Перейти к содержанию
Skrif

В Україні створять єдиний реєстр пасічників

В теме 766 сообщений

1 хвилину тому, Виктор С сказав:

Шо за техничные дела?:blink:

Випічка, самогон, весняна і літня підгодівля.

Поделиться сообщением

2 хвилини тому, Крук сказав:

Як люди не будуть ввозити в торбинках якщо треба заплатити мито  а так друзі спробували і іншим рекомендували. Так як ми заробляємо мізер тому змушені хитрувати і викручуватися.

От виходить, всі хитрують, але кожен хоче справедливості. Потрібно вже якось визначатись, або грати за правилами, або не жалітись на несправедливість.

Поделиться сообщением

5 хвилин тому, Крук сказав:

Сучасні препарати швидко розкладаються і через добу або навіть декілька годин у підморі цих препаратів вже не знайти.

просто є термін в який пасічники повинні зібрати комісію, відібрати проби бджіл, рослин та грунту і відправити в лабораторію. Іна це дається 3 доби

Поделиться сообщением

2 минуты назад, nibond сказал:

або грати за правилами, або не жалітись на несправедливість.

ця справедливість кінчиться тільки одним, поборами, і все, спочатку покричим, потім привикнем, а проблеми наші як не вирішували, так і не вирішуватимуть

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, nibond сказав:

От виходить, всі хитрують, але кожен хоче справедливості. Потрібно вже якось визначатись, або грати за правилами, або не жалітись на несправедливість.

Як можна виграти в карти граючи із шулером? Нам треба зовсім небагато. Але держава ліквідувала  ліцензування на ввезення пестицидів і гербіцидів в цьому році.

Поделиться сообщением

12 хвилини тому, larson сказав:

тут не важливо, є та реєстрація. чи нема, змів мертвих бджіл, зважив

Еге, мертві бджоли є, але чиї вони, кому відшкодовувати, та де гарантія, що вони не пропали від хвороб, адже не перевірені. Адвокат фермера одразу скаже, що якщо Ви не є власником бджіл, то і предмету розгляду справи не має. Та як сказала Таня вище, комісія і Акт не складатиме.

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

13 хвилини тому, Крук сказав:

.. Але держава ліквідувала  ліцензування на ввезення пестицидів і гербіцидів в цьому році.

То як ми можемо на це вплинути? Потрібна потужна всеукраїнська спілка, яка б пролобіювала відповідні нормативні і законодавчі зміни. Чи Ви сподіваєтесь, що там на верху хтось сумлінно зробить це сам. Ні. Потрібно себе відстоювати, хто стукає - тому відкривають. Але ми відмовляємось від цього варіанту, бо настамнет - бумеранг повернувся до нас.

Изменено пользователем nibond

Поделиться сообщением

11 хвилину тому, nibond сказав:

То як ми можемо на це вплинути? Потрібна потужна всеукраїнська спілка, яка б пролобіювала відповідні нормативні і законодавчі зміни. Чи Ви сподіваєтесь, що там на верху хтось сумлінно зробить це сам. Ні. Потрібно себе відстоювати, хто стукає - тому відкривають. Але ми відмовляємось від цього варіанту, бо настамнет - бумеранг повернувся до нас.

Може підкажете де можна взнати результати діяльності СПУ за підсумками року?

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, Крук сказав:

Може підкажете де можна взнати результати діяльності СПУ за підсумками року?

На сайті спілки

Канал youtube

Поделиться сообщением

Ех, пропіарилися, їздили за кордон, красувалися. Ми їм платимо внески а що отримаємо для звичайного рядового пасічника? Як травили бджіл так і травлять, як почали завозити неліцензовані агрохімікати так і далі завозять. Змінили стандарти на мед в сторону зменшення вимог. Почали завозити китайський мед. Один єдиний інститут бджільництва не має грошей на опалення. Заганяють всіх пасічників у стійло і підраховують по головах. Той же сценарій що і в казочці про лиса Микиту.

Изменено пользователем Крук

Поделиться сообщением

1 хвилину тому, Крук сказав:

Ми їм платимо внески

Ви є членом СПУ?

Поделиться сообщением

Так я в СПУ.

Поделиться сообщением

Найбільше мене вразило що навіть власник великої фірми Апіс - Нагорнюк не зміг добитися справедливості коли його пасіку потравили. А він теж в СПУ і зовсім не рядовий член.

Поделиться сообщением

Тільки що, Крук сказав:

Так я в СПУ.

То ініціюйте звернення свого місцевого осередку до Стретовича, підключіть область, сусідів.У нас поки не має місцевої організації, можливо цієї зими щось здвинеться. Бо експортери завантажують  керівництво спілки  роботою на свою користь, а якщо ми про свої проблеми мовчимо, то їм воно і поготів не болить.

Поделиться сообщением

4 хвилини тому, nibond сказав:

То ініціюйте звернення свого місцевого осередку до Стретовича, підключіть область, сусідів.У нас поки не має місцевої організації, можливо цієї зими щось здвинеться. Бо експортери завантажують  керівництво спілки  роботою на свою користь, а якщо ми про свої проблеми мовчимо, то їм воно і поготів не болить.

А може кращий засіб від головного болю це гільйотина? Віра в доброго царя не доведе до пуття.

Поделиться сообщением

Коли я був на серпневій виставці - ярмарку біля інституту бджільництва я на власні вуха чув що Стретович заявив що нічого не знав про масові потрави бджіл в Україні. Просто нема слів я був шокований.

Поделиться сообщением

4 хвилини тому, Крук сказав:

Найбільше мене вразило що навіть власник великої фірми Апіс - Нагорнюк не зміг добитися справедливості коли його пасіку потравили. А він теж в СПУ і зовсім не рядовий член.

У нас не має великих потужних агрохолдингів, головне дрібні і середні фермери, є декілька агрофірм, але в межах одного колишнього колгоспу. Тому при судовій тяжбі об'єднаним пасічникам можна виступати на рівних. Але тут інша біда - як при такій роздрібленості обробітчиків землі взнати хто потравив, адже одночасно обробляють всі. В полі льоту моїх бджіл агрофірма і більше двох десятків фермерів і одноосібників

Поделиться сообщением

9 хвилин тому, Крук сказав:

А може кращий засіб від головного болю це гільйотина? Віра в доброго царя не доведе до пуття.

Якщо ніяк не реагуватимуть на звернення знизу, то тоді ясно, що потрібно переобирати. Але ж поки ми не будемо звертатись ми цього не взнаємо.

Поделиться сообщением

В 13.12.2017 в 19:37, nibond сказал:

Таки щось зрушується

Дививсь слухав і мислив , як маніпулюючи  словами і фактами пан Паламар  заводить громаду пасічників  України в блуд. Головне, що представник з черніветчини гасає по тернопільщині і аналізує роботу оласної  асоціації :crazy: . Тернопільська асоціація  має хоругву ,поставила памятник Михайлевичу є памятник бджолі, запрошувались науковці з Львова , Києва , власники великих пасік з США . Ми  регулярно з вересня  по травень  раз в місяць на протязі 17р. проводим  збори і тут шановний пан  Паламар начинає напускати  туман . Кращеб він розяснив , чому великі землевласники і політики  потопали в бджільництво і пруть на керівні посади?  Обєднуватись потрібно , но не за принципом  Стретовича - навербував "тітушок" і ламає через коліно. Це тільки він ще в зародку , а що буде ,коли набере сили.    Власники великих  пасік ( в майбутньому голови обласних спілок ) ніколи не будуть захищати дрібніші пасіки , ми їм будемо костомахою в горлі.:IMHO: Про промову пана Паламара можу сказати , ведучим на зборах може бути , а як спеціаліст , то слабачок:IMHO:. Так що панове не розслабляйтесь і не піддавйтесь гіпнозу " тітушок":hi:  

Поделиться сообщением

50 хвилин тому, nibond сказав:

Якщо ніяк не реагуватимуть на звернення знизу, то тоді ясно, що потрібно переобирати. Але ж поки ми не будемо звертатись ми цього не взнаємо.

Я знаю що відповість Стретович якщо йому задати незручне питання. Це звучить приблизно так - не питайте що спілка зробила для вас а краще скажіть що ви зробили для спілки. Доречно спитати а хто може переобрати Стретовича? Голови обласних спілок? Це могло бути смішно якби не було так сумно. Причина проста голови обласних спілок і районних мають в спілці бізнес-інтереси. Ось для прикладу районні голови активно агітують  і продають препарати, вощину, беруть участь у оптовій заготівлі меду. В бізнесі і Нагорнюк і Веред і цей список дуже великий. ХТО БУДЕ ПЕРЕБИРАТИ???????????

Изменено пользователем Крук

Поделиться сообщением

1 година тому, Крук сказав:

Я знаю що відповість Стретович якщо йому задати незручне питання. Це звучить приблизно так - не питайте що спілка зробила для вас а краще скажіть що ви зробили для спілки....

Так, саме ці слова говорили нам партійні боси КПРС. Ну , а тепер ми їх знову маємо чути від колишнього (а може й ні?) комуніста Стретовича. Чи не дивно це?:dntknw::IMHO:

Але тоді моє запитання до нього: А нахрена мені така саме ваша Спілка і ви разом з нею?!:evrika::refery:

Сиділи б і далі десь там на шкентелі ВР та й протирали й далі свої, надані державою за наш кошт, - штани. За те не морочили б наші сиві голови!:please:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

2 години тому, Крук сказав:

Коли я був на серпневій виставці - ярмарку біля інституту бджільництва я на власні вуха чув що Стретович заявив що нічого не знав про масові потрави бджіл в Україні. Просто нема слів я був шокований.

А це й не дивно. Ви б спитали свого товариша по СПУ (я про Стретовича) чи він взагалі має хоч один свій вулик?:ah: От тому й не в курсі.:IMHO:

Поделиться сообщением

6 годин тому, nibond сказав:

У нас не має великих потужних агрохолдингів, головне дрібні і середні фермери, є декілька агрофірм, але в межах одного колишнього колгоспу. Тому при судовій тяжбі об'єднаним пасічникам можна виступати на рівних. Але тут інша біда - як при такій роздрібленості обробітчиків землі взнати хто потравив, адже одночасно обробляють всі. В полі льоту моїх бджіл агрофірма і більше двох десятків фермерів і одноосібників

3 роки тому Хорольський район втратив 800 сімей (це ті, що кричали про потрави, а маленькі залишилися за кадром) - агрохолдинг Астарта.
В нашій місцевосці (там де моя пасіка) землі в обробітку 3х різних агрофірм, то за скільки років ні одної потрави не було
а як взнати? Знову ж є Закон в якому прописано, що за 3 доби до обробітку повинні повідомити пасічника про обробіток із вказанням конретної дати обробітку

Поделиться сообщением

2 часа назад, Сенчук Таня сказал:

Знову ж є Закон в якому прописано, що за 3 доби до обробітку повинні повідомити пасічника про обробіток із вказанням конретної дати обробітку

Цей закон не зручний, погода змінилась, обробіток перенесли на дві доби, вас попередили, ви попали. Краще б уже :IMHO: було так, там де стоїш, реєструєшся в місцевій громаді( вони зразу укруплянються) зі вказанням номеру телефона, надумав фермер завтра обробляти свої поля( вони також приписані до громади) позвонив голові, той розіслав нам СМС , ми вночі позакривались, все, на ранок можеш працювати, і вовки ситі і вівці цілі.

9 часов назад, nibond сказал:

як при такій роздрібленості обробітчиків землі взнати хто потравив

Тут головне одного зловити, а далі хай він сам доводить що був не сам , хочь один виграний прицедент виробить загальну систему рівноваг. Знову ж повторюсь, зважив мертвих бджіл, 100 кг, це 33 сім*ї на 1-е травня, далі аналізи, виявили Нурел-Д, в кого на полі Нурел-Д на грунті і на рослинах ( зазвичай це рапс) , той і попав, винне бути залізобетонне лабораторне дослідження, ну і через мертвих бджіл виходим на страчену вигоду. Тим більше, вони ж можуть нічний обробіток проводити, або крайові відлякуючими препаратами, тут головне наступати, і все буде добре і у них і у нас. Бо всі оті потрави як то кажуть від дурного розуму!:IMHO:

Изменено пользователем larson

Поделиться сообщением

ото тому голові більш нічого робити щоб розсилати СМС пасічникам, а якщо не розішле то що йому буде нічого

десь був натрапив на сайт з картою, агрономи вносять дані по обробітку полів, тобто як би агроном сьогодні ввів, що він завтра обробляє таке то поле таким то препаратом і на карті вказувалось поле, а зареєстрованим особам приходило СМС повідомлення, здається так система була б оптимальним варіантом для всіх

в принципі на тому сайті так і задумано але він пустий був цього літа і здається недавно створений на жаль назву і адресу сайту забув 

Поделиться сообщением

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.