Перейти к содержанию
Seos

В Україні створять єдиний реєстр пасічників

В теме 603 сообщения

2 часа назад, Віктор просто сказал:

Шлях, на мою думку, тупиковий, якщо немає розуміння навколо чого об'єднуватися. Мабуть більша частина пасічників не читала статуту СПУ (якщо такий є), не говорячи про діюче законодавство України про бджільництво. А цим, якраз, і користуються типу стретовичі: " Вступайте, здавайте внески, а ми за вас будемо думати і робити І вам буде благо, а якщо, щось не так- змінете мене через рік!" Як би не так, по-перше вони продумають все, щоб їх неможливо було змінити, а по-друге за рік можна натворити такого, що довго розгрібать прийдеться. Об'єднуватись,безумовно, річ добра, але як виключити можливість керування об'єднанням різного роду стретовичами і решта терентьєвими тут треба сім разів подумати, а вже потім об'єднуватись.:IMHO1:

Не так то просто поменять руководство любого обьединения,общества.Большинство руководителей таких "обьединений,обществ "старается кругом себя собрать       " верных"прихвостней которые любят прислужится своим" хозяевам" и они верно охраняют от иномыслящих.

Поделиться сообщением

3 часа назад, Віктор просто сказал:

Шлях, на мою думку, тупиковий, якщо немає розуміння навколо чого об'єднуватися. Мабуть більша частина пасічників не читала статуту СПУ (якщо такий є), не говорячи про діюче законодавство України про бджільництво. А цим, якраз, і користуються типу стретовичі: " Вступайте, здавайте внески, а ми за вас будемо думати і робити І вам буде благо, а якщо, щось не так- змінете мене через рік!" Як би не так, по-перше вони продумають все, щоб їх неможливо було змінити, а по-друге за рік можна натворити такого, що довго розгрібать прийдеться. Об'єднуватись,безумовно, річ добра, але як виключити можливість керування об'єднанням різного роду стретовичами і решта терентьєвими тут треба сім разів подумати, а вже потім об'єднуватись.:IMHO1:

Повнстю згідний, я не зовсім зрозуміло написав. Молось на увазі об'єднання в спілки та кооперативи на місцях, для ведення конкретних справ, відстоювання інтересів конкретних людей (членів цих об'єднань), які (з досвідом) при необхідності об'єднуються для досягнення мети.  А спілка Стретовича це тормоз розвитку, це група людей яка у власних інтересах використовує совковий минталітет простих людей, з яким мусила би боротись.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, teplov сказал:

Повнстю згідний, я не зовсім зрозуміло написав. Молось на увазі об'єднання в спілки та кооперативи на місцях, для ведення конкретних справ, відстоювання інтересів конкретних людей (членів цих об'єднань), які (з досвідом) при необхідності об'єднуються для досягнення мети.  А спілка Стретовича це тормоз розвитку, це група людей яка у власних інтересах використовує совковий минталітет простих людей, з яким мусила би боротись

Вашу думку я зрозумів з першого разу, а ця цитата тільки підтвердила, що я її зрозумів правильно. Я просто акцентував увагу на порядок і послідовність об'єднання. Я хотів би застерегти, що об'єдналися, а насправді ярмо на шию і погонич з батогом ззаду. Я розумію, що у нас завжди є право на на х..., але осадок залишиться в черговий раз. З повагою!

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти