати далі і всі хочуть дешевше, в діапазон 2.1-2.3 дол.

На рахунок, кругом вороги і всі винні нам, це звична річ, це аналогічно бесплатному газу, який нам періодично обіцяють.

Стоїть у брата мед з дикої конюшини увесь, ціна 1,60 $ не влаштовує. Цитрус здав по 2,30 за паунт. Ціна впала і в них і не піднімається поки що. Починається в них новий сезон, зараз мігрують на запилення миндалю, потім медозбор з цитрусу, і далі. Тому ми можем хоч скільки говорити, від того ціна не виросте. Якщо є що беруть по 40 гривень,потрібно здавати, більшої протягом ближчих двух років не буде. Пане Володимир Ви як завжди на всі 100 відсотків праві, і все правильно говорите

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Навіщо мені чимось володіти, є цифри офіційні статистичні по яких яких мед аргентинський в США купується не аргумент,  з доставкою по 2.2-2.9 дол. США, доставка і переробка коштує від 0.5 дол. де ціна 2.5 за кг. у пасічника?

Статистика в США публікується з запізненням, на сьогодні є пропозиції аргентинського меду в ЄС по ціні 2.3-2.5 Дол. з доставкою і його те ж ніхто не купує, бо ціна почала падати далі і всі хочуть дешевше, в діапазон 2.1-2.3 дол.

На рахунок, кругом вороги і всі винні нам, це звична річ, це аналогічно бесплатному газу, який нам періодично обіцяють.

Смотрел Пчеловодство Канады.Куцый Михаил Омск 2019 от 22.01.2019, так в Штаты поставляется  мёд с закупкой оптом у пчеловода по 170-200 российских р.  за кг рапсового мёда, низкую  цену объясняет наличием в меду ГМО пыльцы. Наверное наш мёд с ГМО пыльцой вообще не брали бы? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Сіверянин сказал:

Смотрел Пчеловодство Канады.Куцый Михаил Омск 2019 от 22.01.2019, так в Штаты поставляется  мёд с закупкой оптом у пчеловода по 170-200 российских р.  за кг рапсового мёда, низкую  цену объясняет наличием в меду ГМО пыльцы. Наверное наш мёд с ГМО пыльцой вообще не брали бы? 

У нас є ГМО пилок в меді з ріпаку, тому ЄС його купує неохоче, а ціна на цей сорт меду є, закупка 45 грн. і 2.2-2.4 дол.  з доставкою в США.

Більшість меду у нас має пилок ГМО рослин, це ріпак, соя і кукурудза.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

неохоче

А як пилок експортується?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Серж 82 сказал:

А як пилок експортується?

Експортується, хоча експортери цьому приділяється менше уваги.Знаю, що Бартнік і Златомед експортували пилок завжди, але знову основна проблема пилку, навіть не те, як його відсортувати по кольору чи правильно висушити і очистити, а те, що ЄС негативно відноситься до пилку  ГМО рослин.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

У нас є ГМО пилок в меді з ріпаку, тому ЄС його купує неохоче, а ціна на цей сорт меду є, закупка 45 грн. і 2.2-2.4 дол.  з доставкою в США.

Більшість меду у нас має пилок ГМО рослин, це ріпак, моя і кукурудза.

А як Еко мед з ріпаку виходить :dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, AVA сказал:

А як Еко мед з ріпаку виходить :dntknw: 

У нас є різні посіви гібридів ріпаку як ГМО так і звичайний, от і з оснаннього отримують типу біо мед.

У мене в сусідньому регіоні є фермер, який такий ріпак і вирощує, обробляє 1 раз до цвітіння і в нього є сертифікат органік на землю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

У нас є різні посіви гібридів ріпаку як ГМО так і звичайний, от і з оснаннього отримую типу біо мед.

У мене в сусідньому регіоні є фермер, який такий ріпак і вирощує, обробляє 1 раз до цвітіння.

Він що пасічник , іначе яка  йому різниця з чого соляру зроблять :dntknw:

Наші навєрно про таке і не думали з гмо той ріпак чи ні 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, AVA сказал:

Він що пасічник , іначе яка  йому різниця з чого соляру зроблять :dntknw:

Наші навєрно про таке і не думали з гмо той ріпак чи ні 

А що крім солярки з ріпаку більш нічого не роблять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...