Перейти к содержанию
  • Объявления

• Sanich

Нужна ваша помощь   16.01.2018

Нужна посильная финансовая помощь. Детали по ссылке: http://tochok.info/topic/12655-нужна-помощь-ребенку/   
Skrif

В Україні створять єдиний реєстр пасічників

В теме 766 сообщений

1 година тому, Пахомич сказав:

попісяний, ти маєш санітарну книжки????   

готельний бізнес , кухня і т д..   маю .  ( видалив не буду опускатись ) 

Изменено пользователем Kostya-Костя

Поделиться сообщением

17 минут назад, Дід Василь сказал:

багато пасічників за регістрацію а ще більше проти тому непонятно нічого коли вийшла перша інформація про единий реестр пасік потрібно було описати що воно дае хорошого і поганого і тоді сегодні люди ненервувались і небулоб скільки емоцій :IMHO:що допоки ми нерегестровані до тих пір нам ніхто нічого неможе придьявити ні хорошого ні поганого а розьяснення повинно бути більше інформації що буде далі після регестрації 

А в чім  справа? Є всеукраїнський  форум і пан Стретович нехай сюда зайде , одержить лайки , бани , попередження , підколи, друзів і тд...

Поделиться сообщением

4 минуты назад, Kostya-Костя сказал:

готельний бізнес , кухня і т д..   маю .  А у вас справки нема ? Чи може ви на морді жовтий (без образ) ? 

Мова  іде про бджолу. Взагалі інтересне питання, які зарази  людям через пасічника  можна передати медом?

Поделиться сообщением

Тільки що, Пахомич сказав:

Мова  іде про бджолу. Взагалі інтересне питання, які зарази  людям через пасічника  можна передати медом?

Це вже друге питання.  Качайте мед як вам завгодно...   

Поделиться сообщением

19 часов назад, Пахомич сказал:

Якщо пан Стретоич хоче бути отаманом пасічників ( головою СПУ ) то нехай   не пісяє в штанці , а заходить на форум і докаже , шо він в своїй тарілці

Штанці висохнуть і зайде, як ні в чому не бувало, бо дуже хоче.

Поделиться сообщением

20 часов назад, venchyk сказал:

Нічого цей реєстр не змінить,корів тоже прономерували ,і на кожне вухо повісили по номеру нічого не змінилось,і ніхто на базарі не перевіряє доїли корову апаратом чи руками, люди беруть молоко в пластикових бутилках в кращому випадку з під мінералки і нікого це не хвилює, все будується на довірі ,знають свою молочницю,свого пасічника, і т.д. Нічого страшного не буде для нас і цього разу:IMHO:

А ось вам і про молоко, то далі буде і про мёд.

С первого января 2018 года на полках магазинов останется три сорта молока - экстра-класса, высшего и первого, молокозаводам запретят брать на переработку домашнее молоко.

Согласно договору, об ассоциации с Евросоюзом, предприятия больше не смогут закупать молоко у крестьян. Со следующего года - только в специализированных фермерских хозяйствах.

Молоко второго сорта, которое собирали в домохозяйствах, исчезнет с прилавков. В настоящий момент на рынке находится около 25% молока из домохозяйств, и именно на него в большинстве случаев жалуются потребители.

Поделиться сообщением

1 час назад, Александр071 сказал:

1 час назад, Александр071 сказал:

Согласно договору, об ассоциации с Евросоюзом, предприятия больше не смогут закупать молоко у крестьян.

продлили ище на полгода

Поделиться сообщением

3 часа назад, Александр071 сказал:

А ось вам і про молоко, то далі буде і про мёд.

С первого января 2018 года на полках магазинов останется три сорта молока - экстра-класса, высшего и первого, молокозаводам запретят брать на переработку домашнее молоко.

Согласно договору, об ассоциации с Евросоюзом, предприятия больше не смогут закупать молоко у крестьян. Со следующего года - только в специализированных фермерских хозяйствах.

Молоко второго сорта, которое собирали в домохозяйствах, исчезнет с прилавков. В настоящий момент на рынке находится около 25% молока из домохозяйств, и именно на него в большинстве случаев жалуются потребители.

одним словом взялися і до селянина .Ідіоти

Поделиться сообщением

3 години тому, Александр071 сказав:

А знаєте, що кожного четверга в районному центрі, бачу як люди з села привозять в місто мішками молоко в пластикових півторачках, і все розкуповують люди з міста;

в магазині продуктів для тварин (просрочка), кажу що "Боярська" ковбаса по 30грн, це дорого, на що одразу кілька жіночок зробили зауваження: - то йди в АТБ там дешевше.

Зрозумійте правильно у людей нема грошей і купують те що дешевше, а нам виробникам треба мати совість і думати що ми виготовляєм продукти харчування, і дбати про те щоб люди отримували якісний продукт, бо багато хто думає як збагатитись, а між іншим серед тих хто купує є наші знайомі, родичі, а в них малі діти (наше майбутнє).

А про перепис скажу, що це голосні слова, нічого з того не буде, новий спосіб застосування бюджетних коштів, це як оті лисиці від сказу вакцинували по 12тис грн кожна, грошей нема, а сказ по лісу бігає і хто його спіймає.

Поделиться сообщением

37 хвилин тому, Kolja.BI сказав:

В настоящий момент на рынке находится около 25% молока из домохозяйств, и именно на него в большинстве случаев жалуются потребители.

Не треба видумувати.Більшість людей із села привозять продукти якісні,вони мають постійних клієнтів(а постійним клієнтам один раз продай неякісне-вони більше в тебе не візьмуть).

Поделиться сообщением

10 годин тому, Павло Михайлович сказав:

Не треба видумувати.Більшість людей із села привозять продукти якісні,вони мають постійних клієнтів(а постійним клієнтам один раз продай неякісне-вони більше в тебе не візьмуть).

Підтримую!

Виходить 2017 років від Різдва, всі люди на Землі доять корів руками і їхнє молоко було якісним, а тепер якісне буде лише у фермерів і в супермаркетах. Я завжди пив і буду пити молоко від своїх корів і кіз, а Ви робіть висновки. Але не ведіться на маркетологів, включайте свої голови, бог їх нам дав  для того щоб думати і аналізувати, а не тільки шапки носити.

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

В 06.12.2017 в 16:39, Иван Иваныч сказал:

Каким боком документ ЕС до нас.Вы о чем ,что собрались выполнять законы других стран,а не заблудитесь случаем.Экспортеры выполняют требования к качеству-все больше от требований Ес ни кого ни чего не касается.

Та ні я не заблукав... То напевно Ви не знаєте що Україна з 2008 року в ВТО?

А ось Вам і вимоги ВТО до пасічників (там ще багао  всякого є, що мені не подобається).  Там ще є вимоги до держ. ветиринарної служби і до переробної та торогових організацій...

Бджолярі:
• строго стежити за санітарним стан вуликів, інвентар, обладнання, місця і умови зберігання продуктів бджільництва;
• не допускати появи хвороб бджіл на своїй пасіці;
• дотримуватися правил утримання, годівлі та розведення бджіл;
• вести жорстку вибракування сімей бджіл, які не відповідає кондиції і стійкість до захворювань;
• при боротьбі з хворобами і шкідниками бджіл використовувати прийоми і способи ліквідації порушень, що не веде до забруднення продуктів бджільництва лікарських препаратів (зміна сот на новому, при гнильцах - знищення, перетоплювання на вощині, при варроатозе - застосування органічних кислот і інші засобів після відкачки меду );
• не допускати змішування продуктів від здорових і хворих (нелікованих) сімей бджіл пасіки;
• ретельно вести облік і виправлення факторів, що роблять негативний вплив на якість продукції, систематично проводити записи в журналах пасіки, зберігати їх не менше 5 років разом з приписами ветеринарної служби.

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Урош сказал:

Бджолярі:
• строго стежити за санітарним стан вуликів, інвентар, обладнання, місця і умови зберігання продуктів бджільництва;
• не допускати появи хвороб бджіл на своїй пасіці;
• дотримуватися правил утримання, годівлі та розведення бджіл;
• вести жорстку вибракування сімей бджіл, які не відповідає кондиції і стійкість до захворювань;
• при боротьбі з хворобами і шкідниками бджіл використовувати прийоми і способи ліквідації порушень, що не веде до забруднення продуктів бджільництва лікарських препаратів (зміна сот на новому, при гнильцах - знищення, перетоплювання на вощині, при варроатозе - застосування органічних кислот і інші засобів після відкачки меду );
• не допускати змішування продуктів від здорових і хворих (нелікованих) сімей бджіл пасіки;
• ретельно вести облік і виправлення факторів, що роблять негативний вплив на якість продукції, систематично проводити записи в журналах пасіки, зберігати їх не менше 5 років разом з приписами ветеринарної служби.

І шо в цих вимогах нового для українського бджолярства? Це робиться практично на кожній пасіці. Хто цього не робить просто перестає займатися бджільництвом (сім'ї померли від хівороб, не може сдати мед не проходять аналізи і т.д.).

Поделиться сообщением

3 минуты назад, Херсонец сказал:

І шо в цих вимогах нового для українського бджолярства? Це робиться практично на кожній пасіці. Хто цього не робить просто перестає займатися бджільництвом (сім'ї померли від хівороб, не може сдати мед не проходять аналізи і т.д.). 

Вимоги ВТО до

Державна ветеринарна служба:
• посилити контроль за санітарним станом і облік пасік;
• вести строгий облік видачі ветеринарно-санітарних паспортів з їх реєстрацією в особливому журналі 
із зазначенням номерів хворих сімей і характер вжитих заходів;
• спільно з адміністрацією району, фахівцями із бджільництва проводити роботи по організації товариств бджолярів,
 підготовці при них громадських інспекторів пасік.
Районний (міжрайонний) по бджільництву фахівців:
• посилити роботу по контролю за змістом, годуванням і розведенням бджіл на пасіках, ступеня укомплектованості 
їх необхідним обладнанням, санітарного стану, звернувши при цьому особливу увагу на процеси отримання, тару, 
місця і умови зберігання продуктів бджільництва і їх якість;
• при заготівлі продуктів бджільництва:
1. вести підбір пасік, продукція яких може відповідати вимогам, що пред'являються до продуктів;
2. не допускати змішування продуктів різного терміну зберігання від здорових і хворих сімей бджіл і з пасік, 
які не відповідають вимогам заготівлі продуктів;
3. зберігати продукти бджільництва відповідно до вимог.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Урош сказал:

• посилити контроль за санітарним станом і облік пасік;
• вести строгий облік видачі ветеринарно-санітарних паспортів з їх реєстрацією в особливому журналі 
із зазначенням номерів хворих сімей і характер вжитих заходів;

Ветпаспорт пасіки і є документ, який поставив цю пасіку на облік (я так розумію). Ви колись отримували цей документ. Я Вам скажу він обов'язково реєструється у спеціальному журналі. Ветлікар при бажанні може з Вами поїхати на пасіку і пересвідчитися у її наявності і умовах які є.

5 минут назад, Урош сказал:

• спільно з адміністрацією району, фахівцями із бджільництва проводити роботи по організації товариств бджолярів,
 підготовці при них громадських інспекторів пасік.
Районний (міжрайонний) по бджільництву фахівців:
• посилити роботу по контролю за змістом, годуванням і розведенням бджіл на пасіках, ступеня укомплектованості 
їх необхідним обладнанням, санітарного стану, звернувши при цьому особливу увагу на процеси отримання, тару, 
місця і умови зберігання продуктів бджільництва і їх якість;

Де взяти фахівців із бджільництва. У мене у Херсонському аграрному університеті вже таких не готують (а раніше було). Я думаю про це необхідно сказати ВТО щоб вони знали - не має в нас таких У нас кожен пасічник то фахівець.

8 минут назад, Урош сказал:

• при заготівлі продуктів бджільництва:
1. вести підбір пасік, продукція яких може відповідати вимогам, що пред'являються до продуктів;
2. не допускати змішування продуктів різного терміну зберігання від здорових і хворих сімей бджіл і з пасік, 
які не відповідають вимогам заготівлі продуктів;
3. зберігати продукти бджільництва відповідно до вимог.

Так вести підбір пасік, продукція яких може віповідати чи відповідає. Якщо може так це всі підходять. І як тоді експортується тисячі тон меду і отримується сотні тисяч млн. доларів.

Поделиться сообщением

Урош ідея організації бджолярів сама по собі непогана. Тільки не потрібно це перетворювати у загон у стійло. Галузь розвивається і я Вам скажу розвивається і без підтримки. Насторожує, що коли більш менш почали ставати на ноги почалося. Я так рахую є бажання допомогти у розвитку, а є контролювати. Щось мені здається запропонована схема якраз схожа на останнє.

Поделиться сообщением

Ветлікар в більшості випадків тікає коли бджола поруч пролітає

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Поделиться сообщением

12 минут назад, Херсонец сказал:

Ветпаспорт пасіки і є документ, який поставив цю пасіку на облік (я так розумію). Ви колись отримували цей документ. Я Вам скажу він обов'язково реєструється у спеціальному журналі. Ветлікар при бажанні може з Вами поїхати на пасіку і пересвідчитися у її наявності і умовах які є.

Де взяти фахівців із бджільництва. У мене у Херсонському аграрному університеті вже таких не готують (а раніше було). Я думаю про це необхідно сказати ВТО щоб вони знали - не має в нас таких У нас кожен пасічник то фахівець.

Так вести підбір пасік, продукція яких може віповідати чи відповідає. Якщо може так це всі підходять. І як тоді експортується тисячі тон меду і отримується сотні тисяч млн. доларів.

Тільки я ось не побачив в тому документі від ВТО що потрібно ліцензувати відкачувальні та переробні цехи....

Поделиться сообщением

11 минут назад, gru.v сказал:

Ветлікар в більшості випадків тікає коли бджола поруч пролітає

Це гарна ідея требе щоб наші селікціонери вивели бджолу охороницю....тільки вет.лікар чи ще якась приблуда, наприклад якої комісіі прийде на поріг. Щоб ці бджоли показали дорогу куди тікати....та більше і не приїдуть :)

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

54 минуты назад, Урош сказал:

посилити роботу по контролю за

55 минут назад, Урош сказал:

вернувши при цьому особливу увагу на процеси отримання, тару, 
місця і умови зберігання продуктів бджільництва і їх якість

23 минуты назад, Урош сказал:

Тільки я ось не побачив в тому документі від ВТО що потрібно ліцензувати відкачувальні та переробні цехи...

Поделиться сообщением

Чергова "реформа"!:blink: Моя трактовка намагань влади. "Поховалися оті пасічники по балках і лісосмугах і живуть як можуть! Треба їх до "волосатих" рук наблизити!"

Поделиться сообщением

Це гарна ідея требе щоб наші селікціонери вивели бджолу охороницю....тільки вет.лікар чи ще якась приблуда, наприклад якої комісіі прийде на поріг. Щоб ці бджоли показали дорогу куди тікати....та більше і не приїдуть 

Завезіть африканську або поліську наша більш лояльна ))))

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

Поделиться сообщением

Прямой Эфир

Поделиться сообщением

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.