Перейти к содержанию

Продаж маток карніки штучного осемінення (ИОМ) - Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

Виталий, комбинация  Пернер на варроа это нечто:ay: Мама- зимовка супер, развитие на высоте(уже забрал 2 печатные слабакам) и мирные, смотрю без средств защиты. Дочки лучшие по пасеке в развитии и тоже не проявляют злобливость, а вот Пешец дочки уже начинают кусать. Варроа на Варроа отстают в развитии от Пернерш, дальше будем посмотреть, но Пернер супер
Виталий, не планируете Пернера на Пернера? 
Так пернер на пернер були комбінації в тому році, в мене є така.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Sesk сказал:

Так пернер на пернер були комбінації в тому році, в мене є така.

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

В мене є дві інбредні ІОшки Пернер3*Пернер17 та Пернер17*Пернер3. По їх зимівлі можна сказати - на "5" балів. Розвиток весняний дуже гарний, при тому що зимували відводками. Дуже миролюбна і спокійна бджола, відкриваєш і вони наче затихають, ніяких рухів по рамкам, ідеальна миролюбність та усидчивість :ay: так і хочеться з ними обійнятися, наче з рідними :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Андрій Сумчанин сказав:

В мене є дві інбредні ІОшки Пернер3*Пернер17 та Пернер17*Пернер3. По їх зимівлі можна сказати - на "5" балів. Розвиток весняний дуже гарний, при тому що зимували відводками. Дуже миролюбна і спокійна бджола, відкриваєш і вони наче затихають, ніяких рухів по рамкам, ідеальна миролюбність та усидчивість :ay: так і хочеться з ними обійнятися, наче з рідними :)

Є і в мене така ж матка, С17х С3, в моїх умовах її дочки ніскільки невідстають від інших ліній, їм одним з перших поставив магазини. Бджола сіра, мирна і спокійна:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Є і в мене така ж матка, С17х С3, в моїх умовах її дочки ніскільки невідстають від інших ліній, їм одним з перших поставив магазини. Бджола сіра, мирна і спокійна:ay:

Пернеровська карніка по весні навалює як ніхто, нещодавно дочок заглядав, то у деяких вже язики висіли знизу, а ще клена і верби не було.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.04.2018 в 19:23, КАЕ сказав:

Виталий, хотелось бы ещё узнать, восстановить родословную по пешецу Холенкова. Заранее благодарен. С УВ. 

Матка Холенкова (пешець) в цьому році вже п"ятий рік сіє. Тому вона ще в строю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.04.2018 в 06:09, Сергей Днепр сказав:

Матка 21.4 погнала горбатый расплод, осенью в зиму ухадила на своей пчеле на 6 рамках,при первой ривизи перед похолоданием расплод быль нормальный, сейчас горбатый сет слабо расплод на одной рамке, перевёл семю в отцовскую подставил сущ с трутневыми ячейками.

IMG_20180415_140558.jpg

Це ж ви мені телефонували з приводу зрутившоїся матки? Ф1 від неї встигли зробить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Ліпатов Віталій сказал:

Це ж ви мені телефонували з приводу зрутившоїся матки? Ф1 від неї встигли зробить?

Нет  я вам не звонил по матке трутовике ИО,маток Ф-1 от неё сделал 3 штуки для пробы се час эти матки работают нормально,засев сплошной без пропусков спокойные, с зимовки вышли с минимум под мора по кормам экономно,весенний старт не плохой,результат работы подбою после медосбора. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Сергей Днепр сказав:

Нет  я вам не звонил по матке трутовике ИО,маток Ф-1 от неё сделал 3 штуки для пробы се час эти матки работают нормально,засев сплошной без пропусков спокойные, с зимовки вышли с минимум под мора по кормам экономно,весенний старт не плохой,результат работы подбою после медосбора. 

Зрозумів, значить одна 4 мкл и одна 6 мкл після зими струтилися.
Наразі 1 трутовка виявилася одразу після осемінення - це минулорічна, і 2 (одна 6 мкл - з перевіркою на засів і одна 4 мкл - без перевірки) в цьому сезоні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще з не дуже радісних новин - струтилася ИО Варроатолерантна від Шутте.
2 сезони попрацювала і привіт. Будемо теж її відновлювать своїми силами і робити кросс з пернером мабуть, ще порадимося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, Ліпатов Віталій сказав:

Ще з не дуже радісних новин - струтилася ИО Варроатолерантна від Шутте.
2 сезони попрацювала і привіт. Будемо теж її відновлювать своїми силами і робити кросс з пернером мабуть, ще порадимося.

Тобто замолення на Варроатолерантна від Шутте скасовуються?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Seos сказав:

Тобто замолення на Варроатолерантна від Шутте скасовуються?

Саме від неї так, будуть запропоновані матки від її кроссів з іншими лініями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще з не дуже радісних новин - струтилася ИО Варроатолерантна від Шутте.
2 сезони попрацювала і привіт. Будемо теж її відновлювать своїми силами і робити кросс з пернером мабуть, ще порадимося.
Шось не дуже зрозуміло, по паспорту у вас островна шутте з норденаю

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sesk сказав:

Шось не дуже зрозуміло, по паспорту у вас островна шутте з норденаю

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Не так висловився, та факту то не міняє. Струтилася.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

Не так висловився, та факту то не міняє. Струтилася.

Виталий,ну а группа семей ф 1 от матки Шутте была организована с контролем происхождения? Там то трутни от комбинации как раз Шутте на варjfтолеранс.Сестра этой матки 721(если не запамятовал под номером 724) при проверке показала хорошие результаты в системе бибрида  ,а это как раз будут трутни комбинации Шутте на вароа кирхайна 300.Это не менее ценные трутни чем были бы трутни от самой матки Шутте.Время на восстановление нужно,а трутни нужны уже скоро. Просматривая таблицу ,обратил внимание ,что сестры 721 (комбинация Шутте на Кирхайн все показали хорошие ровные показатели по медосбору(в абсолютных числах в кг.)Может использовать трутней от ф1матки Шутте?.Ну а как будут передавать свои качества дальше-можно посмотреть..А то получается пока проверишь ,пока подтвердишь ,пока поймешь ,что то что надо-а время ушло и матки нет.Нужно идти дальше.А по Холенкову я думал что у него матка ИО была ,но ИО не может наверное прожить 5 лет.Если смотреть последние два года ,то он работает с материалом Майен.Интересно что было в 2014 ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, КАЕ сказав:

Виталий,ну а группа семей ф 1 от матки Шутте была организована с контролем происхождения? Там то трутни от комбинации как раз Шутте на варjfтолеранс.Сестра этой матки 721(если не запамятовал под номером 724) при проверке показала хорошие результаты в системе бибрида  ,а это как раз будут трутни комбинации Шутте на вароа кирхайна 300.Это не менее ценные трутни чем были бы трутни от самой матки Шутте.Время на восстановление нужно,а трутни нужны уже скоро. Просматривая таблицу ,обратил внимание ,что сестры 721 (комбинация Шутте на Кирхайн все показали хорошие ровные показатели по медосбору(в абсолютных числах в кг.)Может использовать трутней от ф1матки Шутте?.Ну а как будут передавать свои качества дальше-можно посмотреть..А то получается пока проверишь ,пока подтвердишь ,пока поймешь ,что то что надо-а время ушло и матки нет.Нужно идти дальше.А по Холенкову я думал что у него матка ИО была ,но ИО не может наверное прожить 5 лет.Если смотреть последние два года ,то он работает с материалом Майен.Интересно что было в 2014 ?

трутни от шутте как раз в наличиии. Это по сути набор хромосом её мамы, эти трутни будут схрещены с маткой выведенной от шутте и осемененной пернером. Если умы не решат иначе то вот так будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

трутни от шутте как раз в наличиии. Это по сути набор хромосом её мамы, эти трутни будут схрещены с маткой выведенной от шутте и осемененной пернером. Если умы не решат иначе то вот так будет.

Я так понял трутни есть носители генов 721 комбинации шутте на 300 Кирхайн.А матку возьмут имеющуюся от комбинации шутте на пернера..Кстати Шутте на Пернера  у меня по зимовке отводок отлично.Сейчас дала возможность пчелам поработать.Понаблюдал за ними .Хороши.На прилетную садятся тяжелыми .Нравятся.Чтобы на сглазить посмотрю дальше ,но сейчас такое желание больше маток  в процентном отношении от них сделать.Конечно нужно смотреть дальше ,но сейчас именно так.Холенкова на Пернера вроде бы отводок и перезимовал в тяжелых условиях на улице,но чувствуется, что просел.Подмора побольше было(хотя не критично).Стартонули раньше ,но я всегда придерживаюсь мнения ,что этот ранний старт только пчелу изматывает и раньше она отходит,а та что получается не сильно то и жизнеспособная.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вчора та сьогодні заселив нуки 66 варроа, та 54 пешець, зробив прививку ренсона.
В планах запліднить 66 - 12 від шутте, таким чином збережемо лінію варроа.
Також будуть зроблені імбридні ренсон, а потім закріпимо варроа 12
Трут від ренсона буду використовувати для запліднення 66 варроа.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Віталій,коли проплачувати замовлення і на який рахунок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, виталийЗ сказав:

Віталій,коли проплачувати замовлення і на який рахунок?

Я всіх хто в черзі набиратиму по факту присутності матки і попереджу про оплату.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Я всіх хто в черзі набиратиму по факту присутності матки і попереджу про оплату.

Я так понял, что все идет по ранее намеченным планам, имеется в виду числам?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, kontroler сказав:

Я так понял, что все идет по ранее намеченным планам, имеется в виду числам?

Звісно. По запису.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Закладку Ренсон зробив, запліднювать буду ренсоном (для подальшої селекції)  - кому цікава саме ця комбінація дзвоніть, штучок п"ять подібних маток на продаж буде.
Характеристика коротка:
1. ДУЖЕ потужна в розвитку (м"ясна), як не дослідить - роїться, в другому поколінні Ф2 роїння значно знижується.
2. При грамотному догляді чемпіон по медозборам.
3. Не пернер - більш кусюча.
Дуже гарні відгуки за минулі роки і побажання промисловиків спонукали спробувать відновить лінію.

Варроа 66 від Руда вже у нуках, буде запліднена трутом від варроа 12 що струтилася і пущена на наступні роки як племінна. Інші підуть на продаж тим що у черзі на варроа лінію.
 

Також робимо закладки від матки 86(варроа 12 заплідненої 1075 трутом). Ця матка вже є міжлінійним кроссом і буде заплідненою любою з племінних маток окрім варроа 12.
Пасорт матки від якої взятий трут викладу пізніше.

Отакі новини наразі. Всім гарного взятку з акації, сподіваюсь температура трохи підніметься.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Викладаю родовід матки, трутом якої запліднена ВТ 12 від Шутте. - ця матка йтиме під №86. Як буде нагода додам її до родоводів на цьому сайті

1075.jpg

Карніка-Тройзек-1075-ІО-ШЗ-матка-штучного-запліднення.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По ренсон (імбридна) ще є вакантні 2 матки. Кому треба - дзвоніть 068 7775154

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...