Перейти к содержанию

Продаж маток карніки штучного осемінення (ИОМ) - Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

3 години тому, Mihail-ves сказав:

Хочу трішки повідомити по Вашій минулорічній  ІО 64.4 (пернер+пернер). Дійсно ІО спокійні дуже, але Ф1 вже мають своєрідну агресію. І ця агресія майже у всіх 5 дочок, в одних менша а в деяких ну його ... По меду не в рекордистках, але і задніх не пасуть. ІО дала 53 кг, дочки 62, 58, 53 48 кг. На весняному меду спрацювали краще, на соняшнику відстали. Сидять на рамках міцно, не бігають, гніздо не заливали хоча і всі крім ІО були в лежаках 22рамочних. В ройовий стан не входили. Матка хоча і осіменнялась в 4 мкл пішла в другу зиму, ніяким чином не зажимав матку.

Цього року для себе дочок не виводив, тільки зробив одну прививку для роздачі форумчанам, та один стартер поїхав у Веселиново до хлопців.

на соняху пернер не є рекордистом це точно. Тут та ж сама укрстепова спрацює краще.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

укрстепова спрацює краще

Ну це в кого як. В моїх умовах цього року УС пасе задніх. Всі 3 качки найгірші. Слава богу хоч самі собі в зиму принесли. Далеко їм до карніки на соняху.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

на соняху пернер не є рекордистом це точно. Тут та ж сама укрстепова спрацює краще.

 

А з Ваших спостережень, які лінії краще працюють на соняху, і в яких лініях самий бурхливий старт?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, M_Oleksandr_V сказав:

А з Ваших спостережень, які лінії краще працюють на соняху, і в яких лініях самий бурхливий старт?

Старт в мене всі дають гарний. На сонях мабуть ренсон буде краща, пешетц, варроа. Або італійка чи бакфаст. Багато залежить від різних умов. Однозначних відповідей нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Раз в день хтось та й дзвонить по матках )) цікаво чи хтось їх ще реально продає?

Взявся за розробку свого станка для інсемінування. Бо опит є, розуміння що і як краще зробить є, а зимою часу багато. Тож буду намагатися зробить добротну річ, якщо все вийде, запропоную ринку свій варіант.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Ліпатов Віталій сказал:

Раз в день хтось та й дзвонить по матках )) цікаво чи хтось їх ще реально продає?

Взявся за розробку свого станка для інсемінування. Бо опит є, розуміння що і як краще зробить є, а зимою часу багато. Тож буду намагатися зробить добротну річ, якщо все вийде, запропоную ринку свій варіант.

Давай пасмотрим что получится .;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ліпатов Віталій сказал:

Раз в день хтось та й дзвонить по матках )) цікаво чи хтось їх ще реально продає?

Да, фактически каждый день отправляю. И на завтра есть заказ в Николаевскую область. И твои иошки карники до сих пор есть в продаже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ліпатов Віталій сказав:

 якщо все вийде, запропоную ринку свій варіант.

Я перший на покупку;).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, koste сказал:

Взявся за розробку свого станка для інсемінування. Бо опит є, розуміння що і як краще зробить є, а зимою часу багато. Тож буду намагатися зробить добротну річ, якщо все вийде, запропоную ринку свій варіант.

Виталий, ты будеш четвертым производителем  станков для ИО в Украине. Зачем плодить операторов ИО? Кому тогда свои матки будете продавать.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, военрук сказав:

Виталий, ты будеш четвертым производителем  станков для ИО в Украине. Зачем плодить операторов ИО? Кому тогда свои матки будете продавать.:wave:

А хіба я можу якось вплинуть на кількість інсемінаторів? Вони куплять станки де схочуть - їх навалом ) купівля станка це 1% з тої роботи що потрібно зробить )

23 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

Я перший на покупку;).

)) я ще нічого не показав і не назвав ціну, та й обкатать треба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:
31 минуту назад, Mihail-ves сказал:

Я перший на покупку;).

)) я ще нічого не показав і не назвав ціну, та й обкатать треба.

Отсюда следует,что раньше июля следующего года станка в продаже не будет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, военрук сказав:

Отсюда следует,что раньше июля следующего года станка в продаже не будет.

так я і не спішу, якщо і буду купляти то на 2020 рік.;) На наступний рік вже є планова робота з УС, але поки що без станка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.09.2018 в 18:05, военрук сказав:

Отсюда следует,что раньше июля следующего года станка в продаже не будет.

Ні, принципово нового я робить нічого не планую, а випробувать можна і на звичайній бджолі роботу механіки. Головне - зробить зручний і не за всі кошти світу агрегат. Якщо все вийде то перші станочки будуть вже до весни запропоновані і прорекламовані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Ліпатов Віталій сказав:

Ні, принципово нового я робить нічого не планую, а випробувать можна і на звичайній бджолі роботу механіки. Головне - зробить зручний і не за всі кошти світу агрегат. Якщо все вийде то перші станочки будуть вже до весни запропоновані і прорекламовані.

А крім станка на консультацію з Вашого боку  розраховувати можна? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, davolodya сказав:

А крім станка на консультацію з Вашого боку  розраховувати можна? 

Звісно, в межах розумного всіх проконсультую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.09.2018 в 17:39, военрук сказал:

Виталий, ты будеш четвертым производителем  станков для ИО в Украине. Зачем плодить операторов ИО? Кому тогда свои матки будете продавать.:wave:

Действительно классных специалистов, которые производят массово качественных маток ИО, будут считанные единицы.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.09.2018 в 17:39, военрук сказал:

Виталий, ты будеш четвертым производителем  станков для ИО в Украине. Зачем плодить операторов ИО? Кому тогда свои матки будете продавать.:wave:

Чем больше операторов ИО тем больше маток ИО 

Тем больше матководов 

Тем больше хороших пользовательских маток 

Тем дешевле они будут для малообеспеченных пчеловодов 

Тем меньше дворняжек на пасеках Украины 

Тем больше мёда у пчеловодов ,

Тем доступнее он экспортёрам 

Тем легче им завоёвывать  рынки сбыта с демпинговыми ценами 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Мико сказав:

Чем больше операторов ИО тем больше маток ИО 

Тем больше матководов 

Тем больше хороших пользовательских маток 

Тем дешевле они будут для малообеспеченных пчеловодов 

Тем меньше дворняжек на пасеках Украины 

Тем больше мёда у пчеловодов ,

Тем доступнее он экспортёрам 

Тем легче им завоёвывать  рынки сбыта с демпинговыми ценами 

Те, що виділене жирним мною, тільки не в Україні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, КАЕ сказал:

Побалуются и бросят 

Производить товар , который будет слабо пользоваться спросом , -это себя не уважать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Мико сказал:

Производить товар , который будет слабо пользоваться спросом , -это себя не уважать 

Его ,товар(маток осемененных) еще нужно научиться производить.Баянов и пианино много по стране продавалос,но не все стали виртуозами.Лежат на горище и пыляться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, КАЕ сказал:

.Баянов  много по стране продавалось,

Лежат на горище и пылятся.

Но " Собачий вальс "и " Нiч яка мiсячна "всех купивших баяны научили играть 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Мико сказал:

Но " Собачий вальс "и " Нiч яка мiсячна "всех купивших баяны научили играть 

нич яка мисячна играл ,а вот собачего не помню ,кажется нет.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.10.2018 в 08:02, Мико сказал:

Но " Собачий вальс "и " Нiч яка мiсячна "всех купивших баяны научили играть 

У меня нервов даже на "собачий вальс не хватило":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Деякі мої клієнти кажуть що в ніх все є для ШО, але чи здоров'я не дозволяє, чи час тим займатись. На мою пропозицію продати то все - кажуть шо нє, хай лежить на пам'ять ))

Ще, я хочу зробить робочий і конкурентно-спроможний станок. Щоб там все було без глюків і без танців з бубнами. Купив, поставив і працюй. Легкий в дезинфекції, та точний у вузлі подачі капеляру. 

Шприц буде окремим пристроєм з чутєвим механізмом що створює тиск для сбору та подачі сперми. Що легко дезинфікується і термічно оброблюється.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...