Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Авторизация  
Sadovod

Звернення до бджолярів України

В теме 93 сообщения

1 хвилину тому, nibond сказав:

Біскайя - тіаклоприд, клас неоникотиноїдів. Євросоюз здається ухвалив рішення про заборону використання у себе неоникотиноїдів у зв'язку саме з шкідливістю для бджіл. Від цього класу препаратів не має видимої шкоди одразу, але у віддаленій перспективі сім''ї слабнуть.

Проблема вся в тому, що поля в будь-якому випадку обробляти будуть, краще вже Біскайєю, ніж дешевою фосфорорганікою, яка знищує все живе:IMHO:

Я незахищаю Біскайю, але це один з кількох відносно безпечних препаратів, нажаль їх нетак вже і багато

Поделиться сообщением

45 хвилин тому, davolodya сказав:

Поля з ріпаком від моєї пасіки щороку на відстані від 200 метрів до 2 кілометрів, під час цвітіння майже вся льотна бджола на полі з ріпаком. Якби був відхід бджоли, я б помітив просідання сімей, тим більше, що на пасіці постійно, кожний день.

Біскайя крім контактної, має ще і системну дію, якби отруював бджіл, це тривало б довший час, пропала б уся льотна бджола, але це нетак, потрави нема

Каліпсо має діючу речовину тіаклоприд, як і біскайя. Ось вам характеристика в допомогу. http://rupest.ru/ppdb/thiacloprid.html

Поделиться сообщением

17 часов назад, davolodya сказал:

Непотрібно якогось особливого контролю, просто має бути заборона на ввіз і використання отруйних для бджіл препаратів.

Я сьогодні згадав що так воно є і в країнах ЕС,а тут Ви.Ми ж напів ЕС.Так що потрібно і на ..лепутмтськоиу поданні це зазначити....для SADOVODA:hi:

Изменено пользователем povar2702

Поделиться сообщением

17 часов назад, Sadovod сказал:

Інструкції приймаються після законів. Давайте послідовно, які пропозиції щодо законів? Хто згоден погодити ці документи на своїх зборах, та направити їх до депутатів, обласних та республіканських спілок?

Погоджуюся відкоректуйте  з доповненнями  що є,а так поступово будемо доповнювати,підкоректовувати,людина сказала ..заборонити ввіз..і це є нове.А Ві як автор теми  будете оновлювати на сторюнку.Ну,юристам далі шана.:hi::IMHO1::az:

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

В 08.01.2018 в 23:01, davolodya сказав:

Біля мене щороку обробляють ріпак препаратом Біскайя, вдень і досить часто під час цвітіння. Отруєння нема взагалі, бджоли навіть незвертають уваги на обробку. Те ж саме можу сказати за обробку Мавріком.  Так що обробка вночі не панацея.

А ви своїм клієнтам розкажіть, що ваш мед із якісними пестицидами особливо тим що мед беруть для малих дітей.Якісні сучасні препарати повинні зробити свою роботу і за кілька годин розкластись до простих речовин (теоретично).На повітрі цей розклад проходить швидше у вулику значно довше.Тому внесення інтексицидів (безпечних ????) по квітучих рослинах проводиться виключно вночі щоб мати кілька годин для розкладання .А краще аби ці внесення проводились до і після цвітіння бо безпечні вони лише умовно..

Поделиться сообщением

В ютубі зустрічав виступ Горніча .Він пропонує не вигадувати нічого нового що до отруєння бджіл, а приєднатися до європротоколу.По перше ми непридумаєм нічого кращого, по друге аграрне лоббі всерівно перекрутить все під себе.Представники агрохолдингів шо даром в парламенті сидять.Для цього на владу треба натиснути, бо в нас як шось позитивне відбувається тотільки від гарного копняка.

Изменено пользователем Микола І

Поделиться сообщением

В 09.01.2018 в 00:16, davolodya сказав:

Проблема вся в тому, що поля в будь-якому випадку обробляти будуть, краще вже Біскайєю, ніж дешевою фосфорорганікою, яка знищує все живе:IMHO:

Я незахищаю Біскайю, але це один з кількох відносно безпечних препаратів, нажаль їх нетак вже і багато

В 08.01.2018 в 23:09, офіцер сказав:

Біскайя контактник,  якщо попаде на бджолу, то вона загине і не прилетить до вулика. Тому ви не бачите  сильного відходу, бо гине тільки льотна бджола,  на яку попав інсектоцид.

якщо в законі не буде прописано, що обробіток рослин препаратами буде ночью, то цей закон, це лише піар для когось і біда бджолярам, бо будь який фермер візьме новий закон і скаже, ось я можу обробляти дньом і якщо бджоли посипались це немоя вина я дотримувався закону, і препарати мої сертифіковані. Тому вершина вирішення питання ,щодо унеможливлення отруєння бджіл це є обробіток у нічний час з 22-00 до 4-00, іначе ми залишимось як і інші країни Європи і інших контенентів де велике лобі фермерів з обробітку рільництва не дає змоги ввести закони ,що надійно б захищали бджільництво та екосистему, бо глибина необхідності обробітку ночью полягає в тому, що збережуться популяції джмілів,комах запилювачів та диких бджіл.

Изменено пользователем miro

Поделиться сообщением

25 хвилин тому, Микола І сказав:

А ви своїм клієнтам розкажіть, що ваш мед із якісними пестицидами особливо тим що мед беруть для малих дітей.Якісні сучасні препарати повинні зробити свою роботу і за кілька годин розкластись до простих речовин (теоретично).На повітрі цей розклад проходить швидше у вулику значно довше.Тому внесення інтексицидів (безпечних ????) по квітучих рослинах проводиться виключно вночі щоб мати кілька годин для розкладання .А краще аби ці внесення проводились до і після цвітіння бо безпечні вони лише умовно..

Можна подумати, що коли вночі оброблять системником, то в нектарі стане менше пестицидів. Не тіште себе ілюзіями, препарати, що розкладуться за кілька годин, навіть якби і існували, ніхто їх використовувати нестане. Аграріям навпаки потрібно, щоб препарат захищав рослину якнайдовше, тому і вибирають системної дії, їх дія триває до 7-10 діб, залежно від температури. Тому краще вже вдень Біскайєю, ніж вночі фосфорорганікою, стаціонарну пасіку на тиждень незакриєш, запаряться.

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, davolodya сказав:

Можна подумати, що коли вночі оброблять системником, то в нектарі стане менше пестицидів. Не тіште себе ілюзіями, препарати, що розкладуться за кілька годин, навіть якби і існували, ніхто їх використовувати нестане. Аграріям навпаки потрібно, щоб препарат захищав рослину якнайдовше, тому і вибирають системної дії, їх дія триває до 7-10 діб, залежно від температури. Тому краще вже вдень Біскайєю, ніж вночі фосфорорганікою, стаціонарну пасіку на тиждень незакриєш, запаряться.

@davolodya Ви не праві, обробіток ночью дає змогу навіть при 3-4 годинах вже зменшити дію препарату, та не попасти під обробіток, власну думку можна відстоювати, но біда притому залишатиметься, альтернативи для нічного обробітку нема, якщо в законі цього не буде ,повторююсь все це залишиться як є , просто поміняють абзаци, зроблять граматичні помилки, а нам на нього і дивитись не треба буде,не кажу про дотримання.

Поделиться сообщением

1 година тому, davolodya сказав:

А як бути в ситуації, коли обробляють  ВДЕНЬ не медоносну рослину, а кукурудзу, пшеницю, сою.... (варіантів море) і бджоли через це поле летять на медоноси. Як тоді бути пасічнику? Адо на кукурудзі цвіте сверіпа, а кукурудзу обробляють?

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Сенчук Таня сказал:

А як бути в ситуації, коли обробляють  ВДЕНЬ не медоносну рослину, а кукурудзу, пшеницю, сою.... (варіантів море) і бджоли через це поле летять на медоноси. Як тоді бути пасічнику? Адо на кукурудзі цвіте сверіпа, а кукурудзу обробляють?

Потрібно обробляти вночі після льоту бджіл, в іншому разі буває ще гірше ніж посіви медоносів.

До речі в переважній більшості так і є.

Пасічник думає, що ріпак чи сонях, насправді поля де росте бур'ян.

Поделиться сообщением

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Потрібно обробляти вночі після льоту бджіл, в іншому разі буває ще гірше ніж посіви медоносів.

До речі в переважній більшості так і є.

Пасічник думає, що ріпак чи сонях, насправді поля де росте бур'ян.

я це розумію і я за такий обробіток! Але є люди, які ЗА обробіток в світлу частину доби

Поделиться сообщением

Только что, Сенчук Таня сказал:

я це розумію і я за такий обробіток! Але є люди, які ЗА обробіток в світлу частину доби

Якщо не помиляюсь, є норма про температурний режим і обробіток в нічну пору доби.

Поделиться сообщением

35 хвилин тому, Сенчук Таня сказав:

Якщо це камінь в мій город, змушений пояснити. Звичайно, нічна обробка, це найкращий варіант. В нашій агрофірмі я з агрономом в нормальних стосунках. Я закриваю очі на обробку у нас вдень, натомість обробка в мене в окрузі ведеться тільки Біскайєю, Мавріком та Каліпсо, препаратами безпечними, але дорогими. Хоча могли би попередити і обробити вночі найдешевшою хімією,яка 3-4 доби буде знищувати все живе. Хотів би я подивитися, як Ви закриєте вулики на жарі на  3-4 доби, приблизно стільки часу розкладається дешева хімія

Саме по цій причині, я і кажу, що краще вдень гарантовано  безпечними препаратами, ніж вночі невідомо чим

П.С.    моя пасіка вже попадала давніше під дію фосфорорганіки,хоча кропили вночі, лягла ВСЯ льотна бджола, тому я маю свою думку, нікому її ненав'язую

Изменено пользователем davolodya

Поделиться сообщением

1 година тому, davolodya сказав:

Якщо це камінь в мій город, змушений пояснити. Звичайно, нічна обробка, це найкращий варіант. В нашій агрофірмі я з агрономом в нормальних стосунках. Я закриваю очі на обробку у нас вдень, натомість обробка в мене в окрузі ведеться тільки Біскайєю, Мавріком та Каліпсо, препаратами безпечними, але дорогими. Хоча могли би попередити і обробити вночі найдешевшою хімією,яка 3-4 доби буде знищувати все живе. Хотів би я подивитися, як Ви закриєте вулики на жарі на  3-4 доби, приблизно стільки часу розкладається дешева хімія

Саме по цій причині, я і кажу, що краще вдень гарантовано  безпечними препаратами, ніж вночі невідомо чим

П.С.    моя пасіка вже попадала давніше під дію фосфорорганіки,хоча кропили вночі, лягла ВСЯ льотна бджола, тому я маю свою думку, нікому її ненав'язую

Це не камінь у Ваш город :). Це просто інший бік медалі. Якщо у Вашому окрузі така ситуація, то це гарно, що є позитив. Але Україна велика, аграріїв море, у кожного свої методи і препарати і не всі обробляють безпечними препаратами (у кожного на то є своя причина чи відмазка).
Слава Богу, наша пасіка не потрапляла під обробіток, але колега потрапив (маючи стаціонарну пасіку на 100 сімей). Оклигувався довго і важко.
Бджоли, при правильному підході, нормально пересиджують 3 -4 доби в закритому вулику (метод описаний ще в журналі "Пчеловодство" якогось там давнього року (маленька я тоді ще була:ah:). Знову ж таки із досвіду колеги.
Історій багато. Історії різні. Закінчення у історій також різне.
У кожної людини своя думка і свій підхід до справи (не тільки у бджільництві). Я з Вами не сперечаюся. Я висловила, так само як і Ви, свою думку:)

Поделиться сообщением

мое мнение-все это будет продолжаться пока пока пасечники не обединятся в кооперативы союзы и т.д.Будет обьединение-будет возможность взять землю в аренду.(не сотки а гектары).

А на своей земле-сам хозяин.Хочеш сам засевай культуру и обрабатывай хочеш здай аграриям но на своих условиях.

Поделиться сообщением

1 година тому, Корней сказав:

мое мнение-все это будет продолжаться пока пока пасечники не обединятся в кооперативы союзы и т.д.Будет обьединение-будет возможность взять землю в аренду.(не сотки а гектары).

А на своей земле-сам хозяин.Хочеш сам засевай культуру и обрабатывай хочеш здай аграриям но на своих условиях.

А де ж ту землю вільну найти, все вже давно розпайовано  і обробляється, або знаходиться в оренді.

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

32 минуты назад, nibond сказал:

А де ж ту землю вільну найти, все вже давно розпайовано  і обробляється, або знаходиться в оренді.

Можно и сейчас найти. По сайтам от 6.000$ за пай и выше.. правда найти рядом даже 2 пая проблема 

Поделиться сообщением

6 минут назад, Ильич (альп) сказал:

Можно и сейчас найти. По сайтам от 6.000$ за пай и выше.. правда найти рядом даже 2 пая проблема 

При такой цене за пай будете в минусах на 4-5 тыс.$

Поделиться сообщением

2 години тому, Sadovod сказав:

При такой цене за пай будете в минусах на 4-5 тыс.$

Хіба що....А маковий мед є?

Поделиться сообщением

10 часов назад, nibond сказал:

Хіба що....А маковий мед є?

Є, тільки продається разом з пергою з коноплі.

Поделиться сообщением

Викладайте свої пропозиції бо наступного тижня можу засісти за написання тексту закону.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Николай Ахтырка сказал:

наступного тижня можу засісти за написання тексту закону.

Я аж прослезился  :umora: А когда выпустят? :ah:

Поделиться сообщением

19 часов назад, Николай Ахтырка сказал:

Викладайте свої пропозиції бо наступного тижня можу засісти за написання тексту закону.

Пока не будет государственного направления на сохранение экологии мы играем в спортлото

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация