Перейти к содержанию

Для шанувальників червоного сухого вина.


Винодел

Рекомендуемые сообщения

Вичитано(прослухано) у Олексія Дідурова в "Легенди і міфі Древнего совка". Далі мовою оригіналу.

Персонаж- дед Сёмка оттарабанил своё в лагере потом на фронте и снова в лагере. Проникся убеждением, что стирка одежды отнимает впитанный личностный  дух владельца, от чего она лишается уюта и личностных отношений с хазяином, дед  Сёмка вешает на кухне, на верёвке давно носимое бельё, носки, брюки и  рубахи и передвигает барахло от начала веревок к их концу откуда снимает  отвисевшееся и продутое дыханием жилья, то- есть, того же духа хозяина. Поносив вешает опять в начало, смену снимает с конца. Запахи, дух, по лагерному поверью, не покидают их создателя. Что- то в  этом есть. Сучасному чоловіку що проживае з сім'ею важко застосувати метод діда Сьомки, моя без дозволу засовуе мою одежину в пралку, варто тільки зняти з себе, а , інколи, відшукуе заховану робочу одежину і туди ж. Мої волання , заклики звернутись до здорового глузду, раціональності в цій справі- результату не дали, борюся.

Історія міжнародної торгівлі Великобританії з Китаем, незбалансована торгівля, наслідки єкспорту. Підслухано у Джеймса Клавелла в романі "Тай Пен". Роман дає право на вигадку, можливо було і не так, тому закликаю знавців- поправте.

В 1699 році перше Британське судно мирно продало товари і привезло назад шовк і ,вперше, дивовижну траву,що називалась-чай. В ті часи тільки Китай виробляв її дешево і в надлишку.В обмін на неї китайський імператор погодивсь брати тільки срібло. За 50, з невеликим, років чай став самим популярним напоем  на Заході і особливо в Англії-найкрупнішій торговій державі. Ще за 20 років чай зробився для Британського уряду головним джерелом надходжень від внутрішнього отодаткування,  адо кінця 18-го століття видплив срібла практично спустошив казну і несбалансована торгівля, при якій за чайний лист платили дзвінкою монетою, стала національною катастрофою. Протягом всьго 18-го століття Британська Ост-Індійська  компанія, гіганська, наполовину приватна наполовину державна корпорація, отримала спеціальним парламентським актом безроздільне право на торгівлю с Індіею і Азіею. З всезбільшуючим відчаем пропонували натомість срібла все що завгодно: бавовняні тканини, ткацькі станки, гармати і кораблі але імператори незмінно ,з гонором, відмовляли.Вони вважали, що Китай  здатен сам забеспечити себе всім необхідним, з презирством відносились до варварів, якими вони вважали всіх не китайців і розглядали всі країни світу як своїх вассалів. І ось 30 років тому(перша половина 19-го століття) , Британське судно "Блукаюча Зірка" піднялось вверх по річці Сідзян и кинуло якір біла острова Вампоа, в його трюмах знаходивсь таемничий вантаж-опіум, що в надлишку вироблявся в Британській бенгалії. Опіум китайці споживали вже багато століть,щоправда "по карману" він був тільки заможним або мешканцям провінції Юнь-Нань, де також вирощували мак. Це була контрабанда.Корпорація таемно видала капітану "Блукаючої зірки" дозвіл запропонувати опіум китайцям, але тільки за срібло. Китайська купецька гільдія, якій імператор надав монополію на торгівлю з Заходом, придбала вантаж і таемно продала його з надзвичайним прибутком(+ вони з неї, оборудки, не сплатили податок в казну). За джентельменською угодою, капітан "Блукаючої Зірки" передав срібло представникам компанії в кантоні отримавши свою частку чеком виписанним на "Лондонський Банк" і , негаючи часу, "полетіл" назад, в Калькутту, за новим вантажем опіума. Імперія була врятована від фінансової кризи. Потім багато чого було: боротьба китайських торговців з корпораціею, заборона англійським парламентом обігу опіума.Повторюю, хто знае як було- виправте, доповніть.

Звісно, історія (за висловом англійського лорда) вчить тому, що никого ничому не навчила(людство робить одні й тіж помилки) але єкскурси в минуле дуже цікаві та й світогляд змінюють і розширюють.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Прочитано у М.І. ВЕЛЛЕРА "Єретик". Даже в самые тяжкие времена всех запретов, евреям не могли запретить пользоваться деньгами. Ну есть-пить как-то надо, а. если , у кого есть деньги. у него можно взять в долг. Христиане не запрещали себе врать в долг у экономных,прижимистых и жадных евреев. Иногда долги приходилось и отдавать, а то евреи копить деньги вообще перестанут, если их просто отбирать.

Книга варта бути прочитаною, цікаво викладена історія пращурів з 9-го століття( час утворення держави). Прогноз ближчого (дуже можливо і я доживу) майбутнього білої раси і багато іншого цікавого , схожого на правду життя.

Завтра в міському цирку виставка обладнання для бджільництва, візьму пляшку "БД", підходьте , побалакаемо про тактику розвитку власних пасік в цьому сезоні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Певен, мало хто знае, що вислів "по -блату" був запроваджений , випущений на Радянський культурний простір  в 29- 30 році на Соловецьких островах(СЛОН-Солвецкий Лагерь Особого Назначения, пізніше СТОН), жаргон, сленг, "феня" була прийнята радянськими громадянами і звідти пішла "гуляти" по всьому Союзу. Д.С. Лихачев "Воспоминания"- рекомендую, щоб знати , пам'ятати і вміти відрізнити горе від міщанського життя, ад від рая (обидва земні інституції).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

В зв'язку з більшою зайнятостью прошу, для прискорення оборудок з придбання вина й іншого,  писати СМС або телефонувати на 0672888044.Вказана раніше картка "ПБ" не дійсна. Номер нині активної картки "ПБ" 5168 7427 2133 3044. Остання проба вина "Сапераві" показала, що погіршення смаку не відбулось,тому  продовжую висилати  умови і ціна без змін(30гр\л, мінімум "баклажка").

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.04.2020 в 22:17, Винодел сказал:

Сапераві

А крім "Сапераві" які ще є продукти виноробства?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Цього року кількість винограда і відповідно вина менше, думаю дал з двадцять буде. Зразу в стадії тихого бродіння. Смак, аромат і інші показники -типові для цьго сорту.  За тиждень -другий можна буде відсилати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.01.2020 в 01:05, Винодел сказал:

опіума.Повторюю

 Примерно так и было....Британия под видом торговли чаем торговала  опиумом  .......британская корона имела с этого  сверхприбыли......и по-моему мнению это отразилось на теперешней сильной Великобритании.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про вино. Сьогодняшня проба вина  з іншої місткості показала, що маю два не тотожніх молодих вина. Напівсухе і напівсолодке, друге схоже на "ігристое", іншими слова "з бульбашками". Такий стан (доброжування,тихе бродіння), нестійкий ,тимчасовий. Вино освітлилось, прозоре и при цьому ,певен, ще буде випадати осад. Також продаю міцний(40%) спіртовий напій типу бренді (мені більш до вподоби назва "Благородний Дісціллят") за ціною 240гр/л. Цей напій менше змінюеться з часом. Вино по 30гр/л. Оплата на картку"ПБ" номер якої декількома постами вище. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.04.2020 в 22:17, Винодел сказав:

ПБ" 5168 7427 2133 3049

Номер картки для перерахування коштів. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маемо намір здати по 43, в кого недалеко від нас і в діжках можете приеднатись, телефонуйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Винодел сказал:

Маемо намір здати по 43, в кого недалеко від нас і в діжках можете приеднатись, телефонуйте.

Вино?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

добрый день-вино еще есть в продаже,.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Приемно  ще раз пересвідчитись, що з шахрайством в Україні не тотально, не завджи з можливістью обманути тебе "облапошать" напевне. Цікаво провести такий собі соціальний єксперемент. Відправляв чотири "баклажки" вина без пакування і пломбування, так обмотав кришки липкою плівкою і віддав працівникам "Делівері". Точніше відправляла дружина, яка і перша зауважила про легку можливість надпити і долити води. Усвідомлював, що ризик і провокація, так дрібв'язкова, в разі негаразду поверну гроші або пошлю повторно (потрійно,по-четверно... доки не дійде до замовника).Спитав у отримувача-все гаразд, він теж подумав про можливість... Невеличка деталь  пересилка 20кг.(4 пакувальніх одиниць) коштувало 106гр. в Хмельницьку обл.  "НП" бере 80-85гр. + пакування в коробку.

Здача меду. Здали ми як і було заплановано по 43.Я і ще один "здатчик" ризикнули з відтермінуванням оплати на місяць , я всіею массою, він частиною. Днями отримали гроші, з розрахунку по 46, як і домовлялись. Партнер- Гайденко Сергій , з Олександрії. Домовлявся і оформлював док. товариш, мій мед і робота по навантаженню в кузов автівки(писав про це), можна сказати прилаштувався.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Цього року вино і до цього дня не погіршило смак. Вчора відправляв , зробив дегустацію-смачне, думку поділяе дружина(сину не сподобалось). Як на мій погляд відчутна солодкуватість, можливо напівсухе. Залишилось на продаж дві "баклажки". Ціну трохи підвищів-до 40гр\л. Такий собі бізнесовий єскперемент. Надихнула така історія. Приятелька ,родичка, кума запалилась бажанням придбати кращу автівку ніж мала. З літніми жінками часто таке, зайде якась мрія в голову і вона "печеться" втілюе її в реальність.Зачепило і мене і мою дружину-допомогали, по-різному. Дружина їздила тричі на оглядини "претендентки", я- вів розмови з продавцями, намагавсь скласти резуме по автівці. Сам робив перегляди об'яв, слідкував за цінами. Справа за пару-трійку місяців вирішилась купівлею. За 6,7т.долл. була придбана непогана автівка з дрібними "непрацювалками"(проїхала220т.км.), після користування вияснилось -в салон на нерухомому авто  потрапляють відпрацьовані дизелем гази, треба шукати і знешкоджувати. Продавець, швидче всього, таке збрехав, знав про це і не сказав, в багатьох продавців автівки в "ідеальному стані".  Запам'яталась автівка з Полтави з опису і фото в догляненому стані, невеликим наїздом(140т.км.) за ціною 6995долл. Довго продавалась і ціну продавець знижував на 50дол. щотижня, дійшло до 6800. Думаю дійте до 6500 і поїдемо оглядати. Уявляете мое здивування коли при черговому огляді об'яв побачив її вже на 200дол. дорожче, продавець той самий. Отакий комерційний хід- не зміг продати по цій ціні спробую продати дорожче. Покепкував я з логіки продавця а потім мені пояснили, що ціни на автівки таке справді підросли на 100-200долл. і продавець мав сенс. Скоро і об'ява зникла, продав,передумав продавати, розмістив об'яву на іншому ресурсі-так я і залишивсь непізнаним. Історія запам'яталась і стала для мене уроком, вирішив вчинити подибним способом. По 30гр\л вино не продав ,спробую продати по 40гр\л.Вино те саме що і завжди продавав-пригощав, міняв аромат,смак(органолептика) звичайні типові для сорта і мого вина, можливо трохи солодче і смачніше ніж завжди. Фінансового чи репутаційного значення цей  дослід для мене і багатьох інших немае-так розважаю себе дурницями.  

Анекдот в тему. Одна англіська діва(в розумінні "незаймана") з якогось часу свого життя мріяла  вже не про чоловіка, джентельмена, а хоча б палкого коханця("Казанову") що ховатиметься під ліжком. Кожного разу зайшовше в будівлю "моніторила" простір під ліжком- отож. Роки минали... Жінка маючи базові знання з теорії ймовірності вирішила подвоїти шанси появи очикуваної події- встановила в кімнаті ще одне ліжко.Не спішіт посміхатись, пояснит собі чому ми сміемось над застосуванням леді в цьому  випадку теорії ймовірності(доречі розділ науки математики, сам вивчав у віші).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 6 months later...

Цьогорічне вино готове до споживання, можу надсилати. Органолептика, спіртуозність(визначено розрахунково) як завжди. Ціна 40гр\л. Мінімальна емкість для пересилання-5л. Сам вживав, давав іншим аматорам-відгуки позитівні(вірю,що справді подобаеться).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а полусладкого нет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо якісь пляшки і підійдут під позицію "напівсолодке" та не хочеться мені його пересилати-ризики погіршення смаку, несподобаеться, ціна в рази більша. Як я розумію ситуацію з виноматеріалом в Європі, купіля у виробників виноматеріалу в свою тару досить поширене, зокрема у Франції. Будь-хто може купити і купують виноматеріал на заводі типу нашого "Заводу первинного виробництва" в свою тару дома поселяють покупку в погріб чи як воно в них називаеться, достають по потребі. Закупівля раз на рік. Неоподатковуеться коштуе дешево, можливо по евро за літр. Чому в мене дорожче- то ми ж не у Франції, у мене все хенд мей(зроблено руками). З мого виноматеріалу можете зробити напій різної цукристості( на ваш смак)  шляхом шаптолізації(підсолоджування цукром, ГФС, медом), і будь-якої спіртуозності шляхом спіртування будь -якими спіртвмістними рідинами. Тут ви сам собі кухарь, шикарь і сомелье. Змішали інгрідіенти, довели суміш до отпимальної темп. налили-випили, прислухались до враження, записали ємоції, визначились з подальшими діями і дійте за складеним планом.

Напівсолодке це 3-5% цукристості при 10-12% спіртуозності.Тобто ложка(з горою) цукру  на літр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22.10.2021 в 22:34, Винодел сказав:

Цьогорічне вино готове до споживання, 

Вже? Моє ше й не думає бути готовим:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Номер картки для переказів грошей. ПБ.5168742721333049. БОЖКО Д.А. Можу вислати такими перевізниками:"НП",Укр Пошта, Делівері. Для заказів-СМС повідомлення, особиста тел. розмова, на форумі в приватні повідомлення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Отримав замовлення- не знаю що приходить іншим, але мені прийшло не вино а брага, яка ще сильно бродить, при кімнатній температурі за 2 години пляшка надулась як кока кола в магазині.. На смак також як брага якій ще довгенько бродити... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Тоже в начале ноября получил свой "заказ". Пришлось поставить в подвал дображивать. Как для меня, вот только сейчас вино доходит до своих кондиций. Как то хозяин темы поспешил с продажами. Покупал у него и в 19-м и в 20-м,  нареканий небыло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...

За моїми поняттями про єтику спілкування я маю щось відповісти на дорікання щодо отриманого продукту. Виноматеріал що відправляв, на мій погляд, був цілком придатним для споживання за прямим призначенням. Деяка солодкість відчувалась що для багатьох споживачів навідь краще ніж "брют". Вино вже доволі освітлилось і після вживання не викликало неочікуваних реакцій. Так вино може "надувати" баклажки що свідчить про тіхе бродіння, единий негаразд -це можливість розриву і витікання при транспортуванні. В моему розумінні дурний тон подавати до столу, частувати ,продавати виноматеріалу з хворобами вадами, каламутним. Відправлене вино було прозоре( з блиском), з типовим ароматом, кольором, смаком. Можу ще добавити, що кожен, хто робив вино стикавсь з проблемою надуття емкості , вистрілюванням корків, шумуванням в бокалі. Відомо як з цим боротись. Чомусь я вважав це не так важливим щоб проводити цю технологічну операцію. Вино позіціювалось як домашне, природне, столове, малоспіртуозне, швидкого терміну використання, з професійним призвіськом- виноматеріал. Ціна відповідна. Сам в 2020р на "Петриківському Дивосвіті" придбав пляшку авторського вина(0,7л)"Дрюківські вина" сортового з в-да Сапераві по ціні 140гр. Дома з домачадцями спробували -був здивован бо смак, аромат зовсім не той, що в мого. Списати це на витримку не можна, бо бувало і мене стояло понад рік  але таким не стало. Багатьом цікаво чи краще воно було від мого, схаменіться, питання безглузде.  Вчетверо дорожче-так. Ситуація для мене капостна, наче виправдовуюсь і якби не бажання зробити допис в темі пішов би по-англійськи.

Невідомо кому завдячувати але цього  року як і мілліарди років до цього Земля опромінюеться Сонцем і на ній відбуваеться фотосинтез, виноград давно посаджений мною росте і родить. Врожай треба збирати і переробляти- така моя доля. Можна залишити грона на кущах(останні роки приходить така думка) нехай падають під ноги на бруківку, кому більш мулятиме зметуть, щось проти такої картини. Збирав і цього року з трьох місць було зібрано (цього року порахував для задовільнення цікавості) більше 750кг. Мабуть десь помиливсь і насправді більше бо сусла бродить 750л,це за поділками на "еврокубі". Також в цьому році дещо механізував процесс, раніше розчавлювання робив на саморобній решітці з дубових брусочків. Давив дощечкою з ручкою .Гребні(не знайшов український відповідник) відкидав вручну. Тепер придбав дробарку Вінницького заводу за 1800гр. Процесс чавлення скоротивсь до 5-10 хвилин/50кг в -ду. Краще робити чавлення вдвох, один крутить корбу другий засипае в бункер ,притискае до бадьї дробарку, підштовхуе виноград до вальців. Гребні не відділяються, йдуть в м'язгу. Негатива, трав'янистого присмаку, не відчув в соку. Відбродивше сусло  за смаком таке ж.   І це не все, було і інше спрощення, прискорення, зменшення затрат праці а саме- використання в якості бродільного чану куба, все сусло помістилось в одну посудину, за поділками видно літраж, жодного разу піна не вилізла з емкості і мені не доводилось мити долівку, стіни. Дрозофіли не мали можливості пролізти до поживи і мені, відповідно, менше клопоту по боротьбі з їхньою присутністью. Просто відпочинок для душі в цьому сезоні мое виноробство, тільки не подумайте ,що я маю приплачувати за споживання мого вина-я незгоден. Хочу відволіктись і проспівати "Аліллуйя" кубовим емкостям німецьких виробників "Маузер" і "Веріт". Подібних емкостей маю в своему використанні 5 шт. Перша з прозорого полімера без позначок "для харчового використання" служить в мене близько десяти років. Прожила більшисть часу на дворі, в ній замерзала вода взимку, попадали сонячні проміння а вона м'яка і не тріскаеться нині заслужила честь стояти в сараї з питною водою для родини і родичів(воду багато років набираю з глибинної скважини). Що в ній поламалось(перегнила) так це сталева вісь на якій тримаеться дроссельна заслонка крана, вийшов з положення накрутивши кришку в яку врізав штуцер 1" який закорковую. Зазвичай воду набираемо з неї за допомогою гумового шланга методом сіфона.Інші куби зайняті ,здебільше, дощовою водою, тимчасово суслом, цукровим сиропом. Зручна харчова емкість великого об'ему , легка(сам куб-15кг), легко мити за допомогою щітки на держаку і мийки високого тиску. При необхідності швидко відєднуються обрешітка і піддон. В горловину діам. 23см влазить(і вилазить) голова будь-якого кромальйонця, можна візуально перевірити якість мийки. З кубами все так добре, що мені інколи приходить думка- "Як же я господарював без них 30 років".

Продовження про вино. Днями попробував сусло - начебто цукристості не відчуваеться , можна пробувати переганяти на спірт -сирець і далі на КС. Цукристість сусла цього року була , всередньому, 18% то  спіртуозність виноматеріалу повинна бути 10,8%. Трохи залишу для роздачі на презенти, продаж, власне споживання все піде на перегонку. так що бажаючі зможуть придбати за ціною 40гр\л, але трохи пізніше, як освітлиться. А зразу піду зачерпну ,виміряю цукристість (залишкову, якщо вона є) оціню смак,  аромат, типовість.

Мною написано і прочитано. Відправляю. "Винороб".

Продовження можливо буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Якось перекладачи пляшки з одного погреба в інший мене відвідала чергова ідея як попрацювати, розважитись. Я відправлю кожному бажаючому пляшку (ПЕТ 0,75) свого медового вина зробленого років 12-15тому вітриманого рік -другий в діжці потім розлите в скляні пляшки, закорковані, покладені під кутом 15-25*(до обрію) в спеціальний стелаж де лежали до сьогодення. Склад та технологія виготовлення: вода артезіанська,мяка; мед соняшниковий того року чи попередніх років збору, плоди горобини, єкстракт трав за рецептом з підручника з виноровства Тюріной, Литовченка( в маркуанні на кришці присутня червона крапка), зброжування на культурних дріжжах, перелика, зняттяя з осаду, витримка в діжках(теж придае характерний аромат ,смак, який не всім може сподобатись). Передісторія події, в означений термін мною було виготовлено чимало медового вина, воно зберігалось в дубових( інших в сьогоденні майже не існуе) діжках, після деякої витримки і набуття відповідних смакових властивостей я розливав його в склобутилки, закорковував, клав в кази, по необхідності брав на продаж на заходах. Погріб який я арендував перейшов до іншого власника і мені до теплої пори треба вибратись. Став я ревізувати свої алкогольні статки, частину як безперспективну для продажу- перегнав на медовий спірт(СМ), ті вина що мені здались смачними (солодкими) переганяти ..., вирішив розіслати всім шанувальникам і просто бажаючим, отримаете, спробуете, скаладете власну  думку, прохання висловити її на лаштунках ціеї теми нашого форуму. Для оцінки підказую як оцінуеться вино на дегустаційних комісіях. Прозорість, колір, типовість, гармонійність смаку, зваженість.  Хто не вміе поєтично висловлювати почуття від дегустації хай просто напише сподобалось чи ні, що не так, неочикувано.

Заявки, реквизити пересилання краще відправляти на "вайбер"номера0672888044, або СМС на цей же номер,можна в особисті повідомлення форума. Вже завтра будуть відправлення "НП" з Дніпра. Ваші витрати : відвідування відділення "НП" , сплата за пересилку. Варіантів вина декілька, для вас можливий вибір з травами чи без них. Різниця відчуваеться, обидва варіанти добрі. На одну адресу один зразок. Для форумчан з стажем не менш 5 ти років. Щодо безпечності продукту- особисто вживав порціями до 0,3 л і ніяких негативних ознак крім очикуваного спьяніння ні я, ні почарківці не відчули, сподіваюсь і вам те буде. Останне, чи перед останне. Обьява і дії по ній почнуть працювати після "освячення"(згоди )  "батька" нашого "Санича". Можливо пропоную непринятне, почитаю доводи, обдумаю. Визначись з подальшими діями.

Також діе обьява по продажу вина червоного сухого. За останніми випробовуваннями - гідне для вживання за прямим призначенням. Вартість 40 гр/л. мін відправка 5л. Післяоплата на картку.4441 1144 2468 6473 monobank. Божко И.Д.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Доповідаю вино отримав. Я не сомільє,  тож почитав в неті якісь ази. Отже прозорість вина як в джерельної води, аромат мені нагадав літній вечір з дитинства,  липневого вечора . Смак мигдальний з пряним відтінком . Пється , як то кажуть як мед післясмак такий що хочеться ще і ще.:ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

зрозуміло, підкуплений.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...