Перейти к содержанию

В Україні створять єдиний реєстр пасічників


Skrif

Рекомендуемые сообщения

21 час назад, targal сказал:

Ви їм чому незказали що бжоли рахуються на весні

А звитнисть в СР- кинець року.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1259 год.Татары, заручившись поддержкой Александра (Невского), затеяли в Новгороде перепись, что-бы удобнее было исчислять дань.Ко всякого рода переписям низы во все времена относились с крайней подозрительностью , чувствуя в этой непонятной затее угрозу.Вновь произошло народное восстание.

Цитата в тему из" История Государства Российского" том 2 . Бориса Акунина. Как про нас , современных,  писано.В этом плане изменений нет.Довольны существующим и от перемен ждем худшего.Причем, что сельчанин из отсталой "глубинки", что менеджер из мегаполиса. Нет ребята,  с таким кредо изменений в общественном устройстве не ждите.А может, они вам и ненужны?

  • Подобається 3
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Винодел сказав:

Ко всякого рода переписям низы во все времена относились с крайней подозрительностью ,

А в Європі все реєструється і обліковується. І де вони, а де орда - там і залишилась.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

Про голову сельрады, что он должен предупреждать пчеловодов . тут ничего не сказано.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Винодел сказав:

затеяли в Новгороде перепись, что-бы удобнее было исчислять дань.

 

31 хвилину тому, nibond сказав:

А в Європі все реєструється і обліковується.

Невже теж, як Новгороді, щоб простіще обдирати було?

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Реєстр потрібен однозначно, і він все одно буде, так життя рухається. Але який?

В розвинених країнах кожна верства населення оподатковується диференційовано , регулювання кожного виду діяльності має на меті не вичавити з галузі усе можливе, а отримувати постійні, довготривалі надходження. До прикладу у Новій Зеландії підприємницька діяльність яка дала за рік 15-ть тис. доларів і меньше прибутку, взагалі не оподатковується. І це типова для Заходу практика.

За нормативами ООН, якщо не помиляюся (може вже устарілі), фермерством вважається с/г діяльність, що приносить від 1 тис.$ прибутку на рік. Усе інше - хоббі і підсобне господарство поза межами основної діяльності.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Maxym сказав:

фермерством вважається с/г діяльність, що приносить від 1 тис.$ прибутку на рік

Для того, щоб порахувати прибуток, треба вести облік доходів та витрат.:hi:

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, asaltan сказал:

Для того, щоб порахувати прибуток, треба вести облік доходів та витрат.:hi:

І як шановний експортер, вважає потрібно рахувати дохід пасічників?

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Wladimir_K сказав:

І як шановний експортер, вважає потрібно рахувати дохід пасічників?

Не знаю. Це хтось інший буде доводити, що прибуток пасічника менше (більше) 1тис.доларів. Як кажуть, проблеми індванців шерифа не хвилюють.

Ми покажемо дохід пасічника і передамо довідку 1ДФ в податкову службу. Якщо норми (50 мінімальних з/п) залишились старі, то в 2018 році не підлягають оподаткуванню доходи з продажу меду в розмірі 186150 грн (50*3723), що відповідає, приблизно, 4,3 тони меду.:hi:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, asaltan сказал:

Не знаю. Це хтось інший буде доводити, що прибуток пасічника менше (більше) 1тис.доларів. Як кажуть, проблеми індванців шерифа не хвилюють.

Ми покажемо дохід пасічника і передамо довідку 1ДФ в податкову службу. Якщо норми (50 мінімальних з/п) залишились старі, то в 2018 році не підлягають оподаткуванню доходи з продажу меду в розмірі 186150 грн (50*3723), що відповідає, приблизно, 4,3 тони меду.:hi:

Тоді для чого реєстр, якщо взяти інфу достатньо в податковій і перевірити, разом і відпаде бажання в експортерів "штампувати віртуальних пасічників", а кількість вуликів і сімей це "аморфна сутність", сьогодні вони є, а завтра їх немає.

  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

кількість вуликів і сімей це аморфна сутність, сьогодні вони є, а завтра їх немає.

Якщо їх потравлять, то скажете пасічнику,  що їх і не було?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, asaltan сказал:

Якщо їх потравлять, то скажете пасічнику,  що їх і не було?:hmm:

А чому, зараз пасічник здавав мед, то брав довідку в сільській раді і у нього все добре. 

І це більше проблема пасічника ніж шановних чиновників, які сидять у Києві чи експортерів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот что в ребячестве читал я про Скупого.
Был человек, который никакого
Не знал ни промысла, ни ремесла,
Но сундуки его полнели очевидно.
Он Курицу имел (как это не завидно!),
 Котора яица несла,  но не простые, а золотые.
 Иной бы и тому был рад,
 Что понемногу он становится богат;
  Но этого Скупому мало, ему на мысли вспало,
  Что, взрезав Курицу, он в ней достанет клад.
  И так, забыв ее к себе благодеянье,
  Неблагодарности не побоясь греха,
  Ее зарезал он. И что же? В воздаянье
  Он вынул из нее простые потроха.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми, пасічники, веземо бджіл на запилення сільськогосподарських культур не отримуючи за це ні копійки, здаємо за грабіжницькими цінами оптом мед, платимо пдв заправляючи автомобіль і купляючи товари в магазині, даємо роботу столярам, продавцям, реалізаторам меду. При цьому ми ледь зводимо кінці з кінцями. Якщо державні чиновники вважають що нас можна навантажити оплатою податків і непотрібних нам послуг  то нехай ці податки платять експортери меду а також оплачують розвиток науки і навчання молодих пасічників. Це можна зробити значно дешевше, швидше і менше треба спеціалістів.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Крук сказав:

то нехай ці податки платять експортери меду

По любому ці податки перекладуться на нас через закупівельну ціну.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб ці податки зібрати (якщо вони потрібні) треба значно менше спеціалістів  і не доведеться оплачувати підготовку ветеринарів по бджільництву. Тим самим буде економія на заробітній платі і можливо менші податки.

  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Крук сказав:

Ми, пасічники, веземо бджіл на запилення сільськогосподарських культур не отримуючи за це ні копійки, здаємо за грабіжницькими цінами оптом мед, платимо пдв заправляючи автомобіль і купляючи товари в магазині, даємо роботу столярам, продавцям, реалізаторам меду. При цьому ми ледь зводимо кінці з кінцями. Якщо державні чиновники вважають що нас можна навантажити оплатою податків і непотрібних нам послуг  то нехай ці податки платять експортери меду а також оплачують розвиток науки і навчання молодих пасічників. Це можна зробити значно дешевше, швидше і менше треба спеціалістів.

                     Мене у цій темі зацікавило інше

А як вони мене зможуть зареєструвати? На 16-му поверсі Троєщини бджіл я не маю. А на дачі я не зареєстрований (не прописаний) ...  Сам я ніколи не піду реєструватися - бо що мені це дасть? Що ті представники каганату мені можуть запропонувати - тонну - другу безкоштовного цукру чи бочку безоплатного бензину для кочівель?:ah::hmm:

 А вулики на моїй дачі - не мої.:rolleyes: То якийсь чоловік привіз і поставив  й пообіцяв дати мені банку меду...:ah:

                    Отож : хай живе і пасеться незалежна пасіка ДобровоЛа! :umora::wave::UA:

  • Подобається 5
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

             

                    Отож : хай живе і пасеться незалежна пасіка ДобровоЛа! :umora::wave::UA:

 то чого ж Ви тоді якісь претензії ставите до держави. Живіть собі незалежно з ДобровоЛом

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, gardener сказав:

 то чого ж Ви тоді якісь претензії ставите до держави. Живіть собі незалежно з ДобровоЛом

:umora::ay: А я, діду Миколо, 40 (!) років чемно платив податки! І досить справно - навіть із гонорару з ілюстрованих мною видань, за який і купив Шкоду - є у мене довідки. То маю право й запитати - куди ж вони їх поділи?:hmm:

А з пенсіонера дерти шкуру - сором для держави, навіть і для нашої...:IMHO:

 А пасічникам таж держава молоко за шкідливість виділяти зобов"язана. А не брати з них  податки. :az:

  • Подобається 5
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

А з пенсіонера дерти шкуру 

Та поки ж...Не будемо наврочувати

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, nibond сказав:

Та поки ж...Не будемо наврочувати

Та воно до того і йде...

Хоч не хотілося б про це й згадувати. Економіку в глухий кут загнали то хотять  ще й пасічників обдерти.:dntknw::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Та воно до того і йде...

Хоч не хотілося б про це й згадувати. Економіку в глухий кут загнали то хотять  ще й пасічників обдерти.:dntknw::hmm:

Щось я не впевнений, що це станеться. Навпаки, під вибори ще щось і підкинуть.

  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, nibond сказав:

Щось я не впевнений, що це станеться. Навпаки, під вибори ще щось і підкинуть.

Ага! Точно скоро вибори - бо  он чув, що на Троєщину знову метро починають вести!:umora::ay:

А чогось хорошого від цієї влади ми вже не дочекаємось. Сумно це, та нам вже не звикати.

Тож радив би з реєстрацією пасіки не поспішати, а хоч трішки виждати, а не летіти з цим, як голий у баню...:ah:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 31.12.2017 в 20:31, yurko сказав:

 

Невже теж, як Новгороді, щоб простіше обдирати було?

А ви ще й сумніваєтеся?:crazy:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Крук сказал:

Щоб ці податки зібрати (якщо вони потрібні) треба значно менше спеціалістів  і не доведеться оплачувати підготовку ветеринарів по бджільництву. Тим самим буде економія на заробітній платі і можливо менші податки.

Так  попадают только пчеловоды оптовики что  работают на экспорт..  а много пасек работает на пакеты и внутренний рынок..  так что им  нужно пересчитать  все..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...