Перейти к содержанию

В Україні створять єдиний реєстр пасічників


Skrif

Рекомендуемые сообщения

Виділені гроші на якусь справу,захід .дійство-"Бюджет","повинні бути використані в повному обсязі з мінімальними витратами сил,праці"-можна назвати афоризмом(почув недавно від М. Й.Веллера).Взагалі це знае кожен дорослий,не кожен здатен чітко сформулювати.Податки існують з часів створення держави і мають різні види, думаю жоден платник податків не радий їх платити в тому обсязі.Всі розуміють, що без податків держави не існуе платити треба, але не нам, доводити чому не ми,  ладні доки в горлі не пересохне.Як думаете,що думають з цього приводу їнші члени суспільтва?

Хлопці років зо два тому побували в гостях у ческих колег,на якійсь місцевій "Апімондії"(гарно прийняли:заплатили на відвідини виставки,нагодували,сплатили працю перекладача і зовсім не поводились як з "бідними родичами") так от у них теж запроваджені паспорти на кожну бджолородину де відмічаеться дата і назва препарату що використовувавсядля лікування(можна лікувати тільки варроатоз),іще щось пишеться,можливо стан сімь'ї.І тоді,як почув,і зразу вважаю це обсурдною справою.Але нам кажуть ,що ми европейці,і хочемо жити в европі і як европа то виходить і закони як уних і законослухяність їхня.Щось мені не хочеться жити їхнім життям пізно переламуватись, змінювати натуру,здаеться їхне зарегламентоване життя не таке вже й радісне?

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виділені гроші на якусь справу,захід .дійство-"Бюджет","повинні бути використані в повному обсязі з мінімальними витратами сил,праці"-можна назвати афоризмом(почув недавно від М. Й.Веллера).Взагалі це знае кожен дорослий,не кожен здатен чітко сформулювати.Податки існують з часів створення держави і мають різні види, думаю жоден платник податків не радий їх платити в тому обсязі.Всі розуміють, що без податків держави не існуе платити треба, але не нам, доводити чому не ми,  ладні доки в горлі не пересохне.Як думаете,що думають з цього приводу їнші члени суспільтва?
Хлопці років зо два тому побували в гостях у ческих колег,на якійсь місцевій "Апімондії"(гарно прийняли:заплатили на відвідини виставки,нагодували,сплатили працю перекладача і зовсім не поводились як з "бідними родичами") так от у них теж запроваджені паспорти на кожну бджолородину де відмічаеться дата і назва препарату що використовувавсядля лікування(можна лікувати тільки варроатоз),іще щось пишеться,можливо стан сімь'ї.І тоді,як почув,і зразу вважаю це обсурдною справою.Але нам кажуть ,що ми европейці,і хочемо жити в европі і як европа то виходить і закони як уних і законослухяність їхня.Щось мені не хочеться жити їхнім життям пізно переламуватись, змінювати натуру,здаеться їхне зарегламентоване життя не таке вже й радісне?

Я вас заспокою так як в європі правильно і скучно не буде.
Буде нош особливий шлях ,, гланди через жо..,,,

Надіслано від мого LT25i, використовуючи Tapatalk

  • Подобається 3
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Граніт сказал:

Я понял так, что 106 миллионов долларов, которые Украина заработала в этом году  на экспорте, при этом заплатив пасечникам самую низкую цену в мире , не дает спать власть имущим. Они считают несправедливым делить это с 69 участниками -экспортерами меда.  База данных облегчит эту проблему. К тому-же всегда есть желание и эту отрасль поставить под налогооблажение.:IMHO:

Нехай німецькі бджолярі поділяться досвідом, навіть з їх відлагодженою податковою машиною вони не можуть справитися з підрахунками доходів і кількості бджіл у пасічників, а про наших "спеціалістів" взагалі мовчу.

У наших реаліях, щоб пасічники вийшли з "тіні " потрібно їх сильно зацікавити, а так рахувати пасіки можна лише по кількості зданого меду офіційно.

А на рахунок цифри 106 млн., то вона є досить мала, враховуючи всі обороти с/г виробників більше 14-15 млрд.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли ж я вже прочитаю, що якийсь міністр, політик, чи голова СПУ ініціювали, вибігали, протягнули закон про заборону використання фермерами пестецидів? Мабуть ніколи, а от напрягти звичайного пасічника, щоб він бігав, їздив збирав папери, реєструвався, тратив свій час, то один поперед одного іздають укази, тисячу раз обговорюють і тд.

Короч, попахує внеочиредним зрубанням бабла, прикриваючись міфічними благами для рядових пасічників.

  • Подобається 18
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

може трошки непотемі ну думаю тож інтересно )я мав розмову з польським фермером який займаеться вирощуванням соболів і задав ему питання про дотації сільському хозяйству бджільництву у нас на україні ходят такі легенди що бджільництво в европі на дотації государства пан говорить що для того щоб получити дотацію потрібно зарегістріруватись і попасти у программу дотаціі в якій дуже багато бажаючих прийняти участь потім якщо тобі ( повезло отримав дотацію )то ти маеш отдати 65% дотаціі для того щоб іі получити так що корупція кругом і всюди а пасічника потрібно заохочувати якщо хочуть меду тому що буде те що  з медведем мова про лапу моя думка що пасічникам нічого нового ближчих десяток -два років  несвіте  все як було так і буде  димар медогонка вулики рамкикочовка бджоли хто буде працювати той получе віддачу а експортерам добавлять налог і от   і весь контроль за галуззю бджільництво якби створилась нова служба по захисту тварин бджіл людей від отруення хімікатами пистицидами да це бувби плюс це все лірика непотрібно ніякої допомоги кращеб немішали івсе булоб добре  

  • Подобається 12
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Sheguta сказал:

Всем доброго времени суток. Нигде не нашел информации об  « Союз пасічників України». Что это за организация? Просто интересно... Подскажите рожалуйста кто знает.

Это так журналисты подали а на самом деле речь идет о СПУ (Спілка пасічників України - Стретович)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О.. Уже начало есть, как уже решили взяться и за пчеловодов! Я своим знакомым говорил, что скоро лавочка прикроется, как только власть наша возметься за нас! И поверьте что СПУ никому ничего не поможет, я уверен что от них это и пошло создать этот реестр пчеловодов. В СПУ Одни сейчас бизнесмены и експортеры ,они будут делать все как им удобно. 

  • Подобається 18
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

СПУ В НИХ НА САЙТІ Е ПРОГРАМА СТАТУТ АДРЕСА В КИЕВІ Я ЧИТАВ СТЕЛЯТЬ МЯГКО ТВЕРДО БУДЕ СПАТИ АЛЕ ВСЕ ДОБРОВІЛЬНО ПРИМУСОВОГО НІЧОГО НЕМАЕ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Андрей Баскевич сказав:

О.. Уже начало есть, как уже решили взяться и за пчеловодов! Я своим знакомым говорил, что скоро лавочка прикроется, как только власть наша возметься за нас! И поверьте что СПУ никому ничего не поможет, я уверен что от них это и пошло создать этот реестр пчеловодов. В СПУ Одни сейчас бизнесмены и експортеры ,они будут делать все как им удобно. 

Как им надо, а не только как удобно. А надо им много дешевого меда и чтобы никто не рыпался.

  • Подобається 6
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И вот по этому надо менять СПУ. А как ее менять? Входить, внедрятся, брать "власть" в свои руки и менять, менять и менять... Я уже раньше писал, рано или поздно по тем или иным причинам мы все будем в спилке и все потихоньку к этому движется :IMHO1: 

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Меня терзают смутные сомненья..." І охота розширюватися пропала... І,мабуть, ціна на пакети зміниться, і на маток, не говорячи вже про бу вулики. Дочекалися, нарешті, об'єднання, і не говоріть, що це не те об'єднання- те. Об'єднання це втрата особистих свобод. А кому потрібні вільні і фінансово незалежні пасічники? Але радує одне: наші чиновники-дибіли нічого до ума не доводять, на наш вік вистачить, без паніки товариші!

  • Подобається 7
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заказал себе оборудование, думаю на канале начну выпускать новостной блок.. Эти все вещи надо доносить до людей!!

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Fabro сказал:

И вот по этому надо менять СПУ. А как ее менять? Входить, внедрятся, брать "власть" в свои руки и менять, менять и менять..

У руля поставить Фадеева ,заместителем Фабро :ay:

  • Подобається 8
  • Дякую 3
  • Ха-Ха 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

У руля поставить Фадеева ,заместителем Фабро :ay:

Неплохо подшутили;):ay:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Fabro сказал:

Неплохо под....ли;):ay:

Никого не подкалывал . Просто нужно гнать старых пер....нов оттуда и брать власть и менять что то .Доколе можно работать себе в убыток 

  • Подобається 9
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Никого не подкалывал . Просто нужно гнать старых пер....нов оттуда и брать власть и менять что то .Доколе можно работать себе в убыток 

Там не просто старые перд...ы   они еще и с большими деньгами...Она зазывается "карманная СПУ"

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Мико сказал:

У руля поставить Фадеева ,заместителем Фабро :ay:

Не, на заместителя у нас есть лучшая кандидатура, женская;):ay:

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Андрей Баскевич сказал:

Там не просто старые перд...ы   они еще и с большими деньгами...Она зазывается "карманная СПУ"

Объявить сбор денег на  выборы и перебить деньгами :umora:

Только что, Fabro сказал:

Не, на заместителя у нас есть лучшая кандидатура, женская;):ay:

Василькiвська ,Та ви що з глузду того 

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мико сказал:

Василькiвська ,Та ви що з глузду того 

Причем тут Васильковская?:blink:  Зачем далеко ходить у нас и на форуме женских кандидатур хватает;) 

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрапив на очі комент до даної публікаціїї на іншому ресурсі, писала людина, яка скоріш за ве далека від бджільництва, але не одноразово стикалась з бюрократичною машиною, досить цікаво:

Цитата

Кожній бджолі - по мікрочіпу! І регістрація! А як здохне яка - нести до вітінара і заповнювати довідку. Самому хоронити не можна - тільки у присутності відповідального по сектору. 
Кожний пасічник повинен здати в "лабараторію" відро меду - на пробу і дозвіл на реалізацію. І т.д.. 
Можна ще зобов'язати пасічника реєструвати бджолині шлюби! І щомісяця звітувати про чисельність, смертність і приплід в динаміці. І не дай бог, якщо не співпадуть числа при перевірці! Штраф у розмірі сотні неоподаткованих мінімумів! І щеплення, пілять, щоб не хворіли і не переносили хвороб! Клістири проти вароатозу кожній бджолі, а трутням - по три. 
Та до фіга можливостей, щоб заї...ти до печінок, була б фантазія! file_4f4a78771f6d1.gif

 

  • Подобається 12
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 12
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Fabro сказал:

И вот по этому надо менять СПУ. А как ее менять? Входить, внедрятся, брать "власть" в свои руки и менять, менять и менять... Я уже раньше писал, рано или поздно по тем или иным причинам мы все будем в спилке и все потихоньку к этому движется :IMHO1: 

Один вопрос: как наши комбаты внедрились в ВР и как они там все меняют - люди аж ах.....т от их изменений!? Вы также собираетесь внедрятся и изменять?

Так что прежде чем вступать кудато и стремится брать власть в свои руки надо харашенько подумать и оценив ситуацию понимать с кем предстоит борьба за эту власть. Только не надо надеятся и рассказывать "Что разом нас багато, Нас не подолати".

1 час назад, Мико сказал:

У руля поставить Фадеева ,заместителем Фабро :ay:

Та думаю до руля их врядли когда допустят даже просто подержатся за него. Там своих рулевых хватает.:hi:

  • Подобається 10
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Fabro сказал:

Не, на заместителя у нас есть лучшая кандидатура, женская;):ay:

Женскую пока секретарем!;)

 

1 час назад, Васька! сказал:

 

Та думаю до руля их врядли когда допустят даже просто подержатся за него. Там своих рулевых хватает.:hi:

Ну к кормушке - да !

А так .......:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема не о чём, один флуд:az:. Были и раньше спілки, ну и что?. В ЕС нас не ждали и не ждут (на равных), МВФ скоро всё скупит;-  с таким правлением будем работать на дядю сэма, заметьте 26 лет шли не туда, а ща "туда?", только конца этой обещалки не видно,а народ, как всегда шарик ждёт и дождь золотой.- :IMHO1:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Fabro сказав:

И вот по этому надо менять СПУ. А как ее менять? Входить, внедрятся, брать "власть" в свои руки и менять, менять и менять... Я уже раньше писал, рано или поздно по тем или иным причинам мы все будем в спилке и все потихоньку к этому движется :IMHO1: 

А чи варто це робити? Теоретично це можливо, а практично ні. Що являє з себе СПУ, чи має вона якусь цінність для рядових пасічників на сьогодні?
По суті це організація створена за радянським принципом зверху тоді ще бувшими бджолопромами, які потім трансформувались в експортерів і виробників бджолоінвентарю і, звісно, повністю контролюють СПУ. В цьому немає ніякої крамоли, бо вони матеріально утримують цю організацію, а вона відстоює їх інтереси. Була б у неї відповідна назва і питань не було б.  Дивно тут інше - при чому тут прості пасічники.  Інтереси пасічника і експортера  явно протилежні. Єдине, що її поєднує з пасічниками, це назва - Спілка пасічників. І не дивно, що представництво пасічників в ній дуже низьке.
Є ще в нас Братство бджолярів, але це кишенькова (приватна) організація. Отже пасічники на сьогодні є без своєї реальної організації, тому й тонемо в морі проблем і повне відчуття беззахистності.

Я думаю нам не має чого чіплятись до чужої організації, а самим об'єднуватись спочатку на місцях для вирішення конкретних проблем, а потім, коли буде досвід і сили, в єдину всеукраїнську організацію бджолярів.

Спілка це не самоціль, спілка це механізм вирішення спільних проблем. Є спільний інтерес - є спілка. А найбільш важливий спільний інтерес на сьогодні це вигідний збут своєї продукції. От це реально може об'єднати всіх пасічників.

 

  • Подобається 9
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Fabro сказал:
5 часов назад, Мико сказал:

У руля поставить Фадеева ,заместителем Фабро :ay:

Не, на заместителя у нас есть лучшая кандидатура, женская;):ay:

Упс

  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...