Перейти к содержанию

В Україні створять єдиний реєстр пасічників


Skrif

Рекомендуемые сообщения

Тільки що, Крук сказав:

Я розумію що це не сучок і не дерево а щось подібне до гідри. Рубаєш одну голову а виростає потім дві. Не чув ні одного випадку розорення експортерів. Знайдеться дуже багато охочих купити наш мед потім швидко продати за кордоном і знову і знову і так разів 5 можливо 10. Ми капіталовкладення прокрутимо один раз за рік а експортери багато разів. Мені здається що таких охочих буде все більше і більше аби тільки закінчилася війна.

Бачу, що Ви зарахували мене уже до гідри. Веселих Вам свят! А експортером можете бути і Ви. Вам ніхто не боронить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Крук сказав:

Мені вдалося декілька разів потрапити на збори обласних голів СПУ. І чесно кажучи мені там було трохи не затишно. Відчуття неначе потрапив у воду де кишать голодні акули. На бджолярському крузі 2016 року навесні я зрозумів що змова експортерів відносно ціни на мед буде посилюватися і оптова ціна на мед буде знижуватися. Та й попередні роки демонстрували зниження оптової ціни на мед. Так воно і сталося але я і мої друзі замість соняшника поїхали до лісу на золотарник. Так от, на всіх зборах пан Стретович наголошував щоб обласні і районні голови спілки обіцяли пасічникам будь-що на їх думку логічне наприклад безкоштовний цукор в перерахунку на один вулик і так далі для того щоб зібрати інформацію про кількість вуликів, кількість товарного меду, стаж пасічників і їх вік. На мою думку ця статистична інформація треба спілці експортерів для точного розрахунку кількості меду яка виробляється в даній місцевості. А пам'ятаєте як той же Стретович на телеканалі ( забув на якому саме) виступав і говорив що світова ціна на мед впала і треба більше трудитися. Якби він був за нас то сказав би не здавати мед по грабіжницьким цінам. Наші експортери меду хочуть отримувати більший прибуток. Якщо в їх нема статистичної інформації навесні та восени про стан і кількість пасік тоді контракти можуть бути підписані на таку кількість меду яку важко буде назбирати. Цю паніку експортерів ми бачили в 2017 році коли ціна на мед росла із кожним тижнем. Оця реєстрація (нумерація) пасік і вуликів є наслідком цієї паніки. А якщо менша кількість меду буде в контракті тоді прибутку буде менше. Купку експортерів  давить жаба що заготували  мед по завищеним цінам????????? Для експортерів дуже важлива статистика для того щоб правильно розраховувати прибуток і цінову політику відносно оптової закупівлі меду. Тоді легко буде розрахувати скільки меду куплено і скільки залишилося. Тим самим пасічники завжди будуть програвати а експортери завжди будуть на коні.

            Нагорнюк на зборах Київської обласної спілки пасічників  сказав що в Одесу привезли 200 тонн китайського меду по ціні 1,5 долара за кілограм. Але на сказав хто це замовив. І саме тому заготівельна ціна на мед так впала. Ділимо 200 тон на 53 тис. тон які експортували з України станом на 1 жовтня цього року. І множимо на 100. Отримаємо мізерний відсоток -0,37%!!!  Мабуть це падіння ціни по такому самому принципу як для алкоголіка напитися горілки - годиться будь-який привід.  Схоже що наші експортери звикли жити в період злочинного накопичення капіталів і хочуть на наші трудові плечі пасічників перекласти оплату членських внесків апімондії, податки і застрахувати себе через ветеринарну службу від купівлі меду із антибіотиком для того мабуть щоб робити менше дороговартісних аналізів. Якщо хтось із пасічників не розуміє до чого все це йдеться тоді треба думати кому це все вигідно. І все стане на свої місця. Ніхто не зробить нас сильними і незалежними крім нас самих. Верхівка СПУ загралася із спілкою експортерів меду. Можливо повний вихід пасічників із спілки їх би протверезив??? Питань виникає багато. Треба разом думати як жити далі.

           А що буде коли влада заборонить продавати мед напряму на базарах а все буде йти тільки через спілку? Такі ідеї теж звучать на зборах обласних голів СПУ... Український селянин колись пережив колективізацію.

           А ми переживемо нумерацію? Можливо історія повторюється?

Що пан палить?

Прилуки.

А якщо прилуки подорожчають, що пан буде палити?

Приму.

А якщо прима подорожчає, що пан буде палити?

Сіль-раду.

  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не збираюся нікого ображати. Експортерів буде завжди достатньо аби тільки був мед.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, nibond сказал:

А без офіційної реєстрації пасіки як відшкодовувати збитки в суді?

а з офіційною як? так само як і без, тут потрібно не статистикою займатись а розписати алгоритм роботи при потраві, наприклад" змести всіх бджіл, зважити, відвезти в лабораторію, отримати результат, від чого посипались, далі вже заява і суд, Але в мене питання, чи можуть наші лабораторії дати точну відповідь на питання " від чого посипались" ( назва того пестициду:hmm:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, nibond сказал:

А без офіційної реєстрації пасіки як відшкодовувати збитки в суді?

Час, який витратить пасічник в суді, а ще і гроші, краще витратить на спілкування з фермером і порозумітись, бо обом це вигідно. 99% фермерів і пасічників адекватні люди. А в суді вам нічого не відшкодують не будьте наївними.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Віктор просто сказал:

А в суді вам нічого не відшкодують не будьте наївними.

так само можуть і просто послать, в нього порш а в мене таврія, результат розмови думаю ми обоє знаєм

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Крук сказав:

Я не збираюся нікого ображати. Експортерів буде завжди достатньо аби тільки був мед.

Експортер може існувати без пасічника-ні!

Пасічник може існувати без експортера-так!

(Читати повільно і замислюватися)

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, vladimir5 сказал:

Пасічник може існувати без експортера-так

Думаю що також "НІ". ляже експорт, ляже все!!!

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Віктор просто сказав:

Час, який витратить пасічник в суді, а ще і гроші, краще витратить на спілкування з фермером і порозумітись, бо обом це вигідно. 99% фермерів і пасічників адекватні люди. А в суді вам нічого не відшкодують не будьте наївними.

Скоро взагалі відпаде охота йти до суду-тільки через послуги адвоката, а в них апетит-" мама не горюй".

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Віктор просто сказав:

Час, який витратить пасічник в суді, а ще і гроші, краще витратить на спілкування з фермером і порозумітись, бо обом це вигідно. 99% фермерів і пасічників адекватні люди. А в суді вам нічого не відшкодують не будьте наївними.

Щоб витравити всіх бджіл в окрузі достатньо і 1%, а без паспорта пасіки з відмітками, що вона благополучна на захворювання, навіть розпочинати тяжбу не має сенсу.

Подивіться настільки ми вразливі :

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Подивіться настільки ми вразливі :

я в його шкурі був, також обтерся і живу далі!

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, larson сказав:

Думаю що також "НІ". ляже експорт, ляже все!!!

Не ляже, а тільки "сяде" ,а можливо буде краще-прийдуть другі люди- нормальні, а не  "хапуги".

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, vladimir5 сказав:

Скоро взагалі відпаде охота йти до суду-тільки через послуги адвоката, а в них апетит-" мама не горюй".

Тут @Демян Бідний намагався обговорити цю тему, але вона виявилась не цікавою для більшості. Хоч по суті ніхто толком і не розбирався ще, чому пасічники програють в судах. Корупція це так, але ж коли травлять, то постраждалий не один. Значить ми ще не навчились колективно відстоювати себе. Тільки ради цього варто об'єднатись і послуги адвоката оплачувати за рахунок спілки.

 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, nibond сказав:

Тут @Демян Бідний намагався обговорити цю тему, але вона виявилась не цікавою для більшості. Хоч по суті ніхто толком і не розбирався ще, чому пасічники програють в судах. Корупція це так, але ж коли травлять, то постраждалий не один. Значить ми ще не навчились колективно відстоювати себе. Тільки ради цього варто об'єднатись/

у нас в цьому році в Полтавському районі відбулася потрава бджіл (зачепило навіть сусідній Диканський район). Саме перше з чим стикнулися пасічники при оформленні Актів про потраву - не в усіх є паспорти на пасіку. Все. Приїхали.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, vladimir5 сказав:

Не ляже, а тільки "сяде" ,а можливо буде краще-прийдуть другі люди- нормальні, а не  "хапуги".

Коли я продаю мед в Києві то купляють все крім соняшникового меду. Якщо його не можна здати тоді пасіку буду розміщувати там де нема соняшника. Або збирати його тільки на технічні потреби.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Сенчук Таня сказав:

у нас в цьому році в Полтавському районі відбулася потрава бджіл (зачепило навіть сусідній Диканський район). Саме перше з чим стикнулися пасічники при оформленні Актів про потраву - не в усіх є паспорти на пасіку. Все. Приїхали.

Як у вас все відбувалось, чим закінчилось?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Сенчук Таня сказал:

не в усіх є паспорти на пасіку

ну добре, а в кого були, як пройшло, чи той хто потравив швиденько визнав і заплатив без лишньої мутанини, а як би вперся, сказав, я не я і хата не моя,,,.****?????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мабуть від держави нам треба небагато. Це заборона на ввезення шкідливих для бджіл пестицидів і гербіцидів, заборона і відповідальність за обробки посівів у вітряну погоду, заборона обробок сільськогосподарських культур під час цвітіння. Якщо держава організує закупівлю меду по 3 долари за кілограм тоді це мабуть буде добре для пасічників а в теперішній ситуації просто не турбуйте нас і дозвольте рости і розвиватися.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, nibond сказав:

Як у вас все відбувалось, чим закінчилось?

закінчилося нічим (офіційно). У 95 % постраждалих не було паспортів на пасіку. Значить по закону вони не існують (( А ті, що з паспортами, пройшли всі "кола пекла" - комісії, Акти, відбори проб, лабораторію.... Але до суду не дійшла справа. Отруйні речовини виявили, але не змогли їх знайти в документах фермерів (було 2 обробки полів від 2х різних фермерів). Сказали - не сходиться ((

Але такі потрави стали часто відбуватися в Полтавській обл. останні 2-3 роки. До цього вдавалося спільно працювати обласній спілці з місцевою владою на всіх рівнях.
Знаю хлопців, які колись виграли суд по потраві (але це було дужееееее давно - років 10 тому - тоді тільки починалися такі обробітки)

3 хвилини тому, Крук сказав:

Мабуть від держави нам треба небагато. Це заборона на ввезення шкідливих для бджіл пестицидів і гербіцидів, заборона і відповідальність за обробки посівів у вітряну погоду, заборона обробок сільськогосподарських культур під час цвітіння. Якщо держава організує закупівлю меду по 3 долари за кілограм тоді це мабуть буде добре для пасічників а в теперішній ситуації просто не турбуйте нас і дозвольте рости і розвиватися.

а ще б не погано було б ввести контроль за вет препаратами. Особливо за тими, як ввозяться незаконно в "торбинках"

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, larson сказав:

 той хто потравив швиденько визнав і заплатив без лишньої мутанини, а як би вперся, сказав, я не я і хата не моя,,,.****?????

була ситуація (теж в цьому році). Але з іншого боку Полтави ) Весна, цвіте рапс, пасічники радіють, фермер теж.... І тут, "нежданчік"... Фермер бризкає рапс... Бджолам капець. Пасічники з вилами. Фермер з баблом до них. А пасічники - нє, ми через суд більше трусонем з тебе... І поки вони там між собою вирішували, фермер зробив фігуру із 3х пальців. А пасічники втратили час (3 доби) і залишилися в прольоті 

  • Подобається 4
  • Здивований 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як люди не будуть ввозити в торбинках якщо треба заплатити мито  а так друзі спробували і іншим рекомендували. Так як ми заробляємо мізер тому змушені хитрувати і викручуватися.

3 хвилини тому, Сенчук Таня сказав:

була ситуація (теж в цьому році). Але з іншого боку Полтави ) Весна, цвіте рапс, пасічники радіють, фермер теж.... І тут, "нежданчік"... Фермер бризкає рапс... Бджолам капець. Пасічники з вилами. Фермер з баблом до них. А пасічники - нє, ми через суд більше трусонем з тебе... І поки вони там між собою вирішували, фермер зробив фігуру із 3х пальців. А пасічники втратили час (3 доби) і залишилися в прольоті 

Сучасні препарати швидко розкладаються і через добу або навіть декілька годин у підморі цих препаратів вже не знайти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Крук сказав:

Як люди не будуть ввозити в торбинках якщо треба заплатити мито  а так друзі спробували і іншим рекомендували. Так як ми заробляємо мізер тому змушені хитрувати і викручуватися.

а те, що більшість таких препаратів містить антибіотик? друг порекомендував - сам вляпався і другу допоміг:IMHO:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Крук сказал:

 тільки на технічні потреби.

Шо за техничные дела?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це стосується в основному препаратів з рашки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Сенчук Таня сказал:

А пасічники втратили час (3 доби)

що дають ці три доби???

 

9 минут назад, Сенчук Таня сказал:

ле не змогли їх знайти в документах фермерів

треба не в документах шукати а на полях, відбором зразків рослин з яких пройшла потрава, а це більше вже питання до інститутів, ( шоб методичку написали), далі закон, потім мабуть вже може й суд, чи просто домовитись, я ж кажу, тут не важливо, є та реєстрація. чи нема, змів мертвих бджіл, зважив у сільраді комісійно, і зразки влабораторію, плюс відбір зразків рослин с полів на ідентичність яду, все..можна розмовляти, да, дочого тут зваження мертвих бджіл, через них можна вирахувати( через кілограми) скільки пропало умовних сімей. і відмовідно яка втрачена вигода, добавлю ІМХО:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...