Перейти к содержанию

Продаж маток карніки штучного осемінення (ИОМ) - Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

Матка 31,3 пернер*пернер неперевірена успішно підсаджена і зачервила на 4 день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сЬОГОДНІ І Я СВОІ ОТРИМАВ . Дякую Віталію за опера тивність. Маточки живі та бадьорі. Підсадив - тепер буду чекать коли за сіменять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прохання для користувачів та замовників, коли пишете мені якісь запитання по замовленню вказуйте прізвище, ваші нікнейми я не фіксую і всі записи йдуть і шукаються по прізвищам.
Якщо ви не записані в мене, то при замовленні одразу вказуйте ПІБ, телефон, адресу нової пошти, так ви економите свій і мій час, бо іноді переписка триває пару днів, через затримку з моєю відповіддю або клієнта (тобто вас). А могли б вже і матку отримать ))
Якщо я до когось не можу додзвониться то замовлення переношу на наступну відправку, але тримать матку під вас більше тижня в нуклеусі я не буду, тому якщо не можу дозвониться і на наступну відправку, то матка йде наступному за чергою замовнику і не факт що саме така комбінація по лініях буде по факту вашого дзвінка. Тому пильнуйте. Дякую за увагу.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пешец х пернер получил 7.06 сегодня пошла "строчить" уже к подсолнуху эфки будут:ole_ole:. Виталий респект тебе дорогой!!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пернер на варо,на 13 день зачервила.Дякую за роботу!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матка 68.2 виходу 21.05 на сьогодні ще не зачервила:(.Скільки треба ще почекати? Ковтуцький.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, katran54 сказав:

Матка 68.2 виходу 21.05 на сьогодні ще не зачервила:(.Скільки треба ще почекати? Ковтуцький.

коли підсадили? Надіслав вам її 5 червня, отримали хай 6, підсадили 7, зара 16, тобто 9 днів пройшло після підсадки... Як за 2 тижні не засіє, то набирайте мене. Мій телефон ви знаєте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По перевіреним маткам цього тижня закрию весь червень. Тому пильнуйте на дзвінки. По неперевіреним йду день в день, наразі. Але можливо трохи відстану від графіку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матка 42.2 прийшла. Підсадив. Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матка 28,3 пернер*пернер неперевірена зачервила на 9 день.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав та підсадив декілька днів назад 2 іо -одна чомусь крякнула) чистий пернер жаль (але э ще 2 тому думаю вистачить на рік!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Статистика:
1. Одна неперевірена матка що загинула в дорозі, одна надійшла слабенькою - обі замінив.
2.  Матки з перевірених задавив в нуклеусах бо так і не зачервили.
3. Одна перевірена 3+3 почала червить і перестала - причина невідома - замінив.
4. Підсадила людина матку як я рекомендував і бджіли запарилися разом з маткою. ( рекомендую ставить у тінь, ще рекомендую ставить подвійну сітку щоб нижній вулик меньше нервувався бо підвищить температуру і ото таке вийде, можливо робить додаткову вентиляцію, - тут вже вирішуйте самі)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Ліпатов Віталій сказал:

Статистика:
1. Одна неперевірена матка що загинула в дорозі, одна надійшла слабенькою - обі замінив.
2.  Матки з перевірених задавив в нуклеусах бо так і не зачервили.
3. Одна перевірена 3+3 почала червить і перестала - причина невідома - замінив.
4. Підсадила людина матку як я рекомендував і бджіли запарилися разом з маткою. ( рекомендую ставить у тінь, ще рекомендую ставить подвійну сітку щоб нижній вулик меньше нервувався бо підвищить температуру і ото таке вийде, можливо робить додаткову вентиляцію, - тут вже вирішуйте самі)

 

Дві неділя назад використовував ваш спосіб підсадки на рамки с печаткою на виході 

Поставив окремо вулик укинув 5 рамок з остатками на виході без жодної бджоли ( сумарно 2 повних печаті )

Утром відкрив так з нього тепло пішло як з пічки , потрібно дивится по погоді в таку жару і самі не замерзнуть

С двух сторон на пусте місце поставив пінопластові заставні льоток тільки верхній

між дном і корпусом плівка (відсік льоток ) , криша пінопласт 40мм

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую Віталию! Сьогодні отримав маточку77.3 завтра підсажу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не перевірена матка засіяла на 11 день, на вихідних буде прививка.

Щойно отримав маточку 23,3, все в порядку, дякую Вітаю та його команді.

Надіслано від мого Swift 2, використовуючи Tapatalk




Надіслано від мого Swift 2, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, AVA сказав:

Дві неділя назад використовував ваш спосіб підсадки на рамки с печаткою на виході 

Поставив окремо вулик укинув 5 рамок з остатками на виході без жодної бджоли ( сумарно 2 повних печаті )

Утром відкрив так з нього тепло пішло як з пічки , потрібно дивится по погоді в таку жару і самі не замерзнуть

С двух сторон на пусте місце поставив пінопластові заставні льоток тільки верхній

між дном і корпусом плівка (відсік льоток ) , криша пінопласт 40мм

 

 

Так, можливо в жару взагалі можна ставить не на сім"ю, а просто окремим вуликом, головне щоб ночі були теплі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.06.2018 в 20:40, Ліпатов Віталій сказав:

Все горщик не вари )))

 

Давайте так. Якщо комусь ще треба і не встиг то буду формувать окрему чергу, але на коли саме ще не знаю. Буду по факту телефонувать тоді. Пишіть у приват, або дзвоніть - запишу.

Якщо можна ще записатися то запишіть на одну неперевірену.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На четвертий день засіменила  пернер-пернер, тепер чекаю коли засіе  с-р - пернер. Підсажував на печатній розплід на виході над основною сім ею. Все гаразд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.06.2018 в 00:15, Yaroslav сказал:

Матка 42.2 прийшла. Підсадив. Дякую!

Нажаль матка пропала(загинула):(. Ніколи не пускайте матку на самий розплід, який лупиться!Краще ставте під ковпачок на розплід. Хай там бігає. Бо моя бігала не по розплоді, а по вулику. Це моя вина, шкода, що не поставив її під ковпачок. Наступного дня побачив мертвою. Ось такий мій досвід по підсадці ШО. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Yaroslav сказал:

Нажаль матка пропала(загинула):(. Ніколи не пускайте матку на самий розплід, який лупиться!Краще ставте під ковпачок на розплід. Хай там бігає. Бо моя бігала не по розплоді, а по вулику. Це моя вина, шкода, що не поставив її під ковпачок. Наступного дня побачив мертвою. Ось такий мій досвід по підсадці ШО. 

Свою дивився, поки бігає, але теж по боковій стінці вулика, але з бджолами. Робив, як радив Віталій - поставив корпус через металеву сітку на сім'ю і в ньому сформував відводок. Хотів лише спитати через який час молода бджола повинна виходити на обліт, щоб відкрити льоток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, shersand сказал:

Свою дивився, поки бігає, але теж по боковій стінці вулика, але з бджолами. Робив, як радив Віталій - поставив корпус через металеву сітку на сім'ю і в ньому сформував відводок. Хотів лише спитати через який час молода бджола повинна виходити на обліт, щоб відкрити льоток.

Я так само робив, щось не так у мене пішло. Вам удачі! Я в цьому новачок, тому радити нічого не буду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Yaroslav сказав:

Нажаль матка пропала(загинула):(. Ніколи не пускайте матку на самий розплід, який лупиться!Краще ставте під ковпачок на розплід. Хай там бігає. Бо моя бігала не по розплоді, а по вулику. Це моя вина, шкода, що не поставив її під ковпачок. Наступного дня побачив мертвою. Ось такий мій досвід по підсадці ШО. 

Щось тут не так, не могла вона померти в цій ситуації від того що бігала по вулику. Мені цього року прийшла маточка, (не від Віталія) в якої дорогою загинули майже всі бджоли супроводу, здається тільки дві залишилось. Сама вона була квола - з рамки падала на дно. Бджілки, що лупились,скупчились навколо неї на дні, я кілька разів на протязі доби піднімав її на рамку, аж через пару днів в мене з'явилась надія, що вона виживе і хвала Богу вона таки оклигала й засіяла. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Seos сказал:

Щось тут не так, не могла вона померти в цій ситуації від того що бігала по вулику. Мені цього року прийшла маточка, (не від Віталія) в якої дорогою загинули майже всі бджоли супроводу, здається тільки дві залишилось. Сама вона була квола - з рамки падала на дно. Бджілки, що лупились,скупчились навколо неї на дні, я кілька разів на протязі доби піднімав її на рамку, аж через пару днів в мене з'явилась надія, що вона виживе і хвала Богу вона таки оклигала й засіяла. 

Радий за вас, що все добре:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сітка в один слой с другою сімьєю представляє опасность

якщо матка упаде на сітку її можуть убить через сітку

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, shersand сказав:

Свою дивився, поки бігає, але теж по боковій стінці вулика, але з бджолами. Робив, як радив Віталій - поставив корпус через металеву сітку на сім'ю і в ньому сформував відводок. Хотів лише спитати через який час молода бджола повинна виходити на обліт, щоб відкрити льоток.

В мене з металевої сітки на льоток зроблена верандочка 140Х80Х80, от коли бджола вдень починає туди масово виходить пробуючи облетітись, тоді знімаю її. Знімаю пізно увечері, коли там вже немає бджілок, а наступного дня вони облітаються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...