Перейти к содержанию

Для шанувальників червоного сухого вина.


Винодел

Рекомендуемые сообщения

@Винодел, Ви з таким натхненням описали процес квашення капусти, що мені чомусь здається,  що несмачною вона у Вас просто не має права бути. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

     Про     капусту.

Крайня закваска капусти  вийшла не очікуваного смаку чомусь зовсім не відчуваеться солодкості і взагалі ніяких смакових слідів меду.До бродіння медова солодкість відверто відчувалась.Висновок часто процесс справа над якою працював може піти не в тому напрямі і привести до неочикуваних результатів.

       Про сельодку.

Новий  вид діяльності в якій я мав іспіх і хочу поділитись з громадою.Соління сельді норвежської або исладської.Думаю що ці два вида мають різницю тільки в країні виробництва і відрізняються тільки розмірами і вагою -в норвежській присутні розміри 400+(мова про вагу рибини) і ціна її на пару гривен дорожче, 40гр\кг проти 35гр\кг ісладської розміром 300+.Особисто і їдаки моеї соленої сельді воліють більш крупні розміри-300+.Наведена ціна,  це та , по якій вона в Дніпрові на оптовій базі (на Байкальській) в холодильниках ,заморожена насухо , в ящиках по 12 і 24кг.Ящик привізши додому  розприділяеш між шанувальниками сельодки , роботу краще виконувати в грубих резових перчатках.Частину яка залишилась тобі  ділиш на порції (в моему випадку по 7 рибин) вкладаеш в пакет і знову в морозилку.Одну порцію залишаете для нинішньої засолки.Емкість для засолки може бути будь-якою-пластикове відро , склобутель або керамічний сосуд висотою вище рибини, в мене знайшовсь якийсь  малорозповсюджений бутіль з широким горлом вищій від трилітрового літрів так на п'ять.Склад россолу:1)вода  бажано пом'якшена маломінералізована, 2)сіль 4 стол. ложки на літр води або ропа,3)цукор  2ст. ложки на літр,4)перець молотий -третина чайної ложки на 4-5 л россолу.Інгрідіенти краще розчиняються в гарячій воді, коли россіл очахне його заливають в емкість з оселедцями.Добу стоиїть при кімнатній темп. потім  переносимо в холодне(2-4*С) через дві доби  витягую рибину за хвоста кладу на стіл і препарую(бажано на самоті , бо  супруга не в силах стриматись від порад та критики яка мені не подобаеться), роблю надрізи біля голови і по хребту  знімаю шкіру з одніеї сторони потім з другої., розрізаю по череву , виймаю нутрощі , в залежності від побаченого в сторону або на тарілку.Дві вузькі смушки черева з пірьцями теж окремо то для аматорів вибирати кісточки.М'ясо спинки(філе) зазвичай без кісточок ріжу на шматки і в баночку, ребра  відділяемо від кісток і теж в баночку.Дві рибини- одна півлітрова баночка.Зазвичай ціею справою займаються жінки пропоную вам , хлопці, спробувати,  може сподобаеться і ви отримаете якесь невимовне задоволення, гордощі від успіху в справі.Зазвичай сельодка смачна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Нещодавно  з'явивсь для пропозиції новий товар- "благородний дісцілят"(типу бренді) для зовнішнього застосування.Ціна 100гр\0,5л. Яким бачу застосування:1.розтирання  натомість спірту, самогону , інших спіртвмістних рідин.Єфект той самий але аромат! і "понти", власна самооцінка-розтираюсь коньяком за 100гр.2. Примотування спіртових компресів до суглобів,лоба, потилиці, спини та інших частин свого любимого тіла.3.В якості парфумів впернений що ще сто років тому справжній англійські денді ароматували віскі(суть бренді,благородний дісцілят витриманий в діжці).Треба зламати згубну думку що козаки ароматували  самогоном,табаком, застарілою мочою, кінським потом і ще чимсь невідомим.Пропоную протирати щоки, потилицю, під пахвали- рідиною від "Винодела".4.В якості дезинцікуючої рідини (вміст єтонолу не менш 70%) і внутрішніх стінок вулика також.5.В якості омивача для лобового і заднього(а також гловних фар) вашого або будь -чийого авто.6 Рідини для розпалювання димокура ,мангала, майна ворога  чого іншого що не спішить розгорятися.Хочу нагадати ще раз: "Понти (імідж) значно дорожчі від грошей," уявіт враження і думку про свою особу коли хтось побаче що ви розпалюете димокур коньяком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Доброго дня. Медовий дистилят ще є? Дуже хочеться скоштувати:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня! Підкажіть, як правильно готуєте дубову стружку для домашнього коньяку. Хочу попробувати робити коньяк із домашнього перваку самогону (70%) настояному на дубовій стружці у скляній посуді. І якщо володієте секретами перегонки і отримання якісного спирту, то поділіться. Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Благородний Дісцілят є для продажу ,150гр\0.5л.Це не суто медовий спірт а суміш спіртів і медового в тому числі.Прийнято "видавати" склад інгрідіентів продукта.Спірт витриманий різного походження, вода пом'якшена або доочищена спіртована(27% витримана  на стружці і в діжці не менш 2-х місяців),цукровий колер спіртований.Після купажу продукт заливався знову в діжку і витримувався на холоді 10 діб після чого в при кімнатній темп. 2-3 місяці(деякі діжки більше ,чекають бутіліровання) після чого рідина бутиліровалась і зберігалась при кімнатній темп.Нещодавно , після великої перерви спробував і знайшов що продукт достойний.

Про д. стружку,  далі "чіпси".Прошу правильно зрозуміти мою вдачу-я не нічого не винайшов в справі виноробства і коньячного виробництва інф. в моїй голові  попала туди з підручників, нету та ін. джерел.Моя  д. стружка була  взята років 7 тому в майстра що робив мені діжки (Володя Довгопол з Бершаді , Вінниччнина).Стружка заливаеться окропом(вода дощова або м'яка) і заварюеться на маленькому вогні декілька год.Вода зливаеться, заливаеться холодною(0-20*С) і витримуеться добу, зливаеться і ставиться в духовку чи будь -який сушильний шкаф з можливістью тримати 130 * С і там витримуеться декілька год.Зазвичай містами "підшмалюеться". Все продукт готов до додавання  в КС в витримування в склобутлях.Доза (чипсів) і єкспозиция(час витримки) визначаеться єксперементально по кольору і смаку.Не будь-який спірт після витримки буде схожий на БД  за смаком і ароматом.Ректіфікат класу "люкс" в чому і скільки не витримуй не стане  нагадувати коньяк.В більшості випадків в супрермаркеті ми придбаемо водний розчин високоякісного питного спірту(зернового) з колером і якимсь ароматизатором що нагадуе шоколад і ваніль , маються на увазі напої ціною до 150гр./бут.

Багато корисної інф. на форумі" домашніх самогонщиків"(хоум дісціллінг) і на форумі " виноградарь" тема "Благородние дісцілляти".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Розпочав виноробний сезон.Цей рік врожайний на виноград , "Сапераві Північний" теж вродив рекордно. Днів п'ять сам і з найманими працівниками різав, чавив, зброжував, переливав.На цей момент наповнив діжку 400-ку і в нерж. чекае літрів 150, небагато винограда ще висить на кущові.Сам неочікував такої кількості.Прийшлось дістати з погреба і залити непродану діжку.Діжки великих обьемів(від300) чомусь не продаються, потенційні покупці вважають їх завеликими.Це не так, варто заходитись -захопитись виноробством(медоварінням) як невздозі зрозуміеш, що склобутні, нерж замалі для твоїх планів.Дрібна тара ,звичайно , необхідна-для дослідів, бродіння.В діжках тихе бродіння і витримка бо мити їх витратно по часу,треба мати силу, досвід, терпіння.

Цього виноробного сезону для зброжування використовував ЕС 1118, підігрівав м'язгу(до 35*С), додавав живлення для дрожжів внаслідок цих заходів(а можливо і всупереч) зброжування на м'язгі відбувалось швидко, за добу,  дві, і відділяв сусло для тихого бродіння.Також рідче м'язга "виплигувала" з продільного чана, "плювалась" піною.Початкова цукрістість сока, цього року 17-18% при зброжуванні насухо мае бути 10% спірту-таке собі легке, середньо міцне столове вино.Попередній смак звичайний, типовий для сорту.Спробувати -придбати можна буде на "БК" за ціною 30гр\л.,остаточно, до того часу, тихе бродіння не скінчиться і виноматеріал не освітлиться але алкогольний вплив на організм вже буде і навідь швидче за рахунок насичення двовуглецем, можна почекати поки остаточно освітлиться і дома, зменшивши вартість вина(для Вас) за рахунок пересилки.Пересилка також буде- дрібними (5,6,10л) обсягами.

Також маю літрів 30-35 медового вина(медівки)- подобаеться мені і моїм родичам і багатьом іншим.Зимовий провар, зброжування на терені і дубовій стружці.Така кількість не дозволяє оголосити продаж так , піде на частування, обмін, особисте вживання.Є думка взимку зробити ще медового, більше, можливо на продаж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5bb3ca96ef69c_.thumb.jpg.5e2f292150008507d54300da778e3cde.jpgСьогодні помив ще одну діжку.На іншому фото процес бродіння.

IMG_20180927_193050.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В діжці ознаки тихого бродіння зникли. Завтра зроблю переливку в підготовлену діжку. Сьогодні пробували-прозорості це не набуло ,бульбашок вуглецю не видно і нечути, смак типовий, притаманний, алкоголю не відчуваеться домінуе кислотність і смак виноградного соку. Мені "вчуваються" залишки солодкості, жінка нічого подібного не відчула, поскільки випито було по 20-30мл. ознак алк. сп'яніння не відчули.

Античні греки зазвичай пили вино (думаю столове сухе) розбавлене водою, притому води було більше(виходить спіртуозність була менше 5%) це був швидче дезинцікуючий розчин ніж напій для сп'яніння.Причому явище(сп'яніння) було їм відоме бо: Громадяни Спарти при вихованні молоді щоб наочно показати огидність п'янства-напували рабів і демонстрували їх.Це войовничі спартанці яким закони забороняли працювати вони були тільки воїнами і якийсь час Спарта була найсильніца в регіоні з часом "розслабились" в розкошах і "солодощах" і були поневолені македонянами. Може Філіпп , батько Олександра, їх підкорив.В другій Греції народ розважався дружніми бесідами(жінки розставивши страви йшли на свою половину працювати) з скромними несмачними(для сучасних людей) стравами і розбавленим вином.Теми подішніх розмов(в кількості 90) записані і дійшли до нас, серед інших і такі:-Чому п'яний йде краще ніж напівп'яний?;Чому вночі чути краще ніж вдень,Що вперше з'явилось яйце чи птиця?(Від себе добавлю-чи таке дожене Ахілл черепаху?).Сучасники  давніх греків перси теж вживали вино і досить доречно.Випивали і обговорювали якийсь закон,план дій, справу а на тверезу голову приймали рішення, або навпаки.І це не заважало державі (царству) розширяти володиння, процвітати.Підозрюю , що наші урядовці таке не практикують.(інф. почертнута з книги М.Л.Гаспарова "Історія древньої Греції").

А.Д. Комісар повернувшись з Франції, там він читав лекцію об'еднанню маткарів, розказав і продемонстрував фото підвалу приваної домівки де його приютили ночувати.Стоїть там така "єтажерка"  з дроту схожа на основу набірної ялинки а в ній з нахилом(15*) лежать пляшки з вином, такі собі "кази".Розказали: купють у виноробів виноматеріал, вдома розливають і спускають в льох а по потребі дістають і вживають.Така в них традиція- в обісті завжди мае бути запас вина(і Іншого алкоголю).Звісна річ , що в вінниці тобі в твою тару нальють виноматеріалу сильно дешевшого ніж пляшка в магазині."Вживають" і водії. Його зустріли в Парі, по дорозі  зайшли перекусити, випили вина і далі поїхали.У Гладіліна читав що у Фр. в п'ятницю після роботи досить багато "веселеньких" водіїв. І спробуй зачепи  дорожня поліція-преса і громадскість дуже обурені.Не одне покоління виросло і вмерло вживаючи вино а не чай.Наш пересічний водій боїться "понюхати" алкоголь-залякали штрафами і "позбавленням". Правда наші  "вживають" не для того щоб круассан леше ковтнути було-для преведення своеї психіки в відповідний стан. Ну то вип'ємо ,шановний читачу, щоб втамувати спрагу, міцніше заснути, солодше покохатись, та і взагалі-щоб не втратити звички(пращури підмітили-якщо не п'е то або смертельно хворий або падлюка).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Всем доброго времени суток!!!

Подскажите пожалуйста,есть 2-3 ведра "Лидии" возможно его переработать в вино?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна.Про "Лидию" і її  "родичів" Вітіс Лабруска існувала думка що ця група чимось погана для виноровства.Потім начебто була спростована-конкурентна боротьба між американськими і европейськими виноробами.Мав единий раз досвід виробництва вина з "Лідії"- існують і кращі сорти для вина, можливо виною такої думки було те, що в-д був підморожений.Колись однокурсник привіз з дому(Дагестан) вино з "Лідії", то запам'яталось -як "Нічого".

На фото насос яким я перекачував вино з діжки в діжку(переливка).Пристрій взяв у кума виробник позиціонуе його як "насос для повишения даления" і додае, що  корпус виготовлен з високоякісної бронзи, про "харчовість" ані слова.Вірішив перевірити .Заповнив насос з прубопроводами вином і залишив на декілька діб потім спробував вино-зміни смаку не відчув.Для чого?Був досвід коли медове вино "розїло" кранік на пів дюйма що був вкручений в невеличку діжку.Також вино змінюе смак контактуючи з металом краніків(тих що купиш в маг.)- робиться ядовите.Майте на увазі і перевіряйте придатність арматури для контакту з вином.

Свіжа історія про вино.Зател. Комісар О.Д. і розповів- випили вони вчора мого вина(він випив три рюмки) стану алк. сп'яніння не відчув(не для для того пив- кардіохворий). На ранок виміряв тиск-120\80 і арітмії не чути. Взагалі він "на пігулках" що знижують тиск. Обіцяв перевірити чи й надали буде такий єффект. Взагалі лікарі не проти алкоголю навідь для "сердечників", справа в дозуванні, не більше 40мл. горілки на добу.На собі перевірив дію подібного рецепту. Вживав щовечора 30-60(а інколи і більше)мл. свого бренді протягом декількох місяців.Негативного впливу на стан здоров'я не відчув, залежним не став хоч і був в той час алкоголіком(на думку ВОЗ), потім забросив це діло тобто закінчив дослід і тепер вживаю  безсистемно в різних дозах і різні напої, здебільше власного виробництва.

P81004-143017.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оголошую розпродаж червоного молодого вина з в-да сорту Сапераві.Сухе(солодості невідчуваю) спіртуозність(обрахункова) 9-10,5%.Ціна 30 гр\л.Закази надсилайте  без попереднього запитання на мій тел. або в "приват".Звичайні закази в 5,6,10л.Пересилаю в Пет пляшках за ваш рахунок.

Вчора на застоллі мав можливість спробувати грузинське пляшкове вино "Сапераві" 2017 року збору, відповідально заявляю-мое смачніше.Висловлюю припущення що і в грузинів вино з цього сорту за рік стае менш смачним (для більшості рядових споживачів) ніж молоде(до березня-квітня).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб не відповідати кожному в приват , номер картки "Приватбанку".4149497871638583Божко Д.А.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вино "сухе" і з нього можна зробити солодке ,сам пробував, перед споживанням добавив трохи цукрового сиропу(залишки підгодівлі) стало солодке.Зберігати таке не варто-може початись бродіння або якісь негаразди.Можна солодке підкріпити харчовим спіртом до 16-18% врахувавши що в ньому вже е 10% це буде катагорія-міцне виноградне.М'ясо для шашлика можна залити вином на декілька годин-теж смачно,можна вино в прикуску до шашлика.Варіантів споживання вдосталь,

знайдіт свій рецепт і споживайте вміру.Можна напитись до стану сильного алк. сп'яніння випивши так літри півтори.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо "ВИНОДЕЛУ" , сегодня получил посылку с его вином!

Жена продегустирова и сказала СУПППППППЕЕЕЕРРР!!!!

СПАСИБО ВАМ ЗА РАБОТУ!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу висловити подяку за смачне Сапераві, яке отримав якраз в день мого народження, був чудовий, смачний та доречний подарунок. ДЯкую...:az::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Сьогодні почав різати виноград, почавив і запустив дрожжі "Хіна Круароме". З'явились ознаки бродіння. Думаю до "БК"  на  базі відпочинку ім. Соіча буде молоде вино. Бажаючі можуть спробувати і придбати. Заїжаемо в п'ятницю, оселемось, якщо поталанить, в першому корпусі. Десь поблизу входа в підїзд будемо смажити і випивати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.04.2018 в 12:13, Винодел сказав:

Пропоную протирати щоки, потилицю, під пахвали- рідиною від "Винодела"

Чи Ви пробував це робити? Які відчуття? Аль хиджама відпочиває...?

В 03.10.2018 в 23:49, Винодел сказав:

(пращури підмітили-якщо не п'е то або смертельно хворий або падлюка).

а взагалі то вживають заради задоволення, (удовольствие, в англ. рleasure, joy) 
саме цей стан організму продовжує тривалість життя. От на чому "зыждется"...

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.04.2018 в 12:13, Винодел сказав:

Нещодавно  з'явивсь для пропозиції новий товар- "благородний дісцілят"(типу бренді) для зовнішнього застосування.

Це "голови" чи що?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.09.2018 в 07:29, Винодел сказал:

Цього виноробного сезону для зброжування використовував ЕС 1118, підігрівав м'язгу(до 35*С), додавав живлення для дрожжів внаслідок цих заходів(а можливо і всупереч) зброжування на м'язгі відбувалось швидко, за добу,  дві, і відділяв сусло для тихого бродіння

Скажіть будь ласка, скільки дріждів Ви добавляли на об'єм сусла?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нещодавно після гоління потер щоки бренді і пішов визначати враження жінок (доньки10років та жінки ) чи то я собі навіяв чи справді позитивні ємоції.Якщо критично поставитись, то позитив від дотику поголеної щоки батька і чоловіка а не від аромату бренді що приемний мені. Це не" голови" а КС витриманий в бутлі на дубовій стружці.Бутіль я розбив об кахлі підлоги рідину зібрав. Так воно перейшло в стан -"технічне".

Нормування дріжжів подалі ЧКД, згідно інструкції на упаковці чи сайті продавця.Про" ЕС 1118" не пам'ятаю, здаеться рекомендують гр\л.Сьогодні "присолюю" "SINA CRYAROME" а цих проспект рекомендуе 15-20 г/100л. Мої зберігались рік в скляній банці і не на полиці холодильника, тобто мали б зістаритись і дозування треба б збільшити. Дав товарищу для зброжування медового сусла(з додаванням соку) то "грають".В мене вчора "запущене" сусло з м'язгою на ранок мало ознаки бродіння, зняв з м'язги і подалі броде тихо.Думаю то "круароме" ферментують, бо раніше коли бродило на спонтанних, "диких"(які полюбляють деякі винороби), то "шапка" піни піднімалась на половину висоти емкості і "перелазила" через краї на долівку чим сердило і дрятувало(сусло і взагалі бродіння) мене і домашніх. Нині , поки що , все тихо і мирно. За першу добу від внесення ЧКД цукристість зменшилась на 1-2%.Цього року сусло на момент відділення від м'язги мае 16-18% цукристості.В роздумах чи не підсолодити бо розрахункові 9-10% спіртуозності таке ризикований стан для зберігання імовірний розвиток хвороб і вад. Аргумент що скоро холода і це уповільнюе швидкість біохімічних реакцій. Те , що не буде випито до тепла перейде в стан КС. Хто придбає майте на увазі може спортитись.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Вино  освітлилось(випав осад) і готове для споживання. Вплив на організм перевірено на собі і на "собутильниках" все як очикувалось-викликае стан алкогольного сп'яніння.Органолептичні показники типові, схожі на попередні роки, алкоголю, розрахунково, набродило 9-12%. Висилаю будь-якою зручною для нас обох доставкою("НП","Інтайм","Делівері","УП") в 5;6л. "баклажках". При отриманні краще не зберігати,використати за призначенням, для зберігання розлити по меншій тарі, закупорити і поставити в темне прохолодне місце.Ціна 30гр\л. Закази  надсилайте в "приват" ,або СМС на тел.Номер картки "ПБ".4149497871638583Божко Д.А.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 16.04.2018 в 12:13, Винодел сказал:

Треба зламати згубну думку що козаки ароматували  самогоном,табаком, застарілою мочою, кінським потом і ще чимсь невідомим.

Если имеет место быть, значит дерьмо употребляли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Прослуховуючи Д.Бикова "Горький" запало в пам'ять  такий єпізод. В вересні 20-го року  в Россію приїхав і зустрівся з Леніним Г.Уєлс, довго балакали Герберт набравсь вражень(думав країна впаде в хаос,кінець цивілізації) і познайомивсь з Маріею Ігнатьевною Закревською-Бенкендорф-Будберг і трапився роман з продовженням в Англії куди вона в 30-ті втекла з нашого "раю". Марія Ігнатьевна в той час була секретарем М.Горького в видавництві "Всемирная литература" а також другом, музою і ,можливо, секс партнеркою (письменник був дуже... потребував чуттевих насолод),  жінка  по теперішньому визначенню "секс-символ", правильніш жінкою яку кохали і кохались  багато чоловіків, діяла вона на них якось, впливала.Не минув її жіночих чар і Уєлс,закохався, покохались.Коли знайомі питали в Марії-" Ну що ти з тим підстаркуватим...". Відповіла- "Від нього пахне медом". Він тодішніх російських чоловіків пахно інакше- пояснюе вибір Марії Ігнатьевни Дмитро Биков.Думаю Закревська висловилась метафорично, якісь ассиціативні спогади навіювання.Рідко які меду добре ароматують, а щоб пахнув медом чоловік-то рідко.Зі мною раз було,качав мед(трохи гречаний) в штанах , без сорочки. Припинив, накинув якусь халамиду поїхав за 10хв.на авто в райцентр в госпмаг за дрібними гвідками і продавщиця "унюхала" що я пахну медом. Ну в мене без продовження  вона не Закревська а я не Герберт.Роль ароматів в виникненні Бажання і обранні партнера для продовження роду-надзвичайне, поза сумнівів. Існуе теорія, що Кохання то підсвідоме обрання партнера з найкращім для тебе генотипом, в неї немало прихильників. Проводились досліди на обезянах, щось намагались розгадати вчені.Поки що знайшли залежність від гармонального рівня і жаданістью для самців. Аромати тіла допомогають знайти найкращого батька (матір) для дітей, тільки як іх занюшити ті природні аромати в палітрі штучних парфумів(ароматизаторів). Про відношення до прасування одягу деяких героїв часів "Древнего Совка", "власний дух" напишу іншим разом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...