Перейти к содержанию

Модуль-платформа для перевозки пчёл


Пчеломучитель_ua

Рекомендуемые сообщения

52 хвилини тому, Пчеломучитель_ua сказав:

модули выходят дешевле, нужен всего один  двухосных прицеп. Плюс прицеп дальше можно использовать по назначению. Одни документы одна страховка. У меня такая ситуация что без документов я  далеко от стационара не отьеду :hi:

А це досить суттєве зауваження.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, kolo сказав:

При $-8 точно был меньше нашего.А сейчас-лучше узнать у пана ДобровоЛ.:IMHO:

Я по авто і цінах не спец.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Вітя сказал:

Я маю модуля два повні сезони.

Після роботи з ним зробив собі маніпулятора на той самий причіб .

З маніпулятором працювати мені більш подобаіця. 

20170114_165552.jpg

під який причіп зроблено цього модуля?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Вітя сказал:

Я маю модуля два повні сезони.

Після роботи з ним зробив собі маніпулятора на той самий причіб .

З маніпулятором працювати мені більш подобаіця. 

20170114_165552.jpg

Дайте будь ласка фото маніпулятора 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Николай S сказав:

під який причіп зроблено цього модуля?

12 вуликів витримує - то який там метал? Мабуть ще той , наший, з причепів - "Білорусів", а не "тайський". Бо тайський лише масаж та дівки на відпочинку біля океану  гарні бувають...:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Бо тайський лише масаж та дівки на відпочинку біля океану  гарні бувають

Ви обережніше, а то там "дівки" ще і з сюрпризом бувають :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, targal сказал:

Колись планував робити модулі а прицеп використовувати тележку від жатки. Звичайно тріки було потрібно змінити конструкціюКартинки по запросу тележка для жатки комбайна

Дійсно ця платформа витримає досить велике навантаженням, але що робити із жорстким ходом? На якій висоті від землі знаходиться платформа?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, SASHA.OK сказав:

Ви обережніше, а то там "дівки" ще і з сюрпризом бувають :umora:

:umora::wave: Правда ваша. Ліпше вже на платформу чи модуль потратися...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Shmel сказав:

Дійсно ця платформа витримає досить велике навантаженням, але що робити із жорстким ходом? На якій висоті від землі знаходиться платформа?

Та то не проблема - не на формулі ж № 1 вам з ним виступати.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Shmel сказал:

що робити із жорстким ходом?

У нас на иномарках такие тележки одноосные и резина по объёму раза в два больше, а тут колеса похоже газелевские - на наших дорогах будет жесть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Модуль-платформа для перевозки пчёл
9 часов назад, Shmel сказал:

Дійсно ця платформа витримає досить велике навантаженням, але що робити із жорстким ходом? На якій висоті від землі знаходиться платформа?

Я навів вам фото але її потрібно ставити на ресори

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікавий принцип підйому платформи. https://www.youtube.com/watch?v=eNHvh5ikEMw

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.12.2017 в 14:05, ДобровоЛ сказал:

Та то не проблема - не на формулі ж № 1 вам з ним виступати.:IMHO:

Если тягать такую платформу по полям, то с легкостью можно пообрывать рамки. Особенно перевозя на подсолнух и с него. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.12.2017 в 14:25, GEVAK сказал:

Цікавий принцип підйому платформи. https://www.youtube.com/watch?v=eNHvh5ikEMw

Интересный. Но дорогой. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Если тягать такую платформу по полям, то с легкостью можно пообрывать рамки. Особенно перевозя на подсолнух и с него. :IMHO1:

Та й поля то різні бувають.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.12.2017 в 13:16, shersand сказав:

У нас на иномарках такие тележки одноосные и резина по объёму раза в два больше, а тут колеса похоже газелевские - на наших дорогах будет жесть.

А куди з бджолами летіти? Потихеньку - помаленьку ,- не сотні ж кілометрів нам намотувати, як в США чи Канаді?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А куди з бджолами летіти? Потихеньку - помаленьку ,- не сотні ж кілометрів нам намотувати, як в США чи Канаді?:hmm:

Не знаю как у Вас, а у нас дороги такие, что и со скоростью пешехода на безрессорной платформе можно ульи раструсить. А если мышиным шагом при переездах прикрадаться, то медоносы и отцвести успеют - придется с осени на кочевку выезжать. :umora:  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, shersand сказал:

Не знаю как у Вас, а у нас дороги такие, что и со скоростью пешехода на безрессорной платформе можно ульи раструсить. А если мышиным шагом при переездах прикрадаться, то медоносы и отцвести успеют - придется с осени на кочевку выезжать. :umora:  

Дальше 20 км не кочую,пока ніодна рамка не обірвалась,качаю мед дома.

YlSPKEe0iNU.jpg

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю также поставить на передвижной модуль. Пока решаю какой выбрать. Ульи в меня легкие. Средний вес полного комплекта - 35 кг. Один модуль на 24 пчелосемьи = 840 кг. Буду консультироваться с производителями. Сейчас рассматриваю несколько конструкций. Одна из которых похожа как на видео.

Думаю не слишком ли сложно? Чем сложнее конструкция, тем больше с ней проблем. В кого есть что то похожее, как такой модуль в практической работе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, shersand сказав:

Не знаю как у Вас, а у нас дороги такие, что и со скоростью пешехода на безрессорной платформе можно ульи раструсить. А если мышиным шагом при переездах прикрадаться, то медоносы и отцвести успеют - придется с осени на кочевку выезжать. :umora:  

Та дороги у нас у всіх одинакові. Але я як обираю місце кочівок це питання ставлю чи не першим, як якось був засів через дощі в одному медоносному та глинистому на дорозі місці аж на місяць...:(:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Добровольский РВ сказав:

Думаю также поставить на передвижной модуль. Пока решаю какой выбрать. Ульи в меня легкие. Средний вес полного комплекта - 35 кг. Один модуль на 24 пчелосемьи = 840 кг. Буду консультироваться с производителями. Сейчас рассматриваю несколько конструкций. Одна из которых похожа как на видео.

Думаю не слишком ли сложно? Чем сложнее конструкция, тем больше с ней проблем. В кого есть что то похожее, как такой модуль в практической работе?

А свій кочовий причіп я замовляв саме у вас , у Білій Церкві. І виготовили вони дійсно - по-людськи. Їх фірма була на виїзді з міста, як їхати в бік Таращі. Зараз вони перебралися десь поближче до автобазару.

     Модуль мені подобається. Але головне в цьому ділі - як ти його транспортуватимеш (навантаження)? Тож порадив би робити ліпше два по 15 вуликів (як у мене на фото) - і мобільніше при переїздах і поставити пасіку можна  на  кількох точках та й тягача спеціально не потрібно - будь-яке авто потягне.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю также поставить на передвижной модуль. Пока решаю какой выбрать. Ульи в меня легкие. Средний вес полного комплекта - 35 кг. Один модуль на 24 пчелосемьи = 840 кг. Буду консультироваться с производителями. Сейчас рассматриваю несколько конструкций. Одна из которых похожа как на видео.

Думаю не слишком ли сложно? Чем сложнее конструкция, тем больше с ней проблем. В кого есть что то похожее, как такой модуль в практической работе?

чет мало 35 кг. Это вы считали вес с пчелой и медом?

Конструкцию с видео считаю далеко не самой удачной.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сам принцип підніманя та опусканя дуже цікавий так як без ймовірність забрати таку платформу вже буде складніше, особливо якщо її опустити якомого нижче:IMHO:.   Jednoduch? ko?ovanie v?iel

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От цікаво якщо вулики стоять на платформі , чи модуль який стоїть  на висоті чи можна працювати воздуходувкою?:hmm:. Можливо хтось має досвід такої роботи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:dntknw:Незнав куди приткнути, так що вибачайте.  Транспорт для пасічника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...