Перейти к содержанию

Модуль-платформа для перевозки пчёл


Пчеломучитель_ua

Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, Конструктор сказал:

Бо а старих не було Е:IMHO:

А в старых С1 была?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, PNS сказал:

Возив, і немало. Але часи міняються, і партизанщина починає дорого коштувати. Ми ж у іншій темі говорили про собівартість меду. А вона буде нижча, і значно, якщо спочатку витратити більше грошей і на нормальний причіп, і категорії та інше і не розкривати потім без кінця гаманець перед інспекторами. Так що шуба для коханки інспектора за значні порушення буде просто квіточками перед штрафмайданчиком, на який за такі значні порушення є всі підстави попасти разом з бджолами.

Полицаи не имеют права забирать прицеп с пчелами на штрафмайданчик, более того задержать больше чем на 15 минут также не имеют права. 

У меня в районе не было случая что бы доколупывались к пчеловодам :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

А в старых С1 была?

Як я розумію в старих С відповідає С,С1 в нових , а для отримання категорії Е здаться потрібне додаткове навчання +стаж

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сергей 2014 сказал:

Тормоза на прицеп : одна вісь 12000 , дві 17000 категорія ВЕ обійшлась 2900,відкрили за дві години. Невже ВАШІ нерви коштують ту бочку меду.

С  нервами  всё  в  порядке.  Если  у  них  есть  свободное  время  пускай  тормозят..

2 часа назад, PNS сказал:

При потребі і причіп зважуть, і небезпечний вантаж, якщо він нестиме загрозу оточуючим ( а Ваші бджоли у той час саме такими і будуть ) втихомирять швидко. Ви ще й послуги МНСників оплатите за приїзд та використану воду.

.  При  какой и чей   такой  потребе?.  Кто  и  чем  его  будет  важить ?    какие  мчс...     Я  вот  не  пойму   или    Вас   и  вправду  гаишники-полицаи  застращали   или  это  Вы  сами и есть тот  гаишник ??

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Конструктор сказал:

Бо а старих не було Е:IMHO:

У старому посвідченні було А, В, С, Д, Е. Вищезгаданий Жигуль з причіпом повною масою більше 750 кг підпадає під В та окремо Е. Автоматом міняють А на А1 та А , також С на С1 та С. Наявна ( а не автоматом ) категорія Е перетворюється у ВЕ, С1Е та СЕ. У наших деяких сусідів ще є категорія ДЕ ( автобус з причіпом ), у нас вона заборонена.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

з 1989 го були права АВС, в 2012 му пройшов навчання на категорію Е, видали права А1А, В1В, С1С, СЕ, виходить що ВЕ і С1Е в мне нема, ось сидю, кліпаю на посвідчення:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Джаз сказал:

Полицаи не имеют права забирать прицеп с пчелами на штрафмайданчик, более того задержать больше чем на 15 минут также не имеют права. 

У меня в районе не было случая что бы доколупывались к пчеловодам :dntknw:

Колись я взяв бджіл з колгоспу, то вони були не просто злі, а звєрі. То одного разу мене зупинили з ними в ночі, то один тікав в машину аж кашкет злетів , а другий так рванув що взагалі забув шо він машиною приїхав:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

С  нервами  всё  в  порядке.  Если  у  них  есть  свободное  время  пускай  тормозят..

.  При  какой и чей   такой  потребе?.  Кто  и  чем  его  будет  важить ?    какие  мчс...     Я  вот  не  пойму   или    Вас   и  вправду  гаишники-полицаи  застращали   или  это  Вы  сами и есть тот  гаишник ??

 

 

Ніколи не був гаішником і ніхто не застращав.Просто мені ну дуже не подобаються ті, хто вважає себе кращим від інших. Одна дозволяла собі їздити на шаленій швидкості у місті на червоне світло, інший на жовте рвав з місця, треті дозволяють собі по дорогах з інтенсивним рухом тягати важкий причіп без гальмів легким тягачем зі слабким двигуном, а гинуть чомусь невинні люди. Розмова пішла ніпрощо, вчіть краще ПДР.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Джаз сказал:

Полицаи не имеют права забирать прицеп с пчелами на штрафмайданчик, более того задержать больше чем на 15 минут также не имеют права. 

У меня в районе не было случая что бы доколупывались к пчеловодам :dntknw:

Ви під'ідете до поліцаїв на незареєстрованому транспортному засобі, без водійського посвідчення, і вони зобов'язані побажати щасливої дороги, бо вантажем є бджоли? Дуже смішно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, PNS сказал:

, треті дозволяють собі по дорогах з інтенсивним рухом тягати важкий причіп без гальмів легким тягачем зі слабким двигуном,      вчіть краще ПДР.

Вот  и  я  о  том  что  нужно  думать  на  чём и  как  ехать..     А  можно  и с бумажками  на  тягачи . прицепы.   делов  натворить  что  и  категории  не  помогут..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, PNS сказал:

Ви під'ідете до поліцаїв на незареєстрованому транспортному засобі, без водійського посвідчення, і вони зобов'язані побажати щасливої дороги, бо вантажем є бджоли? Дуже смішно.

Ну  незаригистрированое  ТС   как  и  без  прав  это  перебор.   но  если  прицеп с  пчёлами  и  желательно задними  фонарями  будет  не  зарегистрирован -самодельный  то  поверьте  отпустят  и  без  взятки..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Вот  и  я  о  том  что  нужно  думать  на  чём и  как  ехать..     А  можно  и с бумажками  на  тягачи . прицепы.   делов  натворить  что  и  категории  не  помогут..

Якщо хтось тягає легким тягачем важкий причіп без гальмів, то невідомо чим він думає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Вот  и  я  о  том  что  нужно  думать  на  чём и  как  ехать..     А  можно  и с бумажками  на  тягачи . прицепы.   делов  натворить  что  и  категории  не  помогут..

Так. Можна й на велосипеді сотворити таку аварію, що й бувалих-перебувалих гонщиків злякаєте...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Джаз сказав:

Полицаи не имеют права забирать прицеп с пчелами на штрафмайданчик, более того задержать больше чем на 15 минут также не имеют права. 

У меня в районе не было случая что бы доколупывались к пчеловодам :dntknw:

Колись по дорозі на Обухів шляхом  проз Кончу-Заспу на посту ГАІ нас з сином з причепом і бджолами спинили. Машина була ще стара. Я гаїшникам кричав, що щеплення погано працює. Все одно спинили. А справа була вночі.

  Кінчилось тим, що довелось їм усім повним нарядом і зі спиненими спеціально для цього водіями нас підпирати з причіпом (але у мене все працювало :umora:) . Просто сказав, що один з вуликів розкився...:vinny::rofl:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, PNS сказал:

Вищезгаданий Жигуль з причіпом повною масою більше 750 кг підпадає під В та окремо Е.

У меня в правах только "В,С" , права "еще те".На жигуле с прицепом езжу часто, это моя рабочая конячка. Прицеп 2,5 метра, часто гружен весом явно больше чем 500-600 кг, обычно вес в районе тех самых 750 кило. Ни разу не спросили про категорию "ВЕ". Думаю что категория "В" "старого образца" позволяет мне таскать такой прицеп.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема пошла не в то русло:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, PNS сказал:

Ви прикалуєтесь, чи справді не розумієте, які категорії що дозволяють?

Имелось ввиду что по "старым" правам "В,С" можно таскать и жигуль с прицепом и ГАЗель с прицепом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Джаз сказал:

Полицаи не имеют права забирать прицеп с пчелами на штрафмайданчик, более того задержать больше чем на 15 минут также не имеют права. 

У меня в районе не было случая что бы доколупывались к пчеловодам 

зупинка транспорту з бжолами на 15 хвелин і не більше ,  перевозив саморобним прицепом но нанім є підсвідка і катафоти , менти один раз зупинили були но провірили лиш на алкоголь і дукумента на трахтор за прицеп ніслова не сказали, пізніше не один раз зустрічався зними на дорозі ні разу не зупинили поповоду дукументів, зарас придбв причеп з документами 2х5.7 метр з тормозом накату під категорію В, тягать буду трахторцем, і ще одне коли перетягаєш прицеп автомобільний трахтором то категорії  В ВЕ  не мають впливу,  автомобільний причіп тягнуть трахторм можна , а трахторний автомобільний зась,

15 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Ну  незаригистрированое  ТС   как  и  без  прав  это  перебор.   но  если  прицеп с  пчёлами  и  желательно задними  фонарями  будет  не  зарегистрирован -самодельный  то  поверьте  отпустят  и  без  взятки..

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Тема пошла не в то русло:IMHO1:

Почему-же? А то щас лафетов нагородим побольше да подлиннее а потом будем думать шо все равно нужно бежать к соседу-трактористу потому -шо на ГАЗельке или бусике такое "чудовище" тягать низзя.  А у соседа тракториста как всегда - то борона прицеплена то севалка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ысч сказал:

Почему-же? А то щас лафетов нагородим побольше да подлиннее а потом будем думать шо все равно нужно бежать к соседу-трактористу потому -шо на ГАЗельке или бусике такое "чудовище" тягать низзя.  А у соседа тракториста как всегда - то борона прицеплена то севалка.

Тема про модуль-платформу, а не про прицепы и у кого больше и кто умней всех:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Тема про модуль-платформу,

А так хорошо флудилося... Ось. Мейд ін савдепостан. Без "кіровця" або Т-150 даже не підходь.

P1010140.thumb.JPG.fb95f303caadae3a7ab1dacb4215fd8e.JPG

А це наша "ОСЬ". Гарна платформа, але грошей за неї просять непомірно багато. За сам тільки зйомний модуль 20 тищ.   

P1010136.JPG

P1010138.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ысч сказал:

А так хорошо флудилося... Ось. Мейд ін савдепостан. Без "кіровця" або Т-150 даже не підходь.

А це наша "ОСЬ". Гарна платформа, але грошей за неї просять непомірно багато. За сам тільки зйомний модуль 20 тищ.   

А как поднимается платформа?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

А как поднимается платформа?

3-х тонным реечным домкратом. Не хочется идти фотать домкрат.

Типа такой https://prom.ua/p53897296-domkrat-reechnyj-lift.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а стійки домкрати які краще брати? ціна-якість, може є в когось на прикметі. чи дешевше буде купити один цей?

https://prom.ua/p53897296-domkrat-reechnyj-lift.html

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, PNS сказал:

Ви під'ідете до поліцаїв на незареєстрованому транспортному засобі, без водійського посвідчення, і вони зобов'язані побажати щасливої дороги, бо вантажем є бджоли? Дуже смішно.

Нет блин верхом на слоне и с попугаем на плече.

Вы действительно не понимаете элементарных вещей.... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...