Перейти к содержанию
Винодел

Для шанувальників червоного сухого вина.

В теме 28 сообщений

@Винодел, Ви з таким натхненням описали процес квашення капусти, що мені чомусь здається,  що несмачною вона у Вас просто не має права бути. :ay:

Поделиться сообщением

Про     капусту.

Крайня закваска капусти  вийшла не очікуваного смаку чомусь зовсім не відчуваеться солодкості і взагалі ніяких смакових слідів меду.До бродіння медова солодкість відверто відчувалась.Висновок часто процесс справа над якою працював може піти не в тому напрямі і привести до неочикуваних результатів.

Про сельодку.

Новий  вид діяльності в якій я мав іспіх і хочу поділитись з громадою.Соління сельді норвежської або исладської.Думаю що ці два вида мають різницю тільки в країні виробництва і відрізняються тільки розмірами і вагою -в норвежській присутні розміри 400+(мова про вагу рибини) і ціна її на пару гривен дорожче, 40гр\кг проти 35гр\кг ісладської розміром 300+.Особисто і їдаки моеї соленої сельді воліють більш крупні розміри-300+.Наведена ціна,  це та , по якій вона в Дніпрові на оптовій базі (на Байкальській) в холодильниках ,заморожена насухо , в ящиках по 12 і 24кг.Ящик привізши додому  розприділяеш між шанувальниками сельодки , роботу краще виконувати в грубих резових перчатках.Частину яка залишилась тобі  ділиш на порції (в моему випадку по 7 рибин) вкладаеш в пакет і знову в морозилку.Одну порцію залишаете для нинішньої засолки.Емкість для засолки може бути будь-якою-пластикове відро , склобутель або керамічний сосуд висотою вище рибини, в мене знайшовсь якийсь  малорозповсюджений бутіль з широким горлом вищій від трилітрового літрів так на п'ять.Склад россолу:1)вода  бажано пом'якшена маломінералізована, 2)сіль 4 стол. ложки на літр води або ропа,3)цукор  2ст. ложки на літр,4)перець молотий -третина чайної ложки на 4-5 л россолу.Інгрідіенти краще розчиняються в гарячій воді, коли россіл очахне його заливають в емкість з оселедцями.Добу стоиїть при кімнатній темп. потім  переносимо в холодне(2-4*С) через дві доби  витягую рибину за хвоста кладу на стіл і препарую(бажано на самоті , бо  супруга не в силах стриматись від порад та критики яка мені не подобаеться), роблю надрізи біля голови і по хребту  знімаю шкіру з одніеї сторони потім з другої., розрізаю по череву , виймаю нутрощі , в залежності від побаченого в сторону або на тарілку.Дві вузькі смушки черева з пірьцями теж окремо то для аматорів вибирати кісточки.М'ясо спинки(філе) зазвичай без кісточок ріжу на шматки і в баночку, ребра  відділяемо від кісток і теж в баночку.Дві рибини- одна півлітрова баночка.Зазвичай ціею справою займаються жінки пропоную вам , хлопці, спробувати,  може сподобаеться і ви отримаете якесь невимовне задоволення, гордощі від успіху в справі.Зазвичай сельодка смачна.

Поделиться сообщением

Нещодавно  з'явивсь для пропозиції новий товар- "благородний дісцілят"(типу бренді) для зовнішнього застосування.Ціна 100гр\0,5л. Яким бачу застосування:1.розтирання  натомість спірту, самогону , інших спіртвмістних рідин.Єфект той самий але аромат! і "понти", власна самооцінка-розтираюсь коньяком за 100гр.2. Примотування спіртових компресів до суглобів,лоба, потилиці, спини та інших частин свого любимого тіла.3.В якості парфумів впернений що ще сто років тому справжній англійські денді ароматували віскі(суть бренді,благородний дісцілят витриманий в діжці).Треба зламати згубну думку що козаки ароматували  самогоном,табаком, застарілою мочою, кінським потом і ще чимсь невідомим.Пропоную протирати щоки, потилицю, під пахвали- рідиною від "Винодела".4.В якості дезинцікуючої рідини (вміст єтонолу не менш 70%) і внутрішніх стінок вулика також.5.В якості омивача для лобового і заднього(а також гловних фар) вашого або будь -чийого авто.6 Рідини для розпалювання димокура ,мангала, майна ворога  чого іншого що не спішить розгорятися.Хочу нагадати ще раз: "Понти (імідж) значно дорожчі від грошей," уявіт враження і думку про свою особу коли хтось побаче що ви розпалюете димокур коньяком.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти