Перейти к содержанию

Модуль-платформа для перевозки пчёл


Пчеломучитель_ua

Рекомендуемые сообщения

6 минут назад, Валодька сказал:

прицеп Крименгу

розміри платформи, без дишла????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Strelec сказал:

Есть применяют сплошной экран,но уже по отзывам, пчела сильно возбуждается ударяясь об экран. А сетка пропускает воздух через себя и пчела не так бьется. Да и собственно применяю её,чтобы молодую пчелу в траву не выдувать. Для маток применяю РР,так как без РР были случаи выдувал маток. Изготовили ещё один прицеп на 35 семей

Уже испытали в работе,должен сказать удобно,погрузил и навсегда забыл погрузку выгрузку.

image.png

Кадр Отводки-облетники.Подсадка маток. (00-04-03).jpg

Весь час нагнутим довго працювати неполучиться,сужу по собі,вмене зроблено інакше,думаю з фото зрозуміло.:ah:

NHSLp1aYYHo.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, larson сказал:

розміри платформи, без дишла????

3,6 х1,8 метри, на ресорах алко

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Ворон сказал:

Весь час нагнутим довго працювати неполучиться,сужу по собі,вмене зроблено інакше,думаю з фото зрозуміло.:ah:

Хорош домик. Весной и осенью сижу на стульчике, довольно удобно, ну а летом там в рост корпуса,так что не посидишь. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, maksimnvz сказал:

 Відеоролік це добре,но я не побачив, нічого оптимістичного; якісь наварені полоски метала(ослаблений метал), лопнуті ресори,стрельнуті колеса,откручені болти,прогнутий сам прицеп(додивіться уважно) від 30 майже пустих вуликів,а йому немає й року.Потрібно буде тікати від потрав,наполовину з медом,спішити розгрузити,бо жара,сонце,запариш,ями в коліно на наших дорогах,виіхати з кувету,переіхати пеньок і.т.д.і.т.п Не забуваєм про крутий спуск-підьйом."ТУРБУЛЕНТНІСЬТЬ" саме страшне.Хотя вам нічого не докажеш,поки ви самі не "наступете на граблі" Тут МТЗ-1221 тягнеш 30-50 корпусних вуликів,та ...чко грає,а ви хочете трафіком 30-50шт,ним прицеп з доскою страшно тягнути.Фото Олега Конюшенко.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Strelec сказал:

Хорош домик. Весной и осенью сижу на стульчике, довольно удобно, ну а летом там в рост корпуса,так что не посидишь. :)

Я мав на увазі що в мене,надставки храняться постійно в вагончику,зараз знизу "вуликів,в сезон зверху,все під руками.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Ворон сказал:

Я мав на увазі що в мене,надставки храняться постійно в вагончику

Как в том фильме "....Семён,СЕМЁНОВИЧ...." :umora::dntknw:. Не понял. Да, в этом плане конечно хорошо,у меня нет такой возможности.Но я уже привык и применился.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На МТЗ без причепа ок грати буде:) , а я тільки в бусі по 20 возив. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

прицеп креон платформа  180  на 320   

image.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, maksimnvz сказал:

На МТЗ без причепа ок грати буде:) , а я тільки в бусі по 20 возив. 

Вам посто ще нетраплялось зрозуміти поговорку-"сильний,але легкий",  потім допоможе тільки різак і болгарка,щоб розвязати даний вузол.

images.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, maksimnvz сказал:

Фото пока ні. На ресорах, без тормозів, кат В. Платформа в зборі під фанеру, краска. 90-100 по трасі. Схожий на відео..

Як велосипед

6 - ти метровий причіп, загальною вагою в межах 4 - х тонн, без тормозів, іде сотню на годину за двох тонним бусом. Ви вважаєте, що смертей на наших дорогах мало ? За такі речі, як виняток, треба дозволити розстріл на місці. Про категорію В взагалі  дуже смішно - перший поліцейський відправить на штрафмайданчик і буде правий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:) масса без навантаження 500-600 кг.

P80108-083102.jpg

P80108-081949.jpg

P80108-081934.jpg

P80108-081917.jpg

P80108-083042.jpg

P80108-081928.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, САД сказав:

прицеп креон платформа  180  на 320   

image.jpg

А яким чином знімається платформа?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, maksimnvz сказал:

:) масса без навантаження 500-600 кг.

P80108-083102.jpg

P80108-081949.jpg

P80108-081934.jpg

P80108-081917.jpg

P80108-083042.jpg

P80108-081928.jpg

15 вуликів- 20 максимум. тут уже битон підмощений,щоб його не прогнуло,а що-ж буде далі, з цим китайським профілем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ви на МТЗ з якою швидкістю бджол тягаете?То все ми бачили:wave: Все буде добре, всім успіхів у кочівлі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Олег77 сказал:

15 вуликів- 20 максимум. тут уже битон підмощений,щоб його не прогнуло,а що-ж буде далі, з цим китайським профілем.

рама битона не торкаеться, труба не китайська..:ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, maksimnvz сказал:

То все ми бачили:wave: Все буде добре, всім успіхів у кочівлі.

Когда-то начинал стройку, перевозил стандартным новым легковым прицепом четыре бетонные перемычки на окна - повезло, что ехал один по дороге и прицеп в процессе опрокидывания отцепился. После того к перегрузам отношусь с очень большой опаской - ну его нах, так рисковать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, maksimnvz сказал:

А ви на МТЗ з якою швидкістю бджол тягаете?То все ми бачили:wave: Все буде добре, всім успіхів у кочівлі.

Інтересно скільки допустима вага прицепа для Т4,тим більше машина не рамна,а бляха сама покаже як вона тримає по наших дорогах,мтз чезе спокійну подвійну свою вагу,по сухому,по мокрому,сильний,але легкий.мтз їде макс 30 км/год.,житя саме розставить усі крапки над і.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, maksimnvz сказал:

Джампер, потягне і жигуль. Планую під розгрузку або під модулі.

Для цього прицепа потрібно Спрінтер або Елтешку. Жигульом далеко незаїдите

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, maksimnvz сказал:

А ви на МТЗ з якою швидкістю бджол тягаете?То все ми бачили:wave: Все буде добре, всім успіхів у кочівлі.

Нічого доброго з цього причіпа не буде - це інвестиція немалих грошей у 600 кг металобрухту. З технічної точки зору причіп дуже ненадійний. Раму - ферму при такій довжині та малому ходу підвіски на наших дорогах порве, адже вона не здатна скручуватись. Осі для такого причіпа  тонкі, їх зігне. Причіпне теж на таку вагу не розраховане і колись злетить з шару, навіть страховочний трос не допоможе. З юридичної точки зору документи категорії В на такий великий причіп повна липа, попри реєстрацію...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Мойша приходит в гости к Абраму .

- Абраша , я удивляюсь тупости наших людей , просто дэбилы . Платить бешеные деньги , чтобы послушать какого то Паваротти . Да у него нет ни слуха , ни голоса . Фальшивит на каждой ноте . Я просто сомневаюсь - есть ли у него музыкальное образование ?

-?????!!!!! Мойша , ты был на концерте Паваротти ?

- Да нет , мне Гриша напевал

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, maksimnvz сказал:

:) масса без навантаження 500-600 кг.

 

P80108-081949.jpg

P80108-081934.jpg

На цей прицеп іде 40 вуликів корпусових 10  рамочних при повні загрузці задні ресори вигинаються що уварені огранічітілі.Ресори прицеп ПТС4 а ви подивіться на свої ресоски що зними буде.І резина як на мене заслаба . Я рахую що він дуже хибкий.:IMHO:

IMGA0612.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

А яким чином знімається платформа?

прицеп  завода креон . размер платформы прицепа 180 на 320.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, maksimnvz сказал:

 

Мойша приходит в гости к Абраму .

- Абраша , я удивляюсь тупости наших людей , просто дэбилы . Платить бешеные деньги , чтобы послушать какого то Паваротти . Да у него нет ни слуха , ни голоса . Фальшивит на каждой ноте . Я просто сомневаюсь - есть ли у него музыкальное образование ?

-?????!!!!! Мойша , ты был на концерте Паваротти ?

- Да нет , мне Гриша напевал

Вам ніхто зла не бажає, просто йде констатація факту. По перше Ви стаєте з цим причіпом без тормозів дуже небезпечним для оточення на дорозі. Також і через хлипкість причіпа, коли на ходу відірветься вісь або причіпне. По друге через невідповідність документів причіп поставлять на штрафмайданчик, і у жодному суді Ви не доб'єтесь компенсації за запарених бджіл. Без штрафмайданчика штрафи та взятки дуже скоро перегонять вартість бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...