Перейти к содержанию

Дикие пчелы


ksu

Рекомендуемые сообщения

хочу узнать, что делать? у меня в земле на балконном цветнике живет семья пчел: -личинок завернули в листики (в форме колбачек правильной формы, закрытых правильно вырезанными кружочками из листьев) думаю их несколько сотен, т.к. земли практичеси не осталось только верхний слой 5см . Нахожусь в Харькове. Скорее всего померзнут зимой-жалко их както :ak::ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это не семья, это одиночная пчела-листорез заложила свои личинки, но померзнуть они не померзнут, она знает что делает, главное не вмешиваться :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Это не семья, это одиночная пчела-листорез заложила свои личинки, но померзнуть они не померзнут, она знает что делает, главное не вмешиваться :hi:
Підходяща тема для мого запитання. Може хтось порадить. Ситуація така: вже років десять як в старій хаті, мазанці (дерево,глина,дранка,глина), в стіні проживає бджолина сімя. Що з нею зробити?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вже років десять як в старій хаті, мазанці (дерево,глина,дранка,глина), в стіні проживає бджолина сімя. Що з нею зробити?

Якщо не заводжає, то хай живе. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо не заводжає, то хай живе. :)
Тож-бо й воно, доки не заважали просто любувався. Затравлювати,... жалко!?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перестать лечить им варроатоз. ЗЫ Вот у меня бы так пчелы поселились - люди за деньги в таких домиках с пчелами живут, а тут бесплатно))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перестать лечить им варроатоз. ЗЫ Вот у меня бы так пчелы поселились - люди за деньги в таких домиках с пчелами живут, а тут бесплатно))))
Факт в тому що живуть вони самі по собі. Скільки живуть стільки їх ніхто і не чіпає.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивно що їх не знищив кліщ за стільки часу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивно що їх не знищив кліщ за стільки часу
Дивно було коли вони, років 5-ть тому, перший раз на обліт вийшли коли на яблуні вже завязі були :umora::ae: . Та справа в тому, що мені з ними тепер робити?? Ще до весни є час, а там :ak: "сікір - башка" або щось зміниться :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
Та справа в тому, що мені з ними тепер робити?? Ще до весни є час, а там ak.gif "сікір - башка" або щось зміниться ah.gif

Так чим закінчилася історія?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Дикие пчелы

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...