Перейти к содержанию

В Україні створять єдиний реєстр пасічників


Skrif

Рекомендуемые сообщения

В 01.12.2017 в 19:08, Еникиой сказав:

Ой, чую не ладное .

:vinny:Точно , обкладуть податками, як при Сталіну! :ooops::helpme: Чогось доброго від цього каганату ми " в жизнь" не дочекаємося.

:IMHO: І не лише моя!

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Андрей Баскевич сказал:

Если ты начинаешь зарабатывать на пчеловодах будь здоров и все. 

Так тогда нужно будет ежемесячно переизбирать 

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, ApisDirect сказав:

все красиво... и превратятся пчеловоды при власти в очередных Стретовичей. власть она как укус вампира;)

О! А я про нього говорив і попереджав, коли висували цю кандидатуру. Не важко це й подивитися...:ah:

 

3 хвилини тому, Мико сказав:

Так тогда нужно будет ежемесячно переизбирать 

Достатньо й одного разу  в рік на Кругу. Там живі пасічники з усієї України , а не підставні гречані "виборці ".

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дать кому? Може інвестори їздять по селах і питають людей кому треба гранти? Простому пасічнику точно взагалі нічого не попаде. А от на реєстр можуть взяти не маленьку суму. Її успішно розпиляють, думаю і ініціаторам щось попаде. Також не забудуть про Нагорнюків, Очколасів і їм подібним, вони ж у нас розвивають в Україні промислове бджільництво. Шкода, що все так сумно. Як завжди, звичайне розпилювання майбутнього бюджету та грантів. [emoji20]
Це може бути як в цій статті
Коротко цитую "З'ясувалося, що на найближчу сесію обласної ради Запорізької області пропонується винести проект рішення про "Програму оздоровлення території Запорізької області від сказу на 2017-2021 рік" і в рамках цього рішення витратити 154 329 410 гривень на оральну вакцинацію лисиць. Ви розумієте про що йдеться??? Це ж тупий розпил бюджетних грошей! Уже цього року хочуть орально вакцинувати лисиць на 31 мільйон гривень. До речі, за приблизними підрахунками, згідно з цією програмою, на вакцинацію однієї лисиці планується витратити близько 12 тис. гривеньДжерело: https://ua.censor.net.ua/n456401
Якось так...

Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 4
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

гарно сказано у підписках.А а що по цьому думає та каже спілка пасічників  України???:hi::ae:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Дід Василь сказал:

то ми самі себе накрутюем ніяких налогів небуде ще дуже довго тому що якщо ввести налог на бджільництво то піде ланцюгова реакція налог на садівницство огородництво а це кожна бабушка з дедушкою в селі повинна заплатити налог на яблуньку грушку вишеньку ітд такого небуде  невіреться :IMHO:

Да всё уже готово, нету прецедента. На яблоньку и грушку, шарика и мурзика документы на учёт и налог подготовлены были раньше, но как это воспримет народ? Поэтому и тянут.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, dust сказал:

Брати "власть" - це повинно бути сильне об"єднання пасічників від самого низу, тільки тоді можливий якийсь контроль

Ну правда в ваших словах есть 

Но

8 часов назад, Fabro сказал:

где этих патриотов взять?:dntknw: Кругом одни  бизнесмены, самопиарщики. 

Мне к примеру чтоб сделать Вами задуманное , нужно стать кумом , сватом  гос чиновников, бросить пчеловодство ....

И зарплату потребую не малую!

Если по другому , то получится такая же спилка со старыми принципами управления.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Fabro сказав:

Не нагнетайте! Все не так страшно как распиарили на самом деле. Никто никакие налоги на пчел не будут вводить, сделают реестр и все. Для чего нужен реестр пчеловодов и пасек? Да все банально просто, заграничные гранды или инвестиции (называйте как хотите) никто не может дать, так как наши "руководители" не могут дать более-менее нормальную статистику.

Можливо податки і не введуть. Але тут же ясно сказано

Цитата

Вместе с тем, в Госпродпотребслужбе подготовили законопроект по «осовремениванию» тарифов по выдаче пасекам паспортов, обновлению инструкций, регулирующих отрасль и приближению их к европейским стандартам.

Піднімуть тарифи на видачу паспортів. Введуть нові дозвільні інструкції і вимоги, без яких не можна буде здати оптом чи продати вроздріб. Про європейські стандарти теж не забули. Зараз якраз у всіх на устах Європейська директива в якій описаний так званий ""пекарський мед", прийняття якої відкриє доступ китайської "бадяги" на ринок України. Кажуть, що два заводи в Україні вже є, які переробляють мед сумнівної якості. А китайський мед - це зниження закупівельної ціни на український мед. Думаю, категоричне бойкотування.

  • Подобається 6
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, UkrUser сказал:

Можливо податки і не введуть. Але тут же ясно сказано

Піднімуть тарифи на видачу паспортів. Введуть нові дозвільні інструкції і вимоги, без яких не можна буде здати оптом чи продати вроздріб. Про європейські стандарти теж не забули. Зараз якраз у всіх на устах Європейська директива в якій описаний так званий ""пекарський мед", прийняття якої відкриє доступ китайської "бадяги" на ринок України. Кажуть, що два заводи в Україні вже є, які переробляють мед сумнівної якості. А китайський мед - це зниження закупівельної ціни на український мед. Думаю, категоричне бойкотування.

І хто буде ті паспорти видавати, у нас фактично вет.служби неіснує.

А Ви знаєте ціну китайського меду на ринках США?

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

А Ви знаєте ціну китайського меду на ринках США?

Я знаю, що китайці дуже гнучкі в питаннях ціна/якість. Вони виготовляють такий продукт, який відповідає тій ціні, яку ви згідні заплатити.

 

7 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

І хто буде ті паспорти видавати, у нас фактично вет.служби неіснує.

Чому ж не існує. Існує така мегаорганізація фітосанітарна служба. Можливо вона і буде видавати. Зручно ж: ветеринари разом з СЕС

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

топ тема, з самого ранку приходять і запитують для чого це, я запитую, а в чому ваша цікавість,кажуть ,що бджоли має тесть, кум,сват,брат:umora:,це я за ранок вивідав в колективі колєгів,а наскільки ж реальні цифри перепису будуть:hmm:

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, UkrUser сказав:

Можливо податки і не введуть. Але тут же ясно сказано

Піднімуть тарифи на видачу паспортів. Введуть нові дозвільні інструкції і вимоги, без яких не можна буде здати оптом чи продати вроздріб. Про європейські стандарти теж не забули. Зараз якраз у всіх на устах Європейська директива в якій описаний так званий ""пекарський мед", прийняття якої відкриє доступ китайської "бадяги" на ринок України. Кажуть, що два заводи в Україні вже є, які переробляють мед сумнівної якості. А китайський мед - це зниження закупівельної ціни на український мед. Думаю, категоричне бойкотування.

"Думаю, категоричне бойкотування".  бойкот це не проста справа, а ще якщо порядок продажді продукції вимагатиме, то тим більше,звичайно не дуже все це подобається,і  що з того буде невідомо

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, povar2702 сказав:

гарно сказано у підписках.А а що по цьому думає та каже спілка пасічників  України???:hi::ae:

громко молчит

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, miro сказал:

громко молчит

напевне це все з їхньої подачі

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, targal сказал:

напевне це все з їхньої подачі

Та не напевне, а 100% з їхньої подачі

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Fabro сказал:

Та не напевне, а 100% з їхньої подачі

:ay:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, targal сказал:

напевне це все з їхньої подачі

Они инструмент реализации чьих-то интересов.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

О! А я про нього говорив і попереджав, коли висували цю кандидатуру. Не важко це й подивитися...:ah:

 

Достатньо й одного разу  в рік на Кругу. Там живі пасічники з усієї України , а не підставні гречані "виборці ".

Та этих Нагорнюков Стретовичей на кругу и розкрутили и никто Вам на кругу их не позволит переизбирать.Они потехоньку и круг поджимают под себя.

  • Подобається 3
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Сіверянин сказал:

Они инструмент реализации чьих-то интересов.

Я в цьому і несумніваюсь

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Wladimir_K сказал:

І хто буде ті паспорти видавати, у нас фактично вет.служби неіснує.

Введут ветеринарный отдел в спилках :hi:

Мелкие спилки переформатируют в ассоциации и организации , так сказать " укрупнившись" , привязав к себе полномочия.

22 минуты назад, miro сказал:

громко молчит

Не бойтесь когда кричат , бойтесь когда молчат:hi:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, UkrUser сказал:

. Про європейські стандарти теж не забули .

ВЫШЕ в теме , умилялись порядками в Европе! 

Нам типа нужно жить как в Европе! 

К примеру с 2017 года , официально запретили гражданам не являющимся пасечниками , покупать маток на матковыводных хозяйствах!

Приближение к евростандартам , это " закручивание гаек" :hi:

  • Подобається 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прочитал и не нашел не одного кто заступился за СПУ .Где защитники ???? Молодые перспективные???? Прийдется первому вступаться за СПУ. Хотя многое не нравится . Ну что есть еще кто встанет на защиту или только будем рвать :hmm:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Прочитал и не нашел не одного кто заступился за СПУ .Где защитники ???? Молодые перспективные???? Прийдется первому вступаться за СПУ. Хотя многое не нравится . Ну что есть еще кто встанет на защиту или только будем рвать :hmm:

Будем рвати до тих пір пока хоч трохи не почнуть працювати на благо пасічників або хоч не мішати простим пасічникам

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, targal сказал:

Будем рвати до тих пір пока хоч трохи не почнуть працювати на благо пасічників або хоч не мішати простим пасічникам

Но они считают что наведение порядка и перепись это и есть начало работы. Как помогать если не пойми что и сколько в королевстве пчелосемей и пчеловодов - матководов - прекупов и всего остального. По ходу возникает вопрос? .Давайте выроботаем свой подход как Мы видим это и тогда будем торбить их жестко. :af: А так выглядит что нам все не нравится а что конкретно мы не можем сказать. 

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Но они считают что наведение порядка и перепись это и есть начало работы. Как помогать если не пойми что и сколько в королевстве пчелосемей и пчеловодов - матководов - прекупов и всего остального. По ходу возникает вопрос? .Давайте выроботаем свой подход как Мы видим это и тогда будем торбить их жестко. :af: А так выглядит что нам все не нравится а что конкретно мы не можем сказать. 

І як вони мають перерахувати якщо в мене протягом сезону збільшую сімї осінню зєднюю як воно має бути

  • Подобається 4
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...