Перейти к содержанию

Самогон из мёда


ss77

Рекомендуемые сообщения

32 хвилини тому, Пчеломучитель_ua сказав:

У нас литра веселого Сэма - 40-50 грн.  Если с 1 кг меда выйдет литр  то это очень хороший выход, но при нашей цене не выгодно.

Переїзджайте на захід, у нас самогон по 100, мед по 120 :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А самогон в три рази дорожчий від меду. УТОПІЯ
Цукор потрібно ще купити, а мед уже стоїть в діжках.
Так можна продать мед, на ці гроші купить сахар і получить в 3 рази більше самогону[emoji6]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Сергій-апі сказал:

Переїзджайте на захід, у нас самогон по 100, мед по 120 :wave:

давайте организуем Вам бартер,Мы Вам чачу:az:а Вы Нам любую конвертируемую валюту :ay: готов для дегустации литряк безвозмезно предоставить,за Вашу доставку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, МазуринВ сказав:

давайте организуем Вам бартер,Мы Вам чачу:az:а Вы Нам любую конвертируемую валюту :ay: готов для дегустации литряк безвозмезно предоставить,за Вашу доставку

Дякую за пропозицію, але я зеленим змієм не дуже зловживаю, для своїх потреб та потреб господарства, готовлю сам, реалізацією не займаю.

Давайте вертатись до теми, бо адміни зараз дадуть по шапці, хоча по великому рахунку вже немає до чого вертатися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Подскажите, а продукт прополисом не отдаёт?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будь - які запахи самогону в тому числі і запах сивухи знищує і чистить розчин марганцівки. Робимо базовий розчин марганцівки щоб аж чорний був і наливаємо до банок із вигнаним самогоном. Реакція проходить доволі швидко і вже через 10 хвилин червоно - фіолетовий колір переходить в світло - коричневий кольору міцного компоту.  Чекаємо поки продукт освітлиться а тоді на півбітона чищеного самогону кидаємо столову ложку харчової соди, закриваємо і женемо поки горить. Голови і хвости збираємо окремо. Тіло - якісний продукт без запаху і без муті після розведення водою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Lexey сказав:

Подскажите, а продукт прополисом не отдаёт?

Невіддає. Якісний продукт виходить після подвійного перегону на самій простій бражній колоні,  має гарний запах і медовий присмак,  ніякої хімії для очистки використовувати непотрібно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, davolodya сказав:

Невіддає. Якісний продукт виходить після подвійного перегону на самій простій бражній колоні,  має гарний запах і медовий присмак,  ніякої хімії для очистки використовувати непотрібно

Шановний! Медовий запах чи присмак це сивушні масла. Краще в сухопарник при другій перегонці після хімочистки покласти меду чим вживати вищі спирти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Крук сказав:

Шановний! Медовий запах чи присмак це сивушні масла. Краще в сухопарник при другій перегонці після хімочистки покласти меду чим вживати вищі спирти.

Незнаю що куди краще класти, у мене в бражній колоні такого елементу як сухопарник немає, його там непотрібно,  весь відбір проходить з допомогою дефлегматора, з контролем температури відбору, голови і хвостові фракції відбираються  майже повністю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, davolodya сказав:

Незнаю що куди краще класти, у мене в бражній колоні такого елементу як сухопарник немає, його там непотрібно,  весь відбір проходить з допомогою дефлегматора, з контролем температури відбору, голови і хвостові фракції відбираються  майже повністю

А після окислення розчином марганцівки фракцій голови і хвоста майже немає. Вищі спирти окислюються першими. Етиловий спирт в останню чергу. Розчин харчової соди дає іон натрію який зв'язується із органічними кислотами після окислення. Тим самим на виході йде практично чистий продукт. Тому нема потреби витрачатися на дорогі бражні колони, датчики та іншу апаратуру із харчової нержавіючої сталі. Достатньо елементарного самогонного апарату і знати органічну хімію. Хочу ще спробувати окислення азотною кислотою але боюся пробувати. Треба когось брати для дослідів.

Scientia potentia est.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.05.2019 в 21:17, Крук сказал:

 Хочу ще спробувати окислення азотною кислотою але боюся пробувати. Треба когось брати для дослідів.

Scientia potentia est.

Почитайте Орлову, там должно быть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю что когда делали тот самогон что я пробовал, обрезки заливали горячей водой, прополис растворился и попал в брагу. Имхо... Всем спасибо за ответы...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.05.2019 в 21:17, Крук сказал:

А після окислення розчином марганцівки фракцій голови і хвоста майже немає. Вищі спирти окислюються першими. Етиловий спирт в останню чергу. Розчин харчової соди дає іон натрію який зв'язується із органічними кислотами після окислення. Тим самим на виході йде практично чистий продукт. Тому нема потреби витрачатися на дорогі бражні колони, датчики та іншу апаратуру із харчової нержавіючої сталі. Достатньо елементарного самогонного апарату і знати органічну хімію. Хочу ще спробувати окислення азотною кислотою але боюся пробувати. Треба когось брати для дослідів.

Scientia potentia est.

После марганцовки советуют обязательно пропускать через уголь (остаются вредные окислы). А вот ещё кое-что нашёл https://www.doctorguber.ru/forum/forum4/topic288/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Всіх з новим роком! 

Дайте рецепт як зробити брагу з меду, пропорції. Це мене попросили, тому читати всю тему немаю наміру так як вона мені не цікава.

Завчасно дякую.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, СЄРЖ сказав:

Всіх з новим роком! 

Дайте рецепт як зробити брагу з меду, пропорції. Це мене попросили, тому читати всю тему немаю наміру так як вона мені не цікава.

Завчасно дякую.:hi:

Наскільки я ще пам"ятаю хімію, то самогону з фруктози не виженете. :dntknw: А чи я не зовсім правий? :huh:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, СЄРЖ сказав:

Дайте рецепт як зробити брагу з меду, пропорції.

Універсальний рецепт це: кілограм дріжджів, 10 кг. меду, + - 35 л. літньої води.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.05.2019 в 20:17, Крук сказав:

А після окислення розчином марганцівки фракцій голови і хвоста майже немає. Вищі спирти окислюються першими. Етиловий спирт в останню чергу. Розчин харчової соди дає іон натрію який зв'язується із органічними кислотами після окислення. Тим самим на виході йде практично чистий продукт. Тому нема потреби витрачатися на дорогі бражні колони, датчики та іншу апаратуру із харчової нержавіючої сталі. Достатньо елементарного самогонного апарату і знати органічну хімію. Хочу ще спробувати окислення азотною кислотою але боюся пробувати. Треба когось брати для дослідів.

Scientia potentia est.

:umora: А теща у вас ще жива?:crazy::rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

А чи я не зовсім правий?

Не наговорюйте на мед, нормальний самогон з нього получається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну так люди ж тему створили, значить гонять з меду самогон

1 хвилину тому, Сергій-апі сказав:

Універсальний рецепт це: кілограм дріжджів, 10 кг. меду, + - 35 л. літньої води.

Дуже вам вдячний, гарної зимівлі!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але ж фруктоза - то точно не глюкоза ...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, СЄРЖ сказав:

Ну так люди ж тему створили, значить гонять з меду самогон

Дуже вам вдячний, гарної зимівлі!

Пасічники переходять у розряд самогонщиків.:ay: Ну, а що тут поробиш? Даром мед роздавати теж не вихід...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.05.2019 в 11:31, Lexey сказав:

Подскажите, а продукт прополисом не отдаёт?

"Отдає" перегар. Ну, а прополіс пахне ж!:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, СЄРЖ сказав:

Ну так люди ж тему створили, значить гонять з меду самогон

Дуже вам вдячний, гарної зимівлі!

Скажіть тому, хто просив рецепт:umora:, що переганяти треба помалу, неспішно, бо медова брага сильно піниться і збігає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.05.2019 в 20:34, Василика сказав:

Почитайте Орлову, там должно быть

Вітаю з 1 000 лайком!:ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.03.2019 в 15:04, Taras NTG сказав:

Так можна продать мед, на ці гроші купить сахар і получить в 3 рази більше самогону[emoji6]

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk
 

Можна то можна. А скільки доведеться у вас в центрі на базарі морозитися, щоб його продати?..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...