Перейти к содержанию

Модуль-платформа для перевозки пчёл


Пчеломучитель_ua

Рекомендуемые сообщения

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

   Десь вже була подібна тема, я там виставляв свій причеп. Він розрахований на 15 рутівських багатокорпусників.

   Можете спробувати мій варіант. Тягаю його "Шкодою". Середні 5 вуликів висувні. І ніяких заморочок з бортами та дахами. Зручне обслуговування і спати по-януковичські можна, постеливши всередині причепа постіль. Потрібні будуть роз"яснення - звертайтеся.

 15 хвилин займає переведення у походний режим й навпаки. :ay::wave: В подальшому огороджуючи поручні прибрав. Знайду фото - покажу цей причеп в процесі  кочівлі.

 

 

А можно размеры, а еще лучше чертежи? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А ось знайшов і тему про причепи. Як бачите, я її й сам якось відкрив. Отож ліпше ці теми звести адмін @Wladimir_K в одну.:IMHO:

На все воля админа:umora:
Но хотелось что бы тема была отдельной. По тому как платформа это одно, а модуль совсем другое:IMHO1:

У меня к Вам еще есть вопросы, и лучше буду писать сюда нежели переходить в ЛС, так как и другим будет полезно.

1. Как одноосный прицеп выдерживает 15 рутов при переезде с подсолнуха?

2. Как пришли к решению что нужно сделать огородку(поручни)? Зачем? 

3. Судя с информации в вашем профиле, у вас семей больше чем 15 которые вы возите на это прицепе, остальные как? 

4. Насколько удобно работать с семьями когда между корпусами нет зазора?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Джаз сказал:

А можно размеры, а еще лучше чертежи? 

Ну чертежей я уверен что нет, так как данный прицеп покупался готовым. Но а платформа скорее всего 1,7м*2,0м:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Юрец 76 сказав:

Якщо такий причіп зробити  так, щоб платформа знімалась, то на мою думку було б ще краще. Я так поняв, що це заводський варіант і якщо не секрет коли і за скільки брали?

2014 рік до Криму. Десь до 800 баксів. Замовляв у Б.Церкві. Креслення моє. А можна і з зйомним модулем зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Пчеломучитель_ua сказав:

На все воля админа:umora:
Но хотелось что бы тема была отдельной. По тому как платформа это одно, а модуль совсем другое:IMHO1:

У меня к Вам еще есть вопросы, и лучше буду писать сюда нежели переходить в ЛС, так как и другим будет полезно.

1. Как одноосный прицеп выдерживает 15 рутов при переезде с подсолнуха?

2. Как пришли к решению что нужно сделать огородку(поручни)? Зачем? 

3. Судя с информации в вашем профиле, у вас семей больше чем 15 которые вы возите на это прицепе, остальные как? 

4. Насколько удобно работать с семьями когда между корпусами нет зазора?

Відповім ,але трішки пізніше.

2 години тому, Джаз сказав:

А можно размеры, а еще лучше чертежи? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я маю модуля два повні сезони.

Після роботи з ним зробив собі маніпулятора на той самий причіб .

З маніпулятором працювати мені більш подобаіця. 

20170114_165552.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Арки вырезанные под самое немогу

Так вы проставки вкинули?
Если возможно , пожалуйста, ссылку на вашу страничку в Драйве ( в личку ).:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

 

 

Вибачайте - збій  ПК. Підредактую  свій пост.

Щодо ціни - я трохи перебільшив,- згадав що виготовлення за моїми кресленнями обійшлося порядка - чуть менше 600 баксів. Але тоді й курс був у кілька разів меншим.

Креслення  є. Але вони десь  вдома, я ж у Нідерландах...:dntknw: Думав цифровий варіант лишився. Але і його немає.

    Проте підкажу, як розміри вирахувати легко. Спочатку я теж мріяв про модуль. Але здоров"я трохи підвело, тож і спинився на тому, що маю - 15 багатокорпусників на постійній основі - навіть взимку. Середня висувка на підшипниках - виїжджає легко , без сторонньої допомоги. Якби робив я модуля, саме так він у мене й виїжджав би.

  А розміри - все залежить від вуликів і їх кількості. Головне - не забудьте додати см 20-25 у довжину, додавши довжину усіх вуликів, що збираєтесь там виставити. Бо тепер я трохи від цього маю клопіт. Впоперек + на палець десь - для легкої постановки вуликів. Ось і всі "секрети".

 Моя "Шкода" тягне причеп з 15 вуликами по асфальтівці добре. А от по бездоріжжю - по посадках після дощу і з 2-3 корпусами трохи вже щеплення присмалює... Тож плануйте модуль по тягловій силі.:IMHO:

  Ще раз вибачте за збій. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Вибачайте - збій  ПК. Підредактую  свій пост.

Щодо ціни - я трохи перебільшив,- згадав що виготовлення за моїми кресленнями обійшлося порядка - чуть менше 600 баксів. Але тоді й курс був у кілька разів меншим.

Креслення  є. Але вони десь  вдома, я ж у Нідерландах...:dntknw: Думав цифровий варіант лишився. Але і його немає.

    Проте підкажу, як розміри вирахувати легко. Спочатку я теж мріяв про модуль. Але здоров"я трохи підвело, тож і спинився на тому, що маю - 15 багатокорпусників на постійній основі - навіть взимку. Середня висувка на підшипниках - виїжджає легко , без сторонньої допомоги. Якби робив я модуля, саме так він у мене й виїжджав би.

  А розміри - все залежить від вуликів і їх кількості. Головне - не забудьте додати см 20-25 у довжину, додавши довжину усіх вуликів, що збираєтесь там виставити. Бо тепер я трохи від цього маю клопіт. Впоперек + на палець десь - для легкої постановки вуликів. Ось і всі "секрети".

 Моя "Шкода" тягне причеп з 15 вуликами по асфальтівці добре. А от по бездоріжжю - по посадках після дощу і з 2-3 корпусами трохи вже щеплення присмалює... Тож плануйте модуль по тягловій силі.:IMHO:

  Ще раз вибачте за збій. :hi:

Спасибо за ответ.
Можете еще прокомментировать вопрос 2  и 4 :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Пчеломучитель_ua сказав:

На все воля админа:umora:
Но хотелось что бы тема была отдельной. По тому как платформа это одно, а модуль совсем другое:IMHO1:

У меня к Вам еще есть вопросы, и лучше буду писать сюда нежели переходить в ЛС, так как и другим будет полезно.

1. Как одноосный прицеп выдерживает 15 рутов при переезде с подсолнуха?

2. Как пришли к решению что нужно сделать огородку(поручни)? Зачем? 

3. Судя с информации в вашем профиле, у вас семей больше чем 15 которые вы возите на это прицепе, остальные как? 

4. Насколько удобно работать с семьями когда между корпусами нет зазора?

Щодо цих запитань. Правильно - в личку то без користі іншим.:wave:

     15 рутів прекрасно витримує одноосний. Але він у мене - волгівський і зміцнений ресорами по максимумі. На соняху переїжджав цього року. Але було по 2-3 корпуси, хоч і не зовсім відкачаних - поселяв ще малими  відводками десь в кінці червня. А на стоянці - опирається в основному на підставках.

 Поручні порекомендував мені зробити племінник - він фанат автосправи. Та я від них повністю відмовився - їх добре заміняє гарна йойтовка - я служив на флоті. Тобто по- сухопутному - прив"язка мотузками корпусів по- штормовому.:umora:

   15 Рутівських у мене кочові. Решта - Дадани на стаціонарі невиїздні - я виводжу потроху маток баків . А для цього потрібно мати чимало бджіл і батьківських сімей. А перший ГВ (головний взяток) у мене - акація, якої я насадив вже цілий ліс. Тож весною і Дадани добре оправдовують себе. :ay:

   Щодо зазору я вже написав у попередньому посту - він обов"язково потрібен, хоча б 20-25 см потрібно додавати на 15 сімей (вуликів у довжину). Бо треба ж і корпуси міняти, та й дашки один з одним теж "чублятимуться".

 Коротенько - якось так...:dntknw::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колись планував робити модулі а прицеп використовувати тележку від жатки. Звичайно тріки було потрібно змінити конструкціюКартинки по запросу тележка для жатки комбайна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, targal сказав:

Колись планував робити модулі а прицеп використовувати тележку від жатки. Звичайно тріки було потрібно змінити конструкціюКартинки по запросу тележка для жатки комбайна

Оце класика!:ay::umora: А я про таке й не подумав! Це ж усі питання з ДАІ будуть зняті! :ay: Та правда, у мене й не ті масштаби... - шість дачних соток і стронцій у печінці. Вже не потягну таку кількість...:umora::wave:

А задумка у вас, пане Василю, була суперова! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Оце класика!:ay::umora: А я про таке й не подумав! Це ж усі питання з ДАІ будуть зняті! :ay: Правда, у мене не ті масштаби...  шість дачних соток і стронцій у печінці...:umora::wave:

У Житомирі є фірма що робить і вони допомагають з реєстрацією за відповідну плату

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане ДобровоЛ,а може має сенс притягти (якось) 2-вісний причіп з  Нідерландів?:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, kolo сказал:

Пане ДобровоЛ,а може має сенс притягти (якось) 2-вісний причіп з  Нідерландів?:ole_ole:

Думаете ценник выйдет меньше нашего?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, targal сказал:

У Житомирі є фірма що робить і вони допомагають з реєстрацією за відповідну плату

О це вже цікавіше, то може Ви в курсі розмірів причепу (довжина?) і що саме за фірма? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А задумка у вас, пане Василю, була суперова! :ay:

Але модулі самі не дуже мені подобаються  піддомкратити  виставити все че час мені краще платформи

IMGA0623.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, targal сказал:

Але модулі самі не дуже мені подобаються  піддомкратити  виставити все че час мені краще платформи

модули выходят дешевле, нужен всего один  двухосных прицеп. Плюс прицеп дальше можно использовать по назначению. Одни документы одна страховка. У меня такая ситуация что без документов я  далеко от стационара не отьеду :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Николай S сказал:

О це вже цікавіше, то може Ви в курсі розмірів причепу (довжина?) і що саме за фірма? 

Розміри тележок ідуть взалежносиі від жатки жатка 6м тележка4.5м як непомиляюсь Це було років 6 назад одному фермерови тягнув бусом тележку. Говорив з директором вариш сам таку саму тележку притягаєш на фірму в протязі 2 тижнів вони реєструють а потім ти собі удосконалюєш під модуль

4 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

модули выходят дешевле, нужен всего один  двухосных прицеп. Плюс прицеп дальше можно использовать по назначению. Одни документы одна страховка. У меня такая ситуация что без документов я  далеко от стационара не отьеду :hi:

Ви прорахуйте і побачите  що почому

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, targal сказал:

Ви прорахуйте і побачите  що почому

Сколько стоит тракторный или зиловский прицеп с документами?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Пчеломучитель_ua сказал:

Сколько стоит тракторный или зиловский прицеп с документами?

а для чого документи на всі платформи. В мене одні документи на 8 платформів дав 300зелених папірців з прицепом ПТС-4

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, targal сказал:

а для чого документи на всі платформи. В мене одні документи на 8 платформів дав 300зелених папірців з прицепом ПТС-4

Тоже выход.

Но у себя убитый птс-4 дешевле 12тыс не встречал. 

Пока в своей ситуации пока вижу спасение в модулях. И на пасеку с вашим обьемом пока даже рот не открываю:hi:, тут хотя бы до 40 вырасти:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Думаете ценник выйдет меньше нашего?

При $-8 точно был меньше нашего.А сейчас-лучше узнать у пана ДобровоЛ.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Тоже выход.

Но у себя убитый птс-4 дешевле 12тыс не встречал. 

Пока в своей ситуации пока вижу спасение в модулях. И на пасеку с вашим обьемом пока даже рот не открываю:hi:, тут хотя бы до 40 вырасти:umora:

Виростите  головне бажання

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, kolo сказав:

Пане ДобровоЛ,а може має сенс притягти (якось) 2-вісний причіп з  Нідерландів?:ole_ole:

Розтаможка його у наших панів обійдеться дорожче чим покупка тут! Вони ж так і не навчились щось робити чи виготовляти що путтєве, а грошики люблять рахувати... :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Модуль-платформа для перевозки пчёл

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...