Перейти к содержанию

Продаж маток карніки штучного осемінення (ИОМ) - Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

@Ліпатов Віталій,  або хто розуміється, підкажіть ,будь-ласка, якого результату можна сподіватися від комбінації Пешец х Пернер, або VT, чи краще буде чистий Пешец. Я, нажаль,бібрідом користуватися незнаю як:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, davolodya сказав:

@Ліпатов Віталій,  або хто розуміється, підкажіть ,будь-ласка, якого результату можна сподіватися від комбінації Пешец х Пернер, або VT, чи краще буде чистий Пешец. Я, нажаль,бібрідом користуватися незнаю як:dntknw:

Це покажуть відгуки цього року. Коли почнуть відписуватись люди з такими комбінаціями. Наразі лише маю відгуки що в зимівку пішли нормальними сім'ями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зарезервировал 2 шт. на июль.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Максим Слобода сказав:

Зарезервировал 2 шт. на июль.

Вибачаюсь, та на липень ще жодного замовлення нема )) в кого ви зарезервували?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовив в приват 2 матки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Вибачаюсь, та на липень ще жодного замовлення нема )) в кого ви зарезервували?

Извиняюсь за очепятку.:blink: Звонил Вам 16:29. На июнь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

Це покажуть відгуки цього року. Коли почнуть відписуватись люди з такими комбінаціями. Наразі лише маю відгуки що в зимівку пішли нормальними сім'ями.

В мене від ліпатовських пернерських ІОшок дочки пішли в зиму, сила сімей 8-10 Рут рамок, сидять тихо-тихо. Нещодавно перевіряв в зимівнику, найбільше дочок від "61" Пернер*ВТшутте, в неї самої гарна сім'я, решта ІОшок зимують відводками. З оригінальними пернерськими різниці ніякої.

І сімейка з ВТ*Пешетц також зимує гарно, сидить ще знизу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Андрій Сумчанин сказав:

В мене від ліпатовських пернерських ІОшок дочки пішли в зиму, сила сімей 8-10 Рут рамок, сидять тихо-тихо. Нещодавно перевіряв в зимівнику, найбільше дочок від "61" Пернер*ВТшутте, в неї самої гарна сім'я, решта ІОшок зимують відводками. З оригінальними пернерськими різниці ніякої.

У мене є такі ж матки і дочки, Пернер х VT в різних комбінаціях, наразі мене цікавить, чи варто осіменяти  Пешець  на Пернера або VT, або навпаки,  бо в бібріді нерозбираюся

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, davolodya сказал:

У мене є такі ж матки і дочки, Пернер х VT в різних комбінаціях, наразі мене цікавить, чи варто осіменяти  Пешець  на Пернера або VT, або навпаки,  бо в бібріді нерозбираюся

Варто. Приблизні відсотки загального селекційного індексу в комбінаціях мають бути такі:

Пешетц*Пернер - 127%

Пешетц*ВТ Шутте - 121%

Пернер*Пешетц - 127%

ВТ Шутте*Пешетц - 120%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відсотки доволі високі. Комбінації теоретично мають бути гарні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Варто. Приблизні відсотки загального селекційного індексу в комбінаціях мають бути такі:
Пешетц*Пернер - 127%
Пешетц*ВТ Шутте - 121%
Пернер*Пешетц - 127%
ВТ Шутте*Пешетц - 120%
А де шутте на пернер там відсотки повинні бути ще вищі

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Відсотки доволі високі. Комбінації теоретично мають бути гарні
І як ці відсотки вираховувались адже Ліпатовських маток немає в бібріді?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відсотки це все відносно і то що ми намагаємся робити комбінацію це як фортуна лотерея і тіки по відгуках ми можем дізнатись про певний крос чи він вдалий чи ні.Доречі про відсотки доприкладу заходжу в бібрід розділ планування і ввожу номер матки якої у нас лиш дочка з батьком простіше бо трутень класовий і получаєм умовний результат.Але чудо що це за чарівні 122 мед це може бути 15 а може І 100 тому радьтесь з автором оголошення згідно статистики яку він і повинен отримати від вас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все вірно, ці відсотки це лише припущення. Матки в різних умовах з різним взятком, з різними медосборами можуть показати різні результати.

Можливо таке що й аборигенні бджоли покажуть кращий результат. Але, ще не забувайте, що вас повинні цікавити результати Ф1, а не ІОМ матки. Тобто висновок можна робить по багатьом відгукам роботи саме Ф1. 
Мав наразі розмову з замовником який дорікав на роботу чиєїсь іошки - тобто людитна порівнює іошку з неіошкою, я його питаю, а ф1 себе як показали? На що отримав відповідь - а нашо від неї робить Ф1 якщо вона така "хренова".
Шановні - це всеодно що купить племінного бика і пустить його на м"ясо ))) 
Тому чекаємо відгуків (які до речі теж доволі відносні) бо людський фактор, бо умови різні, але це вже хоть щось.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ліпатов Віталій сказал:

Тому чекаємо відгуків (які до речі теж доволі відносні) бо людський фактор, бо умови різні, але це вже хоть щось.

До Вас пропозиція, розробіть форму за якою надавати й порівнювати результати з певною шкалою оцінювання.

Я з великим задоволенням заповнив би її, оскільки усі будуть у виграші: у вас зворотній зв'язок й статистична база для надання характеристики, а у мене якісний матеріал.

До того ж, на просторах інтернету, окрім відгуків АНДРІЯ СУМЧАНИНА, за що йому дуже дякую, реального опису тої чи іншої лінії породи не має.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ліпатов Віталій сказал:

Але, ще не забувайте, що вас повинні цікавити результати Ф1, а не ІОМ матки. Тобто висновок можна робить по багатьом відгукам роботи саме Ф1. 

Віталя, все вірно, нам потрібні ф1, але ф1 не отримаєш без маток контрольованного спарювання (ІОшки чи острівної/гірської матки). А щоб розуміти яка та матка контрольованного спарювання має бути, неважко на бібріді подивитись, а тоді і на практиці оцінити, щоб розуміти чи варто від неї виводити ф1. Але без першого не буде другого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Sesk сказал:


І як ці відсотки вираховувались адже Ліпатовських маток немає в бібріді?

По найближчих предках вираховую, приблизно. Можна звісно поморочитися щоб і детальніше вирахувати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Sesk сказав:

І як ці відсотки вираховувались адже Ліпатовських маток немає в бібріді?

В бібриді є матки які представлені на паспортах моїх маток як материнська і батьківська.
Щоб моя матка була представлена в бібриді мені потрібно бути членом клубу карніководів україни який в свою чергу є в бибриді, а до цього я ще не дійшов. Це все в майбутньому можливо ))
Ось тут родоводи моїх маток виписаних з бібриду - http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/Віталій Ліпатов

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прохання клієнтам як пишите замовлення в приват відразу вказуйте:
Лінію, кількість, цінову группу
Прізвище, ім"я
телефон
Адреса нової пошти куди пересилать матку
Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поступають запитання стосовно статистики що до "ризиків з матками" ИО
Викладаю статистику минулоріччя:
З неприэмних але поточних моментів які трапилися протягом 2017 року на даний момент:
1. 3 шт. померли при пересиланні - поміняні
2. Незасів неперевірених маток - 9 шт.
3. Загиблі матки при підсадках (важко сказати хто тут винен, але це необмінний варіант) - наразі мені відомо про 8 таких випадків, думаю їх більше і дехто просто не повідомив.
4. Матка сіяла і перестала сіять взагалі (це неперевірені) - 2 випадки, будуть повернуті кошти при отриманні маток.
5. Матка прийшла слабенька і тягнула лапку 1 шт. - обміняв
6. Матка улетіла при підсадці ))) Нажаль і таке трапилось цього року незважаючи на те що крила підрізані.
7. Близько 13 маток неперевірених зникло з вулика - я так розумію що полетіли на дообліт і десь замерзли на землі. Ставте решітки на летки. (Це необмінний варіант)
8. Три випадки відклеювання кліточок з матками в коробці при пересиланні - наразі проблема ніби вирішена 
9. Жалоба на заражену аскоферозом матку - знайшов по номеру 93,3 нуклеус звідки вона взята, там сіє матка природнього обльоту, вже є печатаний розплід, все чистенько, попросив подивитись ще Мельника Олександра - підтвердив що все чисто. 
Гроші людині повернув, матку попросив вислать. Ситуація незрозуміла.
10. 1 підтверджена трутовка.

Всього за минулий рік через мене пройшло 800 маток (кількість відходу до отримання матки клієнтом приблизно на рівні 8%) тобто всього маток було десь 700, можете рахувати відсоток невдач якщо є потреба )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поступають запитання стосовно статистики що до "ризиків з матками" ИО
Викладаю статистику минулоріччя:
З неприэмних але поточних моментів які трапилися протягом 2017 року на даний момент:
1. 3 шт. померли при пересиланні - поміняні
2. Незасів неперевірених маток - 9 шт.
3. Загиблі матки при підсадках (важко сказати хто тут винен, але це необмінний варіант) - наразі мені відомо про 8 таких випадків, думаю їх більше і дехто просто не повідомив.
4. Матка сіяла і перестала сіять взагалі (це неперевірені) - 2 випадки, будуть повернуті кошти при отриманні маток.
5. Матка прийшла слабенька і тягнула лапку 1 шт. - обміняв
6. Матка улетіла при підсадці ))) Нажаль і таке трапилось цього року незважаючи на те що крила підрізані.
7. Близько 13 маток неперевірених зникло з вулика - я так розумію що полетіли на дообліт і десь замерзли на землі. Ставте решітки на летки. (Це необмінний варіант)
8. Три випадки відклеювання кліточок з матками в коробці при пересиланні - наразі проблема ніби вирішена 
9. Жалоба на заражену аскоферозом матку - знайшов по номеру 93,3 нуклеус звідки вона взята, там сіє матка природнього обльоту, вже є печатаний розплід, все чистенько, попросив подивитись ще Мельника Олександра - підтвердив що все чисто. 
Гроші людині повернув, матку попросив вислать. Ситуація незрозуміла.
10. 1 підтверджена трутовка.
Всього за минулий рік через мене пройшло 800 маток (кількість відходу до отримання матки клієнтом приблизно на рівні 8%) тобто всього маток було десь 700, можете рахувати відсоток невдач якщо є потреба )
А якщо матка прийняли вона сіє але весь час хочуть мінять ?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Sesk сказав:

А якщо матка прийняли вона сіє але весь час хочуть мінять ?

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Таке трапляється з іошками частіше ніж з Ф1, в нас матку якщо вийде з зимівлі вже 4 рік там намагаються змінити - просто слідкуємо.
Це необмінний варіант. 
Якщо у вас моя матка така, давайте внесу в статистику.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таке трапляється з іошками частіше ніж з Ф1, в нас матку якщо вийде з зимівлі вже 4 рік там намагаються змінити - просто слідкуємо.
Це необмінний варіант. 
Якщо у вас моя матка така, давайте внесу в статистику.
Можете внести, сіяла постійно міняли і осінню таки пропала

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Yuriu сказав:

До Вас пропозиція, розробіть форму за якою надавати й порівнювати результати з певною шкалою оцінювання.

Я з великим задоволенням заповнив би її, оскільки усі будуть у виграші: у вас зворотній зв'язок й статистична база для надання характеристики, а у мене якісний матеріал.

До того ж, на просторах інтернету, окрім відгуків АНДРІЯ СУМЧАНИНА, за що йому дуже дякую, реального опису тої чи іншої лінії породи не має.

Це доволі слушна пропозиція. Поміркуємо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sesk сказав:

Можете внести, сіяла постійно міняли і осінню таки пропала

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Ок, який номер матки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ок, який номер матки?
96.3

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...