Перейти к содержанию

Продаж маток карніки штучного осемінення (ИОМ) - Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

Дякую Віталію, матки вже отримав, і вже підсадив. Незнаю чому, але мої бджоли одну з маток тупо годують через ковпачок, а з нею дві бджоли бігають новонароджених то по всіх кутках, але не біля неї. Відводку 3 дні на закритому розплоді, 2 рамочний,, жодного маточника не потягнули, і старої бджоли не наблюдається. В іншому відводку хоча все теж і з однієї сімї, але на сітку липнуть і маточника два штуки зірвав. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, hirurg сказав:

Дякую Віталію, матки вже отримав, і вже підсадив. Незнаю чому, але мої бджоли одну з маток тупо годують через ковпачок, а з нею дві бджоли бігають новонароджених то по всіх кутках, але не біля неї. Відводку 3 дні на закритому розплоді, 2 рамочний,, жодного маточника не потягнули, і старої бджоли не наблюдається. В іншому відводку хоча все теж і з однієї сімї, але на сітку липнуть і маточника два штуки зірвав. 

у всіх по різному. Головне обережно. Тут тільки терпіння і спостережливість ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.05.2018 в 05:27, Seos сказал:

Для сто відсоткової підсадки маток ШО ніякої бджоли на рамках не має бути! Принцип підсадки на росплод, що лупиться полягає в тому, що бджола виходить, а там її вже чекає "їхня" матка. Хоча про сто відсоткі я загнув, тут теж бувають свої нюанси, наприклад, якщо в рамці є свіжий нектар то це теж створює свою небезпеку - це з власного досвіду.

Яку небезпеку несе свіжий нектар?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Серж 82 сказав:

Яку небезпеку несе свіжий нектар?

Молода бджола, що щойно вийшла мокріє від нього, чорніє і гине, те саме може бути і з маткою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не було, не було і от знову ))
Минулого року людина замовила 3 матки, прохала щоб надіслав наложкою, і в ітозі через тиждень матки повернулися назад - трубку не бере, на смс не відповідає...
І цього року намалювалася ще одна з міста Шаргород, ім"я не вказую, сподіваюся сам здогадається.
Так от, ці люди добавлені в чорний список. Можете мене більше не турбувать. Шукайте племінний матеріал в іншому місті.
Одразу хочу сказать що бджолярська братія дуже чесна і жодного разу окрім цих не було щоб обманули чи не оплатили (це я кажу стовідсотково, бо маю з читм порівнювати - це не перший бізнес в якому я кручуся)
Тому цінуйте і поважайте одне-одного, і себе самого. Дякую за увагу, пішов працювать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Людина з'явилася, проблему вирішено, але прохання якщо не можете забрать - подзвоніть, попередьте, щоб я не робив возвратів і ви спокійно забрали маток крли вам зручно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подзвонив хлопець з сумськоі обл сказав що  пешець в нього не спрацював ніяк взагалі. Буде мінять. От до позитивних відгуків є ще й такі.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На противагу попередньому відгуку щойно заїхав хлопець з Ржищева що минулого року брав в мене 54*12 - дуже задоволений, взяв іншу лінію на пробу. Може відпишеться тут. Ну що ж, як працюєш то будуть і гарні і не дуже відгуки. Будемо старатись щоб гарних було більше. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.05.2018 в 20:01, davolodya сказав:

@Ліпатов Віталій, маточки сьогодні отримав, прибули в доброму здоров'ї, вже і підсадив у відводки, чекаю засіву. Дякую за оперативність.

Сьогодні  четверта доба від підсадки, одна матка вже засіяла всі вільні комірки під ковпачком, трошки привідкрив ковпачок, нехай бджоли випускають. В другої засіву зранку ще небуло, підсадка продовжується

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, davolodya сказал:

Сьогодні  четверта доба від підсадки, одна матка вже засіяла всі вільні комірки під ковпачком, трошки привідкрив ковпачок, нехай бджоли випускають. В другої засіву зранку ще небуло, підсадка продовжується

Коли цінна матка після появи яєц я роблю перестановку ковпака на нове місце з захватом  бджоли за ковпаком

Коли і там матка продувжує сіять  , ковпак убираю

  Прошлий рік матка Віталія  (ИО непровірина) засіяла на четвертий день під ковпаком ,

Робив дві перестановки ковпака , може і лишнє ,но зато віпустов а унеї уже пятно засіяне , коли що а прививку є з чого зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи є бажаючі отримати імбридні матки пернер на пернера? Це буде №3 на №3 - якщо збереться хоч 10 чоловік я зроблю партію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Ліпатов Віталій сказав:

Чи є бажаючі отримати імбридні матки пернер на пернера? Це буде №3 на №3 - якщо збереться хоч 10 чоловік я зроблю партію.

Вони будуть перевірені чи неперевірені?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Ігор 81 сказав:

Вони будуть перевірені чи неперевірені?

думаю різні можна буде зробить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Ліпатов Віталій сказав:

думаю різні можна буде зробить

Я би одну неперевірену взяв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Візьму теж одну

Надіслано від мого Swift 2, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

двоє вже є, чекаємо на інших

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Три вже є, давайте хто замовля - ПІБ, Тел. в приватні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 вже є, планую робить 8 мкл неперевіреним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.12.2017 в 16:53, Ліпатов Віталій сказал:

 

А на яке число??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, asot сказав:

А на яке число??

Завтра буду робить скоріш за все. Без перевірки будуть готові вже через 3-4 дні, в четвер мабуть і відправить зможу щоб у суботу всі отримали хто замовля.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я також одну візьму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Захар58 сказав:

Я також одну візьму.

у приват телефони, адреса і з перевіркою чи без

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 вже є. Ще двоє можна взяти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 1

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Записав вже 10 чоловік, завтра буду робить цю партію, буду робить 8 мкл - ціна буде 600 грн,
відправка буде у четвер. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...