Перейти к содержанию

Самогон из мёда


ss77

Рекомендуемые сообщения

16 хвилин тому, Василика сказав:

спн или мочалка

Знаючий товариш мені порадив не витрачатись на СПН, а використати звичайні нерж. мочалки. Я його послухав і не жалію,  вдячний за таку пораду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, larson сказав:

я для себе 9-ть літрів звичайним апаратом наганяю, мені на рік вистачає, а на цей реактор уже бізнес пран треба писати

нічого ви собі п'єте:hmm:в мене зараз стоїть чотири бутлі(20 л), настоюються. А ше в бочках дубових... 9літрів - то мені десь на три тижні:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Немолодий сказал:

вдячний за

а з чого проект (сайт)?

1 минуту назад, gardener сказал:

9літрів - то мені десь на три тижні

ну може у вас на ростирку багато йде, бо я тільки для апетиту вживаю, і то їм мало щоб не поправиться бо у вулик тоді важко нахиляться буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, gardener сказав:

мені треба стелю в хаті піднімати

В мене висота кімнат 340 см. Будинок 1913 року побудови. Висота колони=бідон (38 л)+царга 170 см+дімрот35 см=?

4 хвилини тому, larson сказав:

а з чого проект (сайт)?

Збірна солянка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, larson сказав:

 

ну може у вас на ростирку багато йде, 

та там вже нема чого терти.

 

1 хвилину тому, Немолодий сказав:

Висота колони=бідон (38 л)+царга 170 см+дімрот35 см=?

то всього на 25 см підняти треба

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, gardener сказал:

то всього на 25 см підняти треба

у мене погріб в хаті, кришку відкрив і висота стелі збільшується на 2,5 метри:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, gardener сказав:

то всього на 25 см підняти треба

Легше отвір в стелі  вибити:umora:

А взагалі, мені було б шкода пускати мед на ректифікацію,  там від нього хіба назва лишиться.  Користуюся теж колоною, але бражною, продукт виходить гарної якості і має приємний медовий запах, в нерозбавленому стані  має міцність 80-85 %

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, davolodya сказав:

Легше отвір в стелі  вибити:umora:

А взагалі, мені було б шкода пускати мед на ректифікацію,  там від нього хіба назва лишиться.  Користуюся теж колоною, але бражною, продукт виходить гарної якості і має приємний медовий запах, в нерозбавленому стані  має міцність 80-85 %

я по дідівськи...сухопарник...холодильник мідний... але не жаліюсь... не розумію тих ректифікаторів...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, gardener сказав:

не розумію тих ректифікаторів...

Порівняйте результати точних хімічних аналізів після перегонки і після ректифікації.

Снимок2.jpg

Снимок3.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Немолодий сказав:

Порівняйте результати точних хімічних аналізів після перегонки і після ректифікації.

У всьому світі всі благородні спиртні напитки виготовляють методом дистиляції, на мідних аламбіках, це Вам нічого неговорить? Згідно Вашої таблиці виходить, що світові виробники коньяків, бренді і т.д. ідіоти, бо некористуються ректифікацією?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Немолодий сказав:

Порівняйте результати точних хімічних аналізів після перегонки і після ректифікації.

 

Я ніколи точних хімічних аналізів не робив. І навіть не точних не робив. Все на язик...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, gardener сказав:

Я ніколи точних хімічних аналізів не робив. І навіть не точних не робив. Все на язик...

І я точних не робив, окрім хімлабораторії в інституті. Але довіряю розумним людям. Та про що я. КОЖНОМУ СВОЄ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Немолодий сказав:

КОЖНОМУ СВОЄ.

так і я про те ж:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, davolodya сказав:

це Вам нічого неговорить

Абсолютно. По-перше. Все це досить добре перетерто на сусідньому форумі. Не хочу і не буду вдаватись до дискусій. По-друге таблиці не мої, вони взяті з авторитетного форуму і зроблені аналізи в солідній лабораторії, так що довіряти цим результатам можна.  Я виклав факти, а висновки робіть самі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

та то мені треба стелю в хаті піднімати:hmm:

Або окоп рити 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, larson сказав:

я для себе 9-ть літрів звичайним апаратом наганяю, мені на рік вистачає, а на цей реактор уже бізнес пран треба писати

клац-клац... хочаб 12-ть по 1л на місяць : 30 днів= 333.33 грамів на день - це 0,00001 проміле - тре авто купувати. 

З,І,    9 - маловато буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже давно вдома пю (з міцних напоїв) лише свій самогон. Після вдалої спроби вигнати його з персиків спробував з меду. При вигонці здебільшого аналіз на смак не роблю, користуюсь лише спиртоміром. При подачі на стіл - доводжу джерельною водою до прийнятної міцності "під 50". Так зробив і  з медовим.  Та якось спробував нерозведеного і був прикро здивований. Нерозведений міцністю біля 70 має легкий приємний запах меду, пється легенько, ніби джерельнуа вода, тих градусів зовсім не відчувається. Вже в животі потроху починаєш відчувати що випив щось міцне. За все своє життя нічого кращого з спиртних напоїв пити не приходилось, всякі віскі і коньяки хай сховаються. От лише залишилось того напою менше літра, бо як завжди - розводив до 40-50 і перевіряв лише спиртоміром. Розведений, до речі, теж чудовий але появляється запах самогону, правда приємний, пється теж легко, але далеко не те...

От би знавці пояснили мені, що то за ефект такий, бо яким чином у мене вийшов такий "напій богів" і як повторити - не знаю. Самогонний апарат самий звичайний - класика з сухопарником та мідним теплообмінником.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Любомир сказав:

тре авто купувати. 

 

продав...

59 хвилин тому, Alazon сказав:

і як повторити - не знаю. Самогонний апарат самий звичайний - класика з сухопарником та мідним теплообмінником.

НЕ розводити:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, gardener сказав:

продав...

і я теж продаю 3 шт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброї ночі колеги! Вставлю і я трохи свого носа.:) Цим "божим промислом" довелося займатися ще з пуп*янка, мій дід (земля йому пухом) був великим шанувальником таких напоїв, але "сам процес" виготовлення не дуже його надихав, і тому ця "грязна справа" не рідко доставалася мені. А в 70ті роки минулого століття, прості смертні, про бражні та ректифікаційні колони навідь не чули, та й перший апарат з нержавійки під проточну воду з*явився вже у батька десь після 80го року. То ж почінав я з дерев*я ного корита в яке вставлялась пряма труба з нержавійки,  з другого боку корита вона виходила вигнута "гусаком" і вставлялася в казан з отвором перевернутий вверх дном, який в свою чергу вставлявся в більший по розмру казан з брагою. Всі місця з*еднань обмазувались замішаною на воді "м*якушкою"  сірого хліба (кирпичіка) за 16 копійок, смак якого я памятаю до цих пір. Так як в той час проточной води ще не було то "гнали" тільки взимку і в корито кидали лід з снігом, казан з брагою гріла плита яка топилася дровами і вуглем и регулювати тепмературу була мука. Дід збирав до кучі це чудо техніки, чекав поки набіжить перший стакан первача, причащався і...:wave: а далі я. 

Якщо в трубі  починало "хрокотіть" то треба було прикривать піддувало и мокрою тряпкою мочіть верхній казан, бо могло погнати брагу. И весь час ганяти воду з льодом в кориті. В літній кухні "чмек" стояв такий що без закуски не заходь. Але жодного разу навідь на такому допотопному обладнанні такого сивого самогону як показувють в кіно в нас не було. 

Далі буде. (може):)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

також роблю для себе.бо промиваєм забрус .миємо тару .піна зверху тари з медом все це йде на самогон .грає не дуже добре.тому бажано прокипятити.щоб інактивувати ферменти і  фітонциди .які є в натуральному медові.Або добавити цукор.Використовую також для розтирань.настоїв трав і т.д

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, wwlo сказав:

грає не дуже добре.тому бажано прокипятити.щоб інактивувати ферменти і  фітонциди .які є в натуральному медові.Або добавити цукор.

Щось явно нетак робите, бродить чудово, жодного разу не кип'ятив і цукор недодавав, за 5 днів повністю виброджує. Дріжджі Львівські спиртові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Мико сказав:

Продавать или ждать 22 года ,когда мёд будет по 4 $ 

По четыре доллара килограмм? Да легко. Гоните авторский самогон ну и наклейку соответствующую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Крук сказал:

По четыре доллара килограмм? Да легко. Гоните авторский самогон ну и наклейку соответствующую.

Зачем самогон авторский ,

если можно через колонну получить спирт

и тогда уже действительно авторский продукт

Вот только зачем мёд переводить 

сдать по 28 гривен и купить сахара вдвое больше 

С сахара спирт лучше ,с мёда мутноват из-за фосфора и азота 

Тогда колонну выключать придётся только для перезарядки 

и устроить трёхсменный режим работы 

  • Подобається 2
  • Дякую 3
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Мико сказал:

Зачем самогон авторский ,

если можно через колонну получить спирт

и тогда уже действительно авторский продукт

Вот только зачем мёд переводить 

сдать по 28 гривен и купить сахара вдвое больше 

С сахара спирт лучше ,с мёда мутноват из-за фосфора и азота 

Тогда колонну выключать придётся только для перезарядки 

и устроить трёхсменный режим работы 

У меня аппарат двойной перегонки, получаю спирт 75-80%. Потом разбавляю медовой сытой. После отстоя, напиток прозрачный.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...