Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Авторизация  
bosik2017

Джентерський сот своїми руками

В теме 50 сообщений

2 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Мене трохи зір підводить

Це проблема, але вона вирішується, є окуляри, лупа.  Але берете личинку з любого сота, не ждете, доки матка засіє , доки личинки вилупляться

Поделиться сообщением

2 минуты назад, bosik2017 сказал:

ут я з вами згідний але ж   бжолина ячейка маленька 

Ви іі лєзвією майже повністю зрізаєте, а бджоли мисочку збудують яка їм потрібна :hi:

Поделиться сообщением

2 минуты назад, davolodya сказал:

Це проблема, але вона вирішується, є окуляри, лупа.  Але берете личинку з любого сота, не ждете, доки матка засіє , доки личинки вилупляться

Потрохи практикую - і китайцем, і саморобним з голки від шприца (dust підказав), але прийом низький, тож в основному працюю з джентером.

Поделиться сообщением

4 хвилини тому, bosik2017 сказав:

Можна було просто перенести личинку  в мисочку,  а може вкогось не виходить переносити личинку з сота в мисочку,  до того ж так личинка  лежить в мисочці  і ніхто її насильно нікуди не перекладає лишній раз не тривоже. :IMHO:

Нічого там нема складного, спочатку тренуйтеся на трутневій личинці, як буде получатися, то на бджолиній. Спочатку будуть приймати мало, а далі все вийде

Поделиться сообщением

2 минуты назад, davolodya сказал:

Нічого там нема складного, спочатку тренуйтеся на трутневій личинці, як буде получатися, то на бджолиній. Спочатку будуть приймати мало, а далі все вийде

Теж такої думки 

Поделиться сообщением

17 хвилин тому, Фанат сказав:

Купіть як я сот НІКОТ і не беріть дурногго в голову, а тяжкого в руки.:umora:

ну да ціна вопроса 1000- 1500 грн 

Щоб зайнатися   виведенням маток і їх продажем то можна було б подумати про племінний матеріал, джентер, станок для ШО, 

а так  20-30 -  маток вивести  для невеликої пасіки   дуже дешево   вощина з рамкою ціна 40-50 грн кусок решітки  10 грн  пару шприців  для самородніх  бігудів   і того  грубо 100 грн   з рамки можна  хай   грубо взяти 100 маток.  вот і ціна  1-2 грн матка 

а так купи ждентер 2000 грн виведи 100 маток   матка 20 грн. 

Так і треба гроші  відбівати за джентер.

(племінній матеріал  пчола на нуки, нуки,   обліт  і т д  всі такі  і всі так роблять) 

Вот і лізе  така ціна  БО ВОНО СТІЛЬКИ КОШТУЄ:IMHO:

Изменено пользователем bosik2017
помилка

Поделиться сообщением

4 хвилини тому, bosik2017 сказав:

купи ждентер 2000 грн виведи 100 маток   матка 20 грн.

А свій час Ви не ціните?

Поделиться сообщением

1 минуту назад, bosik2017 сказал:

Щоб зайнатися   виведенням маток і їх продажем то можна було б подумати про племінний матеріал, джентер, станок для ШО, 

а так  20-30 -  маток вивести  для невеликої пасіки   дуже дешево   вощина з рамкою ціна 40-50 грн кусок решітки  10 грн  пару шприців  для самородніх  бігудів   і того  грубо 100 грн   з рамки можна  хай   грубо взяти 100 маток.  вот і ціна  1-2 грн матка 

а так купи ждентер 2000 грн виведи 100 маток   матка 20 грн. 

Схоже вам більше цікавий сам процес виготовлення сота, а не виведення маток :umora::IMHO:

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, Конструктор сказав:

Схоже вам більше цікавий сам процес виготовлення сота, а не виведення маток :umora::IMHO:

та  не тільки сам процес   -    весь  процес   на виродництві    але є   одне но   пару кусків платмасок всяких   від 2 тис грн   за що  

Бо щоб матка вартувала 20 грн    джентер  був би 200 грн  

так матки в євро от і  ціна  за 2 пластмаски 100 баксів.  

Поделиться сообщением

38 минут назад, Серж 82 сказал:

Як за швидко матка засіває дану конструкцію?

Все залежить від матки,одна за декілька годин забьє все і по декілька яєць,а друга і по дві сутки  сидить поки засіє.

Поделиться сообщением

31 минуту назад, Лавр сказал:

Василю, личинок чи яйця?

Личинка тому що якщо наклеїте поки яйця то бджоли їх у виховательці викинуть.

Поделиться сообщением

6 минут назад, bosik2017 сказал:

та  не тільки сам процес   -    весь  процес   на виродництві    але є   одне но   пару кусків платмасок всяких   від 2 тис грн   за що  

Так з необгрунтованою ціною згоден, але якщо виводити маток намір серйозний , то вчіться переносити личинку :IMHO:

Поделиться сообщением

53 минуты назад, bosik2017 сказал:

P1040986.JPG

І як Ви думаєте матка достане до дна мисочки щоб відкласти яйце,

І цю всю конструкцію треба ізолювати від бджіл тому що через якусь годину з ваших мисочок нічого не залишиться

Поделиться сообщением

42 минуты назад, bosik2017 сказал:

Я теж так  говорив, а потім купив його. Правда буду пробувати в 2018 році. Річ у тім , на мою думку, що цей сот у мене прослужить надіюсь довго і відпрацює мені вкладені гроші.Я купив оригінал. Користуються такими багато хто і ним удобно користуватись. А з всякими саморобними штучками я вже награвся і вирішив тільки купувати готові вироби. Сам так ніколи не зробиш, як виготовлено на заводі. Це факт. Це стосується всього.

Поделиться сообщением

2 часа назад, bosik2017 сказал:

А Ви порахуйте по іншому , що купляєте річ на мінімум на 10 років . І у Вас виходить 150 грн на рік. Але коли руки сверблять то вже інша річ:umora:

Поделиться сообщением

1 час назад, Фанат сказал:

Я теж так  говорив, а потім купив його. Правда буду пробувати в 2018 році. Річ у тім , на мою думку, що цей сот у мене прослужить надіюсь довго і відпрацює мені вкладені гроші.Я купив оригінал. Користуються такими багато хто і ним удобно користуватись. А з всякими саморобними штучками я вже награвся і вирішив тільки купувати готові вироби. Сам так ніколи не зробиш, як виготовлено на заводі. Це факт. Це стосується всього.

За 100%.

Поделиться сообщением

2 часа назад, bosik2017 сказал:

А ви купуйте на Алiэкспрес в чорну пятницю i буде дешевше нiж 1 матка 

Фанату не дивитись ,якщо валерьянки дома в аптечцi нема 

Останне повiдомлення в темi 

Изменено пользователем Мико

Поделиться сообщением

10 минут назад, Мико сказал:

Я думаю Фанат валер"янку не питиме , оригінал і китай це дві різні речі . Тримав обидві в руках  і також власник китайського сота розповідав який він крутий і рекомендував пити валер"янку . Але коли настав сезони і соти пішли в роботу валер"янку пив він. Бігуді питань не має , сам прикупив китайські , а от сот і мисочки тільки оригінал.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Владимир Иванович сказал:

Я думаю Фанат валер"янку не питиме , оригінал і китай це дві різні речі . Тримав обидві в руках  і також власник китайського сота розповідав який він крутий і рекомендував пити валер"янку . Але коли настав сезони і соти пішли в роботу валер"янку пив він. Бігуді питань не має , сам прикупив китайські , а от сот і мисочки тільки оригінал.

Почекаемо весни i вiдгукiв вiд користувачiв оригiналу i китайця 

Поделиться сообщением

1 час назад, Мико сказал:

А ви купуйте на Алiэкспрес в чорну пятницю i буде дешевше нiж 1 матка 

А я и не собирался китай покупать. :at:Потом мучаться с ним...:at::at::at::at: Я знал об этом. Не хочу даже заходить туда.:at::at::at::at::at::umora:

Поделиться сообщением

4 часа назад, davolodya сказал:

А свій час Ви не ціните?

:IMHO:20 маток, це час, який використаний в кайф. Є люди, які за кайф платять;), а тут кайф і ще 20 маток. Від 100 і дальше це вже інша справа

Поделиться сообщением

54 минуты назад, Фанат сказал:

А я и не собирался китай покупать. :at:Потом мучаться с ним...:at::at::at::at: Я знал об этом. Не хочу даже заходить туда.:at::at::at::at::at::umora:

А чому ви так категорично! Джентерського сота не купляв, добре бачу і переношу личинку шпателем(китайським), але відгуки досить хороші. Я для пасікиз Аліекспрес бігуді купив, мисочки та електричний ніж. Досить хороша якість і ціна.

Поделиться сообщением

7 часов назад, Владимир Иванович сказал:

а от сот і мисочки тільки оригінал.

Где покупаете оригинал?

Поделиться сообщением

9 часов назад, Yaroslav сказал:

А чому ви так категорично!

Птотому.:umora:

Поделиться сообщением

6 часов назад, tuda сказал:

Где покупаете оригинал?

В інтернет магазині .

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти
Авторизация