Перейти к содержанию

Продаж маток карніки штучного осемінення (ИОМ) - Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, Yaroslav сказал:

Сьогодні ставив матку під ковпачок на розплід на виході і був здивований. Матка співала:hmm:Матка ШО. Чи це нормально?

Нормально. всі мамки які побудуть трохи на дієті можуть і літати і співати ;) Співають здебільшого коли відчувають конкурентку!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.07.2018 в 11:04, Sanich сказав:

Там де вийде трутень - вийде і матка. Тому тут не все так однозначно в плані зручності для трутнів. 

 

В 02.07.2018 в 16:40, Sanich сказав:

Є ще проблема, що своя матка ШО чи навіть з ізольованого облітника може піти на дообліт. Це навіть більш важливо, ніж залітна матка. Так як буде пасічник думати, що у нього дочки від Ганса, а вони  від сусідського Петра. 

 

В 02.07.2018 в 16:31, samitnyj сказав:

B

Тут або захист від зальотної неплодки або незручності з трутнями. Щоб одночасно то ще не придумали.:IMHO:

Готував до качки на липі свою палатку сьогодні, де стоїть моя кочова пасіка у людей на подвірї..Господар якраз призентував щось на зразок для захисту від виходу маток і ловлі трутнів . Трохи розкручусь - зазніму, правда то річ ще його батька - старовинний капітальний придьотковий пристрій.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.07.2018 в 11:04, Sanich сказав:

Там де вийде трутень - вийде і матка. Тому тут не все так однозначно в плані зручності для трутнів. 

 

В 02.07.2018 в 16:40, Sanich сказав:

Є ще проблема, що своя матка ШО чи навіть з ізольованого облітника може піти на дообліт. Це навіть більш важливо, ніж залітна матка. Так як буде пасічник думати, що у нього дочки від Ганса, а вони  від сусідського Петра. 

 

В 02.07.2018 в 16:31, samitnyj сказав:

B

Тут або захист від зальотної неплодки або незручності з трутнями. Щоб одночасно то ще не придумали.:IMHO:

Готував до качки на липі свою палатку сьогодні, де стоїть моя кочова пасіка у людей на подвірї..Господар якраз призентував щось на зразок для захисту від виходу маток і ловлі трутнів . Трохи розкручусь - зазніму, правда то річ ще його батька - старовинний капітальний придьотковий пристрій.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Yaroslav сказав:

Сьогодні ставив матку під ковпачок на розплід на виході і був здивований. Матка співала:hmm:Матка ШО. Чи це нормально?

Я спів чув лише від неплідок...:IMHO:Але і корова після ШО інколи прагне до бика.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оце ви нафлудили в темі ))) Доброї ночі.
Наразі випереджаю графік вже більше ніж на 10 днів. По неперевіреним буде перебор, мабуть як і з перевіреними,  тому можете записуватись кому ще потрібно щось в цьому сезоні. Після липня я змотую вудочки і пускаю залишки перевірених маток в зиму.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.07.2018 в 20:54, M_Oleksandr_V сказал:

Нормально. всі мамки які побудуть трохи на дієті можуть і літати і співати ;) Співають здебільшого коли відчувають конкурентку!

Конкурентки не виявленно, матка ШО засіяла :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.07.2018 в 22:21, ДобровоЛ сказал:

Я спів чув лише від неплідок...:IMHO:Але і корова після ШО інколи прагне до бика.:umora:

Все нормально, матка засіяла. Бики вилітають коли відкриваю стелину, а ось зальотним зась до вулика і тим хто вилетів. На льтку решітка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Yaroslav сказав:

Все нормально, матка засіяла. Бики вилітають коли відкриваю стелину, а ось зальотним зась до вулика і тим хто вилетів. На льтку решітка.

за скільки днів почала сіяти і яку ви брали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Dmutruk сказал:

за скільки днів почала сіяти і яку ви брали?

За 9 днів після підсадки засіяла. Брав не перевірену. Пернер, трутні C-VT

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.07.2018 в 23:09, Ліпатов Віталій сказал:

По неперевіреним буде перебор, мабуть як і з перевіреними,  тому можете записуватись кому ще потрібно щось в цьому сезоні.

Що можете запропонувати на початок серпня, чи будуть знижки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Yaroslav сказав:

Що можете запропонувати на початок серпня, чи будуть знижки?

а Що на початок серпня роботи з матками менше що на них знижки. зробиш знижку на слідуючий  рік тільки серпня і чекати будуть

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шурік сказал:

а Що на початок серпня роботи з матками менше що на них знижки. зробиш знижку на слідуючий  рік тільки серпня і чекати будуть

 

Я лише спитав;). Якщо є надлишок і немає куди підсаджувати. Що краще на вашу думку? Викинути, задавити чи продати, або подарувати? Зараз матководи трішки знизили ціни на маток, а неплідок мало не прирівнюють по ціні до маточника. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матка Perner C-VT непроверенная засеяла на 3 день, после подсадки на запечатанный расплод, и матка Perner на Perner непроверенная, 25 дней прошла пока нет засева

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Jabar сказал:

матка Perner на Perner непроверенная, 25 дней прошла пока нет засева

То вже її викидайте, матка ШО має почати яйцекладку до 14-15 дня, навіть якщо і засіє то толку з неї буде мало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в мене матка під ковпачком засіяла, а випустив і перестала сіяти. І вже розплід на виході давав новий і під ковпачок знову садив і всеодно ... тягає черево за собою розкормлена, а сіяти не хоче. Молода бджола вже облетілася і несе пилок,а вона не сіє. І таке буває. В чому причина?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Віталій П сказал:

А в мене матка під ковпачком засіяла, а випустив і перестала сіяти. І вже розплід на виході давав новий і під ковпачок знову садив і всеодно ... тягає черево за собою розкормлена, а сіяти не хоче. Молода бджола вже облетілася і несе пилок,а вона не сіє. І таке буває. В чому причина?

У меня уменьшылась в размерах чуток больше пчёлы сейчас

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Jabar сказав:

Матка Perner C-VT непроверенная засеяла на 3 день, после подсадки на запечатанный расплод, и матка Perner на Perner непроверенная, 25 дней прошла пока нет засева

Дзвоніть, поміняю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Віталій П сказав:

А в мене матка під ковпачком засіяла, а випустив і перестала сіяти. І вже розплід на виході давав новий і під ковпачок знову садив і всеодно ... тягає черево за собою розкормлена, а сіяти не хоче. Молода бджола вже облетілася і несе пилок,а вона не сіє. І таке буває. В чому причина?

Заміну сформував, завтра відправлення, дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В кого матка без перевірки не засіяла протягом 14 днів, звертайтеся до мене пока є можливість надіслати заміни. Бо через тиждень вже не буде. Тоді тільки повернення коштів. По перевіреним ще буду тримать до кінця липня на заміну маток в нуках.

На цьому і наступному тижні закрию всі замовлення, хто замовляв раніше 20 липня - дзвоніть, бо я до деяких не можу дозвонитись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогоднішніх маток  буду інсемінувать трутом що люб"язно надав в користування Дмитро Гріньков. Трут від дочок матки UA-1-4-125-2016. Кому цікаво - пишіть в приват або дзвоніть після 20.00

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Ліпатов Віталій сказал:

Сьогоднішніх маток  буду інсемінувать трутом що люб"язно надав в користування Дмитро Гріньков. Трут від дочок матки UA-1-4-125-2016. Кому цікаво - пишіть в приват або дзвоніть після 20.00

Вибачте за флуд, один раз і більше не буду. Ох щось мені не віриться що Гриньков надав люб’язно. То така людина яка і вухом не поворухне без своєї користі. Ще раз прошу вибачення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Укроп сказал:

Вибачте за флуд, один раз і більше не буду. Ох щось мені не віриться що Гриньков надав люб’язно. То така людина яка і вухом не поворухне без своєї користі. Ще раз прошу вибачення

Не знаю як там у Дмитра з вухами:wave:, але матеріал в нього досить хороший. Брав в минулому році в нього маток, в моїх умовах працюють добре. Сім'ї рівні. Дали в цьому році по 2 магазини 12р. акації-ріпака та по 1 магазину липи. Може для когось це й замало, але порівняно із іншими моїми сім'ями то пристойно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Сьогоднішніх маток  буду інсемінувать трутом що люб"язно надав в користування Дмитро Гріньков. Трут від дочок матки UA-1-4-125-2016. Кому цікаво - пишіть в приват або дзвоніть після 20.00

А де прочитати про цю матку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Укроп сказав:

Вибачте за флуд, один раз і більше не буду. Ох щось мені не віриться що Гриньков надав люб’язно. То така людина яка і вухом не поворухне без своєї користі. Ще раз прошу вибачення

Вибачаюсь, але це дійсно флуд, прошу такого не робить, тимпаче тут не обговорюються інші матководи чи інсемінатори. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

що за матка UA-1-4-125-2016 ъъ походження будети пернера на даного трута

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...