Перейти к содержанию

КАДРЫ где их искать?


Albatros

Рекомендуемые сообщения

Сумно усвідомлювати подібне... деградацію співвідчизників.Цікаво спостерігати іхочеться в знати чим і коли закінчиться цей науково-технічний прогрес.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Віктор60 сказал:

Да, если в помощниках сын или внук. 40% используется на расходы пасеки, газ для машины,инвентарь и т.п.Если есть остаток- это моё...Может я не прав?

В смысле? Представляю, какой там остаток... А если нет остатка, то я работаю вообще бесплатно? Работаю на сына или внука? Тогда я бы лучше наоборот - я б ему пасеку отдала и пусть я у него в помощниках и 60% мои!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Ильич (альп) сказал:

В этом году в ОНТУ (ОПИ) еле набрали только 1 группу на специальность "атомная энергетика". На "водоподготовка и ..." группу вообще не набрали

Що хтось повинен когось жаліти?

Буде попит, з'явиться і оплата праці. Знаючи всю системи з середини, вільно можна скоротити 30-40% персоналу.

Взагалі оплату праці оцінюю, як вартість моїх можливостей і здібностей, якщо мене щось не влаштовує намагаюсь це змінити. Пам'ятаю себе в 20 річному віці, брався за будь-яку роботу, працював по 12 год. На сьогодні у мене є своя вартість моїх можливостей і здібностей, за останні час відмовився від декількох пропозицій підробіток, банально поставивши комфортні свої умови. Тому не буде на ринку пропозиції на посади слюсарів і буде критична необхідність і зарплату знайдуть і соцпакет. На сьогодні трактористів шукають по 30 тис. грн. на закордонну техніку і якщо "сидіти терти штани" влаштовує, то напевне це оцінка, яка влаштовує.

Можу потратити часу в умовно зі сторони цікавості і комфорту, просто так без ніякої фінансової вигоди і це моє бачення в моє право, але я навчаюсь постійно і реагую і роблю висновки, багатьом цього не зрозуміти. Батько говорить: "Що хтось це повинен, то робити...". У мене на це відповідь: "Чому я...".

На сьогодні на ринку праці невистачає фахівців в багатьох газулях,   якщо щось не влаштовує в оцінці праці, то можливо протрібно ставити питання "Можливо проблема в мені і я чого не освоїв і мало знаю", а не винити в своїх бідах інших, як в більшості це ми робимо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Що хтось повинен когось жаліти?

Буде попит, з'явиться і оплата праці. Знаючи всю системи з середини, вільно можна скоротити 30-40% персоналу.

Взагалі оплату праці оцінюю, як вартість моїх можливостей і здібностей, якщо мене щось не влаштовує намагаюсь це змінити. Пам'ятаю себе в 20 річному віці, брався за будь-яку роботу, працював по 12 год. На сьогодні у мене є своя вартість моїх можливостей і здібностей, за останні час відмовився від декількох пропозицій підробіток, банально поставивши комфортні свої умови. Тому не буде на ринку пропозиції на посади слюсарів і буде критична необхідність і зарплату знайдуть і соцпакет. На сьогодні трактористів шукають по 30 тис. грн. на закордонну техніку і якщо "сидіти терти штани" влаштовує, то напевне це оцінка, яка влаштовує.

Можу потратити часу в умовно зі сторони цікавості і комфорту, просто так без ніякої фінансової вигоди і це моє бачення в моє право, але я навчаюсь постійно і реагую і роблю висновки, багатьом цього не зрозуміти. Батько говорить: "Що хтось це повинен, то робити...". У мене на це відповідь: "Чому я...".

На сьогодні на ринку праці невистачає фахівців в багатьох газулях,   якщо щось не влаштовує в оцінці праці, то можливо протрібно ставити питання "Можливо проблема в мені і я чого не освоїв і мало знаю", а не винити в своїх бідах інших, як в більшості це ми робимо.

Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны. 

Я не стратег, а оцінюю реально ситуацію і свої можливості. Останнім часом в питаннях, що мене цікавлять досить близько до істинни бачу ситуацію. В багатьох галузях нестача якісних кадрів, які прийшли на роботу і зразу працюють, без додаткових великих витрат на навчання і власники бізнесу на ключові позиції працівників просто переманюють умовами і зарплатою і це не тільки у нас, а і у ЕС також.

Тому згадую вислів, який висів на стіні у моїй сільській школі і де у класі моєму було 5 учнів: "Учитись, учитись і ще раз учитись..." що і роблю кожен день.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

"Учитись, учитись і ще раз учитись..." що і роблю кожен день.

Без сумнівно так, тільки помітив за собою що "корм в коня" не йде. Та й спостерігаючи молодь рідко бачу особистостей що тішуть мое вже немолоде серце. Не будь кого і не  будь чому можна навчити. Та і не всі бажають, швидче мало хто бажае.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Винодел сказал:

Без сумнівно так, тільки помітив за собою що "корм в коня" не йде. Та й спостерігаючи молодь рідко бачу особистостей що тішуть мое вже немолоде серце. Не будь кого і не  будь чому можна навчити. Та і не всі бажають, швидче мало хто бажае.

Вам так здається, в свій час потратив часу на гурток, був фантиком і ним є, де вчив дітей мислити і реалізовувати свої цілі і у мене з тих учнів, є кого поставити за зразок реалізації. До речі окремі навіть не закінчили наші ВУЗи, не вистачило терпіння. Мені навіть через більше 10 років передають різні сувеніри, працюють і очолюють компанії в різних частинах світу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Україна велика і люди в ній різні, а то я думав що скрізь як і в нас- в сина в класі він единий(з 5-ти) хто вчиться, цікавиться, захоплюеться задачами. В нашій школі немало восьмикласників що читають по складам(по інф. моеї доньки). Не бачу я в знайомій молоді майбутніх вчених, тяглових коней науково-технічного прогресу, наповнювачів культурного середовища, так , споживачі що доглянутими пальчиками водять по дісплеям смартфонів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Я не стратег, а оцінюю реально ситуацію і свої можливості. Останнім часом в питаннях, що мене цікавлять досить близько до істинни бачу ситуацію. В багатьох галузях нестача якісних кадрів, які прийшли на роботу і зразу працюють, без додаткових великих витрат на навчання і власники бізнесу на ключові позиції працівників просто переманюють умовами і зарплатою і це не тільки у нас, а і у ЕС також.

Тому згадую вислів, який висів на стіні у моїй сільській школі і де у класі було 5 учнів: "Учитись, учитись і ще раз учитись..." що і роблю кожен день.

Наши специалисты уезжают заграницу и их там ценя. И не надо писать бред о некачественных кадрах. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Наши специалисты уезжают заграницу и их там ценя. И не надо писать бред о некачественных кадрах. 

 

У нас те ж платять від 2 тис. дол. в місяць і постійно шукають і  є завжди вакансії і це вигідше ніж у Польщі.

Більшість тих хто працює в Польщі працюють по 12 годин. на роботах, які не хочуть виконувати поляки, на заводах і фабриках чи у полях на сезонних роботах.

Спеціалістів цінять кругом і глобально і немає значення в якій галузі і навіть країні більш менш цивілізованій, а те що значна частина претендентів переоцінює свої можливості, то факт і це стосується навіть мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пас і здесь нє плохо кормят)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Наши специалисты уезжают заграницу и их там ценя. И не надо писать бред о некачественных кадрах. 

 

Можливо помиляюсь,але здається що Ви не працювали за кордоном,ставлення до працівників відрізняється від Українського ,в гіршу сторону.Але пропрацювавши там розумієш що ніхто тобі ні чого не винен .Незамінних людей немає,не подобається звільняються. А що стосується відтоку працівників з України то насамперед виїжджають робітники, не багато інженерів там зустрічав чи лікарів, тому що спеціалістами більшість випускників вузів в Україні так і не стали ,тому і сидять вони по техвідділах ,ниють що їх не цінять, отримують десятку гривень, і думають що за кордоном мали б тисячі євро. Але то є не так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Алёнка сказав:

В смысле? Представляю, какой там остаток... А если нет остатка, то я работаю вообще бесплатно? Работаю на сына или внука? Тогда я бы лучше наоборот - я б ему пасеку отдала и пусть я у него в помощниках и 60% мои!

У мене є стабільна зарплата та інші доходи, а молодим треба більше.Сподіваюся Альонка зрозуміє мене через 5 чи 10 років...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, venchyk сказав:

Можливо помиляюсь,але здається що Ви не працювали за кордоном,ставлення до працівників відрізняється від Українського ,в гіршу сторону.Але пропрацювавши там розумієш що ніхто тобі ні чого не винен .Незамінних людей немає,не подобається звільняються. А що стосується відтоку працівників з України то насамперед виїжджають робітники, не багато інженерів там зустрічав чи лікарів, тому що спеціалістами більшість випускників вузів в Україні так і не стали ,тому і сидять вони по техвідділах ,ниють що їх не цінять, отримують десятку гривень, і думають що за кордоном мали б тисячі євро. Але то є не так.

Погодився повністю з Вами- гроші треба заробляти,а не висиджувати...А заробити можна скрізь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Віктор60 сказал:

У мене є стабільна зарплата та інші доходи, а молодим треба більше.Сподіваюся Альонка зрозуміє мене через 5 чи 10 років...

Понимаю и сейчас. Но тут мы, кажется, говорили не о поддержке детей, а о наёмных работниках на пасеке. А это другое :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Алёнка сказав:

Понимаю и сейчас. Но тут мы, кажется, говорили не о поддержке детей, а о наёмных работниках на пасеке. А это другое :IMHO1:

Говорили про помічників ( про найманих працівників на пасіках до 50-70 бджолосімей мова не ведеться). На присадибних  пасіках наймані працівники- велика розкіш.А підтримати дитину хочу : я не тільки гроші чи майно,а й душу готовий віддати.( добре ,що розуміє і цінує). Хтось з великих сказав:" Те, що ми дає о дітям- даємо для себе,бо поки ми маємо що дати ми вважаємо себе потрібними". Це стосується не тільки матеріального,але й духовного також...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...