Перейти к содержанию

В Україні створять єдиний реєстр пасічників


Skrif

Рекомендуемые сообщения

В 13.12.2017 в 10:59, Fabro сказал:

 

Зміни не загорами і підходи СПУ також підуть вперед ;):hi:

Иван вы уже взрослый  человек, а до сих пор мечтаете как юноша.

Помнится вы раньше с Фадеевым писали, что нада входить в СПУ(внедрятся) молодым и начинать менять её из нутри.

Так скажите вы сможете потянуть этого дядьку, чтоб его сдвинуть и начать что-то менять?

Или вы придёте и начнёте договариватся с ним что нада менять и как?

 

В 14.12.2017 в 10:58, Віктор просто сказал:
Досьє. Стретович Володимир Миколайович

Стретович Володимир Миколайович

06.10 19:50    
Народний депутат України, член «Народної Самооборони». ФОТО


Народився 19 травня 1958 року в селі Забране Малинського району на Житомирщині.

Освіта:
— вища. Закінчив Київський топографічний технікум (1973-1977 р.р.), технік-топограф; Київський університет ім. Тараса Шевченка, юридичний факультет (1978-1983 р.р.), правник; аспірантуру Інституту держави і права АНУ (1983-1987 р.р.); кандидатська дисертація «Правове регулювання колективного підряду в сільському господарстві».

Трудова діяльність:
У 1987-1990 роках — молодший науковий працівник відділу правових проблем екології і сільського господарства. Протягом 1990-1994 років займає посаду наукового секретаря, старшого наукового працівника Інституту держави і права АНУ. В 1994-1996 роках — член Конституційної Комісії від ВР України, голова секції з питань судової влади і охорони Конституції.

Народний депутат України 2-го скликання — з 04.1994 р. (2-й тур) до 05.1998 р., Немирівський виборчий округ №58, Вінницька область, висунутий трудовим колективом. Голова Комітету з питань правової політики та судово-правової реформи. Член групи «Реформи». На час виборів — старший науковий працівник Інституту держави і права АНУ.

03.1998 р. — кандидат в народні депутати України, виборчий округ №15, Вінницька область. На час виборів: народний депутат України. 03.1998 р. — кандидат в народні депутати України від виборчого блоку «Вперед, Україно!», № 4 в списку.

Народний депутат України 4-го скликання з 04.2002 від блоку В. Ющенка «Наша Україна», №32 в списку. На час виборів: професор Київського національного університету культури і мистецтв, безпартійний.

10.1994-09.98 р.р. — президент Світового конгресу українських юристів. Член Державної комісії з проведення в Україні адміністративної реформи (07.1997-01.1999 р.р.). Член Координаційної ради з питань судово-правової реформи при Президентові України (10.1997-07.1998 р.р.). Керівник юридичної служби Громадянського комітету захисту Конституції «Україна без Кучми» для ведення переговорів з представниками режиму (02.2001 р.).

Кандидат юридичних наук (1989 р.), член фракції «Наша Україна» (з 05.2002 р.), голова Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією (з 06.2002 р.); професор кафедри правознавства Київського національного університету культури і мистецтв (з 03.1999 р.); голова Християнсько-народного союзу (з 11.1998 р.); президент Українського депутатського юридичного клубу (з 05.1994 р.); почесний президент Світового конгресу українських юристів (з 09.1998 р.); президент Фонду сприяння правовим і політичним реформам (з 12.1998 р.).

Автор близько 35 наукових праць з проблем регулювання трудових і майнових відносин в сільському господарстві та державному праві. Неодноразово брав участь в міжнародних наукових заходах, присвячених конституційному та аграрному розвитку України. Заслужений юрист України (1996 р.). Володіє німецькою мовою.

 

  • Подобається 2
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Лавр сказал:

Ого яка у вас амплітуда. 

Так в мене так амплітуда. На знищеня усьго прокремлівського, інакше вони знищать нас. Йде війна за визволення України від московіїї. Тому кеселев тв тут немає що робити.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.12.2017 в 12:28, teplov сказал:

Шлях не швидкий, скоріш навпаки.

Шлях, на мою думку, тупиковий, якщо немає розуміння навколо чого об'єднуватися. Мабуть більша частина пасічників не читала статуту СПУ (якщо такий є), не говорячи про діюче законодавство України про бджільництво. А цим, якраз, і користуються типу стретовичі: " Вступайте, здавайте внески, а ми за вас будемо думати і робити І вам буде благо, а якщо, щось не так- змінете мене через рік!" Як би не так, по-перше вони продумають все, щоб їх неможливо було змінити, а по-друге за рік можна натворити такого, що довго розгрібать прийдеться. Об'єднуватись,безумовно, річ добра, але як виключити можливість керування об'єднанням різного роду стретовичами і решта терентьєвими тут треба сім разів подумати, а вже потім об'єднуватись.:IMHO1:

  • Подобається 4
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На украинском рынке молока разразился скандал: в связи с ожидавшимся с 1 января 2018 года исключением из ГОСТ определения молока второго сорта СМИ стали массово писать о том, что молокопереработчикам запретят принимать у населения молоко этого класса. Поскольку в структуре всего молочного сырья на "населенческое" молоко приходится около 70%, а для многих сельских жителей сдача молока – единственная статья доходов, заговорили о близящемся коллапсе: дескать, коров вырежут, селяне останутся без доходов, а цены на молочные продукты из-за дефицита будут бить рекорды.Введение нового ГОСТ вновь отложили, а Минагрополитики подготовило документ, согласно которому молочные продукты из низкокачественного молока можно будет изготавливать еще минимум пять лет

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Віктор просто сказал:

Шлях, на мою думку, тупиковий, якщо немає розуміння навколо чого об'єднуватися. Мабуть більша частина пасічників не читала статуту СПУ (якщо такий є), не говорячи про діюче законодавство України про бджільництво. А цим, якраз, і користуються типу стретовичі: " Вступайте, здавайте внески, а ми за вас будемо думати і робити І вам буде благо, а якщо, щось не так- змінете мене через рік!" Як би не так, по-перше вони продумають все, щоб їх неможливо було змінити, а по-друге за рік можна натворити такого, що довго розгрібать прийдеться. Об'єднуватись,безумовно, річ добра, але як виключити можливість керування об'єднанням різного роду стретовичами і решта терентьєвими тут треба сім разів подумати, а вже потім об'єднуватись.:IMHO1:

Не так то просто поменять руководство любого обьединения,общества.Большинство руководителей таких "обьединений,обществ "старается кругом себя собрать       " верных"прихвостней которые любят прислужится своим" хозяевам" и они верно охраняют от иномыслящих.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Віктор просто сказал:

Шлях, на мою думку, тупиковий, якщо немає розуміння навколо чого об'єднуватися. Мабуть більша частина пасічників не читала статуту СПУ (якщо такий є), не говорячи про діюче законодавство України про бджільництво. А цим, якраз, і користуються типу стретовичі: " Вступайте, здавайте внески, а ми за вас будемо думати і робити І вам буде благо, а якщо, щось не так- змінете мене через рік!" Як би не так, по-перше вони продумають все, щоб їх неможливо було змінити, а по-друге за рік можна натворити такого, що довго розгрібать прийдеться. Об'єднуватись,безумовно, річ добра, але як виключити можливість керування об'єднанням різного роду стретовичами і решта терентьєвими тут треба сім разів подумати, а вже потім об'єднуватись.:IMHO1:

Повнстю згідний, я не зовсім зрозуміло написав. Молось на увазі об'єднання в спілки та кооперативи на місцях, для ведення конкретних справ, відстоювання інтересів конкретних людей (членів цих об'єднань), які (з досвідом) при необхідності об'єднуються для досягнення мети.  А спілка Стретовича це тормоз розвитку, це група людей яка у власних інтересах використовує совковий минталітет простих людей, з яким мусила би боротись.

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, teplov сказал:

Повнстю згідний, я не зовсім зрозуміло написав. Молось на увазі об'єднання в спілки та кооперативи на місцях, для ведення конкретних справ, відстоювання інтересів конкретних людей (членів цих об'єднань), які (з досвідом) при необхідності об'єднуються для досягнення мети.  А спілка Стретовича це тормоз розвитку, це група людей яка у власних інтересах використовує совковий минталітет простих людей, з яким мусила би боротись

Вашу думку я зрозумів з першого разу, а ця цитата тільки підтвердила, що я її зрозумів правильно. Я просто акцентував увагу на порядок і послідовність об'єднання. Я хотів би застерегти, що об'єдналися, а насправді ярмо на шию і погонич з батогом ззаду. Я розумію, що у нас завжди є право на на х..., але осадок залишиться в черговий раз. З повагою!

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.12.2017 в 22:27, nibond сказал:

Не кругом так. При реєстрації в селищній Раді до мене особисто приїжджав працівник і сумлінно перерахував. А у ветслужбі як і у вас, їм головне, щоб заплатив.

Ага, а у меня с выпученными глазами спрашивали куда им мою пасеку присобачить, т.к. я единственный кто к ним регистрировать пришел.

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Мені вдалося декілька разів потрапити на збори обласних голів СПУ. І чесно кажучи мені там було трохи не затишно. Відчуття неначе потрапив у воду де кишать голодні акули. На бджолярському крузі 2016 року навесні я зрозумів що змова експортерів відносно ціни на мед буде посилюватися і оптова ціна на мед буде знижуватися. Та й попередні роки демонстрували зниження оптової ціни на мед. Так воно і сталося але я і мої друзі замість соняшника поїхали до лісу на золотарник. Так от, на всіх зборах пан Стретович наголошував щоб обласні і районні голови спілки обіцяли пасічникам будь-що на їх думку логічне наприклад безкоштовний цукор в перерахунку на один вулик і так далі для того щоб зібрати інформацію про кількість вуликів, кількість товарного меду, стаж пасічників і їх вік. На мою думку ця статистична інформація треба спілці експортерів для точного розрахунку кількості меду яка виробляється в даній місцевості. А пам'ятаєте як той же Стретович на телеканалі ( забув на якому саме) виступав і говорив що світова ціна на мед впала і треба більше трудитися. Якби він був за нас то сказав би не здавати мед по грабіжницьким цінам. Наші експортери меду хочуть отримувати більший прибуток. Якщо в їх нема статистичної інформації навесні та восени про стан і кількість пасік тоді контракти можуть бути підписані на таку кількість меду яку важко буде назбирати. Цю паніку експортерів ми бачили в 2017 році коли ціна на мед росла із кожним тижнем. Оця реєстрація (нумерація) пасік і вуликів є наслідком цієї паніки. А якщо менша кількість меду буде в контракті тоді прибутку буде менше. Купку експортерів  давить жаба що заготували  мед по завищеним цінам????????? Для експортерів дуже важлива статистика для того щоб правильно розраховувати прибуток і цінову політику відносно оптової закупівлі меду. Тоді легко буде розрахувати скільки меду куплено і скільки залишилося. Тим самим пасічники завжди будуть програвати а експортери завжди будуть на коні.

            Нагорнюк на зборах Київської обласної спілки пасічників  сказав що в Одесу привезли 200 тонн китайського меду по ціні 1,5 долара за кілограм. Але на сказав хто це замовив. І саме тому заготівельна ціна на мед так впала. Ділимо 200 тон на 53 тис. тон які експортували з України станом на 1 жовтня цього року. І множимо на 100. Отримаємо мізерний відсоток -0,37%!!!  Мабуть це падіння ціни по такому самому принципу як для алкоголіка напитися горілки - годиться будь-який привід.  Схоже що наші експортери звикли жити в період злочинного накопичення капіталів і хочуть на наші трудові плечі пасічників перекласти оплату членських внесків апімондії, податки і застрахувати себе через ветеринарну службу від купівлі меду із антибіотиком для того мабуть щоб робити менше дороговартісних аналізів. Якщо хтось із пасічників не розуміє до чого все це йдеться тоді треба думати кому це все вигідно. І все стане на свої місця. Ніхто не зробить нас сильними і незалежними крім нас самих. Верхівка СПУ загралася із спілкою експортерів меду. Можливо повний вихід пасічників із спілки їх би протверезив??? Питань виникає багато. Треба разом думати як жити далі.

           А що буде коли влада заборонить продавати мед напряму на базарах а все буде йти тільки через спілку? Такі ідеї теж звучать на зборах обласних голів СПУ... Український селянин колись пережив колективізацію.

           А ми переживемо нумерацію? Можливо історія повторюється?

  • Подобається 12
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Крук сказав:

Мені вдалося декілька разів потрапити на збори обласних голів СПУ. І чесно кажучи мені там було трохи не затишно. Відчуття неначе потрапив у воду де кишать голодні акули. На бджолярському крузі 2016 року навесні я зрозумів що змова експортерів відносно ціни на мед буде посилюватися і оптова ціна на мед буде знижуватися. Та й попередні роки демонстрували зниження оптової ціни на мед. Так воно і сталося але я і мої друзі замість соняшника поїхали до лісу на золотарник. Так от, на всіх зборах пан Стретович наголошував щоб обласні і районні голови спілки обіцяли пасічникам будь-що на їх думку логічне наприклад безкоштовний цукор в перерахунку на один вулик і так далі для того щоб зібрати інформацію про кількість вуликів, кількість товарного меду, стаж пасічників і їх вік. На мою думку ця статистична інформація треба спілці експортерів для точного розрахунку кількості меду яка виробляється в даній місцевості. А пам'ятаєте як той же Стретович на телеканалі ( забув на якому саме) виступав і говорив що світова ціна на мед впала і треба більше трудитися. Якби він був за нас то сказав би не здавати мед по грабіжницьким цінам. Наші експортери меду хочуть отримувати більший прибуток. Якщо в їх нема статистичної інформації навесні та восени про стан і кількість пасік тоді контракти можуть бути підписані на таку кількість меду яку важко буде назбирати. Цю паніку експортерів ми бачили в 2017 році коли ціна на мед росла із кожним тижнем. Оця реєстрація (нумерація) пасік і вуликів є наслідком цієї паніки. А якщо менша кількість меду буде в контракті тоді прибутку буде менше. Купку експортерів  давить жаба що заготували  мед по завищеним цінам????????? Для експортерів дуже важлива статистика для того щоб правильно розраховувати прибуток і цінову політику відносно оптової закупівлі меду. Тоді легко буде розрахувати скільки меду куплено і скільки залишилося. Тим самим пасічники завжди будуть програвати а експортери завжди будуть на коні.

            Нагорнюк на зборах Київської обласної спілки пасічників  сказав що в Одесу привезли 200 тонн китайського меду по ціні 1,5 долара за кілограм. Але на сказав хто це замовив. І саме тому заготівельна ціна на мед так впала. Ділимо 200 тон на 53 тис. тон які експортували з України станом на 1 жовтня цього року. І множимо на 100. Отримаємо мізерний відсоток -0,37%!!!  Мабуть це падіння ціни по такому самому принципу як для алкоголіка напитися горілки - годиться будь-який привід.  Схоже що наші експортери звикли жити в період злочинного накопичення капіталів і хочуть на наші трудові плечі пасічників перекласти оплату членських внесків апімондії, податки і застрахувати себе через ветеринарну службу від купівлі меду із антибіотиком для того мабуть щоб робити менше дороговартісних аналізів. Якщо хтось із пасічників не розуміє до чого все це йдеться тоді треба думати кому це все вигідно. І все стане на свої місця. Ніхто не зробить нас сильними і незалежними крім нас самих. Верхівка СПУ загралася із спілкою експортерів меду. Можливо повний вихід пасічників із спілки їх би протверезив??? Питань виникає багато. Треба разом думати як жити далі.

           А що буде коли влада заборонить продавати мед напряму на базарах а все буде йти тільки через спілку? Такі ідеї теж звучать на зборах обласних голів СПУ... Український селянин колись пережив колективізацію.

           А ми переживемо нумерацію? Можливо історія повторюється?

Ніхто, нікого не заставить, щось через, щось продавати! Не панікуйте! Спілка, ГО- це добровільне об'єднання. Хтось має відстоювати права бджолярів. Тому і об'єднуються в Спілки, ГО. Не подобається Вам СПУ створіть свою Спілку чи ГО тай кооператив і станьте експортером меду. ВАМ хтось боронить? Цікаво, як Ви свій мед продаєте, коли підходить людина на базарі і просить Вас показати якийсь документ, що мед якісний? Бо коли Ви купуєте машину чи ковбасу то вибираєте, що була якісна і можна на дату виготовлення подивиться!

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.12.2017 в 14:51, Віктор просто сказав:

Шлях, на мою думку, тупиковий, якщо немає розуміння навколо чого об'єднуватися. Мабуть більша частина пасічників не читала статуту СПУ (якщо такий є), не говорячи про діюче законодавство України про бджільництво. А цим, якраз, і користуються типу стретовичі: " Вступайте, здавайте внески, а ми за вас будемо думати і робити І вам буде благо, а якщо, щось не так- змінете мене через рік!" Як би не так, по-перше вони продумають все, щоб їх неможливо було змінити, а по-друге за рік можна натворити такого, що довго розгрібать прийдеться. Об'єднуватись,безумовно, річ добра, але як виключити можливість керування об'єднанням різного роду стретовичами і решта терентьєвими тут треба сім разів подумати, а вже потім об'єднуватись.:IMHO1:

Створіть свою ГО і не панікуйте. Напишіть статут таким чином, щоб усіх задовольняв і вступали  до Вас а не до Стретовича (Бо Всі ми хочемо бути гетьманами а не прапороносцями).

  • Подобається 2
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На базарі при продажу меду існує простий принцип - подобається або не подобається. А також існують постійні клієнти які напрацьовані роками.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Микола135 сказал:

Створіть свою ГО і не панікуйте. Напишіть статут таким чином, щоб усіх задовольняв і вступали  до Вас а не до Стретовича

Мені вистачає роботи на пасіці і не в тому я віці, щоб панікувати, тим більше- виконувати ваші накази.

 

8 часов назад, Микола135 сказал:

Бо Всі ми хочемо бути гетьманами

Булаву вам в руки!

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, Крук сказав:

А ми переживемо нумерацію? Можливо історія повторюється?

Ваша думка не безпідставна, але чомусь Ви висловлюєте її з  позиції безпомічного і переможеного. Так, реєстрація пасік надасть експортерам можливість планувати бізнес. Але ж це посилить їх позиції не тільки на внутрішньому, але і на зовнішньому ринку, а це вже спільний інтерес. Крім того, реєстр повині використати і пасічники для самоорганізації і вирішення власних проблем. По третє, коли ми офіційно існуємо як сфера діяльності, користь від якої неоцінена для держави, то маємо право вимагати фінансової підтримки і захисту держави. Потрібно тільки бути активними, а не ховатись по кутках і задовільнятись крихтами.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Віктор просто сказав:

Мені вистачає роботи на пасіці і не в тому я віці, щоб панікувати, тим більше- виконувати ваші накази.

 

Булаву вам в руки!

Всім вистачає роботи на пасіці! От завтра фермер покропить забороненим препаратом поля і бджоли впадуть. Кому будите жалітися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Микола135 сказал:

От завтра фермер покропить забороненим препаратом поля і бджоли впадуть.

Завтра 30 грудня, в окрузі жодного фермера-ідіота, та і бджоли не літають. З наступаючим і не панікуйте!

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не збираюся здаватися. Пасіку перевезу весною друзям на закриту територію і буду міняти місця постановки вуликів. Я категорично проти будь - якої реєстрації, обліку і паспортизації. І думаю що статистику треба викривити так щоб експортери робили помилки і внаслідок цього були змушені підвищувати закупівельні ціни на мед. І щоб замість нашої крові пили свою. Що експортеру погано - пасічнику буде добре. Оцю паспортизацію затіяли зовсім не пасічники. Якщо експортери хочуть нас обдурювати і обдирати то чому я повинен їм все прощати?Я хочу спокійно жити і займатися проблемами на пасіці. Здавати звіти, бігати по державних установах це не для мене. На мою думку Ми, всі пасічники до паспортизації нормально жили, розвивалися і вийшли на третє місце по експорту меду. Для чого нам оця статистика? Ми й так живемо нормально. Спочатку візьмуть на облік потім знімуть субсидії з тих пасічників хто здав начебто на гарну суму грошей а насправді просто вийшов на нульовий рівень рентабельності. За ветеринарне дослідження треба платити, далі податки і примусове розподілення ветпрепаратів і зіпсованого мокрого цукру типу їж що дають і не гавкай. Для чого оце все нам треба? Заради красивого папірця що наш мед доброякісний по всіх параметрах? На базарі і так мій мед купляють. Той же самий акацієвий, липовий, гречаний, золотарниковий і так далі. А соняшниковий і ріпаковий експортерам здав а дослідження і статистика це мені не потрібно. От наприклад експортери меду своєї статистики не показують бо в їх це комерційна таємниця. А ми повинні показувати? Не бачу ніяких причин цього робити.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відносно того що фермер навесні кропив шкідливим для бджіл препаратом Нагорнюк на обласній спілці сказав що є вже випадки спалювання посівів ріпаку. Двісті гектарів згоріло і фермер роздав добровільно по 1000 гривень на вулик пасічникам у яких загинули бджоли.

  • Подобається 3
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Крук сказал:

 Я категорично проти будь - якої реєстрації, обліку і паспортизації. І думаю що статистику треба викривити так щоб експортери робили помилки і внаслідок цього були змушені підвищувати закупівельні ціни на мед. І щоб замість нашої крові пили свою. Що експортеру погано - пасічнику буде добре. 

Є така приказка "не рубай сук на якому сидиш" Так ось головне, щоб ми своїми діями не зрубали дерево на корню на якому сук знаходиться.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Віктор просто сказав:

Завтра 30 грудня, в окрузі жодного фермера-ідіота, та і бджоли не літають. З наступаючим і не панікуйте!

Гаразд! Вас теж з наступаючим! 

1452074964_rizdvo.gif

2 хвилини тому, Крук сказав:

Відносно того що фермер навесні кропив шкідливим для бджіл препаратом Нагорнюк на обласній спілці сказав що є вже випадки спалювання посівів ріпаку. Двісті гектарів згоріло і фермер роздав добровільно по 1000 гривень на вулик пасічникам у яких загинули бджоли.

Це не вихід!

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Микола135 сказал:

Гаразд! Вас теж з наступаючим! 

1452074964_rizdvo.gif

Це не вихід!

Зато діє краще за спілку

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моє найкраще свято починається навесні під час першого обльоту бджіл. А новий рік це свято бухгалтерів і малих дітей.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, targal сказав:

Зато діє краще за спілку

Та немає різниці чи Ви у спілці чи ні. Просто потрібний закон де буде бджола захищена. На превеликий жаль закони пишуть не бджолярі а агрохолдинги. Чомусь до сьогоднішнього дня у нас в країні немає дотації від фермера (цукром, гривнею...) за те, що бджоляр кочує на його полях. А на оборот потрібно домовлятися з фермером, щоб він дав добро для кочівлі на його полях .

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Крук сказав:

... сказав що є вже випадки спалювання посівів ріпаку. Двісті гектарів згоріло і фермер роздав добровільно по 1000 гривень на вулик пасічникам у яких загинули бджоли.

А наступного року 2000 сімей ляже в окрузі, а у фермера одна кукурудза - і не кропив, і не горить. Міжусобиця це тупик.
А без офіційної реєстрації пасіки як відшкодовувати збитки в суді?

28 хвилин тому, Крук сказав:

потім знімуть субсидії

Ну якщо за доходами  вона Вам не належатиме, то чому на неї претендувати

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, yurasaver сказав:

Є така приказка "не рубай сук на якому сидиш" Так ось головне, щоб ми своїми діями не зрубали дерево на корню на якому сук знаходиться.

Я розумію що це не сучок і не дерево а щось подібне до гідри. Рубаєш одну голову а виростає потім дві. Не чув ні одного випадку розорення експортерів. Знайдеться дуже багато охочих купити наш мед потім швидко продати за кордоном і знову і знову і так разів 5 можливо 10. Ми капіталовкладення прокрутимо один раз за рік а експортери багато разів. Мені здається що таких охочих буде все більше і більше аби тільки закінчилася війна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...