Перейти к содержанию

Продаж маток карніки штучного осемінення (ИОМ) - Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

1 година тому, Sesk сказав:

96.3

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Вніс собі у статистику, дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привет.

Не могу дозвониться. 

Мне пжл. 2 по 400грн на июнь.

Голуб Николай.

Одесса НП отд. 14

067 557 4603. Спс

Звонить на тлф. жены +380962238378 (сейчас не дома)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, golubnik сказав:

Привет.

Не могу дозвониться. 

Мне пжл. 2 по 400грн на июнь.

Голуб Николай.

Одесса НП отд. 14

067 557 4603. Спс

Звонить на тлф. жены +380962238378 (сейчас не дома)

відписав вам у приватні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на какое число уже запись?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, bandura.valera сказав:

на какое число уже запись?

21 червня без перевірки 18 червня з перевіркою

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Невеличка ремарка від себе. Деякі замовляють дві матки без перевірки на той випадок якщо одну не вдасться підсадити чи не засіє чи ще шо...
Друзі, беріть одну перевірену за 1000 ніж 2 неперевірених за 800 - різниця не суттєва, але ж ви не танцюватимете з бубнами при підсадці. І не втратите час якщо вона не засіє, чи засіє значно пізніше ніж хотілося.
Матка без перевірки - це так, на пробу, якщо і спробувати хочеться і платить більше не хочеться. А якщо ви вже визначилися і хочете саме цю лінію, то беріть перевірену.
Там і дозування більше і підсадка простіше, і засіє вона зазвичай швидше ніж перевірена. І по статистиці (не моїй) вона більш довгограюча ніж без перевірки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А если поменять заказ 2 непровереных на провереную то дата таже остаётся?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, ALEX87 сказав:

А если поменять заказ 2 непровереных на провереную то дата таже остаётся?

Дзвоніть, або пишіть у приват

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

...і засіє вона зазвичай швидше ніж НЕперевірена. І по ста тистиці (не моїй) вона більш довгограюча ніж без перевірки.

Наверное с НЕ правильней будет,а то получается проверенная засеет раньше проверенной.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Егор Юрьев сказав:

Наверное с НЕ правильней будет,а то получается проверенная засеет раньше проверенной.

так, дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

День добрый. Куплю 3шт с проверкой. По линиям пока не определился. Я в Киеве, могу забрать при встрече. Как с предоплатой? По срокам хочу в июне пораньше, как получится.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Сергейка сказав:

День добрый. Куплю 3шт с проверкой. По линиям пока не определился. Я в Киеве, могу забрать при встрече. Как с предоплатой? По срокам хочу в июне пораньше, как получится.

Відписав у приват.

Покупці просять написати інструкцію з рекомендацій по підсадці маток ШО - зроблю. Викладу в цю ж тему.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

Покупці просять написати інструкцію з рекомендацій по підсадці маток ШО - зроблю. Викладу в цю ж тему.

с проверенными матками нет проблем - проблемы получаются с непроверенными после 2х недель  и не начала сеять... уже 2 года таких обкатываю - довольно много нюансов...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Jon сказав:

с проверенными матками нет проблем - проблемы получаются с непроверенными после 2х недель  и не начала сеять... уже 2 года таких обкатываю - довольно много нюансов...

Звісно що з неперевіреними проблем більше. Саме по ним і буде більшість рекомендацій. А 2 тижні це вже можна по гарантії повернуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дзвонять минулорічні замовники і питають де глянути родоводи і в бібриді не змогли по паспортах знайти.
Давайте ще раз:
Родоводи на точку тут - http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/Віталій Ліпатов
C12 - це карніка варроа від шутте, на паспорті під номером 12
С3 - це пернер, йде під номером на паспорті 3 і так по всім іншим.
Що до бібриду - звісно що саме моїх маток там нема, там є матки від яких получені мої матки - тобто материнська і батьківська, вони прописані в паспортах.
От наприклад візьмемо мою матку Пернера №3 (що нижче на картинці)
В неї мати: 99-120-71635-2014
В неї батьки від матері: 99-120-71255-2014
І та і інша є в бибриді.
Дякую за увагу.
file.php?id=6833

file.php?id=6832

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Дзвонять минулорічні замовники і питають де глянути родоводи і в бібриді не змогли по паспортах знайти.
Давайте ще раз:
Родоводи на точку тут - http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/Віталій Ліпатов
C12 - це карніка варроа від шутте, на паспорті під номером 12
С3 - це пернер, йде під номером на паспорті 3 і так по всім іншим.
Що до бібриду - звісно що саме моїх маток там нема, там є матки від яких получені мої матки - тобто материнська і батьківська, вони прописані в паспортах.
От наприклад візьмемо мою матку Пернера №3 (що нижче на картинці)
В неї мати: 99-120-71635-2014
В неї батьки від матері: 99-120-71255-2014
І та і інша є в бибриді.
Дякую за увагу.

Віталя, невеличке уточнення: ті номера, що ти вказуєш (3) (12), це номера міток на матках, а номера маток вказані в паспорті, так званий цухбухнумер Zb-Nr. До прикладу, твоя пернерська матка "3" - має номер по паспорту 99-120-71292-2016 і номерну мітку "3". Головним є цухбухнумер, а номер опалітки чи як сказано в паспорті "цейхен" є другорядним, технічним так би мовити.

Частенько з Європи приходять матки з однаковими опалітками номерними, а по цухбухунумеру їх вже можна розрізнити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Андрій Сумчанин сказав:

Віталя, невеличке уточнення: ті номера, що ти вказуєш (3) (12), це номера міток на матках, а номера маток вказані в паспорті, так званий цухбухнумер Zb-Nr. До прикладу, твоя пернерська матка "3" - має номер по паспорту 99-120-71292-2016 і номерну мітку "3". Головним є цухбухнумер, а номер опалітки чи як сказано в паспорті "цейхен" є другорядним, технічним так би мовити.

Частенько з Європи приходять матки з однаковими опалітками номерними, а по цухбухунумеру їх вже можна розрізнити.

То все зрозуміло, номера типу С12 це для особистого орієнтування при розмові з клієнтом і спрощення для самого клієнта, та обозначення моїх маток в системі електронного записника на точку.
А номери самих маток типу 99-120-71292-2016 я думаю всім і так зрозумілі, тому я не зупинявся на цьому, а лише вказав по яких номерах можна знайти її в бибриді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

perner.jpg

varroatolerants.jpg

Материнські та батьківські лінії маток що ми пропонуємо можна знайти у системі бібрид.

От наприклад візьмемо мою матку Пернера №3 (що вище на картинці) В неї мати: 99-120-71635-2014, батьки від матері: 99-120-71255-2014.
Заходимо на сайт бібрид, ліворуч в меню натискаємо "Breeding Values", а потім у списку праворуч натискаємо "Pedigree, inbreeding coefficient and breeding values of a certain queen"
і отримуємо таке вікно пошуку:
333.gif

 
куди вбиваємо данні з паспортів по материнській лінії 99-120-71635-2014 як вказано нижче:

3331.gif

 
тиснемо Search (пошук) і отримуємо родослівну материнської лінії з її характеристиками.

3332.gif

Перевести все можливо через гугл-перекладач

Те ж саме можна повторити по батьківській лінії за номером 99-120-71255-2014.
Ось так ви можете перевірить кожну матку і її характеристики стосовно батьків і зробить певний прогноз що до їх дочок які ми і пропонуємо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знову трохи реклами від Андрія Сумчанина ))
"Ось диви Віталя, на іншому форумі виклали проміри КІ бджіл від твоє ІОшки за № 58.4 ВТ Шутте 6-52-721-16*Пернер 99-120-71292-2016, 100% чистопородна карніка. Приємно вражений :dance3: ... Твоя робота дає плоди. КІ = 2,78, але графік який класний, рівномірний, ідеальний. :idea:"

1vt.jpg.39fd5d4ceefabf4cf5e5f5965dad8cb6.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Ліпатов Віталій сказав:

Знову трохи реклами від Андрія Сумчанина ))
"Ось диви Віталя, на іншому форумі виклали проміри КІ бджіл від твоє ІОшки за № 58.4 ВТ Шутте 6-52-721-16*Пернер 99-120-71292-2016, 100% чистопородна карніка. Приємно вражений :dance3: ... Твоя робота дає плоди. КІ = 2,78, але графік який класний, рівномірний, ідеальний. :idea:"

1vt.jpg.39fd5d4ceefabf4cf5e5f5965dad8cb6.jpg

Віталій це на нашому форумі я виклав:az:. Буде в мене робота на цей сезон.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Віталій це на нашому форумі я виклав:az:. Буде в мене робота на цей сезон.

Якшо це ваша робота, то дякую. Приємно бачити позитивний результат своєї праці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Ліпатов Віталій сказав:

Якшо це ваша робота, то дякую. Приємно бачити позитивний результат своєї праці.

Ось Вам для статистики https://drive.google.com/open?id=1qdsUte8LAtq644e7uz5dfNTXrum7vyzx

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

...Пернер 99-120-71292-2016...

Нормальный расклад.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.01.2018 в 13:18, Mihail-ves сказал:

Віталій це на нашому форумі я виклав:az:. Буде в мене робота на цей сезон.

Ви виклали, то ваше авторство, я продублював на форумі у Мельника, щоб @Ліпатов Віталій порадувати плодами його праці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.01.2018 в 13:18, Mihail-ves сказал:

Віталій це на нашому форумі я виклав:az:. Буде в мене робота на цей сезон.

Пане @Mihail-ves а ви ще покажіть другий графік ліпатовської матки ІОшки №64.4  Пернер "17" (99-120-71493-2016) * Пернер "3" (99-120-71292-2016) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...