Перейти к содержанию

Продаж маток карніки штучного осемінення (ИОМ) - Ліпатов


Рекомендуемые сообщения

 Інет поганий не встиг ......

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все горщик не вари )))

 

Давайте так. Якщо комусь ще треба і не встиг то буду формувать окрему чергу, але на коли саме ще не знаю. Буду по факту телефонувать тоді. Пишіть у приват, або дзвоніть - запишу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Матка с опалиткой 51-ровно через неделю зачервила.Еще раз благодарю за матку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В четвер 31.05 отримав від Віталія матку ВТшку 66*12, одразу підсадив до вже підготовленого відводка, що дві доби вже як був зроблений. В п'ятницю зранку глянув, бджоли під ковпачком годували матку. Вчора заглянув, засіяла всі ячейки під ковпачком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.06.2018 в 11:52, Ліпатов Віталій сказал:

На противагу попередньому відгуку щойно заїхав хлопець з Ржищева що минулого року брав в мене 54*12 - дуже задоволений, взяв іншу лінію на пробу. Може відпишеться тут. Ну що ж, як працюєш то будуть і гарні і не дуже відгуки. Будемо старатись щоб гарних було більше. Дякую.

 

  Доброго дня!  Відпишусь, так, взяв минулого року Пешец 54*12. Так склалося , що зробив лише одну закладку,  в зиму пішло 7 сімей з її дочками. Перезимували сім"ї на відмінно.  На акації  одна з дочок стояла на вагах, після відкачки  вулик полегшав на 32.6 кг., так само  спрацювали і інші дочки. Кинулося в очі так це рівність цих сімей, всі як під копірку одинакові. По агресивності - дочки в порівняні з мамою трохи шибушні. В знайомих яким дісталося декілька маток, ці сім"ї також в лідерах. Загалом бджолою дуже  задоволений, будемо дивитись далі. 

P.S. Велика подяка Віталію за їхню роботу)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зробив партію маток 3*3 по 8 мкл. Ну шо я мржу сказать, як і раніше в мене велика смертність після інсемінації. Подивлюсь завтра зранку шо вижило і ті що жвавенькі підуть першим що у списку. Решті, щр не вистачить вже буду телефонувать з наступної партії і там вже буде 4 мкл як і завжди. Ті хто замовив з перевіркою отримають їх десь через 10 днів як засіють. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Виталий12 сказав:

Здравствуйте. Есть на продаж матки?

під замовлення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

УВАГА! Ніколи не розпаковуйте посилку у відділенні Нової пошти! Бо багато хто і в тому числі ви, більше не зможете швидко і зручно їх отримать.
Гарантію на доставку я взяв на себе. Тому - отримали, війшли з відділеннгя розпакували, глянули все ок - пішли підсажувать. Як ні - дзвоните мені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

УВАГА! Ніколи не розпаковуйте посилку у відділенні Нової пошти! Бо багато хто і в тому числі ви, більше не зможете швидко і зручно їх отримать.
Гарантію на доставку я взяв на себе. Тому - отримали, війшли з відділеннгя розпакували, глянули все ок - пішли підсажувать. Як ні - дзвоните мені.

Це слушна порада для всіх. Нова Пошта офіційно забороняє перевозити бджіл, тому ми пересилаємо їх нелегально, і маємо підстраховуватися. Я завжди пакую дома, відправляю під виглядом "лікарські засоби, предмети гігієни, або пластикові форми". Конспірація вищого рівня ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.06.2018 в 17:47, Ліпатов Віталій сказал:

Зробив партію маток 3*3 по 8 мкл. Ну шо я мржу сказать, як і раніше в мене велика смертність після інсемінації. Подивлюсь завтра зранку шо вижило і ті що жвавенькі підуть першим що у списку. Решті, щр не вистачить вже буду телефонувать з наступної партії і там вже буде 4 мкл як і завжди. Ті хто замовив з перевіркою отримають їх десь через 10 днів як засіють. Дякую.

Добрый вечер, как там успехи по выживаемости ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це слушна порада для всіх. Нова Пошта офіційно забороняє перевозити бджіл, тому ми пересилаємо їх нелегально, і маємо підстраховуватися. Я завжди пакую дома, відправляю під виглядом "лікарські засоби, предмети гігієни, або пластикові форми". Конспірація вищого рівня [emoji6]
А якщо начинають жжужать ?)))

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, Sesk сказав:

А якщо начинають жжужать ?)))

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Коли готував матки до відправки, вони всі дружно переспівувалися, якби так заспівали на новій пошті, то незнаю, що з тої відправки б вийшло.

На сьогоднішній день обидві матки вже прийняті, вже засівають соти, ще одна в процесі підсадки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Андрій Сумчанин сказал:

Це слушна порада для всіх. Нова Пошта офіційно забороняє перевозити бджіл, тому ми пересилаємо їх нелегально, і маємо підстраховуватися. Я завжди пакую дома, відправляю під виглядом "лікарські засоби, предмети гігієни, або пластикові форми". Конспірація вищого рівня ;)

Укр пошта зараз не погано доставляє, і не потрібно шифруватись. Але альтернативи новій пошті поки що немає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Андрій Сумчанин сказал:

Це слушна порада для всіх. Нова Пошта офіційно забороняє перевозити бджіл, тому ми пересилаємо їх нелегально, і маємо підстраховуватися. Я завжди пакую дома, відправляю під виглядом "лікарські засоби, предмети гігієни, або пластикові форми". Конспірація вищого рівня ;)

Я відправляю як запчастини до мобілки. Вказую не перевертати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

Укр пошта зараз не погано доставляє, і не потрібно шифруватись. Але альтернативи новій пошті поки що немає

А ветеринарного сертифіката на укрпошті  невимагають?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, davolodya сказал:

А ветеринарного сертифіката на укрпошті  невимагають?

Ні, ніколи не вимагали

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав матку 31,3,пернер 3*3 неперевірена.

Віталій вчара відправив,а сьгодні вже матка в відводкові,дуже швидка доставка.Дякую.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав учора маток. Дійшли нормально. Дякую:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щойно отримав маточку 23,3, все в порядку, дякую Вітаю та його команді.

Надіслано від мого Swift 2, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взяв цього року нові опалітки на пробу (Польські). Виготовлені аккуратніше ніж чешські, але по факту виявилися не якісними. Стираються. Тому перша сотня маток на яких ці опалітки може втратити номерок - стирається при фізичному контакті, а матка постійно повзає, десть треця і кароче... Отаке. Тому майте на увазі що з часом може побіліть коли червона краска зійде.

1083350167_w800_h640_opalitki_polskie_czerwone_1_szt.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую Віталію за маток маю прошлогодні дві працюють добре  і в цему році отримав три від Віталія одну на заміну пропавшої в тому році дві уже сіють .одна десь зникла як казав один бджоляр у вашої матки стерлася мітка :umora: дякую за роботу майстру 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.06.2018 в 22:35, Укроп сказав:

Укр пошта зараз не погано доставляє, і не потрібно шифруватись. Але альтернативи новій пошті поки що немає

у них є експрес послуга е коробка 27гр в неї пакуете все що завгодно в ці кошти входить всі послуги  доставка експрес , альтернатива новій пошті

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Безработный 20лет сказал:

у них є експрес послуга е коробка 27гр в неї пакуете все що завгодно в ці кошти входить всі послуги  доставка експрес , альтернатива новій пошті

Только у них "экспресс" идет до 3-х дней

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Безработный 20лет сказал:

у них є експрес послуга е коробка 27гр в неї пакуете все що завгодно в ці кошти входить всі послуги  доставка експрес , альтернатива новій пошті

Я це все знаю, тому і сказав що поступово переходжу до послуг Укр пошти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...