Перейти к содержанию

Продаж маток карніки штучного осемінення (ИОМ) - Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

52 хвилини тому, Андрій Сумчанин сказав:

Ви виклали, то ваше авторство, я продублював на форумі у Мельника, щоб @Ліпатов Віталій порадувати плодами його праці

Та я так і зрозумів, що Ви повідомили на інший ресурс. А що до іншої то я у темі Методи визначення давав, тепер і сюди продублюю. Хочу тільки зазначити що крил там критично мало щоб вже робити висновки. Я стараюсь до 50 крил міряти.

10.jpg

щоб самим подивитись ось програмний файл, в який вже добавив крил, але ще мало.

збірка1.xls

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Mihail-ves сказав:

Та я так і зрозумів, що Ви повідомили на інший ресурс. А що до іншої то я у темі Методи визначення давав, тепер і сюди продублюю. Хочу тільки зазначити що крил там критично мало щоб вже робити висновки. Я стараюсь до 50 крил міряти.

10.jpg

щоб самим подивитись ось програмний файл, в який вже добавив крил, але ще мало.

збірка1.xls

Я так розумію що тут результат гірший, але ще не є об"єктивним через недостатню кількість розглянутих єлементів?

Цікаво було б отримати подібні результати по пешетц та ренсону (під час виконання вашого замовлення нагадайте мені про це, я безоплатно готовий надати маток на подібні проміри).

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

безоплатно готовий надати маток на подібні проміри)

Ви можете відібрати проби бджіл від своїх маток, тут є форумчани які зможуть зробити проміри.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане Віталію Вітаю. Ваша праця заслуговує гарного могорича від покупців. Для всіх форумчан спішу поділитись ось такою ПОВНОЮ картиною по матці а № 58.4 ВТ Шутте 6-52-721-16*Пернер 99-120-71292-2016 . Проміряно 49 крил (евронорма 50). Кількість балів 18 із 18 можливих,  КІ=9,7%, ГІ=6%, ВИКОРИСТОВУВАТИ в "качестве родоначальницы ЛИНИИ" ну що тут писати дивіться самі.

VT1.thumb.jpg.6aeee9673798c28db3f54dbdb4602af5.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Mihail-ves сказал:

" ну що тут писати дивіться самі.

Я очень прошу, опишите будьте добры все результаты. Уж очень мелко напечатано в той таблице.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, kontroler сказав:

Я очень прошу, опишите будьте добры все результаты. Уж очень мелко напечатано в той таблице.

Клацніть по картинці і вона відкриється у повний розмір, потім збільшіть. Я описав основні параметри. або дивіться у файлі програми.     

1-1збірка.xls

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Серж 82 сказав:

Ви можете відібрати проби бджіл від своїх маток, тут є форумчани які зможуть зробити проміри.


Слушна думка. Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.01.2018 в 15:33, Ліпатов Віталій сказал:

Звісно що з неперевіреними проблем більше. Саме по ним і буде більшість рекомендацій. А 2 тижні це вже можна по гарантії повернуть.

ничего подобного !!! есть матка ИО начала сеять после 35 дней загула , при том что на летке была решётка !  есть матки которые после 20 дней начинают сеять , в основном после 35 дней начинают сеять все , но мне удалось выработать  технику при которой матки практически сразу же начинают сеять , после подсадки через неделю ! этой матке которая начала сеять после 35 дней уже будет 3й год!!! К тому же матки что начали поздно сеять ничем не хуже тех что рано начали сеять... по крайней мере по качеству расплода...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Jon сказав:

ничего подобного !!! есть матка ИО начала сеять после 35 дней загула , при том что на летке была решётка !  есть матки которые после 20 дней начинают сеять , в основном после 35 дней начинают сеять все , но мне удалось выработать  технику при которой матки практически сразу же начинают сеять , после подсадки через неделю ! этой матке которая начала сеять после 35 дней уже будет 3й год!!! 

Трапляються випадки і в 20 днів, але це як виключення. В мене переважна більшість маток без перевірки засіває в період 7-14 днів, Тому я за бажанням клієнта можу таку матку обміняти - це мій крок назустріч клієнту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Ліпатов Віталій сказал:

Трапляються випадки і в 20 днів, але це як виключення. В мене переважна більшість маток без перевірки засіває в період 7-14 днів, Тому я за бажанням клієнта можу таку матку обміняти - це мій крок назустріч клієнту.

це дуже  вдалий  і сміливий крок!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Jon сказал:

мне удалось выработать  технику при которой матки практически сразу же начинают сеять

А можно поподробней,думаю будет всем интересно?:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, kudla14 сказав:

А можно поподробней,думаю будет всем интересно?:az:

Давайте притримуватись теми цього оголошення, якщо людина схоче розповісти про свої надбання то для цього є своя тематика. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.01.2018 в 15:31, Андрій Сумчанин сказав:

Пане @Mihail-ves а ви ще покажіть другий графік ліпатовської матки ІОшки №64.4  Пернер "17" (99-120-71493-2016) * Пернер "3" (99-120-71292-2016) 

продовжую про неї у відповідній темі, як я і думав характеристики з кількістю крил покращуються. Ось чому і потрібно від 50 крил. До речі Майер комбінацію VT x Perner рекомендує зчитати ЕТАЛОНОМ дослівно - " Один из промеров, который можно считать эталоном (ориентиром) при работе с карникой "

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Трапляються випадки і в 20 днів, але це як виключення. В мене переважна більшість маток без перевірки засіває в період 7-14 днів, Тому я за бажанням клієнта можу таку матку обміняти - це мій крок назустріч клієнту.

Из четырех не проверенных маток от Виталия две засеяли на 5-10 день после подсадки, третьей после 20 дней сделал повторный наркоз засеяла, четвертую скорее всего съели осы т.к. на дне нуклеуса нашел только грудку с меткой. У всех маток засев был хорошего качества. Осенью объединил отводки с ИО матками с основными семьями приняли хорошо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовлення вже йде на 28 червня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А линию Тройзек 1075 не планируете продавать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А линию Тройзек 1075 не планируете продавать?
Уже 100 разів писалось що лінія це лише комерція

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, seim сказав:

А линию Тройзек 1075 не планируете продавать?

 Наразі, ні. Треба ще з тим що є працювати.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.01.2018 в 23:16, Sesk сказав:

Уже 100 разів писалось що лінія це лише комерція

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

там є невелике розділення на гірську карніку і рівнинну, 
гірська (пернера і тройзек) по теорії більш витривала до холодів, особливо весною

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.01.2018 в 17:42, Ліпатов Віталій сказал:

Замовлення вже йде на 28 червня.

Зараз на яке число йде запис,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.02.2018 в 16:17, realto сказал:

там є невелике розділення на гірську карніку і рівнинну, 
гірська (пернера і тройзек) по теорії більш витривала до холодів, особливо весною

І це гарно видно по рівнинному Склєнару та гірським Тройзекам-Пешетцам

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, сергей 10 сказав:

Зараз на яке число йде запис,

на 2 липня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовлення на перевірених маток йде на 5 липня, неперевірених на 2 липня, ще веду запис на сверхпланові матки в червні.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Паспорти на маток в сезоні 2018 будуть наступного типу:
На зворотній стороні будуть рекомендації що до підсадки.
file.php?id=6922&mode=view

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Ліпатов Віталій сказав:

Паспорти на маток в сезоні 2018 будуть наступного типу:
На зворотній стороні будуть рекомендації що до підсадки

А як на рахунок підрізки тільки одного крила? Матки ловлю тільки за крильця,, з обрізаними це зробити трохи важко

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...