Перейти к содержанию

Карника из Германии 2018


Рекомендуемые сообщения

3 хвилини тому, seim сказав:

Всi 11 маток вартicтю понад 1000 грн кожна?

Скільки ще разів Ви перепитаєте? Деякі з них трохи дешевші 1000 (800-900), деякі значно дорожчі. В середньому матка відомого походження значно дорожча 1000 грн. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, konoval_am сказал:

Скільки ще разів Ви перепитаєте? Деякі з них трохи дешевші 1000 (800-900), деякі значно дорожчі. В середньому матка відомого походження значно дорожча 1000 грн. 

Я не перепитую а уточнюю. А для яких цiлей була придбана така кiлькiсть чистопородних маток? Це рiзнi лiнii, рiзнi породи чи всi 11 маток однаковi?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, seim сказал:

Я не перепитую а уточнюю. А для яких цiлей була придбана така кiлькiсть чистопородних маток? Це рiзнi лiнii, рiзнi породи чи всi 11 маток однаковi?

В нього як у мене. Він любе щоб було багато, і з нього вибирати найкраще. І далі з найкращим працювать. Купуються вони для того щоб вибрати саме оптимальне, і виводити від них дочок. Щоб пасічники були задоволенні від придбаного  в нього собі матеріалу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.08.2018 в 07:43, konoval_am сказал:

Ви ще ночами не спіть, хвилюйтесь. Поїхала людина і правильно зробила.

 

 

В 20.08.2018 в 07:43, konoval_am сказал:
В 20.08.2018 в 22:11, povar2702 сказал:

:umora::umora::umora::az::hi:А у Вас своя логика,на те вона і своя...Не можу переварити Ваші слова,у Вас що євро багато,щоб ..нічого дадзвичайного у ній не бачити...А то купимо 1 матку і носимося з нею як з писаною торбою.:hmm::ay:

 

Просто нужно один раз все правильно сделать с самого начала и не тревожить.Заглядывая и тревожа семью мы только усложняем прием матки..Сперва делаем предварительные всем известные и много раз описанные действия,изолируем,потом через время смотрим на отношение пчел к матке и при положительном результате выпускаем ,закрываем и не беспокоим.Есть агрессия к изолированной-анализируем свои ошибки.Заглядывая к выпущенной уже матке сы вносим в семью безпокойство и провоцируем конфликт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, Укроп сказал:

А Ви думаєте як Німетчина то там все ідеально? Занадто сильно ми їх ідеалізуємо. Зараз в гостях у Іванам Михайловича перебуває матковод селекціонер з Австрії Інгрід Шмаранцер. То вона такого порозказувала про німців що волося дибки може стати. Далеко не треба йти. Славнозвісний Хольткамп, скотина рідка. Отримав в минулому році наперед проплату

Хорошая раньше пословица была-"не плюй в колодец ит.д." Год назад по моему на Пернера " бочку катили".Какой бы кто ни был,но обзывать нельзя.Это Ваши личные отношения и порядочнее оставить их между собой.Во всяком случае оскорблять не стоит,а то может прийдется восхвалять его,если продаст Вам хороших маток.Некрасиво получится.У каждого своя правда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, КАЕ сказал:

Хорошая раньше пословица была-"не плюй в колодец ит.д." Год назад по моему на Пернера " бочку катили".Какой бы кто ни был,но обзывать нельзя.Это Ваши личные отношения и порядочнее оставить их между собой.Во всяком случае оскорблять не стоит,а то может прийдется восхвалять его,если продаст Вам хороших маток.Некрасиво получится.У каждого своя правда.

Знайдіть де я котив на нього бочку і тикніть моїм носом. Ви напевно щось зпутали? Для мене Пернер завжди був і буде еталоном. Якби я на нього гнав то не купляв би у нього маток. А так у мене є від нього матка штучного осіменіння така що кращого матеріалу навіть не уявляю що можить бути. Вона одна із самих моїх любимих маток, яка просто ідеал, і дочок дає всих рівненьких і збалансованих. Інгрід Шмаранцер теж підтвердила що Пернер у них авторитет і має один з найкращих матеріалів. А те що написав за Хольткампа то я Вам пропоную викунути на вітер 750 євро і очікувати вітру в полі. Тому Ви щось зпутали і добре зпутали. Від Пернера брав маток і буду брати, бо то є супер. Ось його маточка яка у мене одна з нвйлюбиміших

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не грузить фото, пізніш загружу

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Укроп сказал:

Знайдіть де я котив на нього бочку і тикніть моїм носом. Ви напевно щось зпутали?

Здесь я поправлюсь,не очень правильно высказался.Искать Ваши коментарии нет времени по тому моменту(поставка партии маток от Пернера через Иван Михайловича),во всяком случае в защиту Пернера ничего не писали это точно.А имелось в виду не за Вас по поводу Пернера а за писавших по этому моменту форумчан.Если чересчур нужно -могу и покопаться.Вспоминаете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, КАЕ сказал:

Здесь я поправлюсь,не очень правильно высказался.Искать Ваши коментарии нет времени по тому моменту(поставка партии маток от Пернера через Иван Михайловича),во всяком случае в защиту Пернера ничего не писали это точно.А имелось в виду не за Вас по поводу Пернера а за писавших по этому моменту форумчан.Если чересчур нужно -могу и покопаться.Вспоминаете?

Я пам’ятаю що була проблемна партія від нього, людям хто купив жалілись на якість. Але після того Іван Михайлович завозив не одну партію маток від нього, в тому числі і матку з класом А. Після того ще брав штучне осіменіння в нього, і весною візьму в нього знову клас А. Так що я не міг говорити що Пернер гонить фуфло, адже брав і братиму у нього маток. У Хольткампа не буду, тому що людина не серйозна. У мене його матеріал є, не скажу що поганий, але є від інших на порядок кращий. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.08.2018 в 07:33, КАЕ сказал:

Просто нужно один раз все правильно сделать с самого начала и не тревожить

может поделитесь как, уважаемый,а то все в обок,да в обок?:):hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.08.2018 в 13:36, Укроп сказал:

А Ви думаєте як Німетчина то там все ідеально? Занадто сильно ми їх ідеалізуємо. Зараз в гостях у Іванам Михайловича перебуває матковод селекціонер з Австрії Інгрід Шмаранцер. То вона такого порозказувала про німців що волося дибки може стати. Далеко не треба йти. Славнозвісний Хольткамп, скотина рідка. Отримав в минулому році наперед проплату 750 євро, маток вислав пізно, і вони замість Кракова поїхали в Канаду. В цьому році відморозився сказав що нічого не знає, адже маток відправив і то не його проблеми що вони поїхали в Канаду. І таких як Хольткамп там багато. Так що сильно не треба їх ідеалізувати. В кого є вибір вибирати  з різноманітного матеріалу найкраще і з ним працювати то то є добре. А в нас так трапляється що купив одну матку і думаєш що все у мене матка вищий пілотаж, а насправді можуть її дочки показувати посередній результат. На все треба дивитись і вибирати найкраще. А як його вибрать коли маєш лише одну матку чи навіть дві? Я для себе вирішив що більше булу працювати з Австрійським матеріалом, там я так зрозумів що більше порядку. В наступному році візьмем матеріал в одного Австрійця який вже у віці, і не гониться щоб чим побільше заробить, в сезон випускає лише 200 маток. Дуже щепітливий у своїй справі. Інгрід сказала що декілька маток у нього випросе. Тому Антон Коновал все правильно каже, занадто сильно ми німців ідеалізуємо. Ось фото Інгрід Шмаранц в гостях у Івана Михайловича, 

9B9843C7-1CEB-4142-B129-0B9E02CA4DE4.jpeg

Інгрід Шмаранц та  Івана Михайловича,та Віктора я знаю.А ось з ліва на право я попрошу Вас з іншими познайомитися,так сказати в ..очі погляну.. ,якщо Вам не в тяготу.Не маю я змоги поїхати на зібрання форумчан.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можу підтвердити, дійсно Хольткап поступив не гарно. Взяв гроші за маток, а маток відправив  не в Краків ( Польща) де проживає моя дочка, а в Канаду !!! Я не можу знати як так сталося, адже раніше ми вже одержували маток від нього! Чи він щось наплутав, чи німецька пошта не могла прочитати що написав на конверті відправник . Матки приїхали до нас через місяць .Зрозуміло що приїхали засушені. Коли я йому про це повідомив, він спочатку пообіцяв на наступну весну прислати інших , пізніше сказав що пришле одну з своїх класових, а врешті  " відморозився" і сказав що то не його проблема і що він не відповідає за доставку і  я несу відповідальність за доставку маток від нього!

Будьте обережні з Хольткампом !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...