Перейти к содержанию

Продаж маток карніки штучного осемінення (ИОМ) - Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

Матка 6.7 не проверенная подсажена 10.7 в штучный рой +2 рамки ЗР, зачервивела 20.7 качество засева проверил 29.7 засеяно 3 рамки разно воз росного засева, печатка пчелиная,подселил одной рамкой РВ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі залишки по маткам забрали. Дякую. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маточка пернер на пернер не сеяла более 20 дней, тут в теме сказали что ей кранты (типа матка ио 2 недели если не засевает то все) она у меня уменьшилась почти до пчёлы, думал ее ликвидировать но потом заметил она начала увиличиваться и на 37 день я заметил первые яйца сейчас полностью засеяла 4 рамки, и плотно посмотрим что будет с ней дальше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сезон закінчив, важкий був сезон бо працював сам, але то на краще. Запліднив близько 800 маток, це так само як і в минулому році, але була ціль закрить сезон до народження дочки. Що я й зробив. Дякую всім покупцям, вибачаюсь якщо шось не так комусь було, та намагався всі проблеми закрить надіславши заміну чи повернувши кошти. Сподіваюсь нікого не скривдив ). 

Тепер що до наступного сезону. Як і писав вище купив тройзек 1075 від рауша, облетівшогося на пешеці. Як парезимує то буде материнська лінія. Ще буде пернер материнська, ренсон якщо покаже добрий весняний старт та результат, та варроа. Можливо буде ще шось та то згодом. Батьківська лінія буде пернер та варроа тіслєра. Якщо все вийде як заплановано то вирощуванням трута буде займатись окрема людина, яка якщо схоче то буде представлена тут згодом. Це трохи звільнить мене від шаленого сезонного навантаження та покращить якість батьківського матеріалу. Попереду багато роботи до наступного сезону - нові нуки, станок, приміщення та інше. Можливо буде послуга виїзду до клієнта, але умови ще треба обдумати. 

Всім гарного відпочинку після сезону та вдалої зимівлі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

Сезон закінчив, Запліднив близько 800 маток,

Народ засел за калькуляторы :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про головне. Як спрацювали дочки ф1 в цьому сезоні від минулорічних ІОшок ліпатовських.

Дуже добре. Різниці з оригінальним пернеровським матеріалом не помітив, дочки що від тих, що від тих працювали на одному рівні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • В моїй місцевості бідна кормова база , ще багато бджіл, якщо не посіють соняшник взятки слабкі, цього року хоч і було трохи соняшника , але нектаровиділення слабке .  Від Пернера бджоли на висоті по меду і миролюбності, варотолеранс х пешец меду менше зате повні вулики бджоли, буде з чого весною продавати пакети. В 2016 брав Пешец х Ренсон швидко нарощуються, сильні сімї, на слабких взятках переганяють все в розплід , по меду добре на середніх і сильних взятках. Цього року взяв ще Пешец х Пернер  дочок вже вивів результат буде видно на слідуючий рік.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привіт...у мене засів у непровіреноі маточки 16.7?Приблизно на 15-17день.Дякую

P80731-152242.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи статистики:
1. Трутовок наразі нема
2. З неперевірених не засіяли десь штук 5-6 які обміняв
3. З перевірених одна не засіяла в двухтижневий строк, людина не схотіла більше чекати, тому поверну кошти, матку поверне.
4. Пару перевірених погано червили - поміняв.
5. Одна з перевірених сіяла але всі яйця бджоли викидали. Я з таким ще не зтикався. Поміняв.
6. Матки без перевірки 3 штуки загинули в дорозі. Поміняв.
7. У двох людей при підсадці рекомендованим мною методом бджоли запарились і матки з ними теж.
8. Деякі підсаджуючи на розплод ще садили маток під ковпачок - нафіга я не розумію, але були загиблі при цьому матки.
9. півтора десятка маток ренсон відправлені як тестовання для розуміння того чи коштує ця лінія подальшого існування і роботи з нею.
10. В цьому сезоні десь 30% сперми використано тої шо зберігалась на протязі 5-10 днів. Результати наразі наче без проблем. Тому в наступному сезоні продовжую таку методику. Це зберігає час і зменшує потребу в живому труті. Набрав сперми і працюй тиждень або два.
11. 3 штуки з перевірених задавив - на протязі 3 тижнів так і не засіяли.
12. десь біля 10 маток з перевіркою загинули після інсімінації - мабуть шось я не так зробив.
13. Десь 5% маток без первірки дали дуба на протязі тижня після інсемінації
14. Всі матки що я підсажував для себе використовуючи описаний мною спосіб прийняті і сіють дуже гарно. Наразі претензій до себе не маю )))
15. Одна посилка запарилася в дорозі. Обміняв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

Трохи статистики

Обміняв.

Вполне приличный результат :IMHO1:

Удачи в будущем сезоне 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли можна буде записатись на слідуючий сезон,:ah:

на ІО тройзек 1075,  також Ренсон спробувати хочу,

можливо буду один з перших:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тройзек 1075 теж хочу придбати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата
23 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Трохи статистики:
1. Трутовок наразі нема
2. З неперевірених не засіяли десь штук 5-6 які обміняв
3. З перевірених одна не засіяла в двухтижневий строк, людина не схотіла більше чекати, тому поверну кошти, матку поверне.
4. Пару перевірених погано червили - поміняв.

Я просто "счастливчик" в этой статистике. Заказал 3 матки. Виталий предоставил их раньше дней на 10. Брал проверенных на засев. Одна погибла при подсадке в изоляторе. Виталий любезно поменял ее на непроверенную. Потом одна из проверенных сеяла по "десятку" яиц в сутки. Пчелы начали тянуть маточники. А непроверенная за месяц так и не начала сеять. Виталий предложил их поменять. Спасибо ему огромное. В результате новая проверенная отлично сеет. А непроверенная не сеяла с неделю, а потом исчезла. Не поставили решетку на леток. Вот так бывает... Виталию спасибо за его работу.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Сергей Карпенко сказав:

Я просто "счастливчик" в этой статистике. Заказал 3 матки. Виталий предоставил их раньше дней на 10. Брал проверенных на засев. Одна погибла при подсадке в изоляторе. Виталий любезно поменял ее на непроверенную. Потом одна из проверенных сеяла по "десятку" яиц в сутки. Пчелы начали тянуть маточники. А непроверенная за месяц так и не начала сеять. Виталий предложил их поменять. Спасибо ему огромное. В результате новая проверенная отлично сеет. А непроверенная не сеяла с неделю, а потом исчезла. Не поставили решетку на леток. Вот так бывает... Виталию спасибо за его работу.

Віталій, яка по Вашому причина, що перевірена матка сіє ,,по "десятку" яиц в сутки,,?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

З неперевірених не засіяли десь штук 5-6 які обміняв

Засіяла через місяць, наче все добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, ЮМос сказав:

Віталій, яка по Вашому причина, що перевірена матка сіє ,,по "десятку" яиц в сутки,,?

Гадать можна довго, можливо погано годують, може ще якась э причина. Я б таку замінив, але нажаль вже нема чим. Слідкуйте за нею, може ще розсіється, як ні то нагадаєте в наступному сезоні. Заміню.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую, за відповідь. Але ця матка не Вашого ШО. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

Гадать можна довго, можливо погано годують, може ще якась э причина. Я б таку замінив, але нажаль вже нема чим. Слідкуйте за нею, може ще розсіється, як ні то нагадаєте в наступному сезоні. Заміню.

Виталий , вы ее уже поменяли, спасибо большое. Новая сеет хорошо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіт. Ось як ще може бути. Вирішив вчора десь о 17 годині подивитись як справи у матки що від Віталія перевірена. Подивився на першу рамку,кормова. Підняв другу з засівом, а у вулику залишився колодязь,де рамку забрав. (По рекомендації Віталія на льотках верхній і нижній стоїть сітка). Після того як оглянув рамку і мав поставити у вулик звернув увагу що щось залетіло у вулик ніби трутень масивне і сіло на дно вулика куди маю ставити рамку. Я придивився , а то матка неплодка (гарна довга). На неї відразу накинулись декілька бджіл і вона як ракета вилетіла і полетіла з пасіки. Я був в ступорі. А міг би секундою швидше поставити рамку і могла б грохнути мою племінну і я б тоді думав що таке сталося з маткою. Ну що друзі прямо фентезі. Більше коли літ маток не буду племя відкривати. В таку історію важко повірити, а я на свої очі бачив. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Віталій П сказав:

Всім привіт. Ось як ще може бути. Вирішив вчора десь о 17 годині подивитись як справи у матки що від Віталія перевірена. Подивився на першу рамку,кормова. Підняв другу з засівом, а у вулику залишився колодязь,де рамку забрав. (По рекомендації Віталія на льотках верхній і нижній стоїть сітка). Після того як оглянув рамку і мав поставити у вулик звернув увагу що щось залетіло у вулик ніби трутень масивне і сіло на дно вулика куди маю ставити рамку. Я придивився , а то матка неплодка (гарна довга). На неї відразу накинулись декілька бджіл і вона як ракета вилетіла і полетіла з пасіки. Я був в ступорі. А міг би секундою швидше поставити рамку і могла б грохнути мою племінну і я б тоді думав що таке сталося з маткою. Ну що друзі прямо фентезі. Більше коли літ маток не буду племя відкривати. В таку історію важко повірити, а я на свої очі бачив. 

Таке явище може інколи траплятись , особливо якщо в сімї нема матки бджоли таку матку часто приймають . У вашому випадку матка вже почала сіяти то бджоли повинні молоду вбити, але всяке бувае, добре що побачили.  Булоб шкода якби через це втратили племінну матку. В минулому  році у мене в двох виховательках погризли маточники, на льотках були решітки, свищових маточників не знайшов. Поряд стоять нулеуси, підозрюю що також залетіли під час роботи з вихователькою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.08.2018 в 09:46, timoncikk сказал:

Коли можна буде записатись на слідуючий сезон,:ah:

на ІО тройзек 1075,  також Ренсон спробувати хочу,

можливо буду один з перших:hi:

Також хочу вже записатись на наступний сезон на ІО тройзек 1075.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось, що бувае коли зняти решітку з льотка :не знаю як так ...но з усіх 40 ка вуликів -попала саме в точку якась приблуда схожа на карпатку !Уже 2 іо цього сезону ....:(

2dedda9e4d4a.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тому попрошусь в перші ряди на  іо 2019 !!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asot сказал:

Ось, що бувае коли зняти решітку з льотка :не знаю як так ...но з усіх 40 ка вуликів -попала саме в точку якась приблуда схожа на карпатку !Уже 2 іо цього сезону ....:(

2dedda9e4d4a.jpg

А для кого знімати решітку? Це вже назавжди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

при підсадці матки -поставив -зачервила нормально -зняв - вчора знайшов під прильоткою - якась неплодка -порішила її 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...