Перейти к содержанию

В Україні створять єдиний реєстр пасічників


Skrif

Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, teplov сказав:

Чим новий паспорт з юридичної точки зору буде  відрізнятись від теперішнього? 

Змусити аграріїв рахуватись . 

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Kostya-Костя сказал:

Змусити аграріїв рахуватись . 

Заставить? Ну блин даете.Вы что разве не понимаете ,что это роль государства урегулировать все спорные вопросы так ,чтобы ни одна сторона обижена не была.О чем же разговор,вот мы сделаем то ,и вот то и другие нас просто обязаны слушать.А не подумали ли случайно ,что вот те которые должны вроде слушать не пойдут таким же путем и не придумают себе правил невестке на отместку.Что тогда делать будете?А?

Вот зарегистрировали пасеки -правильно,да конечно да,но не в нашем царстве-государстве.И вот это но и мешает всему и во всем.И вроде бы и правильно  пасеки регистрировать,но ведь за 2 года эпопеи для пчеловодов зарегистрировавших пасеки ,что изменилось,что их продукция подорожала,какими -то льготами пользуются,элементарно стабильной цена для них стала,конечно нет,Тоже самое не будет ни какого плюса и с реестров,банальный развод для наживы отдельных лиц и не более.Пчеловод так и останется один на один со всеми своими проблемами

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

( створення єдиного реєстру бджолярів України, робота над яким розпочнеться найближчим часом за участю професійних асоціацій бджолярів, представників місцевої влади та фахівців Держпродспоживслужби.) Карл!  І Держпродслужба, з ..уялі. А за ними слідом і всі ті що я вище ії перечислив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З нашими "особливими" підходами доконтролюються до того, що весь середній сектор бджільництва зникне як такий.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пахомич сказал:

обеднуватись потрібно . Для чого -  щоб мати спільну думку

Спільну думку мають однодумці. А виражають її однопартійці, мешість яких підкорилась більшості( або важності) Ось це " имеется мнение" і довело країну до ж..., давайте не доводити до неї бджільництво!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Kostya-Костя сказав:

Наприклад :

1.  Реєстрація  пасіки (без вуликів) з  видачею сертифіката який засвічує стан пасіки  , цех по відбору меду , сото- хранилище , місце перебування (екологія)  ,         дозволенні ліки та методи застосування , інвентар , тара , та інше (хто що добавить )

2.  Реєстрація  пасіки з вуликами  з  видачею сертифіката який засвічує стан пасіки  , цех по відбору меду , сото- хранилище , місце перебування (екологія)  ,         дозволенні ліки та методи застосування , інвентар , тара , та інше (хто що добавить )

3.  Реєстрація  пасіки (без вуликів) з  видачею сертифіката який засвічує стан пасіки  , цех по відбору меду , тара , та інше  (хто що добавить )

Пасіка яка має Сертифікат має силу в суді проти отруєння бджіл та інше(юридично підкувати)  , брати участь в ярмарках , виставках , торгівлі як опт так і  роздріб та інше...

Покупець тепер купить медо-продукти  в того в кого є сертифікат . 

Накинув так з балди те , що я бачу :)  не смійтесь ! :IMHO1:   

 

 

 

А це смішно. Щодо цехів по відбору меду, наприклад, читав на форумі, в США люди з 50 вуликами не всі мають медогонки, мед добувають на кухні вичавлюванням. А ви прямо про цілий цех говорите. І люди різні бувають. Хтось може відкачувати в польових умовах, а хтось і в ідеальному цеху зробить срач. Якщо вже йти за цією логікою, давайте заведемо обов'язкові санкнижки, медогляди, профосвіту і т. д. Можна багато ще повидумувати різних "хотєлок", і вся ця фікція нібито для безпеки споживача. А тим часом в магазині з дозволу Держ-безпек-продукт-спожив-нагляду (чи як його!) продається курка, яку треба вимочувати годину перед приготуванням, щоб видалити хоча б частину того, чим її нашпигували різні впливові дяді.  

  • Подобається 12
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене теж така реакція , що щось придумали не добре !  Але і не треба себе показувати зразу такими обіжаними  а вникати , коригувати дати знати , що СПУ не одні,  а ми теж є !    

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стосовно санітарних вимог при відкачуванні погоджуюсь, їх потрібно дотримуватись. А от сховища для рамок не маю і не планую його заводить. Суш зберігаю в пустих корпусах на точку і ніяких проблем.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Arius сказав:

Хтось може відкачувати в польових умовах, а хтось і в ідеальному цеху зробить срач

На базарі треба казати , що якщо будете їсти мед і буде хрустіти  в зубах , то так треба а коси теж в нас допускається по закону Государства :) 

4 хвилини тому, Seos сказав:

А от сховища для рамок не маю і не планую його заводить. Суш зберігаю в пустих корпусах на точку і ніяких проблем.

Так і є проблем нема,  все ж обговорюється , щось добавити , щось забрати . Все вірно. 

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Kostya-Костя сказал:

На базарі треба казати , що якщо будете їсти мед і буде хрустіти  в зубах , то так треба а коси теж в нас допускається по закону Государства :) 

 

То що Вам тяжко відро сполоснути, чи дружина якої хустини немає? 

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, teplov сказав:

То що Вам тяжко відро сполоснути, чи дружина якої хустини немає? 

Та все є ...   А коли вітерець в посадці подув та інше ?   та , що ми з вами шукаємо причину , всі  ж розуміють і часто це бачать на ютуб канал і  негативно коментують не охайних блогерів   при антисанітарії  а  , що говорити при 400 тис пасічників .  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Kostya-Костя сказав:

На базарі треба казати , що якщо будете їсти мед і буде хрустіти  в зубах , то так треба а коси теж в нас допускається по закону Государства :)

 

Тільки що, Kostya-Костя сказав:

А коли вітерець в посадці подув та інше ?

А ви знаєте, що в транспорті чи приміщенні, де багато людей, ми вдихаємо частину повітря, яке вже побувало в чиїхось легенях. Або ще, ви знаєте, скільки всяких бацил живе на грошах (купюрах) і хто ці купюри тримав і чим. :Jumpy:

  • Подобається 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був в мене млин , переробляв 6000 тис. тон зерна в рік , так от в кожного працівника сан. книга , тех . безбека (журнал, підпис), гост стандарт , пожарка і я знав , що це святе !  Борошно в пекарню з пекарні хліб , хліб їдять люди і ніхто до мене нічого не мав !  А не дай бог туберкульоз або ще всякі інфекційні хвороби ? 

То в пекарні хоч термічна обробка а мед ?     

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Arius сказав:

А ви знаєте, що в транспорті чи приміщенні, де багато людей, ми вдихаємо частину повітря, яке вже побувало в чиїхось легенях. Або ще, ви знаєте, скільки всяких бацил живе на грошах (купюрах) і хто ці купюри тримав і чим. :Jumpy:

Так знаю ! То що нам вже можна в  туалеті мед качати йокелемене ?  Я якісь елементарні норми яких треба дотримуватись , хоч так. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Kostya-Костя сказал:

Та все є ...   А коли вітерець в посадці подув та інше ?   та , що ми з вами шукаємо причину , всі  ж розуміють і часто це бачать на ютуб канал і  негативно коментують не охайних блогерів   при антисанітарії  а  , що говорити при 400 тис пасічників .  

Ще раз пояснюю. пасіка, до прикладу в мене, це частина мого присадибного господарства, є закони які регулюють цю мою діяльність. Ці закони мені не здаються якимись тупими, держава в свій час спеціально зробила їх більш ліберальними, щоб була була якась самозайнятісь, через це така вроді іне погона сума неоподатковується. 

І тут Стретович іде в Держпродспожив службу, яка до цього часу до мене не мала ніякого відношення, та просить мене контролювати. Я до гуглу, а він каже, все за що брався директор цієї служби, вмерло, що він корупціонер ідейний, в якого одна мета самозбагачення. 

Якщо Ви вважаєте себе не селянином а підприємцем, хочите щоб Вас контролювали, ставайте ним, і все Вам буде. 

  • Подобається 19
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо пан Стретоич хоче бути отаманом пасічників ( головою СПУ ) то нехай   не пісяє в штанці , а заходить на форум і докаже , шо він в своїй тарілці. :IMHO::hi:

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Пахомич сказал:

ІПросто інтересно , чому неудачники в політиці лізуть в бджільництво

Так вони через бджільництво (через умовну підтримку від пасічників) хочуть повернутись назад в політику.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нічого цей реєстр не змінить,корів тоже прономерували ,і на кожне вухо повісили по номеру нічого не змінилось,і ніхто на базарі не перевіряє доїли корову апаратом чи руками, люди беруть молоко в пластикових бутилках в кращому випадку з під мінералки і нікого це не хвилює, все будується на довірі ,знають свою молочницю,свого пасічника, і т.д. Нічого страшного не буде для нас і цього разу:IMHO:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А дійсно  панове чому  не запросити  пана Стретовича чкрез мережі на форум . Тут майже вся  Украна і боятися нема чого, не закопають.Пане Стретович в бій, якщо страшно є памперси.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, asaltan сказал:

Ключова річ - бажання продавця заробити, для цього він повинен виконувати всі забаганки покупця. А довіра виникне пізніше....:hi:

Забаганки це добре, але чи готовий експортер також на це реагувати шляхом підвищення закупівельної ціни? Як кажуть "Любий каприз за ваші гроші".

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Kostya-Костя сказал:

Так знаю ! То що нам вже можна в  туалеті мед качати йокелемене ?  Я якісь елементарні норми яких треба дотримуватись , хоч так. 

АНУ покажи ,як ти крутиш мед на полі.Я чикаю відповіді

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Пахомич сказав:

АНУ покажи ,як ти крутиш мед на полі.Я чикаю відповіді

Я на полі не крутю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Kostya-Костя сказал:

Я на полі не крутю. 

Так в поле могут быть лучшие санитарные условия как в некоторых в цеху.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Kostya-Костя сказал:

Я на полі не крутю. 

Є така приказка  " коваль коня кує , а жаба ногу підставляє" без всяких образ. Я  знаю , що таке відїхати від своєї брами чуть в бік трохи більше ніж на 500км. Я також дивлюсь фільми про бджільництво в США і в мене відвисає щелепа. До чого я веду,  я в полях з 1992р. і ми всі  разом взяті( туберкульозники ,сіфілітики, І тд...) пісяємо і какаєємо  І от де ми попісяли на травичку зранку там    купа бджіл  і вони не питають,  -  попісяний, ти маєш санітарну книжки????   

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

багато пасічників за регістрацію а ще більше проти тому непонятно нічого коли вийшла перша інформація про единий реестр пасік потрібно було описати що воно дае хорошого і поганого і тоді сегодні люди ненервувались і небулоб скільки емоцій :IMHO:що допоки ми нерегестровані до тих пір нам ніхто нічого неможе придьявити ні хорошого ні поганого а розьяснення повинно бути більше інформації що буде далі після регестрації 

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...