Перейти к содержанию
Ліпатов Віталій

Продаж маток карніки штучного осемінення (ИОМ) - Ліпатов

В теме 590 сообщений

Сьогоднi i моя матка (пернер х VT) зачервила. Вiд пiдсадки пройшов 1 диждень. Ура таварищи!!!

Отправлено с моего Lenovo S898t через Tapatalk

Поделиться сообщением

1 час назад, shersand сказал:

Свою дивився, поки бігає, але теж по боковій стінці вулика, але з бджолами. Робив, як радив Віталій - поставив корпус через металеву сітку на сім'ю і в ньому сформував відводок. Хотів лише спитати через який час молода бджола повинна виходити на обліт, щоб відкрити льоток.

Збризкуйте водою, бо через 3-4 дні молода бджола вже буде на дні сітки мертва. І ще стежте щоб у верхній корпус не налізло за ніч мурашок. У мене так грохнули і бджолу що налупилась і матку.

Поделиться сообщением

1 час назад, AVA сказал:

Сітка в один слой с другою сімьєю представляє опасность

якщо матка упаде на сітку її можуть убить через сітку

Вона не впаде на сітку, а таки буде бігати по сітці поки не налупиться достатньо бджоли. Чи то вона на обліт ломиться чи що, ну на сотї перших два дні не хотіла сидіти, а ломалась в нижню сім'ю. 

Поделиться сообщением

7 годин тому, Серж 82 сказав:

Вона не впаде на сітку, а таки буде бігати по сітці поки не налупиться достатньо бджоли. Чи то вона на обліт ломиться чи що, ну на сотї перших два дні не хотіла сидіти, а ломалась в нижню сім'ю. 

Хоча тепло з нижньої сім'ї через сітку проходить краще до верхнього корпусу, де підсаджуєм матку - використовую лист ДВП взятий у обв'язку. Розплід не завмирає.

Поделиться сообщением

9 часов назад, Серж 82 сказал:

Хотела убит матку в нижнем корпусе и почистит рамки от маточников,природный инстинт.

Поделиться сообщением

Доброго,на яке число запис на ШО без провірки на засів?Дякую....

0686273849

Поделиться сообщением

Сьогодні отримав від Віталія дві маточки, підсадив, а далі до вечора боровся з мурашками. Дві неділі назад так мурашки одну матку грохнули. Що я тільки не робив - і сіллю посипав кругом і переробкою поливав кругом а вони все одно лізуть. Сидів я до вечора і душив їх на корпусі. А під вечір до мене дійшло - поставив посудинки під вуличок і спочатку ззаду налив переробки, з переду побоявся лити пеиеробку і налив води. Тепер .... неню - туз козирний. Добре що додумався, ато б на ранок був піпєц.

Фото-0232.jpg

Фото-0234.jpg

Фото-0236.jpg

Фото-0233.jpg

Фото-0237.jpg

Поделиться сообщением

1 година тому, tom сказав:

Доброго,на яке число запис на ШО без провірки на засів?Дякую....

0686273849

Запис на неперевірені йде на 30 липня, ще є 10 вільних місць, на серпень я вже не приймаю замовлення на неперевірених.

Поделиться сообщением

Завтра сфоткаю як не забуду вулик через який роблю підсадки (на данний момент більше 12 підсадок - всі вдалі) Звісно що мурах або аномальну жару (мої стоять в тіньку) я не можу передбачити, тому вказав в рекомендаціях що жоден метод не дає 100% прийому.
Ще в мене жодного разу матка не бігала по стінці вулика. Сидять на рамкі. Можливо тому що я ставлю з обох боків рамки заставки, і виходить що вона ніби зажата з обох сторін.

Поделиться сообщением

Виталий спасибо за маточку ,сегодня её получил и подсадил, все пчёлки и матка в отличном состоянии доехали хоть и долго шла по почте!

Поделиться сообщением

Одну без перевірки.Пернер Пернер,якщо можна.Дані скинув в особисті повідомлення.

Поделиться сообщением

21 хвилину тому, viktor3009 сказав:

Написав в приватні повідомлення

Поделиться сообщением

Оправил с общение в личное.

Поделиться сообщением

13 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

Запис на неперевірені йде на 30 липня, ще є 10 вільних місць, на серпень я вже не приймаю замовлення на неперевірених.

одну0686273846

Поделиться сообщением

Заказ на одну отправил в приват

Поделиться сообщением

Як і обіцяв, викладаю підсаджену матку ренсон на лупящийся розплід у верхній корпус над сім'єю. Нижня сім'я то племінна пернер на пернера. На рамці рута 10 рамочний корпус. Зверху 10 рамковий дадан. І на даданівську рамку випущена, з обох боків заставні з утеплювачем. Внизу отвір з сіткою.

FB_IMG_15296947274880575.jpg

FB_IMG_15296947989641653.jpg

FB_IMG_15296948118706037.jpg

FB_IMG_15296949295399546.jpg

Поделиться сообщением

Віталій, щось нерозумію чому одна рамка росплоду? Чи то просто щоб показати?

Поделиться сообщением

я теж не розумiю ,чому  сiтка не на весь корпус ? адже теплiше набагото буде коли сiтка на весь корпус!

Поделиться сообщением

6 годин тому, MaXUA123 сказав:

Віталій, щось нерозумію чому одна рамка росплоду? Чи то просто щоб показати?

Не завжди є дві рамки на виході. Сьогодні підсилив ще одною. Взагалі то не принципово. Я вам показав як я роблю. И які перегородки і заставні використовую. В понеділок ще підсилю і в кінці тижня поставлю окремим вуликом.

Изменено пользователем Ліпатов Віталій

Поделиться сообщением

Пішов вже липень обзвонювать по перевіреним, тож чекайте на дзвінки

Изменено пользователем Ліпатов Віталій

Поделиться сообщением

Ех, что-то мне не повезло. Подсадил матку на 2 рамки расплода на выходе, выждал пока весь выйдет. Потом открыл леток на 1 пчелу. А на следующем осмотре не нашло матку ни живой ни мертвой. Не пойму куда она делась, крыло было подрезано. :(

Поделиться сообщением

26 минут назад, Джаз сказал:

Потом открыл леток на 1 пчелу

А решотку чего не поставили на леток?

Поделиться сообщением

5 годин тому, Джаз сказав:

Не пойму куда она делась, крыло было подрезано. :(

Підрізане крило не дає матці летіть, але не заважає їй вийти в льоток з вулика. Тільки решітка на льоток!

Изменено пользователем Seos

Поделиться сообщением

Моя не перевірена Пернер 39,3 засіяла на 10 день, а ось C-VT 60,3 ще засіву не бачив,

Поделиться сообщением

Щойно приїхав з точка так матка  C-VT 60,3 вже почала сіяти. Дякую Віталій за маточок!!!

Поделиться сообщением

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.