Перейти к содержанию

Продаж маток карніки штучного осемінення (ИОМ) - Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

Матку 6.7 получил  жива здорова, спасибо за оперативность.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Шурік сказав:

що за матка UA-1-4-125-2016 ъъ походження будети пернера на даного трута

Данні взяті з бибриду

Без-имени-2.jpg

Без-имени-1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

 

Возможно заказать ещё матку Карника не провереную ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

В кого матка без перевірки не засіяла протягом 14 днів, звертайтеся до мене пока є можливість надіслати заміни. Бо через тиждень вже не буде. Тоді тільки повернення коштів. По перевіреним ще буду тримать до кінця липня на заміну маток в нуках.

На цьому і наступному тижні закрию всі замовлення, хто замовляв раніше 20 липня - дзвоніть, бо я до деяких не можу дозвонитись.

Можливо червень ?:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, koste сказав:

Можливо червень ?:hi:

що ви маєте на увазі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, Slogger сказав:

Возможно заказать ещё матку Карника не провереную ?

ще можна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

що ви маєте на увазі?

Сьогодні в нас 10 липня . Отож раніше 20 липня щось не зрозуміло ,як трапилось .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, koste сказав:

Сьогодні в нас 10 липня . Отож раніше 20 липня щось не зрозуміло ,як трапилось .

я випереджаю план і все до 20 липня вже виконав, тому так написав. Вже до 26 липня все закрив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Ліпатов Віталій сказал:

я випереджаю план і все до 20 липня вже виконав, тому так написав. Вже до 26 липня все закрив.

Я так понимаю что скоро и мой заказ исполнится .:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, koste сказав:

Я так понимаю что скоро и мой заказ исполнится .:wave:

якщо ви записані і телефон будете брать то певно що так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наступного тижня відішлю остатки маток без перевірки кого записав, кому не вистачить - вибачайте. З неперевіреними на цей рік закінчую.
Ще буде трохи з перевіркою хлопцям на заміну якщо десь брак буде, або на продаж. Тому з нас тупного тижня лише по перевіреним дзвоніть. Дякую.
Ще буде тестова партія ренсону, але я сам оберу кому їх надать для тестування безоплатно. Це будуть матки природнього обльоту. Цікавитиме їх спроможність до "дурного" набору м"яса і сили сім"ї.
Бо матки ИО що я зробив випереджають усіх по набору масси, цікавить робота дочок.
Дякую за увагу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Ліпатов Віталій сказав:

Ще буде тестова партія ренсону

Віталій,  як ренсон себе показує по миролюбивості?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, davolodya сказав:

Віталій,  як ренсон себе показує по миролюбивості?

В мене наче нормально, не гірше ніж варроа чи пешець. Але інші раніше казали шо дає прикурить іноді.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хочу ренсон :umora::ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ліпатов Віталій сказал:

Наступного тижня відішлю остатки маток без перевірки кого записав, кому не вистачить - вибачайте. З неперевіреними на цей рік закінчую.
Ще буде трохи з перевіркою хлопцям на заміну якщо десь брак буде, або на продаж. Тому з нас тупного тижня лише по перевіреним дзвоніть. Дякую.
Ще буде тестова партія ренсону, але я сам оберу кому їх надать для тестування безоплатно. Це будуть матки природнього обльоту. Цікавитиме їх спроможність до "дурного" набору м"яса і сили сім"ї.
Бо матки ИО що я зробив випереджають усіх по набору масси, цікавить робота дочок.
Дякую за увагу.

М`ясо має таку властивість перетворюватись у повномедні рамки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Укроп сказал:

М`ясо має таку властивість перетворюватись у повномедні рамки

Маю в наявності маточку Ф1 Ренсону 2015 року придбану в О.Мельника, а також від неї дочок і внучок. На зиму ідуть великими сім"ями , весною набирають велику силу сім"ї,  перші в лідерах по медозбору. Так вона м"ясиста , медиста,  і нічого  "дурного" набору мяса не бачу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Переяслав сказал:

Маю в наявності маточку Ф1 Ренсону 2015 року придбану в О.Мельника, а також від неї дочок і внучок. На зиму ідуть великими сім"ями , весною набирають велику силу сім"ї,  перші в лідерах по медозбору. Так вона м"ясиста , медиста,  і нічого  "дурного" набору мяса не бачу.

Ну якщо Ви мене зрозуміли по іншому то то лише Ваші проблеми. Де я сказав що то дурне що м’ясиста? Навпаки то є добре, адже при вмілому підході до таких сімей протягом сезону, м`ясо перетворюється в мед

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Укроп сказал:

Ну якщо Ви мене зрозуміли по іншому то то лише Ваші проблеми. Де я сказав що то дурне що м’ясиста? Навпаки то є добре, адже при вмілому підході до таких сімей протягом сезону, м`ясо перетворюється в мед

Я Вас зрозумів правильно. Нічого такого іншого не мав на увазі. А про дурне та мясисте взяв з цитати Ліпатова (Цікавитиме їх спроможність до "дурного" набору м"яса і сили сім"ї.). Так вона мясиста, на протязі  сезону  медиста і не просідає як інші. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишилась остання матка без преревірки в цьому сезоні. варроа 66 на 3 пернера, кому тре дзвоніть зараз або завтра до 10.00
Решта лише з перевіркою, переважно пешетц на пернера та пернер на варроа, Кому треба срочно то на вівторок відправку формую завтра. До 10 .00 приймаю дзвінки.
потім наступна відправка буде лише у наступний понеділок. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Ліпатов Віталій сказав:

Залишилась остання матка без преревірки в цьому сезоні. варроа 66 на 3 пернера, кому тре дзвоніть зараз або завтра до 10.00
Решта лише з перевіркою, переважно пешетц на пернера та пернер на варроа, Кому треба срочно то на вівторок відправку формую завтра. До 10 .00 приймаю дзвінки.
потім наступна відправка буде лише у наступний понеділок. Дякую.

чи є пернер на пернера?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, miro сказав:

чи є пернер на пернера?

Ні, вже нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна вважать цей сезон закритим, залишилось ще пару десятків маток з перевіркою які підсажу собі та розпродую на наступному тижні. 

Були як позитивні, так і негативні відгуки по минулорічним комбінаціям, тому в цьому році робив ті по яких більш рівні і позитивні відгуки. Що буде в наступному сезоні наразі невідомо. Є плани, є сподівання, але конкретики поки що ніякої. Статистику цього сезону підіб'ю трохи пізніше, і викладу в темі. Дякую всім за співпрацю. Гарного медосбору з соняшника та підготовки сімей до зими.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну що ж Віталій дякую за матку. Заміна матки Хмельницький засіяла на 4 день випустив дальше сіє. На днях буду робити прививку. Ще раз дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Віталій дякую за матку/хоча трохи покаталась/,сіє добре,сьогодні вже привився/Сергій м Купянск/:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буду на пасіці сьогодні, остатки розпродую, тому якщо комусь шось тре, то будь-ласка до 17.00 приймаю дзвінки. Відправка понеділок-вівторок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...